Ielūgums no Pēterburgas

https://www.facebook.com/sleddoglv

Ielūgums no Pēterburgas

Postby sabulis20 » 05 May 2010, 22:06

Двухэтапная ночная гонка «Белые Ночи 2010».

В одном из старейших парков Петергофа 26-27 июня 2010 года пройдёт 2-хэтапная гонка – каникросс, байкджоринг – 1 собака, карт- упряжки от 2-х собак. Возможно выступление на скутерах.

Петродворец на протяжении трехсот лет считался городом фонтанов и дворцов. Но вот уже второй раз, во время сезона белых ночей, здесь соберутся совершенно разные люди, объединённые одним чувством – любовью к собакам и ездовому спорту.

Первый этап начнётся поздним светлым вечером 26 июня и гонщики должны будут успеть пройти дистанцию до начала короткого тёмного времени белой ночи, а затем посиделки у костра, шашлыки и приятное общение. А ранним утром 27 июня - второй этап и награждение победителей.

Если Вы хотите померяться силами с другими гонщиками на дорожках старинного парка, увидеть знаменитые петербургские белые ночи и приятно пообщаться, ждем Вас на нашей гонке «Белые ночи 2010».

Остановиться можно по соседству с парком в гостинице Русской деревни «Шуваловка». Подробности размещения можно узнать на сайте http://www.shuvalovka .ru.
По размещению на стадионе «Ракета» ведутся переговоры, будет дополнительная информация.

Начало регистрации 26.06.10г в 20-оо час, старт в 23-оо.
Начало второго этапа в 05-зо час, старт в 6-оо.

Организаторы соревнований: Отдел молодежной политики и взаимодействия с общественными организациями администрации Петродворцового района г. Санкт-Петербурга,
Санкт-Петербургская Спортивная Федерация Ездового Спорта,
Породный клуб «Ездовые собаки».
Решение о «Категории РКФ» будет принято позднее.

Место проведения: «Александрийский парк» города Петродворец,С-ПБ

Проезд до ж/д станции «Новый Петергоф» или автотранспортом до г.Петродворец, пр.Санкт-Петербургский, д.4.

С Регламентом можно ознакомиться на форуме сайта http://www.sportfes.ru
по ссылке http://sportfes.getbb.ru/viewtopic.php?f=5&t=198

Приглашаем всех.

Контактные т/ф 453-51-08 Людмила 8-931-224-36-90, 8-960-253-15-03 Вита E-mail: blackvnew@gmail.com
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 07 May 2010, 15:44

Ehh, lasu, lasu un parlasu. Mani apstadina tikai viens: musu pase(zila vai sarkana) un cenas. Piemeram Maskava muzeja prasa pasi un ja esi no LV(nezinu par citam valstim, bet konkreti shi infa ir parbaudita), tad ieiejas maksa ir zibenigi 4x lielaka. Tas pats ar viesnicam un restoraniem. Jauzraksta epastinjsh ar jautajumiem, ik mums bus jamaksa par registraciju un viesnicu, utt :nagi:
link
 

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby čība » 07 May 2010, 16:09

link... jātēlo krievs.
Muzejos pasi neprasa, ja nerodas šaubas par to, ka esi krievu tautības.

A tā viņiem cenas oficiāli uzrādītas - vietējiem 4x zemākas nekā ārzemniekiem. Un īstenībā tas ir normāli, ka vietējos izglīto lētāk bet ārzemnieki dod peļņu (runāju par muzeju, kur cenas uzrādītas. nevis apkrāpšanu bāros un restorānos)
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby sabulis20 » 07 May 2010, 16:16

User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby obrija » 07 May 2010, 16:20

Kā man gribētos redzēt, lai mūsējie šiem iekabina un tas jau varētu būt pilnībā reāli :dejosuns: Ceru ka šamo cenas to atļaus un savāksies kāda komandiņa no LV :ludzu: :lv:
Image
User avatar
obrija
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1642
Joined: 13 Jan 2010, 14:11
Location: Latvija

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 07 May 2010, 16:23

čība, man nav jatelo :kanepe: bet vienalga besi tada pieieja.

Shis gan mani mulsina:
Собаки до и после прохождения трассы должны быть в наморднике, находиться в специально отведённом месте на поводке или на привязи.

:apstulbis:

Harijs, Tu plano braukt? Man vienai bail :hih:
link
 

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby sabulis20 » 07 May 2010, 16:25

Labprāt gribētos atspēlēties un iekabināt ,deretu dabūt sponsoriņu jo šīs sezonas limiti izsmelti :sajucis:
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 07 May 2010, 16:36

Taks, rekjinam:
место под палатку – 400 рублей, парковка 300 рублей
700 руб - байкджоринг
Спортивный контроль 50 руб за осмотр 1 собаки
Noapaloti 30Ls sanak. Plus vel vizas, plus degviela, apdroshinashana mashinai, plus kukuli vietejiem milichiem(stadinas 100% ar LV numuriem), plus edinashana 2 cilvekiem uz 3-4 dienam - man ap 300Ls sanak :kanepe: Nebraukshu.
link
 

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby sabulis20 » 07 May 2010, 16:37

Harijs, Tu plano braukt? Man vienai bai

Vēl jau cerību neesmu atmetis ,varbūt vēl kāds brauks un paķers līdz tā sacīt ja sanāks kooperēties.
A par uzpurņiem man arī uzreiz iekrita acīs ,laikam jau viņiem ir slikta pieredze.
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 07 May 2010, 17:01

sabulis20 wrote:Vēl jau cerību neesmu atmetis ,varbūt vēl kāds brauks un paķers līdz tā sacīt ja sanāks kooperēties.

Lab, nemshu savu "Nebraukshu" atpakal. Koopereties... Es labprat, tikai man viena mashina ir pilnigi nesuninieka auto :neparliecinats: Sedana 2 ritenus, divus sunus, un 3 cilvekus nesanaks iebazt. Piekabes nava. Otra - benzina dzips. At to bus "zelta" brauciens :velnins: Ko teiks Martiņš ar busu? :nadzinji: Letak i stavvieta, i degviela...
link
 

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby moshkis » 07 May 2010, 18:04

es ari gribuuu... :histerija:
Image
User avatar
moshkis
Puppy
Puppy
 
Posts: 301
Joined: 13 Jan 2010, 22:56
Location: Rīga, Cēsis. t.nr. 28486759

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby Bafija » 08 May 2010, 07:48

Olafs, Diāna, Mārtiņš "za kompanjiju" :neparliecinats:
Image
*** http://www.husky.lv siberians for sled, show & LOVE ***
User avatar
Bafija
Champion
Champion
 
Posts: 2316
Joined: 13 Jan 2010, 12:49
Location: husky.lv

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 08 May 2010, 09:28

ka parasti rakstu no telefona, kas ir diezgan sarezgiti. Mada organize braucienus uz izstadem. Varbut der palugt vinas palidzibu? Sanak jau gandriz tas pats... Mans bidzets ir 200ls, esmu gatava maksat profesionalim a lja Mada. Vajag businju...
link
 

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 10 May 2010, 11:34

Es tomer uzrakstiju Madai... :aizsapnojusies:

Olafs, Martins, Harijs, es, Maija(?)
link
 

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby sabulis20 » 10 May 2010, 12:15

Pagaidām ņeopredelilsja mājās mīļā sieviņa :pagalvu: sola par finanšu šķērdēšanu , :tikainesaki: pats vēl ceru sagrabināt :viltigs: šitas pasākums nebija ieplānots.Galvenais cik busiņš izmaksātu un cik reāli var cilvēki un miermīlīgie :kucens: varētu satilpt busiņā un vēl ekipējums.
User avatar
sabulis20
Puppy
Puppy
 
Posts: 460
Joined: 14 Jan 2010, 16:35
Location: Mārupe

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby eldberg » 10 May 2010, 13:13

Leiši brauc ar savām mašīnām (kooperējoties). Ja būtu ar busu braukuši, mok būt varējuši apvienoties...
Viņiem pat esot lētāk uz RUS aizbraukt kā us EST posmu :(
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby Martins » 10 May 2010, 15:12

Mārtiņš baigi labprāt ar savu busu brauktu un vestu, teorētiski,izņemot aizmugurējos beņķus, var braukt 5 cilvēki ar 3(moš4?) velo un 5 suņiem (ņemot 1 klēpī:)). bet tas ir full loaded, baigā šaurība. Ja braucu es ar Eidi, tad vieta vēl 3 cilvēkiem. Varbūt Eidis nebrauc, viņam jau 2 gadu par 1 vietu kausus nedod :)
Bet - tā pati naudas problēma, šobrīd izskatās ka nevaru atļauties, pilnīgā p-ā.
Moška pa visiem atrodam kādu sponsoru kā kreklos startēt un vienam busam/dalībai sagrabinām? Paši miliču izdevumus un šņabi pavilktu?
User avatar
Martins
Puppy
Puppy
 
Posts: 123
Joined: 04 Mar 2010, 15:53

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 10 May 2010, 17:04

Mada neatbild... Uzrakstiet varbut vel kads vinai PM? :neparliecinats:
Registracija un dzivoshana telti +/- sanak tas pats, ka Lietuva. Vizas+degviela+paika - tas jau cits stasts...
link
 

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby moshkis » 10 May 2010, 19:25

link wrote:Es tomer uzrakstiju Madai... :aizsapnojusies:

Olafs, Martins, Harijs, es, Maija(?)

:( diezvai... a cik reali vizas maksa? ja bus kads matematikis aprekinajis uz kadam naudam rekinaties tad mes padomatu... bet nu pagaidam vairak izskatas ka ne... kriize... bet velesanas ir milziga...
Image
User avatar
moshkis
Puppy
Puppy
 
Posts: 301
Joined: 13 Jan 2010, 22:56
Location: Rīga, Cēsis. t.nr. 28486759

Re: Ielūgums no Pēterburgas

Postby link » 13 May 2010, 07:17

moshkis wrote:diezvai... a cik reali vizas maksa? ja bus kads matematikis aprekinajis uz kadam naudam rekinaties tad mes padomatu... bet nu pagaidam vairak izskatas ka ne... kriize... bet velesanas ir milziga...


Dzivoshana+registracija = 1500RUB, jeb 30Ls. Viza agrak maksaja 30Ls, tagad nezinu, bet rekjinu to pashu. Celjsh(man ar manu mashinu), degviela - 50Ls, paika - es ieliku 30Ls, un to visu noapaljoju "visadiem gadijumiem" lidz 200Ls. Tas ir vienam cilvekam UBER-saudzigs, neprecizs variants :tikainesaki:

Количество заявок от Литовской команды увеличились до 21 штуки!
:histerija:
Neko nezinu, bet shodien nesishu pasi uz vizu :koslene:

UPDATE:
es tak aizmirsu mashinas apdroshinasha iebraukshanai uz RU, man pashai veselibas aproshinashanu, un kukuljus milichiem :) nu ja, sanak tas pats, ko sakuma runaju - ap 300Ls.
link
 

Next

Return to Kamanu suņu sports

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest