Lejas Trezoru sacensības 21.04.2013.

https://www.facebook.com/sleddoglv

Re: Lejas Trezoru sacensības 21.04.2013.

Postby Imants B. » 23 Apr 2013, 07:48

Jau otro dienu mani moca sirdsapziņa,ka esmu apbalvots kā pirmās vietas ieguvējs.Neesmu to pelnījis un nav godīgi pret citiem dalībniekiem!Jo biju pieteicies ar citu suni BJ,ar kuru tā arī līdz galam trasi nenobraucu.Ar Mauzeru izbraucu treniņa pēc,un ielika mani sarakstā,laikam, kļūdas pēc. :) Tādēļ ATVAINOJOS ka to nepateicu uzreiz! 8-) Un lūdzu ielikt mani sarakstā-ārpus konkurences.Pacelt uz augšu un apsveikt puišus,kas bija zem manis! :latvija:
User avatar
Imants B.
Baby
Baby
 
Posts: 6
Images: 2
Joined: 04 Jan 2013, 23:25

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lejas Trezoru sacensības 21.04.2013.

Postby Ilze » 23 Apr 2013, 09:10

Imant, pēc Tava un Kristīnes lūguma veicu izmaiņas rezultātos. Nākamreiz pasaki startā tiesnesim, ka tas ir testa brauciens un neiet kopvērtējumā. Un, pat ja tad nesanāk, vari pienākt pēčāk :) Balvas gan, liekas, ka šoreiz paliks kā ir, un diplomi ar...
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Lejas Trezoru sacensības 21.04.2013.

Postby LiVinAk » 23 Apr 2013, 16:14

Es kā "zaļais gurķis" varu teikt, ka man ļoti patika šis pasākums. :)
Visapkārt tāda pozitīva gaisotne un viss aŗī noritēja bez aizķeršanās.
Protams, sapratu, ka vēl daudz jāmācās, ja gribas skriet. It sevišķi apdzīšana, daudzas sekundes zaudēju apdzenot tieši pirmo, mans suncis uzreiz skatījās atpakaļ. pagāja kāds laiciņš, kamēr viņš saprata, ka jāturpina skriet. Par laimi apdzenot otru suni aizķeršanās vairs nebij.
Finišs vispār ļoti labs sanāca, :D kā Gunda beigās apdzina tāādā ātrumā. Finišā savu Bronci arī mēģināju pievilkt sev tuvāk, nezinu vai vajadzēja vai nē, bet nezināju kā viņš reaģēs, kad viņu suns apdzen no aizmugures.
Bet vispār labi, ka Gunda skrēja aiz muguras bij stimuls mazliet ātrāk tās savas kājas kustināt. :D :)

Un jā, man ļoti patika tie ieteikumi beigās, nebiju pat iedomājusies savam sunim mācīt pagriezienu komandas, bet tiešām varētu sākt.
Gan jau kādu reizi vēl piedalīsimies.
Paldies par jauko pasākumu.!
Un visiem veiksmīgus startus Baltijas kausā. :rej: :)
User avatar
LiVinAk
Baby
Baby
 
Posts: 18
Joined: 08 Dec 2012, 00:50

Re: Lejas Trezoru sacensības 21.04.2013.

Postby Ilze » 02 May 2013, 08:29

:)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Previous

Return to Kamanu suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests