Pixy. Suņu stāsti.

Blogs and Chats

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby ash » 06 Oct 2017, 17:12

Keliņa izskatās tik tieviņa, bet daiļa un gracioza :)
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 06 Oct 2017, 19:09

ash, Keliņa šobrīd ir par tievu un kažociņš arī pilnīgi nomests, no mana velniņa sanākusi visai ēteriska būtne. Ceram to visu pamazām uzlabotImage
Imagine wrote:Kā sokas ar dejas slīpēšanu?
Pagaidām pilnīgi nekā :sarkstosa: . Bet nupat atkal dzīve mazliet mainās un ceru, ka pat ļoti drīz atgriezīsimies pie baleta nodarbībāmImage
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Felix_PS » 06 Oct 2017, 20:05

dresetajs wrote:FELIX_PS
Par "nesportiskiem" grossiem - man par brīnumu, šī ir šķirne, kura uz 200% atbilst manām prasībām kanisterapijā. Biju nenormāli izbrīnīta konstatējot šo, jo nekas pat neskatījos uz šo šķirni... Nekad nesaki nekas - iespējams kādreiz man būs gross :)
Un apmācības iespējas var paskatīties šajā forumā sadaļa par audzināšanu, tēmā "Kucēna audzināšana no pirmas dienas" - 4,5 mēn. jauns Ori mācās lai kļūstu par suni-asistentu 4gad. neredzīgajam Evertam.


Es kāreiz pavadot vien dažas dienas ar Aļasku nodomāju, ka tas varētu būt viens fantastisks terapijas suns. Neesmu gan attiecīgā lauciņa eksperts, bet tāds priekšstats man radās.
Mazajam Everetam un Ori sekoju līdzi jau no sākta gala, kā nekā jāiepazīst izvēlētā šķirne.
Man vispār Šveicieši liekas viegli apmācāmi, ne tikai ēdelīgi, bet arī ar milzīgu vēlmi izdabāt savām cilvēkam un viņu iepriecināt. Es te vienu dienu staigāt ejot iemēğināju blakus pozīciju uz pāris soļiem. Meitene to paveica lieliski un, arī pēc atbrīvojošās komandas, vēl kādus desmit soļus perfekti cilpoja blakus. "Ja par šito mamma tā priecājas un dod ņam, tad es tak varu vēl!!"
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 15 Oct 2017, 06:55

Esmu briesmīgi lepna - madja un Berta vakar nokārtoja BH testu. Berta vispār ir varonis, jo bija viena no tiem ļoti nedaudzajiem, kas nogulēja izturību, kamēr virsū lija lietus kā no lejkannas. Jāpiezīmē, ka BH izturība ir šaušalīgi gara - visu to laiku, kamēr otrs suns iet shēmas, kas kopumā sanāk apmēram 10 minūtes. Lielākā daļa suņu uzskatīja, ka tādā laikā komanda "gulēt" darbojas tikai mazu brītiņu, bet Berta bija tik godīga, ka pilnīgi žēl viņu palika :estevisamilosu: . Un arī blakus iešanas bija labas, nezinu precīzi par ko tur katram ņēma vai neņēma punktus nost, bet man šķiet, ka Bertas 55 punkti ir ļoti godam nopelnīti! Apsveicu un, lai arī tieši BH nejūtos, ka baigo artavu kā treneris būtu ieguldījusi, tomēr tā kā "atpakaļceļa nav" jau no pirmajām OB sacensībām, uzskatīsim, ka arī šis pie tā paša vien piederas :alinji: .
Berta maza, slapja un pamesta pie veikala testa B sadaļā:
Image
Apsveicu arī visus pārējos, kam ar Diev' vai kādu cit' palīgu izdevās šais briesmīgajos apstākļos testu nokārtot :pastaiga: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Elizabete » 15 Oct 2017, 07:29

No sirds apsveicu - Madju un Bertu!!! Un Tevi, Pixy :latvija: Un pārējos testa dalībniekus!!! Jūs ESAT ziķeri - zemlietus eksāmens ar visām izrietošajām sekām ir tā vērts, lai īpaši lepotos!!! :rej:
Elizabete
Baby
Baby
 
Posts: 77
Joined: 08 Sep 2012, 18:54
Location: Adazi, Latvia

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Bonny Rain » 17 Oct 2017, 08:52

Apsveikumi visiem, kas nokārtoja BH testu. Es arī kaut kad nākotnē gribētu redzēt savu suni un sevi to laimīgo vidū, kas var lepoties ar savu klausīgo suni.
Es sapratu, kāpēc es tepat šajā tērzētavā (pāris lapas iepriekš) iesāku tēmu par franču buldogiem un VASismu. Laikam ļoti dziļi iesēdies tas priekšstats par to, kādam jābūt konkrētas sugas pārstāvim. Ja tu esi VAS, tātad Reksis, ja franču buldogs - tātad brīvdomātājs, kurš mierīgi var neklausīt saimniekam. Nez, kas gan būtu par iemeslu šādam domu gājienam? Varbūt tas, ka paši buldogu saimnieki šādi pozicionē savus suņus. Vakar palasījos tepat portālā franču buldogu lapu un ko es tur redzu!!! Ārprāts. Tādi, kuriem ir bijis ne viens vien buldogs, kuri sevi var dēvēt par audzētājiem, saka par saviem suņiem, ka nespēj iedomāties, ka franču buldogam varētu iemācīt komandu sēdi vai guli. Un vispār, priekš kam tādas komandas vajadzīgas, izstādē vajag stāvi, rādi zobus un vēl tur dažas. Un kāds vēl ir nonācis pie secinājuma, ka vispār buldogam ir kaitīgi iemācīt komandu sēdi. Jo ir iemācījis savējam, bet pēc tam ilgi nācies suni atradināt no šī kaitīgā ieraduma. Ak, jā. Un tur protams, francūzis tika salīdzināts ar VASu - ka nevajag no francūža gaidīt VASismu. Francūzis ir brīvdomātājs, kurš negribēs un nedarīs. Un nevajag no viņa to arī gaidīt. Lūk tā.
Labi, ka tas nebija pirmais, ko izlasīju.

Vakar pirms tam ierakstīju postu pie francūžu lapas, bet acīmredzot tur neviena vairs nav. Un arī tas, kas mani interesē, drīzāk ir pieejams šeit. Tāpēc pārkopēšu: mums progress ir arī suņu apmācībā. Vakar bijām uz Obidience Rally treniņu. Nu manējā tur bija vienīgā tāda maziņa. Ne tikai augumā, bet arī jaunumā. Godīgi sakot, mazliet bail sametās no tiem lielajiem. Jo, pirmkārt, manējā grib pie visiem līst draudzēties. Otrkārt, suņi tur lielākoties bez pavadas. Un viens manējai gandrīz jau gribēja mesties virsū. Un cits metās citiem virsū, uz kašķi uzprasījās. Labi, ka atsaucams bija. Bet nu tik un tā nedaudz bail paliek, kad saproti to augumu un mutes plētuma atšķirību. Tas tak viens moments un ... Bet nekas, mēs mācamies sadzīvot ar citiem. Un trasi gājām bez pavadas :jiihaa: . Tiešām liels bija mans pārsteigums, ka manējā puslīdz labi izgāja visu trasi. Mums lielākā problēma ir acu kontakta neesamība blakus iešanā. Līdz ar to deguns mēdz aiziet pa zemi. Vai arī viss suns aiziet man krietni pa priekšu. Nu kā ta tu, suns būdams, redzēsi, ka saimniece apstājusies, ja atrodies korpusa tiesu priekšā saimniecei un viņas kārumi tev tik ļoti neinteresē, lai ietu aiz tiem. :kanepe: Bet mēs cīnīsimies, cīnīsimies un :paukojas: panākumi nāks. Esmu apņēmības pilna savu francūzi izaudzināt par kārtīgu, klausīgu suni. Nu tā, ka pašai prieks un citiem par priekšzīmi. :rej:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 18 Oct 2017, 07:06

Bonny Rain, man liekas, ir laiks likt mierā VASus un nesalīdzināt. Nav jau arī tā, ka šīs šķirnes ir pilnīgi vienādas un tikai cilvēki paši izdomājuši, ka atšķiras. Strādā ar savu foršo bēbi un audzini par tādu suni - jo suga gan visiem ir vienāda - kādu sev gribi. Gatavojies nākamajām rallija sacensībām, priecājies par panākumiem un neaizmirsti par pacietību ;) .
Par pacietību - redzēsim, kas tur sanāks, bet beidzot esmu pieķērusies pie jaunās sporta paaudzes veidošanas. Māsas puika jau sen gribēja, bet vienmēr pašai kaut kas jādara, tad vēl kaut kas un tā arī nav sanācis. Bet tagad nolēmām, ka mēģināsim šo "sporta pāri" līdz decembrim savest tādā kārtībā, lai var mēģināt bērnu klasē rallijā startēt. Viens no viņiem visu māk, jāmācās ir tam otram :jautri: , bet pagaidām izskatās, ka entuziama pietiek. Vai pietiks pacietības - nu to mēs redzēsim decembrī :pastaiga:
Image
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Bonny Rain » 18 Oct 2017, 09:26

Tik amizanti izskatās tāds maziņš ar tādu lielu. :kanepe:
Es jau ar gribētu, ka mana meita arī trenē suni, bet izskatās, ka viņa tomēr vairāk ir kaķu cilvēks. Nu ne tik ļoti izteikti kā vīrs, bet tomēr. Vispār biju pat pārsteigta, ka bērns negrib ar kucēnu spēlēties. Teiksim tā, neizrāda histērisku prieku par būšanu kopā ar kucēnu. Kaut kā likās, ka bērniem parasti patīk kucēni un visas spēlītes ar tiem. Vēl viens mīts sabruka manu acu priekšā.
Redzu gan, ka potenciāls viņai būtu, bet ir tā, ka sune krietni labāk klausa mani, jo es ar viņu vairāk nodarbojos. Nu tad jau manīs. Varbūt viņai tomēr iepatiksies vēlāk.

He, he, he. Tagad tikai pamanīju, ka pati pieļāvu to pašu klasisko kļūdu - sķirnes vietā sugu ierakstīju. :kanepe: Un nu jau toč man skaidrs, ka salīdzināt nav vērts un nevajag ar. Tas es tā, paskaidrojumam uzrakstīju, kā tā var sanākt, kāpēc cilvēki tā domā. Ne pirmo un ne pēdējo reizi ir dzirdēts arī tas, ka nu šiem suņiem jau neko iemācīt nevar. Un ne jau tikai par vienu konkrēto šķirni. Pēdējo reizi, kad to dzirdēju, tas bija par bīgliņu. Pirms tam tas bija labradors. Tad to pašu teica arī cilvēks, kuram iepriekš bijis francūzis. Tā kā skaidrs, ka suns ir tik stulbs, cik stulbs ir viņa saimnieks. Vai arī cik slinks ir viņa saimnieks. Cik pacietīgs. Un tā tālāk.
Tā kā: ja gadījumā te šo visu lasa kāds, kuram ir līdzīgas klišejas par šķirnēm, secinājums viens - strādāt, strādāt un vēlreiz strādāt ar SAVU suni. Un rezultāti sekos. :labipadarits:
Last edited by Bonny Rain on 18 Oct 2017, 10:23, edited 1 time in total.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby nezinīte » 18 Oct 2017, 10:03

Es jau ar gribētu, ka mana meita arī trenē suni, bet izskatās, ka viņa tomēr vairāk ir kaķu cilvēks. Nu ne tik ļoti izteikti kā vīrs, bet tomēr. Vispār biju pat pārsteigta, ka bērns negrib ar kucēnu spēlēties. Teiksim tā, neizrāda histērisku prieku par būšanu kopā ar kucēnu. Kaut kā likās, ka bērniem parasti patīk kucēni un visas spēlītes ar tiem. Vēl viens mīts sabruka manu acu priekšā.

Mums precīzi tas pats! :)
Laikam ar suņiem ņemties patīk tikai tiem bērniem, kuriem vecāki suni iegādāt neļauj.
nezinīte
Puppy
Puppy
 
Posts: 144
Images: 12
Joined: 08 Aug 2017, 15:14

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Bonny Rain » 18 Oct 2017, 11:05

Nu, kā lai saka. Es jau arī ilgi nepiekritu ņemt suni. Un tad, kad izdomāju, ka tomēr varam, mēs abas ar meitu vēl gadu mēģinājām pierunāt vīru. Un meita ļoti gaidīja sunīti.
Nu nekas, vēl jau var iepatikties. Tāpat mums bija, kad sāku viņu vest uz zirgu treniņiem. Viņai tomēr tas negāja pie sirds toreiz. Rezultātā sāku iet es pati. Bet meituks man pievienojās pēc 2 gadiem.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Felix_PS » 18 Oct 2017, 13:24

Par cik jaunkundzei sava bloga nav, bet atskaitīties par audzināšanas lietām gribās, domāju, ka šī ir itin piemērota vieta. Ceru, ka pixy ļaunā neņems.
Kopā esam jau teju trīs nedēļas un daudz maz iepazinušās. Nu ir ne tikai iepazītas viņas stiprās puses, bet arī daudz vairāk skaidrs pie kā jāstrādā. Tā nu:
Dzīve ar Šveicieti, Pirmā daļa.
Starp zirgu rehabilitācijas centru, kur es strādāju un blakusesošo kafijas telpu ir durvis ar logu augšdaļā. Lieliska vieta, kur ietūķīt darba laikā kucēnu, ne tā? Tā nu es tur laimīgs cilvēciņš strādāju, pagriežu galvu un man pretī skatās Aļaska - ērti iekārtojusies un apsēdusies uz... galda. Jā, galda. Kas sākumā likās viegli atrisināma problēma, izrādījās ne tik viegla. Viņa uz tā galda ir bijusi jau padsmit x (durvis vaļā neko nemaina, uz galda ir forši), es cieši apņēmusies suni nekaustīt, tā nu sestdien ņēmu talkā šļūteni. Drāma, drāma, bet nepaiet ne 5 min un suns atkal uz galda. OK, dublis 2. Nabags teju ar visu beņķi aizlidoja no galda lejā, tāda viegli aizvainota nolūrēja un pēcāk gulēja pie otrām durvīm uz tepiķa. Nenojautu, cik ļoti aizvainota mana mazā kuce jūtās, eh, mans naivums. Pēcāk viņa kādu laiku pavadīja dzīvoklī viena un, ienākot, man pa ausīm sāka velties sarkani dūmi. Madāma aiz škrobes sasmalcinājusi manu datora lādētāju un TV interneta kabeli. Viņa nekad neko mājās negrauž, nekad. :kanepe: Draugs pārsmējās līks, bet nu viņa mazā princese tika pie jaunas gumijas mantas un es - pie jauna lādētāja. Lieki piebilst, ka pirmdienas rītā es nomiegojusies devos pēc savas dievišķās kafijas devās un Aļaska pilna sajūsmas uzleca man blakus uz galda. Punktu uz i tam uzlika vien drauga komentārs: "Karalienei vajag troni un viņa to zin!" :kanepe:

Image

Turpinājums sekos...
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Bonny Rain » 18 Oct 2017, 13:40

Vai, cik jauka vietiņa sunītim. :jautri:
Kas tas par rehabilitācijas centru zirgiem? Kur atrodas? Mums zirgi arī patīk.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Felix_PS » 18 Oct 2017, 15:46

Bonny Rain wrote:Vai, cik jauka vietiņa sunītim. :jautri:
Kas tas par rehabilitācijas centru zirgiem? Kur atrodas? Mums zirgi arī patīk.


Mēs dzīvojam Šveicē. :-)
http://www.stall-vonballmoos.ch/
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 18 Oct 2017, 16:02

Felix_PS wrote:Ceru, ka pixy ļaunā neņems.
Sajūt, sajūt mana nāss/ Kaut kus smaržo baltā šokulāde :smarzas: . Šveices :kanepe: .
Nu nezinu, ja Tu nevis strauji viņu novāc zemē, bet bildē, kad viņa ir uz galda, baidos, ka grūti būs viņai ieskaidrot, ka šito toč nedrīkst :D . Interesanti, kas tai galviņā darās, man Habim nekad nav bijusi vēlme tā lidot kaut kur uz augšu, vienkārši nav ienācis prātā. Nu, cīnaties, ko citu :paukojas: .

Attiecībā uz bērniem un darbošanos ar suni - ir milzīga starpība, vai tas, ar kuru bērnam būtu jādarbojas, arī ir pilnīgs iesācējs, vai tāds, kurš ir daudz gudrāks par "darboni" - cilvēkbērnu. Habis tak visu māk, tikai mazliet jāparāda, ka to var darīt arī ar tādu mazu rūķīti. Ja būtu jāsāk no sākuma, tur jābūt pavisam citai pacietībai, precizitātei un konsekvencei. Tā, ka "uztaisiet" tos suņus gatavus un tad arī bērni ar pavisam citu prieku gribēs darboties :jaa: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Elbe » 18 Oct 2017, 20:59

Tagad Habim ir nevis teicamnieces saimnieci dievinošais ģīmītis, bet gan pašapzinīgas gudrinieces izskats, sak' - "es tev parādīšu, kā jādara! Es zinu! Tu tikai pasaki, ko vajag."
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Felix_PS » 18 Oct 2017, 21:22

pixy Nezinu teikt vai neteikt, ka speciāli izmetu ēsmu. Drīkst pie manis braukt ciemos un tad ne viena vien balta šokolāde tiks. :kanepe:

Par bildi, tas bija jau padsmitajā reizē, pēc pirmā šļūtenes piedzīvojuma. Nodomāju, ka ja līdz šim nepieleca, tad bilde jau vairs nekaitēs. :neparliecinats:
Šobrīd mans labākais risinājums ir nespundēt viņu kafijas telpā. :kanepe:
Fēlim dikti patika visur kāpt, bet nu galdi nekad prātā neienāca. Aļaska turpretī ne reizi nav virtuvē neko nofenderējusi un gultas, dīvāni viņai ir aizliegti (izņemot terases dīvānu), bet kaut kā viņa izfukntierēja, ka galds ir karalienes cienīgs beņķis. :kanepe:
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Bonny Rain » 19 Oct 2017, 08:41

Felix_PS wrote:
Bonny Rain wrote:Vai, cik jauka vietiņa sunītim. :jautri:
Kas tas par rehabilitācijas centru zirgiem? Kur atrodas? Mums zirgi arī patīk.


Mēs dzīvojam Šveicē. :-)
http://www.stall-vonballmoos.ch/


Laikam maķenīt par tālu :jautri: Bet izskatās, ka tur ir skaisti.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 19 Oct 2017, 09:30

Elbe, tā patiešām arī ir, viņa ar pilnīgi citu funktieri ar Matīsu strādā :D . Brīnumaini tie mūsu zvēriņi ir :samilejies: .
Feliks_PS, ek, būtu jau forši līdz Šveicei aizdauzīties, bet šobrīd tepat daudz darba darāms - nu vismaz es tā izlikšos :tikainesaki: . Lai gan jā, izlasot šādu uzaicinājumu, ausīs Alpu govju dažādie zvani ieskanējās un dzidrais kalnu gaiss arī kaut kur atmiņu nāsīs iešalca. Skaista zeme, patiešām skaista. Ja par Aļasku - nu tā jau ir, diez vai viņai uzreiz tika norādīts, ka uz galdiem kāpt nedrīkstēs, jo vienkārši nevienam neienāk prātā, ka tik milzīgam sunim kaut kas tāds varētu iešauties galviņā... Es arī laikam būtu visai pārsteigta, ja atnākot mājā, ieraudzītu Habī uz virtuves galda :soks: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby fedelta » 19 Oct 2017, 13:13

pixy wrote:Elbe, tā patiešām arī ir, viņa ar pilnīgi citu funktieri ar Matīsu strādā :D . Brīnumaini tie mūsu zvēriņi ir :samilejies: .
Feliks_PS, ek, būtu jau forši līdz Šveicei aizdauzīties, bet šobrīd tepat daudz darba darāms - nu vismaz es tā izlikšos :tikainesaki: . Lai gan jā, izlasot šādu uzaicinājumu, ausīs Alpu govju dažādie zvani ieskanējās un dzidrais kalnu gaiss arī kaut kur atmiņu nāsīs iešalca. Skaista zeme, patiešām skaista. Ja par Aļasku - nu tā jau ir, diez vai viņai uzreiz tika norādīts, ka uz galdiem kāpt nedrīkstēs, jo vienkārši nevienam neienāk prātā, ka tik milzīgam sunim kaut kas tāds varētu iešauties galviņā... Es arī laikam būtu visai pārsteigta, ja atnākot mājā, ieraudzītu Habī uz virtuves galda :soks: .



Parlaimi man virtuvē nav galda :kanepe: ir lete :viltigs: bet es laikam lielu šoku noķertu, ja Džokers tur sēdētu. Pagaidam viňš pamanījās tik nospert drauga maizītes noejot garām.

Starpcitu, jautajums gudrākiem - vai tiešām suns atšķir kura maizīte ir mana, kura ne? Ja es nolieku maiziti, viňš neatlaujas aiztikt, a draugam pat no rokas var izcopēt...
(Zinu, ka suns apceļ draugu un tas ir veiksmīgi atrisināts, tik atceros kā bija un domāju vai tiešām atšķīra...)
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 20 Oct 2017, 07:45

fedelta wrote: vai tiešām suns atšķir kura maizīte ir mana, kura ne? J
Teorētiski, ja Tu esi aiztikusi, protams, ka suns zin, ka tā ir Tava maizīte. Ja Tu esi smērējusi maizītes abiem, tad diez vai. Ja nu vienīgi šķīvītis konkrēts :D .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests