Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

https://www.facebook.com/sleddoglv

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby donna-tonna » 04 Apr 2011, 11:26

Eklēriņš wrote:Tu tak 10.aprīlī būsi tirdzniecības teķī, moška sarunājam, ka tur iedošu?

Kāpēc Tu tā domā? ja nu mani nepaķer? :hih: jāpaskatās pēc kartes, kur tas ir, drošvien kājām ar var aizslāt... :meitenedejo:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby Eklēriņš » 04 Apr 2011, 15:14

donna-tonna wrote:
Eklēriņš wrote:Tu tak 10.aprīlī būsi tirdzniecības teķī, moška sarunājam, ka tur iedošu?

Kāpēc Tu tā domā? ja nu mani nepaķer? :hih: jāpaskatās pēc kartes, kur tas ir, drošvien kājām ar var aizslāt... :meitenedejo:

A ko es nezinu! :jautri: Var, var aizčāpot ar kājām, tākā gaidam! ;)
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby kvesma » 08 Apr 2011, 20:26

[quote="donna-tonna"]
Par ManMat... es to saitu ievērtēju, ideja forša, bet... ēēēēē... tam inventāram noteikti ir zelta maliņa un viņš noteikti IR mega krutāks par to, ko tirgo igauņi :velnins: jo, IMHO, cenas ir neadekvātas 8-)
Nosūtīju arī PM - ir interesanti uzzināt, kurām pozīcijām cenas ir neadekvātas.. :). Mājas lapā ir uzrādītas standarta cenas - kas būs kopā ar piegādes izdevumiem + no pasūtījuma variet atteikties + 5 gadu garantija + uzmērīšana + kura krāsa labāk piestāv. Iemauktu cenas sākot no 9,81 Ls ar PVN.
Ja produkts jau ir noliktavā - tad welcome - zvaniet, par cenu varam vienoties pēc fakta. Ideja jau ir nodrošināt labāko kvalitāti par labāko cenu... nu kaut kā tā....

p.s. paši esam uz neskaitāmiem grābekļiem kāpuši, pasūtam lētāk pēc standarta uzrādītiem izmēriem, bet atnāk iemaukti, kuri sunim tikai līdz pusei vai pasūtam uzšūt, bet iemauktu materiāls (f...) pie sniega un lietus paliek slapji. Tā kā esam priecīgi par jebkuru kritiku un arī ieteikumiem, vēlamies būt pievilcīgi visiem:)
http://www.manmat.lv
Kamanu suņu sporta aprīkojums
User avatar
kvesma
Puppy
Puppy
 
Posts: 157
Images: 0
Joined: 06 Sep 2010, 08:04
Location: Adaži

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby Ilze » 19 Apr 2011, 11:53

Aktualizēju tēmu. www.sleddog.lv ir ielikta informācija, tāpēc lūgums visiem apdomāt, un savlaicīgi sūtīt pieteikumus, lai mēs varam ko sakarīgu saplānot. Trases izvietojumu izlikšu pēc tam, kad traktors uzars stigas, un varēs redzēt, ko neuzara :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby donna-tonna » 22 Apr 2011, 19:50

Oi, tikai šodien pamanīju... un man nezkāpēc neverās tas saits :sarkstosa: Ja Tev ir info kādā pārsūtāmā formātā, mos es varu dabūt to uz savu e-pastu? :davinuziedus:
Life is too short to wake up in the mornings with regrets. So, love the ones who treat you right, forget the ones who don’t. Remember that everything happens for a reason. If you get a chance take it, if it changes your life, then let it.
User avatar
donna-tonna
Junior
Junior
 
Posts: 944
Joined: 19 Jan 2010, 21:48
Location: Riga / Latvia

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby Ilze » 02 May 2011, 07:49

Joprojām atgādinām par pieteikumu savlaicīgu atsūtīšanu, jo no pieteikumu skaita būs atkarīgs, kur izliksim trasi. Šobrīd ir uzartas visas meža stigas, un lietus nav lijis vismaz mēnesi. Pat sakarīgie meža ceļi ir palikuši kā peldošās smiltis. Ja dalībnieki būs maz, trase nebūs apļveida, bet gan 100% grants ceļš - laidīsim visus līdz finišam, kur būs jāpagaida, kad finišēs pārējie, un tad varēs nākt atpakaļ. Ja dalībnieki būs vairāk, un vēl labāk - pāris dienas pirms sacensībām kārtīgi nolīs lietus - trase būs apļveida.
Lūgums visiem sekot līdzi informācijai šeit un sleddog.lv
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby Ilze » 09 May 2011, 10:29

Trase (skūteri, baiki):
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8& ... 19727&z=12
Par kanikrosu vēl domājam - to pašu vai saīsināt.
Ja mainīsies laika apstākļi (līs iepriekš daudz lietus, trasi mazliet mainīsim), tomēr starta, finiša pozīcijas paliks iepriekšējās.

Sacensību sākums - 11:00 (tie, kas brauc no tālienes, var nakšņot teltīs)
Obligāti piedalīties instruktāžā pie reģistrācijas galda - 10:30
Reģistrācija - no 9:30
Starta saraksti būs izlikti uz vietas.
N.B.!!! sakarā ar to, ka trases tuvumā ir iespēja dabūt tikai sastāvējušos gruntsūdeni ar visu lenteņu spektru, rūpējaties par saviem mīluļiem, un ņemat līdzi ūdeni un ūdens traukus, lai suņus var padzirdīt pēc finiša. Pie apbalvošanas vietas būs pieejam svaigs ūdens.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby Ilze » 11 May 2011, 07:45

Laika ziņas šobrīd sola labu laiku. Jācer, ka lietus fronte no piektdienas neiešļūks sestdienā, bet, ja piektdien līs, būs iespēja modificēt trasi :)
Šobrīd pieteikušies 23 dalībnieki (pieskaitīju arī tos, kas telefoniski izteica gatavību piedalīties, bet pieteikumus neatsūtīja :)). Viskuplāk pārstāvētā ir baikdžoringa disciplīna gan vīriem, gan sievām. Kanikross siev., veselīgas konkurences ietvaros. Vīrieši gan neizrāda tādu aktivitāti, un šobrīd plāno skriet tikai viens... Skūteros - Ģirts sacentīsies ar savu otru "es" un ar Hari :) Ir salīdzinoši daudz jauniņo, tāpēc vecajiem aicinājums rādīt labu piemēru un būt iejūtīgiem pret mazāk pieredzējušajiem.
Informēju, ka trasi būs iespēja izbraukt, izskriet pirms sacensībām, jo to izlikšu agri sestdien no rīta. Tikai atgādinu, ka visiem jābūt instruktāžā 10:30, un no 10:30 trasē netiks ielaisti izlūki.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby eldberg » 11 May 2011, 11:37

Nu gan jau ka es tomēr nedalīšos ar sevi un būs 1:1 ar Hari :)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby eldberg » 14 May 2011, 19:04

Wow, sacensības izvērtās kuplākas kā kāds gaidīja :)
Kopā nostartēja 30 dalībnieki!

http://www.vulfaskundze.lv uzraudzītajās sacensībās "Lejas Trezori 2011" rezultāti:

Image 2 suņu skūters
1. Ģirts Eldmanis
2. Harijs Kiršbaums

Image Baikdžorings vīrieši (3,2km):
1. Kaspars Dēliņš - 7:30
2.Mārtiņš Kristons - 8:02
3.Didzis Karlovskis - 8:13
4. Olafs Klūdziņš - 8:44
5.Reinis Ozoliņš - 8:47
6. Jānis Kalaneps - 9:01
7. Eduards Kristons - 9:08
8. Raimonds Kleinbergs - 9:51
9.Imants Brahmanis - 10:10
10. Māris Jēgers - 19:54

Image Baikdžorings sievietes (3,2 km):
1. Elīna Klindžāne - 9:45
2.Eva Filipova - 10:22
3. Kristīne Vēsma - 12:12
4. Anita Reine - 13:49
5.Krista Kasparoviča - 15:28
6. Dace Streistermane - 15:35
7. Krista Kasparoviča - 16:21

Image Vīriešu kanikross (1,x km)
1. Eduards Kristons - 7:17
2. Jani Umbraška - 7:47
3. Didzis Karlovskis - 7:52
4. Mārtiņš Kristons - 8:22
5. Olafs Klūdziņš - 8:43
6. Reinis Ozoliņš - 10:01
7.Jānis Pocuks - 10:48

Image Sieviešu kanikross (1,x km)
1. Zane Brahmane - 10:00
2. Līga Berķe - 10:22
3. Laila Šicova - 11:16

Bērnu kanikross
1. Marats Dapitašvili 7:01
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby kvesma » 14 May 2011, 19:38

Ādažnieki saka Lielu paldies par šīm mini sacensībām!!!!
Supper tusiņš, supper suņi un, galvenais, jauni draugi :) ... un ļoti garšīga zupa :)
p.s. man ir dubults prieks, jo man Eskii beidzot SKRĒJA... ne īpaši ātri, bet skrēja pa priekšu un mani vilka... balss gan laikam tuvākās dienas būs nedaudz aizsmakusi, bet toties pilnībā izlādēju savu negatīvo enerģiju smilšu posmā :hih:
http://www.manmat.lv
Kamanu suņu sporta aprīkojums
User avatar
kvesma
Puppy
Puppy
 
Posts: 157
Images: 0
Joined: 06 Sep 2010, 08:04
Location: Adaži

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby zakjiits_a_bisi » 14 May 2011, 19:41

Milzīgs paldies Ilzei, Gundegai & Co par šīs dienas fantastisko pasākumu! :rej: Jūs esat malaces... :koslene:
User avatar
zakjiits_a_bisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 397
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:44
Location: Ogresgals

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby eldberg » 14 May 2011, 21:05

Paskaitīju vidējo.. LABOTS! Baikos labākais ir 25.6km/h!!! Tādā trasē vienkārši super!
Pie kam trasē bija daudz smilšu! Uz finišu kur bija cietais segums visi diezgan lidoja.
Raimonds izmēģināja braukt bez suņa un nekas diži labāks par uzvarētāja laiku nesanāca, jo suns kas labi strādā pie smiltīm krietni palīdz!

Līdz finišam tika visi, kas ar bija jāpierāda :) Ātrumu audzēt jau ir treniņu rezultāts.

Paldies vēlreiz Gudnegai un Ilzei un palīgiem no Trezoriem un pašai Vulfaskundzei!
Sandrai par darbu ar mūsu jaukajiem atbalstītājiem!
Un Kristīnei un Image

UN PALDIES DALĪBNIEKIEM, mini sacensības būs vēl un vēl 2011!!!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby D'Karlo » 15 May 2011, 09:35

Sacensības, noskaņojums, atmosfēra - super! Organizatori - lieliski! Neviena aizķeršanās vai nesaprašanās!
Trase laba un ar savu fizisko odziņu!

Atkal pierādīju, kad esmu viegli pierunājams uz dažādām papildus aktivitātēm (neplānots starts kanikrosā). Paldies kūdītājam Mārtiņam! :D

Rezultāti - arī prieks! Vislielākais par elijessi (Elīna) :1: !

:D Un tas maizīšu sviests... mmm...


... bildes, diemžēl, no mums nav.
---------
Vidējiem ātrumiem, manuprāt, ir jābūt augstākiem, jo trase pēc mana un Mārtiņa velodatora bija ap 3,2km.

Tie 2,7km nebija pēc pirmā varianta trases? Jo, cik sapratu, trase tika minimāli izmainīta, lai izvairītos no tā pietuvošanās punkta.
User avatar
D'Karlo
Puppy
Puppy
 
Posts: 375
Images: 1
Joined: 03 Apr 2010, 18:54

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby eldberg » 15 May 2011, 10:19

User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby Ilze » 15 May 2011, 12:20

Apdarīti steidzīgākie svētdienas darbi, un varu pieslēgties.
Vispirms par trasi. Šorīt Reinis pārmērīja: baiki 3,2 km, kanikross - 1,9 km
Jā, par smiltīm, pardon, bet manuprāt tas bija labāk, nekā pielaist vienā punktā tuvu pretējos virzienos ejošus suņus, lai gan arī tā mēdz izlikt trases... Katrā ziņā, kā vienā, tā otrā vietā varēja pazaudēt laiku.
Lai vai kā, man prieks par visiem debitantiem, un ceru, ka kāds aizķersies un nepazudīs miglā :) Kaspars varētu būt mums labs bieds Karaškam, lai viņam dzīve salda neliktos :) Un vēl, Kaspar, ja nu Tu te apgrozies, vajadzētu ieskriet pēc balvas.
Protams, prieks arī par visiem vecajiem kadriem, vismaz izkustējāties :)
Jā, kā jau Ģirts teica, vakar nolēmām, ka tādas fiksās mazbudžeta sacīkstes vajadzētu vairāk, un tādas arī mēģināsim arī uzrīkot. Ir jau šis tas vēl uzlabojams. Tāpat, vakar bildes skatoties secināju, piemēram, ka esmu palaidusi Imantu trasē bez ķiveres. Par pavadu garumiem vajadzēja brīdināt visus ātrāk, jo daudziem pavadas bija par garu (izstieptā veidā ne garākas par 2,5m).
Mums ir bildes, bet citā datorā. Kā tikko varēsim tā ieliksim.
Nu, un paldies Sandrai un Ģirtam par atbalstu un palīdzēšanu. Jūs esat zelts :)
Mārtiņam zupa būs vēl kaut kad jāuzvāra, jo es kaut kā nepaguvu nogaršot :)
Īpaši Harim izgatavošu lielākas zīmes ;) Patiesībā prasās vēl uzpūst uz kātiem kādas spilgtas krāsas fragmentus.
Vēlreiz pateicos visiem par dalību, par atbraukšanu no tuvienes un tālienes.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby elijessi » 15 May 2011, 12:51

Prieks, ka tika nolemts par vēl šādu mini sacensību rīkošanu. :) Jo tā ir lieliska iespēja iegūt pieredzi!

Šo sacensību interesantākā daļa man izvērtās apdzīšana pēdējos 800m, kur tiešām sanāca apdzīšana bez noteikumiem :hih:
Ar diviem lidojumiem nost no velosipēda :hih:

Kā arī braucot trases izlūkos, šķita dikti briesmīgs smilšainais posms, bet kopā ar suni tas šķita ļoti interesants, jo nācās ļoti saprasties ar suni, uzmundrināt un pierunāt izvilkt caur smilšaino posmu. Jo šoreiz startēju ar Džesu, kura nav tik spēcīga un ātra kā Redžejs, bet ļoti jūtams ir progress :aptracis: :dejosuns:
User avatar
elijessi
Puppy
Puppy
 
Posts: 195
Joined: 18 Sep 2010, 19:41

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby Ilze » 16 May 2011, 07:49

:) Didzis ar Elīnu ir nonākuši pie vērtīgās atziņas - darbs nes augļus :) Man prieks par jums abiem, un jūsu suņiem. Tagad tikai neapstāties un iet tālāk.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby Martins » 16 May 2011, 11:28

Paldies Vulfas kundzēm un pārējiem organizētājiem, bija ļoti jaukas sacensības un arī trasei nebija ne vainas.
Par cik trase nebija gara, saņēmos pats un sakūdīju vēl dažus piedalīties arī kanikrosā - man tā bija debija sacenēs un 2 reize vispār. Patika un pat nepaliku pēdējais, bet nu nezinu vai vajadzēja, apakšstilbiem musīši sāp tā, ka pat parakstīt uz datora nevar :)
Respect manam dēlam Eidim, kurš startejot 1min aiz manis mani 1.9km trasē noķēra un pat apdzina, kaut gan man likās,ka es lidoju ar vēja spārniem. Respect Didzim - ļoooti ievērojams kāpums kanikrosā, salīdzinot ar pagājušo sezonu un baikos, pieļauju, ka rudenī man pogas izgriezīs noteikti. Kristīne tikai izliekās, ka Eskii viņai neklausa un braukt pati nemākot, finišā izskatījās savādāk! Pie tam viņa kā vienmēr māk savest visvairāk dalībniekus - kur Tev tie krājumi??? Pārsteidza Hara starts skūteros- tas bija iespaidīgi!!! Protams Ģirta Hāgla starta kāviens Rūnai jau ir klasika.
Man vidējais baikos bija 25km/h, kas man nav slikti, bet vairāk kā nepietiekami lai konkurētu ar Kasparu vai Ridasu.
User avatar
Martins
Puppy
Puppy
 
Posts: 123
Joined: 04 Mar 2010, 15:53

Re: Sacensības "Lejas Trezori 2011" 14.05.

Postby sabulis20 » 16 May 2011, 12:47

Jā Ilze tādus mini mačus vajadzētu biežāk ,tā ir iespēja izkustēties un trennēties uz nopietnām gonkām.
Zīmi nepamanīju laikam aizgāju garām vēja ātrumā.
Nu es domāju ar skūteri ir tāda īpatnība kad atsperās tad ir jānoliec galvu ,sanāca laikam sakritība nu tā gadās (p.s. a man laikam tāda karma ja ceļā gadās kaka tad es viņā toč iekāpšu :hih: )
Iepriecēja sponsoru Rojal Kanin somiņa toč man tādu vajadzēja :aptracis:
Paskatījos tā no malas nu tie zaļie gurķi nav tik švaki!Vajag tik rakt un panākumi ir garantēti .
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

PreviousNext

Return to Kamanu suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron