Ielūgums no Pēterburgas

https://www.facebook.com/sleddoglv

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 19 Jun 2010, 11:06

Divaina karta BJW 5km dalibnieces atsakas startet visas ka viena :neparliecinats: Palikam tikai es un Egle Varnagirite :viltigs: Visas parejas pargaja uz BJW 3km. Musu kruto :velnins: disciplinu slegs, un mes ari piespiedu karta startesim BJW 3km. No vienas puses izskatas ok, haljava, tikai 3km, no otras - BJW5 bija 5 stiprakas dalibnieces, mazaka konkurence, toties interesantak. Tagad BJW3 bus 16 dalibnieces :nagi: Ok, dala starte 1. reizi, dala ar malamutiem, ar labradoriem. Bet 16! :nagi:
Pirmais starts 23:00, otrais 6:00 :koslene: Nezinu, ka vini paspes visu sarekinat lidz 2. startu sakumam. Tagad jau ir vairak, neka 100 dalibnieku.
link
 

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby sabulis20 » 19 Jun 2010, 18:24

Divaina karta BJW 5km dalibnieces atsakas startet visas ka viena :neparliecinats: Palikam tikai es un Egle Varnagirite :viltigs: Visas parejas pargaja uz BJW 3km. Musu kruto :velnins: disciplinu slegs, un mes ari piespiedu karta startesim BJW 3km. No vienas puses izskatas ok, haljava, tikai 3km, no otras - BJW5 bija 5 stiprakas dalibnieces, mazaka konkurence, toties interesantak. Tagad BJW3 bus 16 dalibnieces :nagi: Ok, dala starte 1. reizi, dala ar malamutiem, ar labradoriem. Bet 16! :nagi:
Pirmais starts 23:00, otrais 6:00 :koslene: Nezinu, ka vini paspes visu sarekinat lidz 2. startu sakumam. Tagad jau ir vairak, neka 100 dalibnieku.

Visdrīzāk viņi domā ,ka būs par karstu suņiem tāpēc samazina distanci .Veči arī daudzi ar ziemeļniekiem iet uz 3km.Ne velti viņi taisa kontrol treniņus uz trases ,tā kā zina ko daru.Pāris gadu atpakaļ eiropas čempī Dečinā mans sabulis tēloja bruņurupuci sahāras tuksnesī.Tā kā ar ziemeļniekiem ir kā ir ja karsts fig viņš skries.3 km vēl varētu izvilkt.
Ne pūkas ne spalvas tev :lv: un netēlojiet :mandragora: cīnieties līdz :1: gaidīsim labas ziņas
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 22 Jun 2010, 16:35

sabulis20 wrote:Visdrīzāk viņi domā ,ka būs par karstu suņiem tāpēc samazina distanci .Veči arī daudzi ar ziemeļniekiem iet uz 3km.Ne velti viņi taisa kontrol treniņus uz trases ,tā kā zina ko daru.Pāris gadu atpakaļ eiropas čempī Dečinā mans sabulis tēloja bruņurupuci sahāras tuksnesī.Tā kā ar ziemeļniekiem ir kā ir ja karsts fig viņš skries.3 km vēl varētu izvilkt.
Ne pūkas ne spalvas tev :lv: un netēlojiet :mandragora: cīnieties līdz :1: gaidīsim labas ziņas

Nu vsjo, shodien mus parrakstija ar Egli uz 3BJW. Tatad bus 24 dalibnieces.
Всего 3 человека из девушек на 5 км записалось в итоге, я вот не знаю, будет ли Вам интересно. Мы наградим естественно, но если Вы выполните разрядные нормы присвоить разряд не сможем из-за малого кол-ва участников. (3 разряд на 3 км нужно пройти за 9 минут 09 секунд.)

Nospriedam, ka gribam pameginat dabut to razrjadu :kanepe: Ta ka, Harijs, turi ikshkjus!
24. vakara izbraucam :ripo:
link
 

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby sabulis20 » 28 Jun 2010, 11:17

Hei Link nevelc gumiju dalies iespaidos kā gāja sacensībās .
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby Demix » 28 Jun 2010, 11:20

link wrote:Esmu atpakal.
Mana disciplina starteja 24 dalibnieces.
6. vieta Open Class
4. vieta starp haskijiem
Bildes un apraksti velak. Eju gulet :gul:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby sabulis20 » 28 Jun 2010, 13:43

Pie tādas konkurences ļoti labi rezultāti :ninja: :jaa:
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby Ilze » 29 Jun 2010, 07:03

Jūlija, apsveikumi no mums gan par mēģinājumu, gan par panākumiem! Protams, interesē viss sīkumos - kā aizbrauci, kā bija organizētas sacensības, kā Balu strādāja, kāda trase, kādi SH ir iekš RUS, utt. Protams, protams, zinu, ka labāk būtu pašiem savām acīm redzēt, bet mums šogad citas prioritātes :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 29 Jun 2010, 07:43

Ilze wrote:Jūlija, apsveikumi no mums gan par mēģinājumu, gan par panākumiem! Protams, interesē viss sīkumos - kā aizbrauci, kā bija organizētas sacensības, kā Balu strādāja, kāda trase, kādi SH ir iekš RUS, utt. Protams, protams, zinu, ka labāk būtu pašiem savām acīm redzēt, bet mums šogad citas prioritātes :)

Atskaite top. Bus gan krieviski uzrakstita, jo tas ir domata ne tikai ka atskaite, bet ari ka pateiciba sacensibu organizatoriem, kuri latviski neruna :) Bet domaju, ka Tev nebus grutibas izlasit ;)
link
 

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 29 Jun 2010, 13:10

link
 

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby eldberg » 29 Jun 2010, 13:28

Rezultāti: http://sportfes.ru/rezultaty_gonki

Never the less, congratulations ;)
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 29 Jun 2010, 13:56

link
 

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby ewita » 29 Jun 2010, 13:58

Link izlasiiju visu :lasu: , apsveicu :1: :apdzerusies: ,patiik man taadi trakie :labipadarits: :estevisamilosu:
Image
User avatar
ewita
Puppy
Puppy
 
Posts: 364
Joined: 15 Jan 2010, 12:26
Location: LV

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby Sinty » 29 Jun 2010, 14:03

Link, es arī izlasīju no A līdz Z - riktīgas emocijas jau lasot vien, varu iedomāties kā bija īstenībā... :soks:
Un, protams, apsveicu ar rezultātiem, Jūs abi ar Balu esat malači. :1:
User avatar
Sinty
Junior
Junior
 
Posts: 616
Images: 10
Joined: 13 Jan 2010, 13:10
Location: Rīga

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 29 Jun 2010, 14:12

Paldies, paldies meitenes! :sarkstosa: Man pashai prieks un smaids lidz ausim! :kanepe:
Balu, 2. starts, 7:43 no rita:
Image
un Finish:
Image
link
 

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby sabulis20 » 29 Jun 2010, 18:50

Baigais malacis Link ,ka tiki līdz galam un ļoti labi startēji!
Visu dienu pa brīviem brīžiem lasīju tavu rakstu .Tik krāsaini ar emocijām aprakstīji ,ka es jutos likās it kā pats būtu tur bijis . :lasu:
Sekoju līdzi sacensībām :kompisbietee: un turēju īkšķus un palaikam grauzu elkoņus ,ka nevarēju tikt un izbaudīt mežonīgus dzīves apstākļus un trakās sacensības ;( .
Būs jāpiedoma laicīgi par krievijas sacensībām ,šausmīgi gribas tur piedalīties eiropa tā īsti neinteresē.
p.s. Es jau sākumā kad huskyforum .ru bija izliktas bildes domāju ko jūs tadi nīgri un kas tās par ēkēm ar grafitī ,nu tāka stalkeri izskatījāties.Kad izlasīju tavu aprakstu par sadzīves apstākļiem vis tapa skaidrs :hih:
Cerams organizētājiem uz priekšdienām būs mācība.
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 29 Jun 2010, 20:22

Harijs, oktobra sakuma bus dryland! It ka gribetos, bet... Septembri tak Igaunija, pec tam Latvija, Baltic Cup. Es driz ielikshu gramatvedibas atskaiti ari, cik tad izmaksaja brauciens 3 cilveki + 2 suni viena 1.4 benzina mashina. Dargi nebija. Katra zina letak, neka 300Ls. Es skatijos skuterus - Tev noteikti IR ko tur paradit! :jaa: :lv:
link
 



Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby Ilze » 30 Jun 2010, 07:21

Jā, foršs apraksts. Kā jau Harijs teica - it kā pati būtu tur bijusi. Tomēr RUS nekad pa īstam mani nav vilinājusi. Štrunts par laika apstākļiem, tos var pārdzīvot. Man pašai psiholoģiski grūtāk būtu izciest čakaru uz robežas un viesnīcas darbinieku attieksmi. Tomēr pēc šāda apraksta varētu labāk sagatavoties :)
Nu nevaru es savu 4-nieku palaist, jo kuces, kas ik pa laikam noteikti "iegriezīs robu"ar savu bioloģisko pulksteni, man jauc stabilitāti. Jāgaida, kad izaugs jaunā paaudze. Bar BC ārpus 3 Baltijas valstīm mēs jau sen esam runājuši, jo Baltijas jūras zonas valstis ir padaudz. Pieslēdzas poļi, RUS arī grib, uz kas zina, varbūt BC kļūs par ļoti pat prestižām sacensībām, un ietvers lielu dalībnieku skaitu un posmus.
Paldies, Jūlij, par aprakstu! Super! :)
Ilze
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1385
Images: 1
Joined: 14 Jan 2010, 09:27

PreviousNext

Return to Kamanu suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron