LŪGUMS PALĪDZĒT ATRAST MĀJAS! :(

Archive

LŪGUMS PALĪDZĒT ATRAST MĀJAS! :(

Postby Sympathy » 20 Dec 2012, 20:43

Labdien, man priekš jums ir bēdīgs stāsts. Šis ir Lucky, kaut laikam jau viņš nemaz nav tik laimīgs.. Kuru nu diemžēl jau 2 gadus kā pametusi saimniece, jo devās prom dzīvot uz ASV, pie mammas, un kam tur krancīti vajag , pāri okiānam :(
Šos divus gadus par suni rūpējās mana vecmamma, kurai uz doto momentu ir 70. Sunīts sargāja viņas dārziņu, tapēc bija piesiets ķēdē, ar savu būdu, viss jau kautcik pieņemami, bet vecmammai nesen bija mikroinsults un pati viņa ir diabētiķe ,špricē vairakas reizes dienā insulīnu, ēd tabletes čupām lai būtu uz pekām un ir sanācis tā ka vairs par suni viņa nevar parūpēties.
Es nevaru viņu ņemt jo mācos Jūrmalā, dzīvoju kojās , un manas īstās mājas ir dzivoklis ar diviem suņiem, man tiešām nav kur viņu likt, lai cik es to vēlētos ..
LŪDZU MĪĻIE CILVĒKI, KOPĪGIEM SPĒKIEM ATRADĪSIM LUCKY JAUNAS MĀJAS :( Viņš nav jauns suns, viņam ir 6 gadi, bet viņš ir ļoti aktīvs un mīlīgs! Lūdzu parunājiet ar pazīstamajiem, vai kādam gadījumā nav vajadzīgs labs sargsuns, bet ar patiešām mīļu raksturu? Vecmamma grib viņu atdot patversmei , bet es nevaru ar to samierināties , varbūt kāds var dot kaut pagaidu mājas lai kopīgiem spēkiem atrastu viņam īstās?
šeit it bildīte :
Image
viņs ir vidēja auguma sunīts :pastaiga:
Lūdzu, ja kāds var palīdzēt , zvaniet
28347539 Linda.
http://dra.lv/gJjrYP spied man patīk
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Return to Arhīvs

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest