Pixy. Suņu stāsti.

Blogs and Chats

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 10 Oct 2018, 08:22

Un tagad 10 000. posts, ja atveram blogu saturu un paskatāmies, kādi blogi mums tur ir :D . Svētki turpinās :dzimene: . Bet, lai nebūtu, ka es tik vien ierakstu, mazs atskats uz šīs vasaras šausmīgo sausumu. Šāda izskatās mana aka - sietiņš ir tādēļ, ka normālajai trubai galā pieķeksēts plastmasas trubas pagarinājums, bet tas ir jau tik zemu pie apakšas, ka rauj iekšā duļķi. Nē, nu jau vairs neko nerauj, sistēma ir pārtaisīta uz mucām, tā dzīvosim līdz salam. Pēc tam - nu kas to lai zina, uz lietiem lielu cerību nav. Nenormāli sauss, meži no sēnēm tukši, dīķi tukši un akas arī. Atliek cerēt, ka tas ir kaut kas unikāls un paliks vien atmiņās, nevis tā tagad būs. Bet traukus nomazgāt ir sarežģīti, tādēļ nekāda lielā desmittūkstošā posta ballīte nebūs :velnins:
Image
pixy
Veteran
Veteran

Images: 0

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Postby Bonny Rain » 10 Oct 2018, 10:20

Nu, ja jau grūti tos traukus nomazgāt, tad būs vien jāēd tās virtuālās kūkas :svecipusam: Šis acīmredzami ir lasītākais un pierakstītākais blogs šajā portālā. Ar ko arī apsveicu. :alinji: Un neskatoties uz to, ka mūsdienās laikam jau vairs nepanākt cilvēku vēlmi aktīvi piečalot šo blogu, tomēr novēlu nepazust jaunajā īsās komunikācijas laikmetā. Ir vēl tādi, kuri lasa un lasīs šo blogu. Šajās lapās ir daudz vērtīgas informācijas.
Bonny Rain
Intermediate
Intermediate

Postby Alpina » 10 Oct 2018, 20:44

Skatoties Keliņas bildi, iedomājos, ka Tev piestāvētu Gludspalvainais retrīvers. Tavām aktivitātēm kā reiz arī piemērots variants :) kolosāli sadarbīgi suņi :)
Alpina
Intermediate
Intermediate

Images: 13

Postby pixy » 11 Oct 2018, 08:14

Alpina, pēc izskata viņa ir vēl līdzīgāka melnam hofavartam, ne gludspalvainajam. Esmu skatījusi gludspalvainos retrīverus, bet tas tomēr nav mans. Skaisti, forši suņi, retrīveri vispār ir brīnišķīgi kā sadarbības partneri, viens ir OB Somijas izlasē, strādā vienkārši fantastiski. Un tomēr sev es viņu negribu. Un arī hofavartu ne :) .
pixy
Veteran
Veteran

Postby Alpina » 11 Oct 2018, 11:22

Ne tik daudz vizuālajā līdzībā, jo nudien līdzība maza, bet tieši, ka piestāvētu - nevis viņas vietā. Ķīpsalā varam iepazīšanos saorganizēt. Mana gan vēl bebis. Aš žēl, ka man uz ob nav klikšķa. :D
Alpina
Intermediate
Intermediate

Images: 13

Postby pixy » 11 Oct 2018, 12:21

Alpina, ir viņai vizuāla līdzība, varbūt tagad uz vecumdienām mazāk, bet man pat tai pašā Ķīpsalā ir prasījuši, vai tas ir gludspalvainais. Ja ieskatās detaļās, tad, protams, ne. Esmu taustījusi flatu, pazīstu Igaunijas audzētāju, bet viņš mani nekad nav uzrunājis kā savējais. To jau tā grūti izskaidrot. Un šobrīd jau es savu šķirni esmu atradusi, pat divas :) . Bet, ja nejauši saskriesimies Ķīpsalā, es noteikti ar prieku pabužināšu mazu, melnu retrīverīti, varu arī mēģināt pievērst "īstajai ticībai" :D . Bet katram savs, citam ūdensglābšana, citam medības, citam adžiliti un citam OB vai vēl kaut kas cits. Un vēl citam no visa pa druskai :) .

Te mans mīļais somu OB flatiņš. Lielisks sporta pāris, patiešām lielisks :)
pixy
Veteran
Veteran

Postby pixy » 14 Oct 2018, 11:14

Šoreiz ne sports un ne suņi, šoreiz rudens. Pilns FB ar dažādiem sarkasmiem par to, ka cilvēkiem šķiet, ka rudens ir tikai Siguldā :D . Man tā nešķiet, man pietiek apiet ap māju. Bildes ir skaistas, protams, bet tajās nav viss tas, ko es baudu - skaistums, siltums, saulīte, miers bez vēja un kā pie svētdienas pilnīgs klusums, kad skaļākās skaņas ir lapu pakšķēšana, krītot lejā un kādas zīlītes piu-piu. Absolūta idille, ceru, ka arī lasītājiem ir laika pabaudīt šo neaprakstāmi skaisto dāvaniņu :)
Rīts bija ar ilgu miglu, uz saulīti mierīgi varēja skatīties, acis nemiedzot:
Image
Bezgala, bezgala skaista mežmala:
Image
Zirnekļtīklājs saulē, tūkstošiem smalku tīkliņu ar tūkstošiem mikroskopisku rasas pilieniņu:
Image
Un manas mīļās ragainītes arī bauda rudens saulīti un siltumu:
Image

Es atsakos šādā dienā domāt par to, ka man nav ūdens. Es par to padomāšu rīt :alinji: .
pixy
Veteran
Veteran

Postby Felix_PS » 14 Oct 2018, 16:30

Burvīgas bildes un visā visumā rudens Latvijā. Vēl joprojām ceru to zeltainumu sagaidīt arī pie mums, bet tikmēr baudam siltu saulīti un plunčāšanos ūdenī.

Image

Image
Image
Felix_PS
Intermediate
Intermediate

Postby pixy » 15 Oct 2018, 09:16

Felix_PS, tai otrā bildē fonā jau kaut kādi dzeltenumi manāmi, tāds ļoti vasarīgs neizskatās. Gan jau jums būs arī īstais zeltenums, mums katra diena kā brīnums, daiļa bezgala un atšķirīga no iepriekšējām. Bet nu birst ātri un, tā kā šorīt pie manis bija kārtīga salna, noteikti birs vēl straujāk.
Image
pixy
Veteran
Veteran

Postby dagi » 15 Oct 2018, 23:24

Image Lai Habim nebūtu tik vientuļi, arī mazā, nejaukā māsa Alise gaida rudeni.
dagi
Baby
Baby

Postby dagi » 15 Oct 2018, 23:26

Un arī lielās ar savu lendzīra asti :meitenedejo: Image
dagi
Baby
Baby

Postby Bonny Rain » 22 Oct 2018, 15:39

Varbūt kāds var dalīties pieredzē: kā lai radus pārliecina, ka iknedēļas Obedience treniņi nav suņa mocīšana? Nu, viņi jau to ne ļauni, bet katru reizi man par to jāklausās. Manam tētim vispār ir tāda bērnību laukos dzīvojoša puiša skats uz visu dzīvo radību. Kaķim vieta nav mājās, bet ārā peles ķert. Sunim laikam arī vieta būtu sētā. Labi, ka ne pie ķēdes un būdā iekšā. Par dzīvnieku sterilizāciju vispār labāk nesākt runas. Nabaga dzīvo radību mocam - neļaujam viņiem savus dabas dotos instinktus piepildīt. Utt. Un arī mani treniņi tiek uztverti ļoti nenopietni - nu cik tad var mocīt to dzīvnieciņu. Lai gan neaudzināti suņi viņiem arī nepatīk. Droši vien domā, ka suns piedzimst audzināts jau. Nu nekādi nevaru viņus pārliecināt par to, ka Obedience ir tāds nopietns sporta veids.
Kā citiem iet ar šo jautājumu?

Bijām ciemos ar Reinu. Tusiņš ārā notika. Nāk pēdējais ciemiņš - sieviete garā smukā kleitā. Un mana Reina tešās viņas virzienā. Redzu, ka nebūs labi, noteikti centīsies pieskriet un lekt virsū. Es vēl nevaru viņu atmācīt no šitā nelāgā ieraduma. Nu, ko es? Es nobļaujos: STĀV! Rezultātā kā iemieta zemē apstājās ne tikai mana sune, bet pati nācēja :kanepe:
Bonny Rain
Intermediate
Intermediate

Postby fedelta » 22 Oct 2018, 15:47

Bonny Rain wrote:Varbūt kāds var dalīties pieredzē: kā lai radus pārliecina, ka iknedēļas Obedience treniņi nav suņa mocīšana? Nu, viņi jau to ne ļauni, bet katru reizi man par to jāklausās. Manam tētim vispār ir tāda bērnību laukos dzīvojoša puiša skats uz visu dzīvo radību. Kaķim vieta nav mājās, bet ārā peles ķert. Sunim laikam arī vieta būtu sētā. Labi, ka ne pie ķēdes un būdā iekšā. Par dzīvnieku sterilizāciju vispār labāk nesākt runas. Nabaga dzīvo radību mocam - neļaujam viņiem savus dabas dotos instinktus piepildīt. Utt. Un arī mani treniņi tiek uztverti ļoti nenopietni - nu cik tad var mocīt to dzīvnieciņu. Lai gan neaudzināti suņi viņiem arī nepatīk. Droši vien domā, ka suns piedzimst audzināts jau. Nu nekādi nevaru viņus pārliecināt par to, ka Obedience ir tāds nopietns sporta veids.
Kā citiem iet ar šo jautājumu?

Bijām ciemos ar Reinu. Tusiņš ārā notika. Nāk pēdējais ciemiņš - sieviete garā smukā kleitā. Un mana Reina tešās viņas virzienā. Redzu, ka nebūs labi, noteikti centīsies pieskriet un lekt virsū. Es vēl nevaru viņu atmācīt no šitā nelāgā ieraduma. Nu, ko es? Es nobļaujos: STĀV! Rezultātā kā iemieta zemē apstājās ne tikai mana sune, bet pati nācēja :kanepe:

Vienkārši neņem galvā. Vai atbildi - būs jums suns, varēsiet nekur nevest, neko nedarīt un iet ar mietu bļodu pastumt,bet tagad mainām tēmu uz ko interesantāku.

Ko tik es par savu neesmu dzirdējusi, mēģināju pārliecināt, kas un kā. Tagad vienkārši neuzsāku suņu tēmu ar tiem, kam viens viedoklis un galīgi aplams (barot ar putrām un nevest pastaigās utt),vai mainu sakot, ka pati gana labi zinu ko darīt.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
fedelta
Veteran
Veteran

Images: 25

Postby Māra » 22 Oct 2018, 16:05

Pievienojos fedeltai.
Es vienkārši neielaižos sarunā vairs. Kā teiktu internetos - lol nau verc.
Nereti - pat vairs nestāstu, ka kaut ko ar suni/suņiem daru. Ja jautā, protams, nemeloju, bet parasti pamāju pāris reizes ar galvu un cenšos atrast svaigu sarunu.
:alinji:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
Māra
Veteran
Veteran

Postby fedelta » 22 Oct 2018, 17:46

Māra wrote:Pievienojos fedeltai.
Es vienkārši neielaižos sarunā vairs. Kā teiktu internetos - lol nau verc.
Nereti - pat vairs nestāstu, ka kaut ko ar suni/suņiem daru. Ja jautā, protams, nemeloju, bet parasti pamāju pāris reizes ar galvu un cenšos atrast svaigu sarunu.
:alinji:

Tieši tā. Es pat citreiz izliekos nedzirdam.
Piemēram tētim mode-sunim putras jādod, kauli. Es uzreiz - iedomājies, kaimiņu Annai jauna mašīna, smuka, nezini kāda marka?
Bet vispār mēģinu suni neņemt līdzi tur, kur tādas sarunas var sākties un beigties ar sliktu garastāvokli man pašai.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
fedelta
Veteran
Veteran

Images: 25

Previous

Return to Blogi un tērzētavas