RUS posma rezultāti... Ļoti interesanti. ceru, ka distance bija 3 km, savādāk ātrums ir kosmisks
Apsveikumi abām meitenēm par rezultātiem! Mani, personīgi, joprojām interesē NB rezultāti visvairāk. Skatos, ka RUS ir jaunas BJW, kas burtiski lido un iespaidīgi aizlido garām manām vecām konkurentēm (lai gan, cik saprotu, vienai no konkurentēm suns sakāvās (vai viņam uzbruka) trasē, līdz ar to rezultāts varētu būt ietekmēts). Vidējais virs 28 km/h. SC NB divnieki - rezultāts ļoti iespaidīgs, lai gan ar vienu suni Saša vidējo ir noturējis virs 25 km/h. Par vīriem openos... Nepārsteidz, ka Ridas ir topā, un iekabinājis RUS, kas tikai par dažām sekundēm atpalika no Igora Tracz Race Dog kausā. Skaidrs, ka Ridas sevi piesaka Open klasei, kā viens no top sportistiem Pasaules līmenī (interesanti, ar kādu suni viņš brauc). Arī nordikos junioriem BJ ir iespaidīgi rezultāti, kas liks Reinim sapurināties.
Кузнецов Роман Олегович Санкт-Петербург nordic DBJM
0:06:06.8 0:06:55.4 0:13:02.1
Савельев Никита Алексеевич Санкт-Петербург nordic DBJM 0:07:07.8 0:06:38.3 0:13:46.1
Любимов Артем Алексеевич Выборг nordic DBJM 0:08:57.2 0:07:10.3 0:16:07.5
Семенова Екатерина Сергеевна Санкт-Петербург nordic DBJW 0:07:31.2 0:07:05.2 0:14:36.5
Оверченко Мария Вячеславовна Санкт-Петербург nordic DBJW 0:07:51.7 0:07:54.8 0:15:46.5
Стрельникова Евгения Александровна Москва nordic DBJW 0:08:18.6 0:07:54.7 0:16:13.2
Широкобрюхова Елена Андреевна Санкт-Петербург nordic DBJW 0:08:12.1 0:08:06.6 0:16:18.7
Король Мария Дмитриевна Санкт-Петербург nordic DBJW 0:08:47.5 0:08:06.6 0:16:54.1
Пыжова Екатерина Константиновна Санкт-Петербург nordic DBJW 0:10:25.8 0:09:11.6 0:19:37.3
Таразанов Олег Геннадьевич Москва nordic DBM 0:06:33.3
0:06:21.1 0:12:54.4
Горелов Виктор Вячеславович Санкт-Петербург nordic DBM 0:06:36.8 0:06:48.4 0:13:25.2
Фролов Александр Викторович Москва nordic DBM 0:06:37.1 0:06:49.2 0:13:26.3
Соколов Юрий Александрович Санкт-Петербург nordic DBM 0:06:55.4 0:06:46.8 0:13:42.2
Баскаков Антон Георгиевич Санкт-Петербург nordic DBM 0:07:14.9 0:06:39.5 0:13:54.4
Драко Андрей Сергеевич Р.Беларусь, г.Крупки nordic DBM 0:07:27.2 0:06:58.2 0:14:25.4
Попескул Николай Иванович Санкт-Петербург nordic DBM 0:07:22.4 0:07:05.8 0:14:28.2
Серебренников Сергей Юрьевич Санкт Петербург nordic DBM 0:07:27.8 0:07:05.4 0:14:33.2
Прозоровский Николай Сергеевич Минск, РБ nordic DBM 0:06:53.7 0:07:44.9 0:14:38.6
Шманцарь Алексей Сергеевич Санкт-Петербург nordic DBM 0:07:42.5 0:06:58.7 0:14:41.2
Хохлов Александр Андреевич Пермь nordic DBM 0:07:26.6 0:07:24.7 0:14:51.3
Волынкин Сергей Васильевич Минск, РБ nordic DBM 0:07:58.2 0:07:28.7 0:15:26.9
Якимов Вячеслав Анатольевич Мо,Красногорск nordic DBM 0:07:46.2 0:07:42.8 0:15:29.0
Чижков Юрий Владимирович Архангельская обл. nordic DBM 0:07:49.6 0:07:42.6 0:15:32.2
Обухов Александр Игоревич Санкт-Петербург nordic DBM 0:08:26.0 0:07:07.3 0:15:33.2
Сидорчук Константин Эдуардович Минск nordic DBM 0:07:50.9 0:07:43.2 0:15:34.0
Тихомиров Андрей Юрьевич Королёв nordic DBM 0:08:17.9 0:08:23.6 0:16:41.6
Лихорад Олег Викторович Минск nordic DBM 0:09:31.3 0:08:21.9 0:17:53.1
Башкевич Егор Сергеевич Санкт-Петербург nordic DBM 0:07:58.5 0:07:40.0 0:18:38.5
Горелов Дмитрий Павлович Мытищи nordic DBM 0:09:17.2 0:09:32.1 0:18:49.3
Муравьев Алексей Анатольевич Воронеж nordic DBM DSQ DSQ 0:06:45.6 DSQ
SMITS RAITIS SALASPILS, LV nordic DBM НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ
Карашка Ридас Каунас, Литва open DBM 0:05:03.1 0:05:00.9
0:10:04.0Рожко Борис Юрьевич Санкт-Петербург open DBM 0:05:12.0 0:04:58.7
0:10:10.7Крайнев Андрей Александрович Cанкт-Петербург open DBM 0:05:11.0 0:05:04.6
0:10:15.6Баскаков Антон Георгиевич Санкт-Петербург open DBM 0:05:36.0 0:05:38.0 0:11:14.0
Солин Евгений Алексеевич Санкт-Петербург open DBM НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ 0:06:33.7 НЕ СТАРТ
Михеев Андрей Евгеньевич Москва open DBM НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ
Горевая Ольга Валерьевна Санкт-Петербург nordic DBW 0:06:33.3 0:06:25.4
0:12:58.7Павлинская Ольга Александровна Москва nordic DBW 0:06:56.4 0:06:44.5 0:13:40.9
Богданова Евгения Сергеевна Санкт-Петербург nordic DBW 0:06:59.6 0:07:00.5 0:14:00.1
Федорова Мария Олеговна Санкт-Петербург nordic DBW 0:07:06.3 0:06:59.5 0:14:05.7
Прозорова Мария Владиславовна Санкт-Петербург nordic DBW 8:02:57.5 0:07:57.5 0:06:34.8 0:14:32.4
Федорова Дарья Аркадьевна Санкт-Петербург nordic DBW 0:08:05.5 0:06:57.1 0:15:02.7
Василенок Анна Витальевна Санкт-Петербург nordic DBW 0:07:34.7 0:07:33.0 0:15:07.6
Ершова Елена Викторовна Санкт-Петербург nordic DBW 0:07:38.8 0:07:29.4 0:15:08.2
Данилова Юля Борисовна Москва nordic DBW 0:07:51.2 0:08:00.8 0:15:52.0
Орехова Ольга Геннадьевна Санкт-Петербург nordic DBW 0:08:34.8 0:08:51.2 0:17:26.0
Бынзарь Юлия Игоревна Санкт-Петербург nordic DBW 0:08:28.6 0:09:34.9 0:18:03.5
Говорко Галина Валерьевна Королёв nordic DBW 0:09:44.2 0:08:35.4 0:18:19.6
Клочкова Екатерина Викторовна Санкт-Петербург nordic DBW 8:14:14.4 0:09:14.4 0:09:10.3 0:18:24.7
Лупанова Анна Валентиновна Ногинск nordic DBW 0:07:14.6 0:12:14.5 0:19:29.1
Семенова Александра Александровна Санкт-петербург nordic DBW 8:19:14.5 0:12:14.5 0:10:24.9 0:22:39.4
Зуева Мария Ивановна Вологда п.Майский nordic DBW DNF DNF 0:10:54.3 DNF
Зарецкая Кира Сергеевна Москва nordic DBW НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ
Муравская Светлана Викторовна Санкт-Петербург open DBW 0:05:10.4 0:05:06.9 0:10:17.3
Галямина Ольга Дмитриевна Санкт-Петербург open DBW 0:05:44.4 0:05:26.5 0:11:10.9
KLEINBERGA GINTA RIGA, LATVIA open DBW 0:06:47.4 0:06:29.5 0:13:17.0
Вимба Оксана Сергеевна Санкт-Петербург open DBW НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ
Vitola Taive Kegums open DBW НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ
Ильина Наталья Алексеевна Санкт-Петербург open DBW НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ
Ширшов Алексей Владимирович Санкт-Петербург DCJJM 0:10:10.4 0:11:09.2 0:21:19.6
Любимов Артем Алексеевич Выборг DCJJM 0:10:36.4 0:10:52.5 0:21:28.8
Путро Андрей Игоревич Санкт-Петербург DCJJM 0:11:05.9 0:11:19.7 0:22:25.6
Кудрявцев Сергей Александрович Нижний Новгород DCJJM 0:13:03.9 0:11:42.4 0:24:46.3
Косарев Николай Александрович Санкт-Петербург DCJJM 0:15:23.4 0:12:14.8 0:27:38.2
Полотебнов Валерий Дмитриевич Санкт-Петербург DCJJM 0:13:42.5 0:14:08.0 0:27:50.5
Король Мария Дмитриевна Санкт-Петербург DCJJW 0:10:44.8 0:11:12.5 0:21:57.3
Ларюшкина Вероника Сергеевна Мурманск DCJJW 0:12:05.4 0:12:20.7 0:24:26.0
Ивинкина Александра Сергеевна Нижний Новгород DCJJW 0:13:51.6 0:13:26.9 0:27:18.5
Семак Майя Сергеевна Санкт-Петербург DCJJW 0:13:49.7 0:13:30.0 0:27:19.7
Рыкалина Ирина Евгеньевна Нижний Новгород DCJJW 0:14:42.0 0:13:17.8 0:27:59.8
Косарева Ефросиния Александровна Санкт-Петербург DCJJW 0:15:23.2 0:14:12.9 0:29:36.1
Иванова Ксения Максимова Санкт-Петербург DCJJW 0:15:54.4 0:14:51.7 0:30:46.0
Косарева Анна Александровна Санкт-Петербург DCJJW DNF DNF DNF DNF
Бурашов Алексей Юрьевич Москва DCJM 0:09:30.4 0:09:01.0 0:18:31.4
Шафоростов Василий Викторович Нижний Новгород DCJM 0:10:47.0 0:10:04.9 0:20:51.9
Забадыкин Роман Евгеньевич Санкт-Петербург DCJM 0:11:11.5 0:10:45.7 0:21:57.2
Крюков Александр Сергеевич Санкт-Петербург DCJM 0:12:32.7 0:12:02.2 0:24:34.9
Березовенко Сергей Павлович Санкт-Петербург DCJM 0:13:18.0 0:12:33.7 0:25:51.7
Оверченко Мария Вячеславовна Санкт-Петербург DCJW 0:13:52.5 0:13:57.5 0:27:50.0
Васильева Мария Сергеевна Санкт-Петербург DCJW 0:14:12.9 0:13:42.3 0:27:55.2
Долинская Анастасия Павловна Санкт-Петербург DCJW 0:15:23.2 0:14:41.3 0:30:04.6
Семенова Екатерина Сергеевна Санкт-Петербург DCJW 0:17:42.6 0:15:20.2 0:33:02.8
Бураншеев Андрей Геннадьевич Москва DCM 0:09:27.2 0:09:17.2 0:18:44.5
Кулыгин Александр Сергеевич Санкт-Петербург DCM 0:09:44.5 0:09:36.8 0:19:21.3
Vassiljev Aleksandr Estonia DCM 0:09:39.5 0:19:43.5
Дороднов Сергей Александрович Нижний Новгород DCM 0:09:57.3 0:10:29.3 0:20:26.6
Чернатов Денис Сергеевич Санкт-Петербург DCM 0:10:48.4 0:10:13.4 0:21:01.8
Михайлов Максим Викторович Санкт-Петербург DCM 0:11:51.8 0:10:56.4 0:22:48.2
Фатеев Михаил Петрович Тюмень DCM 0:12:15.5 0:12:05.0 0:24:20.5
Геворкян Сергей Рафаэльевич Сергиев Посад DCM 0:12:49.6 0:12:00.7 0:24:50.3
Жуков Дмитрий Евгеньевич Санкт-Петербург DCM НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ
Павлов Егор Павлович Пермь DCM НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ
Путилов Яков Иванович Москва DCM НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ
Малкина Екатерина Михайловна Нижний Новгород DCW 0:11:14.0 0:11:17.8 0:22:31.8
Гладкова Оксана Викторовна Нижний Новгород DCW 0:12:13.3 0:10:20.6 0:22:33.9
Ростовцева Анастасия Александровна Королев DCW 0:11:47.1 0:10:53.6 0:22:40.8
Карманова Анастасия Юрьевна Нижний Новгород DCW 0:11:15.3 0:12:34.5 0:23:49.8
Петрук Анастасия Геннадиевна Санкт-Петербург DCW 0:12:11.5 0:11:56.9 0:24:08.4
Данилова Юля Борисовна Москва DCW 0:12:59.5 0:11:32.2 0:24:31.7
Фатеева Ольга Михайловна Тюмень DCW 0:12:39.3 0:12:14.0 0:24:53.2
Соколова Софья Александровна МО, Котельники DCW 0:14:14.4 0:11:40.6 0:25:55.0
Михайлова Екатерина Александровна Санкт-Петербург DCW 0:13:25.0 0:13:21.5 0:26:46.5
BRŪVERE LĪVA RIGA, LATVIA DCW 0:13:47.4 0:13:34.5 0:27:21.9
Бурашова Екатерина Юрьевна Москва DCW 0:14:31.5 0:13:38.1 0:28:09.7
Жукова Анастасия Викторовна Санкт-Петербург DCW 0:15:47.3 0:13:34.6 0:29:21.9
Макарова Наталья Юрьевна Ярославль DCW 0:15:06.5 0:15:09.5 0:30:15.9
Маврина Елизавета Сергеевна Санкт-Петербург DCW 0:19:34.7 0:16:28.6 0:36:03.3
Танаева Наталья Александрвна Санкт-Петербург DCW DNF DNF 0:14:01.8 DNF
Лужецкий Александр Евгеньевич Санкт-Петербург nordic DR4 0:07:19.7 0:07:10.9 0:14:30.6
Карпов Иван Алексеевич Сергиев Посад nordic DR4 0:07:52.5 0:07:26.8 0:15:19.3
Емельянцев Антон Викторович Королёв nordic DR4 0:08:50.8 0:08:14.4 0:17:05.2
Аминин Дмитрий Сергеевич Санкт-Петербург nordic DR4 0:09:11.6 0:08:32.8 0:17:44.4
Бобин Владимир Сергеевич Санкт-Петербург nordic DR4 0:08:45.9 0:09:17.9 0:18:03.8
Алексеева Анна Андреевна Санкт-Петербург nordic DR4 0:12:09.3 0:08:13.9 0:20:23.2
Мысягин Сергей Иванович Санкт-Петербург nordic DR4 0:10:46.6 0:10:17.3 0:21:03.9
Коломыцева Ирина Юрьевна санкт-петербург nordic DR4 0:15:45.3 0:14:57.1 0:30:42.4
Шепелёва Елена Анатольевна МО, дер.Коробово nordic DR6 0:06:15.1 0:06:09.3
0:12:24.4Лапко Анатолий Валерьевич Санкт-Петербург nordic DR6 0:07:27.4 0:07:05.4 0:14:32.8
Чернатов Денис Сергеевич ЛО nordic DR6 0:08:45.2 0:08:50.5 0:17:35.7
Стариков Роман Анатольевич Санкт-Петербург nordic DR6 0:09:31.7 0:08:35.0 0:18:06.7
Пищев Денис Александрович Санкт-Петербург nordic DR6 0:10:44.0 0:08:48.9 0:19:32.9
Панузин Кирилл Сергеевич Санкт-Петербург open DR6 0:08:02.6 0:07:42.5 0:15:45.1
Спиридонов Александр Владимирович Токсово nordic DS1
0:07:10.4 0:07:38.5 0:14:48.9Пчелов Антон Владимирович Санкт-Петербург nordic DS1 0:07:48.7 0:07:18.3 0:15:07.0
Таразанов Алексей Олегович Москва nordic DS1 0:07:39.5 0:07:28.2 0:15:07.7
Фролов Александр Викторович Москва nordic DS1 0:07:56.6 0:07:32.4 0:15:29.1
Акимов Михаил Александрович Москва nordic DS1 0:08:04.6 0:08:07.0 0:16:11.6
Жукова Анастасия Викторовна Санкт-Петербург nordic DS1 0:10:01.2 0:08:11.1 0:18:12.4
Попов Константин Борисович Санкт-Петербург nordic DS1 0:09:15.5 0:09:10.7 0:18:26.2
Кулыгин Александр Сергеевич Санкт-Петербург nordic DS1 0:11:00.3 0:08:10.1 0:19:10.4
Лебель Игорь Олегович Санк-Петербург nordic DS1 0:09:29.3 0:10:35.0 0:20:04.3
Коросова Юлия Михайловна Петрозаводск nordic DS1 0:12:02.8 0:09:12.0 0:21:14.7
Пешехонова Екатерина Владимировна Красногорск nordic DS1 0:12:01.2 0:10:27.4 0:22:28.6
Корнюшкин Артём Андреевич Санкт-Петербург nordic DS1 НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ
Селиванова Анна Максимовна Москва open DS1 0:06:04.1 0:05:56.2 0:12:00.4
Муравская Светлана Викторовна Санкт-Петербург open DS1 0:07:43.7 0:07:32.8 0:15:16.5
Вимба Оксана Сергеевна Санкт-Петербург open DS1 0:09:43.2 0:06:36.5 0:16:19.8
Фролов Александр Валерьевич Мурманск open DS1 0:08:41.8 0:08:50.7 0:17:32.5
Чернатов Денис Сергеевич Санкт-Петербург open DS1 0:09:02.4 0:08:39.4 0:17:41.9
Жуков Дмитрий Евгеньевич Санкт-Петербург open DS1 НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ
Таразанов Алексей Олегович Москва nordic DS2 0:06:45.4 0:06:16.5
0:13:01.9Федорова Мария Олеговна Санкт-Петербург nordic DS2 0:07:33.2 0:07:22.6 0:14:55.8
Соколов Юрий Александрович Санкт-Петербург nordic DS2 0:07:52.3 0:07:16.7 0:15:09.0
Соколова Софья Александровна МО, Котельники nordic DS2 0:07:33.6 0:07:43.3 0:15:16.8
Охотникова Светлана Дамировна Санкт-Петербург nordic DS2 0:07:32.2 0:08:07.7 0:15:39.8
Зубкова Елена Олеговна Москва nordic DS2 0:08:07.7 0:08:07.6 0:16:15.3
Дорошина Дарья Ивановна Москва nordic DS2 0:08:11.7 0:08:18.6 0:16:30.3
Живулько Антон Евгеньевич Санкт-Петербург nordic DS2 0:08:03.9 0:09:19.5 0:17:23.4
Лобанова Дарья Алeксeeвна Королёв nordic DS2 0:08:39.2 0:09:36.4 0:18:15.6
Воронов Алексей Михайлович Санкт-Петербург nordic DS2 0:12:08.8 0:11:44.5 0:23:53.3
Каталёв Константин Юрьевич Красногорск nordic DS2 0:14:14.5 0:10:17.5 0:24:32.0
Семенова Александра Александровна Санкт-Петербург nordic DS2 0:14:33.7 0:11:43.7 0:26:17.4
Давыдова Светлана Николаевна Мытищи nordic DS2 0:14:05.5 0:16:32.9 0:30:38.4
Марушкей Вячеслав Иванович Вологда nordic DS2 0:13:29.3 0:17:28.1 0:30:57.4
Ливенкова Александра Андреевна Москва nordic DS2 0:14:20.6 0:16:50.5 0:31:11.1
Аваннесян Наринэ Сергеевна ЛО, д. Васильево nordic DS2 НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ НЕ СТАРТ
Голенищева Надежда Викторовна Санкт-Петербург open DS2 0:05:58.3 0:05:41.2 0:11:39.5
Заиченко Георгий Петрович Санкт-Петербург open DS2 0:06:11.1 0:05:49.8 0:12:00.9
Гладкова Оксана Викторовна Нижний Новгород open DS2 0:08:14.5 0:08:36.7 0:19:51.1
Максимова Анастасия Владимировна Санкт-Петербург open DS2 0:13:12.3 0:11:35.5 0:24:47.8
Домакова Алена Ильинична Санкт-Петербург open DS2 0:16:07.8 0:12:37.5 0:28:45.2
Глазунова Анна Всеволодовна ЛО, д. Васильево nordic DSJ2 0:07:14.6 0:07:10.9 0:14:25.5
Бурашов Алексей Юрьевич Москва nordic DSJ2 0:08:15.6 0:08:32.7 0:16:48.3