Lejas Trezoru sacensības 14.04.2012.

https://www.facebook.com/sleddoglv

Re: Lejas Trezoru sacensības 14.04.2012.

Postby moshkis » 14 Apr 2012, 21:12

Ilze wrote:Tomēr var redzēt, ka dažam labam saimniekam dzirkstelīte acīs, un radusies vēlme pārbaudīt savas un suņa spējas vēl.


Manam skrējējam ir tik liela dzirkstele, ka radās doma man noņemt iespēju braukt baikos :D Tagad klusībā lūgšos, lai viņš ātrāk tiek pie SAVA suņa... Vai, lai laiks ātrāk paiet un mūsu kaimiņš bernes ganu suns beidzot kļūst LIELS (lasi kā sasniedzis vajadzīgo vecumu) :D

MUMS VISIEM PATIKA!!!

P.S. man pašai arī nebijušas izjūtas - pirmo reizi biju skatītājos :) Pirms Rafja starta man rokas no uztraukuma trīcēja... Tik dīvaini, bet kad puiši aizskrēja - zināju, ka viss būs labi :)

P.S.S. visvairāk mani šokēja, ka Aleksis pa ceļam vēl divreiz apstājās, lai kurpju šņores aizsiet :kanepe: :kanepe: :kanepe:
Image
User avatar
moshkis
Puppy
Puppy
 
Posts: 301
Joined: 13 Jan 2010, 22:56
Location: Rīga, Cēsis. t.nr. 28486759

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lejas Trezoru sacensības 14.04.2012.

Postby BlackElizabeth » 15 Apr 2012, 19:55

Mīļās Vulfas meitenes/kundzes/ superīgās sporta dāmas :flirts: - pasākums bija ne vien kolosāls, bet fantastisks... Un domāju, ka to jaunpienācēju būs aizvien vairāk un vairāk! :paukojas:

Trasīte bija ļoti interesanta - it sevišķi straujā pagriezienu vieta pa kreisi un uzreiz pa labi - tāds kā nelielais serpantīns. Un par brīnumu, mūsējie suņi vilka, kas nebūt nav raksturīgi, ja pārējie-savējie paliek startā... :labipadarits:
Jani šodien piekusis, no gultas nelien ārā, bet mēs atkal pārējie uz Riekstukalnu trasīti iemēģināt.
Kā pēc tam novērojām, nebijām vienīgie. :pagalvu: He he! :aptracis:

Gaidīsim bildītes un uz tikšanos! 8-)
Suns – mans personīgais veselības treneris.
www.blackelizabeth.lv
BlackElizabeth
Puppy
Puppy
 
Posts: 320
Joined: 24 Jul 2010, 14:36
Location: Riga, Latvia

Re: Lejas Trezoru sacensības 14.04.2012.

Postby Ilze » 16 Apr 2012, 07:29

Man prieks, ka jums ir pozitīvas emocijas. Zinu, ka daudzus no ZG satikšu šo sestdien Baldonē. Šodien jau pārskrēja pāri satraukuma vilnis :)
Bet tie, kas vēl nesaņemsies vai nav gatavi. Rudenī Didzis solīja atkal Vangažu pusē sarīkot sacensības :) Sekojiet līdzi informācijai.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Lejas Trezoru sacensības 14.04.2012.

Postby Bafija » 16 Apr 2012, 10:04

BlackElizabeth wrote:Kā pēc tam novērojām, nebijām vienīgie. :pagalvu: He he! :aptracis:

es nebrīnītos, ja vēl kādu tur :tikainesaki: satiktu
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Lejas Trezoru sacensības 14.04.2012.

Postby Sympathy » 16 Apr 2012, 11:15

arī skatītājiem ļoti patika, pasākums izdevies, mans bernietis izsocializējies :D
Image
Image
Sympathy
Puppy
Puppy
 
Posts: 411
Joined: 16 Oct 2011, 10:09
Location: Latvia, Cesis

Re: Lejas Trezoru sacensības 14.04.2012.

Postby Ilze » 16 Apr 2012, 11:40

Bafija wrote:
BlackElizabeth wrote:Kā pēc tam novērojām, nebijām vienīgie. :pagalvu: He he! :aptracis:

es nebrīnītos, ja vēl kādu tur :tikainesaki: satiktu


Sniegs ta nokusis vismaz? Un lielā peļķe stāv kā stāvējusi? Es tomēr atlikšu izbraukšanu pa trasi uz agru sestdienas rītu. Konfigurācija ir vairāk nekā zināma, reljefs tāpat, tikai būs jāizdomā pa kuru pusi kuru peļķi apbraukt :P
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Lejas Trezoru sacensības 14.04.2012.

Postby musher » 16 Apr 2012, 14:54

Ilze wrote:
Bafija wrote:
BlackElizabeth wrote:Kā pēc tam novērojām, nebijām vienīgie. :pagalvu: He he! :aptracis:

es nebrīnītos, ja vēl kādu tur :tikainesaki: satiktu


Sniegs ta nokusis vismaz? Un lielā peļķe stāv kā stāvējusi? Es tomēr atlikšu izbraukšanu pa trasi uz agru sestdienas rītu. Konfigurācija ir vairāk nekā zināma, reljefs tāpat, tikai būs jāizdomā pa kuru pusi kuru peļķi apbraukt :P


Vakar speciāli aizbraucām un ar kājām izgājām trasi. Trases segums ir krietni labāks kā viņš bija rudenī, vismaz pagaidām ir cieta, piebraukta mitrā smilts. Peļķes trasē nav NEVIENAS (pateicoties Olafa meliorācijas darbiem), sniegu nekur neredzējām. Ir jānovāc divi -trīs koki, vienā vietā ar lāpstu jāaizber ar auto izbraukta riskanta sliede un strautiņa izsklota bedrīte.
Tā kā esmu pieteicies pie trases sagatavošanas, tad piektdien viss tiks novērsts. Vienās mājas ir divi nikni kvnakšķi, kuri metas suņiem kājās, un vēl saimniece ir nelabvēlīgi noskaņota.
Image
husky adventure & sleddog sport
http://www.husky.lv & http://www.sleddog.lv
User avatar
musher
Baby
Baby
 
Posts: 48
Joined: 14 Jan 2010, 09:51
Location: Lielvarde

Re: Lejas Trezoru sacensības 14.04.2012.

Postby BlackElizabeth » 16 Apr 2012, 15:27

Par trasi gribas teikt tā - interesantā bedres vieta ir vienkārši unikāla un lieliska, bet saprotu, ka ne visi ir vērīgi un spēs ātrumā viņu pamanīt un noreāģēt. Nu vismaz problēmas nesagādāja. :koslene: Saprotu, ja brauks kāds, kurš trasi iepriekš nebūs braucis, tad varētu būt neliels pārsteigumiņš. Bet tādi riteņbraukšanas sacensībās ir no vienas vietas. (Ok, saprotu, ka šo pasākumu nevajag salīdzināt ar mums pierastajām sacensībām :akes: )
Par suņiem bija tā, ka trasi braucām trīs reizes, gan ar šļeikām, gan brīvā solī. Suņi bija, bet nekrita virsū mūsējiem. Turklāt saimniece jautāja, kad sacensības notiek un solījās suņus piesiet uz sacensību laiku...

Tagad vienīgi pa mežu šausmīgi daudz iet tie, kas mācās orientēties. Cik sapratu viņiem tur treniņi notiek.
Ceru, ka sacensību laikā treniņu nebūs., jo viņi nāk no otras puses, nevis no Observatorijas gala...
Suns – mans personīgais veselības treneris.
www.blackelizabeth.lv
BlackElizabeth
Puppy
Puppy
 
Posts: 320
Joined: 24 Jul 2010, 14:36
Location: Riga, Latvia

Re: Lejas Trezoru sacensības 14.04.2012.

Postby Ilze » 19 Apr 2012, 11:48

Anitas bildes no sacensībām: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater

Paldies, Anitai, par mirkļu ķeršanu! :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Previous

Return to Kamanu suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron