Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

https://www.facebook.com/sleddoglv

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby Bu Kimi » 13 Jun 2012, 13:03

Interesentiem – stāsts par White Nights no līdzbraucēja viedokļa.

Pasākums patika. Organizācija bija laba, viss bija pārdomāts un ritēja gludi un mierīgi. Varēja redzēt, ka cilvēki tiešām bija centušies, cik nu šādos post sovietiskos apstākļos vispār iespējams. Mūsu jaunieši bija pārsteigti par visu, bet man – nostaļgija :) Arī organizatoriski, cik sapratu, bija grūtāk kā agrāk, atbalsts no „augšas” šim pasākumam vairs nav tāds kā agrāk un spieķi tiekot likti riteņos, bet – viss izdevās, kā viņi paši teica. Tracza klātbūtne piedeva pasākumam starptautiski mūsdienīgu feelingu un tad jau kopumā bij labi :)

Sīkāk – izbraucām no Rīgas 7 no rīta. Ap 12 esam uz robežas, jo tā tika iepriekš pieteikta un izbraukt cauri varēšot stundas laikā. Kur nu – igauņi plāta rokas – krievi neņem pretī. Pēc apm. 3 stundām, pildot dažādas cedeles, esam cauri, bet Togo teamam tas prasīja 8 stundas...
Krievu pusē degviela divreiz lētāka – tas priecē! Izmīcamies cauri žiķīšu burzmai Pleskavā, meklējam pieturvietu, lai izkustinātu suņiem notirpušās kājas – nemaz tik daudz to pļaviņu tur naff :) Tuvojoties Pēterburgai, pretī kilometriem garš a/m korķis – sākas „ Rosiskij denj” brīvdienas. Nevaru iedomāties, kā varētu atrast Peterhof bez navigatora!
Ap 7 vakarā esam „Raketā” - norobežota teritorija ar stadionu, ēkām, peintbola laukumu, kurš arī darbojās, pliukš pliukš, suņiem par prieku :) Oksana, viena no organizatorēm, mūs sagaida, ierāda labākās vietas telšu pilsētiņā un vakars var sākties. Tracz arī jau ir klāt ar savu team, palēnām visi sarodas. Apbraukājam tuvējās kafejnīcas cerībā uz siltu zupiņu, bet tā kā jau pavēls, un viss veras ciet, tad – desmaizītes un tomātiņi teltī :) Vietējā publika ļoti draudzīga un atsaucīga, ar dzīvu interesi, kas te par suņu salidojumu.

Otrā rītā konstatēju, ka vajadzēja taču pārlikt pulksteni pa stundu uz priekšu, un no guļammaisa taisnā stiepienā uz semināru. Viss ļoti solīdi, rekordskaits - apm. 30 dalībnieku, apskatam starptautisko un Viskrievijas noteikumu būtiskākās atšķirības, situācijas trasē, katra tiesneša pienākumus, pat ētiku, viss kā solīts, ar foto materiāliem, testiem uz vietas, ļoti vērtīgi. Praktiskā daļā – katrs izvelk loterijā savu lomu – 15 tiesneši, 15 dalībnieki, un ejam taisīt sacensības turpat starta – finiša zonā uz vietas. Esmu galvenā tiesneša palīgs un saņemu čupu ar zīmēm, arī lentas, kas ātri jāizvieto trasē, jo dalībnieki jau stājas uz starta.
Iet jautri, cilvēkiem pieredze ir, katrs imitē visus iespējamos pārkāpumus un kāzusus gonkā, uzņemam laikus, apkopojam un analizējam rezultātus un tad jau seminārs cauri un esam tikuši katrs pie sava diplomiņa un iespējas tikt pie 3. līmeņa tiesneša kategorijas, pirms tam kārtīgi pastrādājot gonkās un uzkrājot reālu pieredzi dzīvē.

Ginta, Alens un Andris, Alena tētis, pa to laiku jau ir paspējuši apskatīt apkārtējās „dostoprimečateļnosti” , konstatēt, ka varenā Peterhofas pils ar zelta strūklakām un milzīgo dārzu ir tepat blakus un nolemjam to noteikti apskatīt pēc gonkas un tikai tad braukt mājās.
Kannas ar pusdienām ar jau ir klāt, Бефстроганов из говядины, Рис отварной, Компот из апельсинов, tā kaut kā :)

Ļaudis jau pulcējas uz Tracz semināru, Vita Black tulko, Raitis ar tepat, konstatējam, ka materiāls pazīstams, protams, ka treniņu metodika jau viņam tik strauji nemainās – līdzīgs seminārs ir Youtubē no Kalevalas sačiem. Toties ļoti vērtīgi ir dažādie jautājumi uz vietas par jebkuru tēmu, sākot no organizatoriskiem, kā sponsorus atrast, līdz pat suņa iegādei un trenēšanai katrā vecuma posmā. Vērtīga pieredze par brīvu velti, vari intervēt pasaules čempionu kaut personīgi.

Trasi likšot pēdējā brīdī, ļoti pamatoti, kā izrādījās vēlāk, tāpēc Ginta un Alens aizbrauc to apskatīt pēc shēmas. Tiešām ātra, protams. Labi ka laiks saulains, pretēji solītajam, jo tad būtu daudz jautrāks starts, ja plakanie, cietie celiņi vēl arī slīdētu tumsā. Malas solīdi izpļautas, asu pagriezienu tikpat kā nav, tauta gan, kā jau tādā meža parkā, milzīgā plašā zaļā zonā – visi staigā, tusē gar dīķiem, grillē gaļu uz stacionāriem griliem atpūtas vietās, ūdens putni klaigā, Mēs vēlāk ar Ginčuku un Kimi izejam vēlreiz visus 5 km ar kājām, lasot stiklus no celiņiem un nesot tiesnešiem norautās zīmes. Trases specifika :)

Darbojoties kā padomju izlūkam un psihologam vienlaicīgi, man izdodas atrast ieeju solītajā dušā – galvenā organizatore uzrāda puisi zilajā keponā, kurš, ja nospied pogu pie dzelzs durvīm „Raketa” ēkā, atver tās kā seifu un aizved tevi pa līkumotien koridoriem uz vaļēju telpu ar daudziem krāniem un glumu koka redelīti zemē– urā!!! siltais ūdens!!! :)

Astoņos instruktāža – apdzīšana, gaismas, ētika, (ja godīgi, viņi solīto kārtību arī uzturēja un viens dalībnieks dabūja diskābeli, jo finišā, šķirot vaļā suņus, vienam iespēra – pati klāt nebiju, ja ko jaucu, palabojiet, lūdzu). Sergejs Paņuhins pārbauda aprīkojumu, nākas piesiet podtjagam striķa gabalu klāt, jo mērīts tiek no jostas, nevis no riteņa, kā vienmēr un 2.5 m izrādās par īsu. Olafs gan groza galvu.

Tautas daudz, fotogrāfiem sava instruktāža, broņētas vietas pie starta, reglamentēta uzvedība trasē. Viss tika darīts, lai braucējiem būtu maksimāli ērti, droši, viegli. Starta koridoris garš, pie starta līnijas pielaida tikai vienu, kam nākamais starts. Pārējie – kādus 20 m pims tam stājās starta kārtībā. Finišā tāpat – tikai finišējušais braucējs, 2 vetārsti un 1 sagaidītājs, nekādas drūzmas. Suņi tika rūpīgi pārbaudīti, sirdis izklausītas, braucēji uzmanīti. Galvenā sekretāre visu uzpasēja, man pat nācās paskaidrot kāpēc Alenam veimārmeitenes skrien tuvu kreisās puses sietam. Teicu, ka tāpēc, ka vadošais suns kreisā pusē...

Nu - un jau starts. Alens viens no pirmajiem, praktiski tūlīt aiz Tracza, komentētājs uzkurina publiku, saucot pēc kārtas visus Igora titulus, pūlis nožogojuma abās malās, redzamas tikai fotoaparātu lēcas no visām pusēm. Gintai 12os, tad jau satumst, jābūt lampai, :) Kimis, nabags, trasē uz viņu atskatījās un tā apžilba, ka neredzēja, kur tālāk skriet. Pārskrējiens uz finišu, 4. laiks. Apskatam polietēm un Svetlanai suņus, viss skaidrs. Alenam grūtāk – nav ar ko sacensties :)

No rīta nav iespējams aizgulēties, tāds trobelis sākas! Ja pirms pāris gadiem fona skaņas man būtu likušas sastingt šausmās, tad šoreiz blakus džipā visu nakti gaudojošais haskijs bija visskaistākā šūpuļdziesma. Nakts gan aukstāka nekā pirmā, jūnijs tomēr ir auksts vēl. Nav skaidrs, kāpēc Nordic Professional Advanced Temperature Management Technology bla bla guļammaiss ir palicis mājās.

6os starts, otrādā secībā, ārā saule, cilvēku praktiski nav, viss iet ideāli, tikai – visi miegaini un bišku salst. Tādi stīvi aizbrauc, finišā putaini. Kraiņevs laimīgs bez gala, Tracz šo jau redz Eiropā starp pirmajiem 5 veterāniem, nu, nu, Raimis vēl nav startējis :) :) :) , (Sorry, liriska atkāpe :) ) Letiņu puikas malači, Andrejs, Jānis Kalaneps, Ēriks, Imants- super, prieks viņus vērot. Kristīne apslimusi, bet turās, visi centās, cik varēja,vispār jau labi mums visiem gāja. Rezultātos jau viss redzams, tur pat nav ko komentēt.
Tad finišē Ginta, daktere grib šo arī izklausīt, Kimīc gan nav pārguris, viņš iestādījies uz 3 km kā pēdējā canicrosā. Manai pacietībai ir beigas, es dodos intervēt Jeļenu Paņuhinu par nākamajiem metieniem. Tad izlaižam un sagaidam Alenu, viņš priecīgs, ieguldījums Kick Bike ir pilnībā sevi attaisnojis – malači vecāki, tā atbalstīt puiku!

Tracz semināra otrā daļa – praktiskā – zaļā plavā tiek novietots cart, publika, ieskaitot ieinteresētas omītes, ieņem labākās vietas. Atved 4 superīgus eiroteļus, un demonstrējums sākas. Tā kā ārā jau karsts, tie ir 4 apļi un tad var uzdot jautājumus, apčamdīt viņa cartu, pacilāt uz vienas rokas, 9 kg. Igoram bija arī vairāki starti, tad viņš vēl laida startā savējos, vēl vadīja divus seminārus, brīvdienas tās viņam nebija, točno. Nakts praktiski negulēta, tai pat laikā humors un smaids un uzmanīgs pret visiem, nekādu pretenziju ne pret vienu, un ne pret ko. Ir no kā pamācīties...

Tad Vita jau stiepj mūs visus uz mašer pāķī for evrībaģī – ooo, te ir pat ikri! :)
Apbalvošana – skat. results. Ļoti gaidam Raita fočenītes.

Visi pamazām pošas mājās, laiks sāk apmākties, paldies Dievam, ka tikai tagad.
Vakars brīvs – dodamies uz maiņām uz Petergof. Mērogi fascinē. Tiekam iekšā bišku lētāk, nosaucoties kā rosijskije graždaņe, burtiski izskrienam visus celiņus, apskatam visas strūklakas, cik nu vairs tur kājas. Kas tur cilvēku! Daži braukā ar maziem vilcieniņiem.

Vakariņas – palutinam sevi ar karstu picu tuvējā bistro, kur šoreiz tomēr paspējam tikt laicīgi iekšā. Cenas – kā mūsu čilī picai, garšo lieliski! Laime :)
Mājupceļš – kosmisks. Tā kā lietus pastiprinās, ātri sametam teltis slapjās čupiņās, mantas mašīnā – atrodam vienīgo „hipermārketu” 7 km attālumā un – izlidojam. Cauri tukšajai Pleskavai naktī maksimāli ātri esam pie robežas. Ko nu? Kilometrīgā rinda, blakus koridors tukšs, braucam tur. Kad esam pie lodziņa, atklājas, ka šis – atkal tikai dļa rosijskih graždan... čto delatj? Nu jau vairs neko, tantuks nosaka un izlaiž mūs cauri. Bez nekādām aizturēm Andris tikai pabāž vēl pāris lodziņos mūsu pases – un mēs esam cauri!!! Kaut kas nereāls – viss tas 10 minūtēs! Parole – mašīnā suņi!
Tādam brīnumam par godu, iebraucot dzimtajā zemē, pirmajā skaistajā stāvvietiņā, par kādām ros. gražd. var tikai sapņot, nosnaužamies kādas 3 stundiņas. 10os esam mājās. Atkal laime!

Dikti jauki bija tur satikt mūsējos, labi, ka posms nobraukts godam, pat kulturnije svjazi uzturēti, esam ļoti apmierinātas. Ja būs iespēja, brauksm nākošgad atkal! Ja kāds vēlas pievienoties, teikšu kā ir – bija forši!

Liels paldies Kristīnei Līdakai un Royal Canin par atbalstu un LKSSF par pretimnākšanu un atbalstu un līdzjušanu, personīgi Ģirtam un Olafam – thanks!

L.
Last edited by Bu Kimi on 13 Jun 2012, 18:52, edited 4 times in total.
User avatar
Bu Kimi
Puppy
Puppy
 
Posts: 236
Images: 0
Joined: 16 Jan 2010, 20:51
Location: Rīga, Grīziņkalns

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby BlackElizabeth » 13 Jun 2012, 13:33

Ja godīgi nevaru atiet atpakaļ Latvijas režīmā - kaut kā pilnīgi šķiet vēl joprojām, ka tulīt tulīt jaiet uz telti un jāgatavojas startam. Tas vien nozīmē, ka gonka bijusi laba.

Lasot Lindas tekstu vien atkal jāpārcilā viss galvā un šķiet, ka gribas pēc pāris dienām braukt atkal. Turklāt tā nakts/tumsas sacensība bija vienkārši unikāls pasākums, kuru noteikti Latvijā arī vajadzētu pamēģināt. Sacensībiņa pa tumsu. :pilnmeness:
Kimīc man apžilba vien tādēļ, ka krieviski bļāvu - "ceļu, pa labo pusi", un viņš īsti nesaprata, kas tā par tādu dīvainu komandu?
Latvija bija godam pārstāvēta un man dikti liels prieks, ka pēc sacensībām arī Tracz nāca runāties! :latvija:

Suņi šodien dikti aktīvi un laikam jau vakarpusē kāds treniņaplis būs jaizmet... :pedinja:
Suns – mans personīgais veselības treneris.
www.blackelizabeth.lv
BlackElizabeth
Puppy
Puppy
 
Posts: 320
Joined: 24 Jul 2010, 14:36
Location: Riga, Latvia

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby gundedzina » 13 Jun 2012, 13:36

Līdzbraucēja stāsts ļoti iedvesmojošs :) Galvenais jautājums - vai kucēnu sarunāji? ;)
gundedzina
Baby
Baby
 
Posts: 66
Joined: 16 Jan 2010, 16:02

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby eldberg » 13 Jun 2012, 13:37

BlackElizabeth wrote:Turklāt tā nakts/tumsas sacensība bija vienkārši unikāls pasākums, kuru noteikti Latvijā arī vajadzētu pamēģināt.

Tur sanāk pilna tumsa vai stipra krēsla?
Ziemā jau mums ir nakts gonka ;)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby BlackElizabeth » 13 Jun 2012, 13:42

eldberg wrote:
BlackElizabeth wrote:Turklāt tā nakts/tumsas sacensība bija vienkārši unikāls pasākums, kuru noteikti Latvijā arī vajadzētu pamēģināt.

Tur sanāk pilna tumsa vai stipra krēsla?
Ziemā jau mums ir nakts gonka ;)


Alenam sanāca krēsla visur, man sanāca krēsla uz ceļa, bet meža pilnīga tumsa. Tā kā zīmes nebija, paļāvos uz Kimja ožu un pedējā brīdī pamanītājām velo sliedēm pagriezienos. Varētu vismaz uztaisīt vienu treniņgonku kaut kur septembra beigās pašā vakarā - kad jau vēss laiks un tumsiņa nāk, ar ričukiem. Būtu interesanti!
Suns – mans personīgais veselības treneris.
www.blackelizabeth.lv
BlackElizabeth
Puppy
Puppy
 
Posts: 320
Joined: 24 Jul 2010, 14:36
Location: Riga, Latvia

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby Bu Kimi » 13 Jun 2012, 14:13

Par kucēnu - sākumā Jeļena teica, ka metienus viņi vairāk neesot plānojuši, bet, jo vairāk mēs runājāmies, jo vairāk viņi ar Sergeju "ieslēdzās" un teica, ka, ja sarunā vismaz kādus 3, vai vēl labāk 4 gribētājus, tad viņi pat zinot, no kuriem viņu suņiem mums būtu vislabākais variants. Tā kā pirms ziemas, kad visi suņi viņiem aktīvi strādā, viņi nepāros, tad uz nākošo pavasari varam cerēt, ka tomēr vēl kāds pieteiksies un tad... Mēs iestājāmies rindā uz cerību :) Meilā atsūtīšot vecāku aprakstus. Viņu suņi ir Kraiņevam - riktīgi labs, ātrs suns, Tracz arī bija sajūsmā un ļoti atzinīgi izteicās tieši par suni, Svetlanai Muravskajai, arī Aleksandrai Paņuhinai, Oksanai Vimbai, ko uz vietas apčamdījām. Līdzīgs Sašas sunim, ar ko Raimis Baldonē pat dabūja izbraukt. Tā kaut kā, labākais, ko līdz šim esam praktiski klātienē redzējuši. Indre jau arī atsūtīja ļoti labu piedāvājumu no Polijas, bet tur tikai meitenes, mums jau 2 čaļi mājā ir, nav izvēles. Ja vēl kāds pieteiktos, varbūt - tiekam pie čempioniem? :)
User avatar
Bu Kimi
Puppy
Puppy
 
Posts: 236
Images: 0
Joined: 16 Jan 2010, 20:51
Location: Rīga, Grīziņkalns

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby gundedzina » 13 Jun 2012, 14:18

Nu lai jums izdodas!!! :)
gundedzina
Baby
Baby
 
Posts: 66
Joined: 16 Jan 2010, 16:02

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby Ilze » 13 Jun 2012, 14:27

Paldies par aprakstu! Kopā ar "rozīnītēm" krievu valodā - baudāms stāsts :)
Un esmu pārliecināta, ka pienāks arī jūsu LIELĀ diena! :)
Par nakts mačiem. Laba doma. Noteikti realizēsim. Kaut mini mačus :) Man pašai gan nepatīk ne pa tumsu braukt (protams, braucu, bet tikai tāpēc, ka vajag), ne laupīt miegu naktī (tikai ļoti īpašos gadījumos), bet principā varētu uztaisīt mazo posmu vakarā, un nākošo posmu nākamajā dienā. Rudenī tas pat ir diezgan reāli īstenojams pasākums. Un varbūt pat tā, ka nakts posms ir pa vienu trasi, dienas - pa citu... Idejas?
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby Ilze » 13 Jun 2012, 14:35

Bu Kimi wrote:Par kucēnu - sākumā Jeļena teica, ka metienus viņi vairāk neesot plānojuši, bet, jo vairāk mēs runājāmies, jo vairāk viņi ar Sergeju "ieslēdzās" un teica, ka, ja sarunā vismaz kādus 3, vai vēl labāk 4 gribētājus, tad viņi pat zinot, no kuriem viņu suņiem mums būtu vislabākais variants. Tā kā pirms ziemas, kad visi suņi viņiem aktīvi strādā, viņi nepāros, tad uz nākošo pavasari varam cerēt, ka tomēr vēl kāds pieteiksies un tad... Mēs iestājāmies rindā uz cerību :) Meilā atsūtīšot vecāku aprakstus. Viņu suņi ir Kraiņevam - riktīgi labs, ātrs suns, Tracz arī bija sajūsmā un ļoti atzinīgi izteicās tieši par suni, Svetlanai Muravskajai, arī Aleksandrai Paņuhinai, Oksanai Vimbai, ko uz vietas apčamdījām. Līdzīgs Sašas sunim, ar ko Raimis Baldonē pat dabūja izbraukt. Tā kaut kā, labākais, ko līdz šim esam praktiski klātienē redzējuši. Indre jau arī atsūtīja ļoti labu piedāvājumu no Polijas, bet tur tikai meitenes, mums jau 2 čaļi mājā ir, nav izvēles. Ja vēl kāds pieteiktos, varbūt - tiekam pie čempioniem? :)

Ilgais ceļš kāpās :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby BlackElizabeth » 13 Jun 2012, 15:04

Ilze wrote:Laba doma. Noteikti realizēsim. Kaut mini mačus :) Un varbūt pat tā, ka nakts posms ir pa vienu trasi, dienas - pa citu...

Lieliska doma, esmu tikai par. :aptracis:
Suns – mans personīgais veselības treneris.
www.blackelizabeth.lv
BlackElizabeth
Puppy
Puppy
 
Posts: 320
Joined: 24 Jul 2010, 14:36
Location: Riga, Latvia

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby BlackElizabeth » 13 Jun 2012, 15:14

Bu Kimi wrote:Darbojoties kā padomju izlūkam un psihologam vienlaicīgi, man izdodas atrast ieeju solītajā dušā – galvenā organizatore uzrāda puisi zilajā keponā, kurš, ja nospied pogu pie dzelzs durvīm „Raketa” ēkā, atver tās kā seifu un aizved tevi pa līkumotien koridoriem uz vaļēju telpu ar daudziem krāniem un glumu koka redelīti zemē– urā!!! siltais ūdens!!! :)



Tev dikti noveicās! :smarzas: Man trāpijās ūdentiņš remdenais - tāds nelielais šociņš ķermenim pirms starta! Sekundi silts, sekundi auksts. Reāli uz sekundi- ieskrien dušā, izskrien! ^^ Vēl pie reizes paslīdi! :aptracis:
Suns – mans personīgais veselības treneris.
www.blackelizabeth.lv
BlackElizabeth
Puppy
Puppy
 
Posts: 320
Joined: 24 Jul 2010, 14:36
Location: Riga, Latvia

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby sabulis20 » 13 Jun 2012, 15:42

BlackElizabeth wrote:
Bu Kimi wrote:Darbojoties kā padomju izlūkam un psihologam vienlaicīgi, man izdodas atrast ieeju solītajā dušā – galvenā organizatore uzrāda puisi zilajā keponā, kurš, ja nospied pogu pie dzelzs durvīm „Raketa” ēkā, atver tās kā seifu un aizved tevi pa līkumotien koridoriem uz vaļēju telpu ar daudziem krāniem un glumu koka redelīti zemē– urā!!! siltais ūdens!!! :)



Tev dikti noveicās! :smarzas: Man trāpijās ūdentiņš remdenais - tāds nelielais šociņš ķermenim pirms starta! Sekundi silts, sekundi auksts. Reāli uz sekundi- ieskrien dušā, izskrien! ^^ Vēl pie reizes paslīdi! :aptracis:

Vai šogad skolā dušinieku nedeva ?
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby BlackElizabeth » 13 Jun 2012, 15:46

Skolā bija remonts, mums tika kaut kāda peintbola ēka, no malas izskatījās, ka tulīt sabruks. Bet galvenais, ka bija pati duša. Arī elektrību dabūt varēja...
Suns – mans personīgais veselības treneris.
www.blackelizabeth.lv
BlackElizabeth
Puppy
Puppy
 
Posts: 320
Joined: 24 Jul 2010, 14:36
Location: Riga, Latvia

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby sabulis20 » 13 Jun 2012, 16:35

BlackElizabeth wrote:Skolā bija remonts, mums tika kaut kāda peintbola ēka, no malas izskatījās, ka tulīt sabruks. Bet galvenais, ka bija pati duša. Arī elektrību dabūt varēja...

Ja kas skolā arī bija glumās redelītes es gandrīz izlietni izrāvu no sienas :kanepe: :)
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby Haik » 14 Jun 2012, 00:59

īss ieskats no mana skatījuma...
Organizācija laba, pat ļoti. Viņiem ir daudz brīvprātīgo, kas savukārt mums vienmēr pietrūkst.
Pašu trasi un marķējumu tajā man neizdevās apskatīt.
Pa dienu laiks bija silts, bet sacensību laikā atbilstošs - zem 16oC.
Visumā posms labi apmeklēts un dalibnieku skaits liels. (Man gan liekas, ņemot vērā Krievijas izmērus un sportistus dalībnieki varēja būt vēl vairāk.)
Par organizātoriskām niansēm neiedziļināšos, tikai piebildīšu to, ka organizātoriem ir daudz nervi vajadzīgi lai posmu uzrīkotu. :sajucis:
Latvija bija pārstēvēta pietiekamā skaitā un sportisti sasniedza labus rezultatus, protams, kāds labākus, kāds ne tik labus.
Malači!
Ka svēl nav bijis Krievijā, aizbrauciet, tas ir jāredz. :)
Personīgi man tā vispār bija 1. reize Krievijā, līdz ar to man bija interesanta pieredze.
User avatar
Haik
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 03 May 2010, 20:36
Location: Baloži

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby sabulis20 » 14 Jun 2012, 09:57

Haik
Man liekas viņiem ir tik daudz brīvprātīgo jo ir attīstīts tiesnešu sertifikācija un ir daudz semināru.
Un tīri loģiski no to vidus nāk brīvprātīgie. 8-)
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby eldberg » 14 Jun 2012, 10:07

Tiesnešu sertifikācija Krievijā notiek nedaudz citādi, kā to nosaka IFSS.
Bet tas mums LV arī neliedz noteikt vietējo tiesnešu kvalifikācijas pakāpes.

Rēķinot ka ar Olafu beidzot esam pa 2 gadu laiku savākuši visas rekomendācijas lai būtu "Starptautiskie" tiesneši, tagad varam arī atļauties apmācīt citus.
Vasara laikam tam ir pateicīgs laiks!
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby sabulis20 » 14 Jun 2012, 12:21

eldberg wrote:Tiesnešu sertifikācija Krievijā notiek nedaudz citādi, kā to nosaka IFSS.
Bet tas mums LV arī neliedz noteikt vietējo tiesnešu kvalifikācijas pakāpes.

Rēķinot ka ar Olafu beidzot esam pa 2 gadu laiku savākuši visas rekomendācijas lai būtu "Starptautiskie" tiesneši, tagad varam arī atļauties apmācīt citus.
Vasara laikam tam ir pateicīgs laiks!

Es domāju tur varētu būt pietiekama interese,un tādā veida tiktu sagatavoti pietiekami daudz un kvalitatīvi tiesneša palīgi un tiesneši. 8-)
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Sanktpēterburga - 10-11.06. -Baltijas kauss 2.posms

Postby Ilze » 22 Jun 2012, 12:49

Ir pieejama facebook Igora Tracza atskaite par BC 2.posmu. Izrādās, ka viņam bija temperatūra 39 C, un tikai nupat atguvies no slimības. Visu cieņu, ka pie tāda veselības stāvokļa viņš vispār startēja, un, jo vairāk cienu, ka startēja ar tādiem rezultātiem (noteikti izšķirošā loma bija suņiem). Cik sapratu, konkurentus viņš pagaidām nesaskata no dalībnieku pulka (izņemot 2.vietas ieguvēju), bet viņam ļoti patikusi interese, ko dalībnieki izrādījuši par viņa stāstāmo.
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Previous

Return to Kamanu suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests