Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

https://www.facebook.com/sleddoglv

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby eldberg » 01 May 2010, 19:34

īsumā no Lietuvas, ziņo Olafs:
Baikdžorings vīrieši:
3.Olafs
4.Mārtiņš
5.Harijs
(no 9 dalībniekiem... ja nemaldos visi ir ar ziemeļniekiem)

Baikdžorings dāmas:
3.Diāna
5.Jūlija
11.Iveta
(no 15. te gan visas nav ar ziemeļniekiem)


Toms un Emīls 2 un 3 no 5 bērnu kanikorsā
Krista 4.tā bet Eidis 1.mais Junioru kanikrosā
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby eldberg » 02 May 2010, 21:16

Tātad, oficiālie rezultāti no Lietuvas:

Baikdžorings sievietes (par ziemelniekiem 100% nezinu):
3. Diāna Kalēja (1.ziemeļniekos)
6. Jūlija Križinauskaite (4.ziemeļniekos)
8. Iveta Glaudāne (6.ziemeļniekos)

Baikdžorings vīrieši
3. Olafs Klūdziņš (1.ziemeļniekos)
4.Mārtiņš Kristons (2.ziemeļniekos)
6.Harijs Kiršbaums (4.ziemeļniekos)

Kanikorss:
1.Eduards Kristons junioros (4.kopvērtējumā)
3.Krista Kasparoviča (6.kopvērtējumā)

3. un 4. Toms un Emīls Kiršbaumi bērnu kanikrosā

Sākums labs!!!!! :1:
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby Ilze » 03 May 2010, 12:22

Mēs ar Gundegu pievienojamies apsveikumiem! :) Baikdžoringā joprojām turam kanti :)
Ir par ko padomāt skūteru klasē - jāpabraukā ar hronometru un jāpadomā vai ir iespēja cīnīties. Vai kāds var pateikt, cik gara trase bija skūteru klasē? Nu, un jācīnās ar lielāko biedu - apdzīšanu. Huhh...
Vēlreiz visiem apsveikumi, un cerams, ka satiksimies 2.posmā :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby sabulis20 » 03 May 2010, 15:58

Apsveicu visus LV dalībniekus ar iegūtajiem rezultātiem :1: , it sevišķi Olafu un Martiņu ar jaunajiem sasniegumiem!!!
Kopumā sacensības bija interesantas, prieks par papildinājumu no Krievijas un Polijas. Man šoreiz gadījās ķibele, jau pirmaja dienā kad biju nobraucis jau pusi trases, konstatēju, ka priekšējā riepa ir caura sākumā nevarēju saprast ko mēs ar Sabuli tizlojamies. Ritenis uz pagriezieniem peldēja ,smiltīs buksēja ,bet kad sadzirdēju aiz muguras tuvojamies Olafu sapratu kaut kas nav kārtībā ,vienīgā doma bija lai līdz finišam pietiek gaiss riepās ,lai nav jāiebrauc uz diskiem. Otrā dienā neveiksme turpinājās,biju nolēmis uzdzīt Mārtiņu.200m pirms Mārtiņa Sabulis sadomāja iztaisīt AAĀ tur arī salūzu jo sapratu ,ka duhas vairs nepietiks uzdzīt rezultātu :lamajas: . Prieks ,ka beidzot vecākais dēls dabūja medāli :3: (un vēl katram bērnam pa gaisa pūķim kas viņiem sagādāja prieku) ,tā kā man dubults prieks Toms un suņuks Pipars dabūja pirmo balvu.Ar otru puiku sanāca kuriozs 100m pirms finiša laižu Piparu vaļā, lai sāk skriet ātrāk un pēkšņi skatos mans bērns atraujās no zemes aizlido uz priekšu :pilnmeness: .Pipars Emīlu tik spēcīgi parāva ,ka viņš nenoturējās kājās un vēl 3m tika pavilkts pa zemi . Pieskrēju klāt, palīdzēju piecelties, ar vārdiem uzmundrināju puiku un skanot skatītāju aplausiem šķērsojām finišu .Redzot tik lielu dalībnieku skaitu tie , kas atbrauca uz šo posmu izskatās būs ieguvēji jo rudenī būs trakais skrējiens :paukojas: pēc punktiem ,kas prasīs piepūli jo posmi ies viens aiz otra. Saņēmām ielūgumus piedalīties Krievijas sacensībās ,kas notiks Pēterburgā „Baltās naktis”.
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby sabulis20 » 03 May 2010, 20:47

Mani jaunie uzvarētēji
Image
Balva
Image
Pienākusi beidzot ari vecākā dēla Toma un Jauna suņa Pipara pienesums .
Image
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby sabulis20 » 03 May 2010, 20:55

Jaunākais puika ,malacis izturēja smagu lidojumu un šļūcienu uz vēdera un kā liels vīrs saņēmās un finišēja.
Image
Lidojošais Emīls
Image
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby Haik » 03 May 2010, 22:01

Sumināti visi LV kausu un nekausu ieguvēji! :lv:
Malači! Esam labi uzsākuši Baltijas kausu... :)
No sirds priecājos par visiem mūsu sasniegumiem, bet, protams, lielākais prieks par savu :1: :jiihaa:
Trase nebija no tām sliktākajām, smilšu kalns pie finiša prasīja ne mazums spēka katram dalībniekam. Tā interesantāk, man jau patīk tās smiltis, kur vieglāk ar K2 nevis velo... :)
Mani gan izbrīnīja LT apbalvošanas sistēma.... Kopvērtējums it kā viens, bet apbalvošana klasēs... :jaut:
Cik atceros, tad līdz šim bija kopējais vērtējums visiem un papildus tika izdalīta Nordic klase...
Nu ja šogad kopvērtējums tiek dalīts pa grupām jau saknē, tad ir ok , ja nē, tad leiši man parādā :3: open klasē...
Vēl ko īsti nesapratu FCI apbalvošanu :jaut: Ja izdala, tad izdala, ja apbalvo, tad apbalvo... Sieviešu BJ ir FCI klase, vīriešu nē :huh: Manuprāt neloģiski...
Bet jebkurā gadījumā leiši malači... Paldies Arnoldam un Co...
User avatar
Haik
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 03 May 2010, 20:36
Location: Baloži

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby Haik » 03 May 2010, 22:10

sabulis20 wrote:Jaunākais puika ,malacis izturēja smagu lidojumu un šļūcienu uz vēdera un kā liels vīrs saņēmās un finišēja.

Jā, Hari, Emīls malacis, turējās kā īsts sportists! Viņam :1: par izturību un finišu pēc kritiena...
User avatar
Haik
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 03 May 2010, 20:36
Location: Baloži

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby sabulis20 » 03 May 2010, 22:29

by Haik » 03 May 2010, 22:01

Sumināti visi LV kausu un nekausu ieguvēji!
Malači! Esam labi uzsākuši Baltijas kausu...
No sirds priecājos par visiem mūsu sasniegumiem, bet, protams, lielākais prieks par savu
Trase nebija no tām sliktākajām, smilšu kalns pie finiša prasīja ne mazums spēka katram dalībniekam. Tā interesantāk, man jau patīk tās smiltis, kur vieglāk ar K2 nevis velo...
Mani gan izbrīnīja LT apbalvošanas sistēma.... Kopvērtējums it kā viens, bet apbalvošana klasēs...
Cik atceros, tad līdz šim bija kopējais vērtējums visiem un papildus tika izdalīta Nordic klase...
Nu ja šogad kopvērtējums tiek dalīts pa grupām jau saknē, tad ir ok , ja nē, tad leiši man parādā open klasē...
Vēl ko īsti nesapratu FCI apbalvošanu Ja izdala, tad izdala, ja apbalvo, tad apbalvo... Sieviešu BJ ir FCI klase, vīriešu nē Manuprāt neloģiski...
Bet jebkurā gadījumā leiši malači... Paldies Arnoldam un Co...Haik

Laikam vīriešu BJ visiem bija FCI ciltsraksti un atskatoties uz citām sacensībām Lietuvieši cenšas lai maksimāli katrs tiktu pie kāda apbalvojuma. Un kā redzējām šoreiz bija liels Arnoldasa darbs uz krievijas piesaistīšanu ,a ko darīt ģeogrāfija jāpaplašina :)
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby Bafija » 04 May 2010, 11:00

Apsveikumi uzvarētājiem :lv: :1: Sevišķi priecājos par Toma un Pipara debiju :aptracis: :aptracis: :aptracis:
Malači, super! Olafs un Mārtiņš labi pakāpušies uz augšu :jiihaa: Nākošo reizi noteikti pievienosimies :medas:
Vispār jau forši Jums tur gājis. Žēl, tomēr mēs ar Raiti šoreiz sacenes izlaidām (arī kā skatītāji, jo bijām EE), bet mums patreiz nav ar ko braukt 4triniekos, toties uz rudens sezonu ļoti ceram parādīt savu "new team" :velnins:
p.s. mēs gan ar neslinkojām, bet pārstāvējam Latvijas EE SH cluba biedrus (kopā esam 6 ) Estonian Sib.husky cluba sapulcē, kur lēmām/balsojām par ciltdarba atzīmēm, uc. ar SH šķirnes suņiem saistītām lietām :viltigs:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby Haik » 04 May 2010, 13:49

sabulis20 wrote:
by Haik » 03 May 2010, 22:01

Sumināti visi LV kausu un nekausu ieguvēji!
...
Vēl ko īsti nesapratu FCI apbalvošanu Ja izdala, tad izdala, ja apbalvo, tad apbalvo... Sieviešu BJ ir FCI klase, vīriešu nē Manuprāt neloģiski...
Bet jebkurā gadījumā leiši malači... Paldies Arnoldam un Co...Haik

Laikam vīriešu BJ visiem bija FCI ciltsraksti un atskatoties uz citām sacensībām Lietuvieši cenšas lai maksimāli katrs tiktu pie kāda apbalvojuma. Un kā redzējām šoreiz bija liels Arnoldasa darbs uz krievijas piesaistīšanu ,a ko darīt ģeogrāfija jāpaplašina :)


Tur jau tā štelle, ka nebija visiem FCI... :) Arno teica, ka tikai tev un man bija... :) Sanāk, ka mums pietrūka viena dalībnieka ar FCI, lai saņemtu papildus apbalvojumu klasē
User avatar
Haik
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 03 May 2010, 20:36
Location: Baloži

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby sabulis20 » 04 May 2010, 16:29

Tur jau tā štelle, ka nebija visiem FCI... :) Arno teica, ka tikai tev un man bija... :) Sanāk, ka mums pietrūka viena dalībnieka ar FCI, lai saņemtu papildus apbalvojumu klasē

Laikam tā arī sanāk ,es biju elektroniski pārsūtījis ciltsrakstus.A vispār ko es varu teikt rezultāti man bija šausmīgi jutos mazliet it kā apsēdies peļķē un sapratu atkal jāmācās no jauna jāizvērtē kļūdu rašanās iemeslus sports paliek sports. :pilnmeness:
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby Haik » 04 May 2010, 23:18

sabulis20 wrote:Laikam tā arī sanāk ,es biju elektroniski pārsūtījis ciltsrakstus.A vispār ko es varu teikt rezultāti man bija šausmīgi jutos mazliet it kā apsēdies peļķē un sapratu atkal jāmācās no jauna jāizvērtē kļūdu rašanās iemeslus sports paliek sports. :pilnmeness:

Jā, Hari, sports ir sports... pa kalniem un pa lejām... Varu iedomāties kā juties... Es it kā gribēju par to ar tevi parunāt, bet izdomāju, ka nevajag sāli bērt uz brūces, tāpēc paklusēju. :tikainesaki:
It kā jau tev vajadzēja ar pompu baikdžoringam pateikt atā, bet nu nekas varēsi izpausties skūteros...
Tev suņi spēcīgi, ir kur tiekties.... Mans domāt ka būs interesanti... :jaa:
User avatar
Haik
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 03 May 2010, 20:36
Location: Baloži

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby Haik » 04 May 2010, 23:26

Labs joks... :medas:
Atpakaļceļā uz LV piestājām Paņevēžā Statoilā kafiju utt. nopirkt....
Man mugurā bija dogsport maika...
Stāvu pie kases, kad jūtu pieskārienu no mugurpuses ar tekstu iztektā igauņu izloksnē: "Dogsport... a vi sabakami zaņemajitesj..." :jautri: Uz ko es Ain atbildēju: "Da, vi znajete, mogu vam pro eto razskazatj..." :hih:
User avatar
Haik
Baby
Baby
 
Posts: 35
Joined: 03 May 2010, 20:36
Location: Baloži


Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby shaya » 05 May 2010, 12:15

Image
sacensību atklāšana Baltic cup 2010-1

Image
uzvarētāju kausi

Image
ātrākais haskijs Baltic cup 2010-1 finišē

Image
finišē čempiona-Fila mamma-Sabra

Image
Krista ar Šaju - atpūta pēc debijas kanikrosā

Image
junioru apbalvošana

Image

Image
pirmā posma čempions-Fils
Last edited by shaya on 05 May 2010, 19:46, edited 1 time in total.
shaya
 

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby sabulis20 » 05 May 2010, 14:48

Jūs meitenes baigie malači pie tik lielas konkurences nezaudēt cīņas garu,prieks par jauno debitanti Kristu redzēju kā cīnās cepuri nost :lv:
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby Demix » 05 May 2010, 19:23

Apsveikumi labākajam LV sportiskajam haskijam Filam :lv:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby shaya » 05 May 2010, 19:50

Paldies!
shaya
 

Re: Pirmās sacensības Baltijas kauss 2010 ietvaros

Postby link » 18 Oct 2010, 17:09

Kads atceras, cik gara trase bija? Jeb shkrobe pateikt? :velnins:
link
 

PreviousNext

Return to Kamanu suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron