Mazas korekcijas sarakstā
Inguss Stabulnieks 4 suņu kamanas (uzņems laiku) / 4 dog rigs (test runs only) 11:02:00
Raitis Šmits 4 suņu kamanas (uzņems laiku) / 4 dog rigs (test runs only) 11:04:00
Mārtiņš Kristons 4 suņu kamanas (uzņems laiku) / 4 dog rigs (test runs only) 11:06:00
Alens Zvilna Skūteru klase (1-2 suņi) / Scooters (1-2dogs) 11:08:00
Edijs Brūveris Skūteru klase (1-2 suņi) / Scooters (1-2dogs) 11:10:00
Raimonds Kleinbergs Baikdžorings / bikejoring 11:15:00
Ginta Elizabeth Kleinberga (BUCIS) Baikdžorings / bikejoring 11:16:00
Artis Kaprāns Baikdžorings / bikejoring 11:17:00
Artūrs Jakobsons Baikdžorings / bikejoring 11:18:00
Valters Luka Kleinbergs Baikdžorings / bikejoring 11:19:00
Imants Brahmanis Baikdžorings / bikejoring 11:20:00
Lauris Petkēvičs Baikdžorings / bikejoring 11:21:00
Jevgenijs Musina Baikdžorings / bikejoring 11:22:00
Elīna Klindžāne Baikdžorings / bikejoring 11:27:00
Elizabete Nīna Jēgermane Baikdžorings / bikejoring 11:28:00
Liene Alde Baikdžorings / bikejoring 11:29:00
Sarmīte Linde Baikdžorings / bikejoring 11:30:00
Ingūna Brūvere Baikdžorings / bikejoring 11:31:00
Evija Ziediņa Baikdžorings / bikejoring 11:32:00
Laine Ļeonova Baikdžorings / bikejoring 11:33:00
Kristīne Petrovska-Lazdiņa Baikdžorings / bikejoring 11:34:00
Elizabete Fokrota Baikdžorings / bikejoring 11:35:00
Jūlija Osipova Baikdžorings / bikejoring 11:36:00
Sanita Vīksne Baikdžorings / bikejoring 11:37:00
Natalja Musina Baikdžorings / bikejoring 11:38:00
Ginta Elizabeth Kleinberga (SCABBIA) Baikdžorings / bikejoring 11:39:00
Juris Nikolajevs Baikdžorings / bikejoring 11:40:00
Iveta Glaudāne Baikdžorings / bikejoring 11:41:00
Sabīne Lūkina Kanikross/Canicross 11:42:00
Peep Eller Skūteru klase (1-2 suņi) / Scooters (1-2dogs) 11:47:00
Jānis Kalējs Skūteru klase (1-2 suņi) / Scooters (1-2dogs) 11:48:00
Mārtiņš Klindžāns Skūteru klase (1-2 suņi) / Scooters (1-2dogs) 11:49:00
Liene Alde Skūteru klase (1-2 suņi) / Scooters (1-2dogs) 11:55:00
Jānis Šalts Kanikross/Canicross 11:55:30
Andrejs Osipovs Kanikross/Canicross 11:56:00
Ričards Trestjans Kanikross/Canicross 11:56:30
Lapoška Andejs Kanikross/Canicross 11:57:00
Ilija Kostenko Kanikross/Canicross 11:57:30
Kaspars Krievs Kanikross/Canicross 11:58:00
Anna Gerda Kauce Kanikross/Canicross 12:03:00
Linda Kleinberga Kanikross/Canicross 12:03:30
Baiba Kaprāne Kanikross/Canicross 12:04:00
Ivonna Balode Kanikross/Canicross 12:04:30
Evija Černiševa Kanikross/Canicross 12:05:00
Dace Almane Kanikross/Canicross 12:05:30
Darja Belousova Kanikross/Canicross 12:06:00
Maija Alika Kanikross/Canicross 12:06:30
Ilze Vilcāne Kanikross/Canicross 12:07:00
Daido Dagne Brūvere Kanikross/Canicross 12:07:30
Gerda Aleksejeva Kanikross/Canicross 12:08:00
Dace Gulbe Kanikross/Canicross 12:08:30
Helena Põldmaa Kanikross/Canicross 12:09:00
Antra Briņķe Kanikross/Canicross 12:09:30
Sabīne Alupa Kanikross/Canicross 12:10:00