Pixy. Suņu stāsti.

Blogs and Chats

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 10 Oct 2018, 08:22

Un tagad 10 000. posts, ja atveram blogu saturu un paskatāmies, kādi blogi mums tur ir :D . Svētki turpinās :dzimene: . Bet, lai nebūtu, ka es tik vien ierakstu, mazs atskats uz šīs vasaras šausmīgo sausumu. Šāda izskatās mana aka - sietiņš ir tādēļ, ka normālajai trubai galā pieķeksēts plastmasas trubas pagarinājums, bet tas ir jau tik zemu pie apakšas, ka rauj iekšā duļķi. Nē, nu jau vairs neko nerauj, sistēma ir pārtaisīta uz mucām, tā dzīvosim līdz salam. Pēc tam - nu kas to lai zina, uz lietiem lielu cerību nav. Nenormāli sauss, meži no sēnēm tukši, dīķi tukši un akas arī. Atliek cerēt, ka tas ir kaut kas unikāls un paliks vien atmiņās, nevis tā tagad būs. Bet traukus nomazgāt ir sarežģīti, tādēļ nekāda lielā desmittūkstošā posta ballīte nebūs :velnins:
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Bonny Rain » 10 Oct 2018, 10:20

Nu, ja jau grūti tos traukus nomazgāt, tad būs vien jāēd tās virtuālās kūkas :svecipusam: Šis acīmredzami ir lasītākais un pierakstītākais blogs šajā portālā. Ar ko arī apsveicu. :alinji: Un neskatoties uz to, ka mūsdienās laikam jau vairs nepanākt cilvēku vēlmi aktīvi piečalot šo blogu, tomēr novēlu nepazust jaunajā īsās komunikācijas laikmetā. Ir vēl tādi, kuri lasa un lasīs šo blogu. Šajās lapās ir daudz vērtīgas informācijas.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Alpina » 10 Oct 2018, 20:44

Skatoties Keliņas bildi, iedomājos, ka Tev piestāvētu Gludspalvainais retrīvers. Tavām aktivitātēm kā reiz arī piemērots variants :) kolosāli sadarbīgi suņi :)
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 11 Oct 2018, 08:14

Alpina, pēc izskata viņa ir vēl līdzīgāka melnam hofavartam, ne gludspalvainajam. Esmu skatījusi gludspalvainos retrīverus, bet tas tomēr nav mans. Skaisti, forši suņi, retrīveri vispār ir brīnišķīgi kā sadarbības partneri, viens ir OB Somijas izlasē, strādā vienkārši fantastiski. Un tomēr sev es viņu negribu. Un arī hofavartu ne :) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Alpina » 11 Oct 2018, 11:22

Ne tik daudz vizuālajā līdzībā, jo nudien līdzība maza, bet tieši, ka piestāvētu - nevis viņas vietā. Ķīpsalā varam iepazīšanos saorganizēt. Mana gan vēl bebis. Aš žēl, ka man uz ob nav klikšķa. :D
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 11 Oct 2018, 12:21

Alpina, ir viņai vizuāla līdzība, varbūt tagad uz vecumdienām mazāk, bet man pat tai pašā Ķīpsalā ir prasījuši, vai tas ir gludspalvainais. Ja ieskatās detaļās, tad, protams, ne. Esmu taustījusi flatu, pazīstu Igaunijas audzētāju, bet viņš mani nekad nav uzrunājis kā savējais. To jau tā grūti izskaidrot. Un šobrīd jau es savu šķirni esmu atradusi, pat divas :) . Bet, ja nejauši saskriesimies Ķīpsalā, es noteikti ar prieku pabužināšu mazu, melnu retrīverīti, varu arī mēģināt pievērst "īstajai ticībai" :D . Bet katram savs, citam ūdensglābšana, citam medības, citam adžiliti un citam OB vai vēl kaut kas cits. Un vēl citam no visa pa druskai :) .

Te mans mīļais somu OB flatiņš. Lielisks sporta pāris, patiešām lielisks :)
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 14 Oct 2018, 11:14

Šoreiz ne sports un ne suņi, šoreiz rudens. Pilns FB ar dažādiem sarkasmiem par to, ka cilvēkiem šķiet, ka rudens ir tikai Siguldā :D . Man tā nešķiet, man pietiek apiet ap māju. Bildes ir skaistas, protams, bet tajās nav viss tas, ko es baudu - skaistums, siltums, saulīte, miers bez vēja un kā pie svētdienas pilnīgs klusums, kad skaļākās skaņas ir lapu pakšķēšana, krītot lejā un kādas zīlītes piu-piu. Absolūta idille, ceru, ka arī lasītājiem ir laika pabaudīt šo neaprakstāmi skaisto dāvaniņu :)
Rīts bija ar ilgu miglu, uz saulīti mierīgi varēja skatīties, acis nemiedzot:
Image
Bezgala, bezgala skaista mežmala:
Image
Zirnekļtīklājs saulē, tūkstošiem smalku tīkliņu ar tūkstošiem mikroskopisku rasas pilieniņu:
Image
Un manas mīļās ragainītes arī bauda rudens saulīti un siltumu:
Image

Es atsakos šādā dienā domāt par to, ka man nav ūdens. Es par to padomāšu rīt :alinji: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Felix_PS » 14 Oct 2018, 16:30

Burvīgas bildes un visā visumā rudens Latvijā. Vēl joprojām ceru to zeltainumu sagaidīt arī pie mums, bet tikmēr baudam siltu saulīti un plunčāšanos ūdenī.

Image

Image
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 15 Oct 2018, 09:16

Felix_PS, tai otrā bildē fonā jau kaut kādi dzeltenumi manāmi, tāds ļoti vasarīgs neizskatās. Gan jau jums būs arī īstais zeltenums, mums katra diena kā brīnums, daiļa bezgala un atšķirīga no iepriekšējām. Bet nu birst ātri un, tā kā šorīt pie manis bija kārtīga salna, noteikti birs vēl straujāk.
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby dagi » 15 Oct 2018, 23:24

Image Lai Habim nebūtu tik vientuļi, arī mazā, nejaukā māsa Alise gaida rudeni.
dagi
Baby
Baby
 
Posts: 46
Images: 0
Joined: 18 Jan 2015, 23:13

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby dagi » 15 Oct 2018, 23:26

Un arī lielās ar savu lendzīra asti :meitenedejo: Image
dagi
Baby
Baby
 
Posts: 46
Images: 0
Joined: 18 Jan 2015, 23:13

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Bonny Rain » 22 Oct 2018, 15:39

Varbūt kāds var dalīties pieredzē: kā lai radus pārliecina, ka iknedēļas Obedience treniņi nav suņa mocīšana? Nu, viņi jau to ne ļauni, bet katru reizi man par to jāklausās. Manam tētim vispār ir tāda bērnību laukos dzīvojoša puiša skats uz visu dzīvo radību. Kaķim vieta nav mājās, bet ārā peles ķert. Sunim laikam arī vieta būtu sētā. Labi, ka ne pie ķēdes un būdā iekšā. Par dzīvnieku sterilizāciju vispār labāk nesākt runas. Nabaga dzīvo radību mocam - neļaujam viņiem savus dabas dotos instinktus piepildīt. Utt. Un arī mani treniņi tiek uztverti ļoti nenopietni - nu cik tad var mocīt to dzīvnieciņu. Lai gan neaudzināti suņi viņiem arī nepatīk. Droši vien domā, ka suns piedzimst audzināts jau. Nu nekādi nevaru viņus pārliecināt par to, ka Obedience ir tāds nopietns sporta veids.
Kā citiem iet ar šo jautājumu?

Bijām ciemos ar Reinu. Tusiņš ārā notika. Nāk pēdējais ciemiņš - sieviete garā smukā kleitā. Un mana Reina tešās viņas virzienā. Redzu, ka nebūs labi, noteikti centīsies pieskriet un lekt virsū. Es vēl nevaru viņu atmācīt no šitā nelāgā ieraduma. Nu, ko es? Es nobļaujos: STĀV! Rezultātā kā iemieta zemē apstājās ne tikai mana sune, bet pati nācēja :kanepe:
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby fedelta » 22 Oct 2018, 15:47

Bonny Rain wrote:Varbūt kāds var dalīties pieredzē: kā lai radus pārliecina, ka iknedēļas Obedience treniņi nav suņa mocīšana? Nu, viņi jau to ne ļauni, bet katru reizi man par to jāklausās. Manam tētim vispār ir tāda bērnību laukos dzīvojoša puiša skats uz visu dzīvo radību. Kaķim vieta nav mājās, bet ārā peles ķert. Sunim laikam arī vieta būtu sētā. Labi, ka ne pie ķēdes un būdā iekšā. Par dzīvnieku sterilizāciju vispār labāk nesākt runas. Nabaga dzīvo radību mocam - neļaujam viņiem savus dabas dotos instinktus piepildīt. Utt. Un arī mani treniņi tiek uztverti ļoti nenopietni - nu cik tad var mocīt to dzīvnieciņu. Lai gan neaudzināti suņi viņiem arī nepatīk. Droši vien domā, ka suns piedzimst audzināts jau. Nu nekādi nevaru viņus pārliecināt par to, ka Obedience ir tāds nopietns sporta veids.
Kā citiem iet ar šo jautājumu?

Bijām ciemos ar Reinu. Tusiņš ārā notika. Nāk pēdējais ciemiņš - sieviete garā smukā kleitā. Un mana Reina tešās viņas virzienā. Redzu, ka nebūs labi, noteikti centīsies pieskriet un lekt virsū. Es vēl nevaru viņu atmācīt no šitā nelāgā ieraduma. Nu, ko es? Es nobļaujos: STĀV! Rezultātā kā iemieta zemē apstājās ne tikai mana sune, bet pati nācēja :kanepe:


Vienkārši neņem galvā. Vai atbildi - būs jums suns, varēsiet nekur nevest, neko nedarīt un iet ar mietu bļodu pastumt,bet tagad mainām tēmu uz ko interesantāku.

Ko tik es par savu neesmu dzirdējusi, mēģināju pārliecināt, kas un kā. Tagad vienkārši neuzsāku suņu tēmu ar tiem, kam viens viedoklis un galīgi aplams (barot ar putrām un nevest pastaigās utt),vai mainu sakot, ka pati gana labi zinu ko darīt.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Māra » 22 Oct 2018, 16:05

Pievienojos fedeltai.
Es vienkārši neielaižos sarunā vairs. Kā teiktu internetos - lol nau verc.
Nereti - pat vairs nestāstu, ka kaut ko ar suni/suņiem daru. Ja jautā, protams, nemeloju, bet parasti pamāju pāris reizes ar galvu un cenšos atrast svaigu sarunu.
:alinji:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby fedelta » 22 Oct 2018, 17:46

Māra wrote:Pievienojos fedeltai.
Es vienkārši neielaižos sarunā vairs. Kā teiktu internetos - lol nau verc.
Nereti - pat vairs nestāstu, ka kaut ko ar suni/suņiem daru. Ja jautā, protams, nemeloju, bet parasti pamāju pāris reizes ar galvu un cenšos atrast svaigu sarunu.
:alinji:


Tieši tā. Es pat citreiz izliekos nedzirdam.
Piemēram tētim mode-sunim putras jādod, kauli. Es uzreiz - iedomājies, kaimiņu Annai jauna mašīna, smuka, nezini kāda marka?
Bet vispār mēģinu suni neņemt līdzi tur, kur tādas sarunas var sākties un beigties ar sliktu garastāvokli man pašai.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Bonny Rain » 23 Oct 2018, 08:45

Nē, nu nav jau TIK traki, ka tēmu baigi vajadzētu mainīt. Viņi tāpat pieraduši, ka es darīšu pa savam. Tikai gribējās viņiem apstāstīt, ka patiesībā pašiem suņiem tie treniņi ir vajadzīgi. Un paši suņi patiesībā ļoti grib, lai ar viņiem saimnieki darbojas. Bet kaut kā nesanāk man to ieskaidrot. Varbūt ar laiku sapratīs... Lielākoties viņi man jautā, vai tad es vēl eju uz treniņiem? Un cik vēl ilgi es taisos iet? Nu, te viņiem pārmest nav ko. Es tak pati vēl gadu atpakaļ domāju līdzīgi. Kā saka, izgāji kursu ar 10 nodarbībām un gatavs - suns ir pilnīgs Rexis. :medos:

Es tak atkal pieteicos uz sacensībām RO 03.11. Gribu redzēt, vai maz vispār kāds progress būs mums. Vai arī sune atkal uzkārsies svešā vietā. Treniņos iet dažādi. Viens gan man tapa skaidrs. Es nedrīkstu suni pārāk atslābināt, jo citādāk izplūst un "aizmieg". Vienu reizi treniņa sākumā ierindā kādas 5 minūtas runājām un es suni noguldīju blakus. Rezultātā pēc tam sune gāja kā aizmigusi. Jāuztur visu laiku tonusā. Bet atkal pārlieku sakacināt arī nedrīkst, jo tad domās, ka mums te tusiņš būs. Vēl joprojām mēģinu atrast to vidusceļu, lai sune nevelkas man nopakaļus un lai neskrien man pa priekšu.
Toties pēdējā treniņā redzēju kā manai sunei neesošā aste kustās. Žēl tikai, ka ne tad, kad bija blakus iešana vai citi OB elementi. Tas notika tad, kad es viņu apstādināju skrējienā pāri tam tiltiņam (atvainojiet, nezinu, kā agility to elementu sauc). Kā viņai visi šitie agility elementi patīk! Viņai tiešām patīk kustība. Labi, ka Obediencē ir gana daudz kustību uzdevumi. Viņai patīk piesaukšana. Patiesībā viņai patīk arī izturība sēžot. Toreiz treniņsacensībās viņa bija pati uzmanība. Super skats. Tās spicās austiņas :samilejies: Ceru, ka viņai iegaršosies arī kvadrāts un konuss. Bet blakus iešana mums vienkārši :aknee: Kā sākas kustība, tā deguns ir lejā. Visu laiku brīnos, kā viņa spēj nolasīt manas kājas. Protams, līdz ar to, ne vienmēr izdodas un viņa aiziet sazin kur. Nu neizdodas man to degunu pacelt uz augšu kustībā. Kaut ko es nedaru kā vajag. Pat mājās ar visu klikeri tās acis uz augšu ir liels retums.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Māra » 23 Oct 2018, 09:56

Bonny Rain wrote:Nē, nu nav jau TIK traki, ka tēmu baigi vajadzētu mainīt. Viņi tāpat pieraduši, ka es darīšu pa savam. Tikai gribējās viņiem apstāstīt, ka patiesībā pašiem suņiem tie treniņi ir vajadzīgi. Un paši suņi patiesībā ļoti grib, lai ar viņiem saimnieki darbojas. Bet kaut kā nesanāk man to ieskaidrot. Varbūt ar laiku sapratīs... Lielākoties viņi man jautā, vai tad es vēl eju uz treniņiem? Un cik vēl ilgi es taisos iet? Nu, te viņiem pārmest nav ko. Es tak pati vēl gadu atpakaļ domāju līdzīgi. Kā saka, izgāji kursu ar 10 nodarbībām un gatavs - suns ir pilnīgs Rexis. :medos:

Nu jā, katrs jau citādāk, man tikai tie, kas tiešām gatavi uzklausīt manu stāstījumu, bijuši ĻOTI maz. Nereti - noklausās, liekas, ka nu ir, cilvēks jautāja, klausījās un beigās izsprāgst teikums, ka skaidrs, bija tieši nekāda jēga.
Taču, man ir pacietīgs vīrs, kurš gatavs stāstīt un no viņa iemācījos veidu - kā. Ja nu tiešām vajag :D
Viss sākās ar to, ka cilvēkiem neeeeeenormāli svarīgi bija, cik tad mūsu suņi maksā, jo cena liela ne jau tāpēc, ka kvalitāte, temperaments, c/r, veselība vai kas tāds, bet tāpēc, ka RETI, protams (haha, aizbrauciet uz Zviedriju :velnins: ). Sākumā par summu melojām, teicām, ka maksā 500eur un i tad cilvēki ķēra pie sirds. Attiecīgi, summai nebija nozīmes, bija jāpaskaidro, jo sapratām, ka ja teiksim arī 200, ķers pie sirds. Un mans ģeniālais vīrs dievina salīdzinājumus un šeit tas noderēja. Atrast to lietu, kas tam klausītājam interesē, nu tur, makšķerēšana, motocikli, ornitoloģija, fotogrāfēšana - jebkas. Kaut kulinārija. Katram ir kāds hobijs, darbs vai lieta ar ko darbojas. Lielākoties. Vai cilvēkam ir zināms kāds, kurš kaislīgi aizraujas ar kādu hobiju. Un tad nu sākām vilkt paralēles ar citiem hobijiem. Cik tādam kaislīgam sporta makšķerniekam maksā makšķere? Viss pārējais ekipējums? Un tad dodas uz semināriem, lekcijām, izgāž tur naudu, tādos skaitļos, kas kopā neaptverami. Motocikli - pats motocikls maksā uiuiui, apkope, sacensības, treniņi. Fotogrāfēšana - tehnika pati, dažādi kursi, un vai nu izbraucieni dabā, lai bildētu, vai studija mājās, tas viss prasa lielu ieguldījumu, darbu.
Un tad nu lūdzu - suns ir MANS hobijs. Izgāžu milzu naudu par suni, apmeklēju treniņus, piedalos sacensībās. Kāds makšķerē, kāds suņojas. Hobijiem veltītās summas ir lielas un laika apjoms - tāpat. Iemesls - patīk.
Tāpat kā fotogrāfs strādā, lai iegūtu labu fotogrāfiju (vai kādam varbūt saprotamāk šķistu salīdzinājums ar gleznošanu un gleznu), tu - lai iegūtu tādu suni, kādu vēlies. Strādā pie rezultāta. Un ja kādam pietiek, ka suns prot iedot ķepu, tava hobija ietvaros tas ir par maz, tu tiecies tālāk. Pietam sunim tas sagādā prieku.
Tā mēs reizēm kaut ko vēl stāstām.
Nu un vēl var apstāstīt, ka smadzeņu kustināšana tomēr suni nogurdina vairāk nekā plika skriešana, no sērijas, man nav laika tik garām pastaigām, es labāk pakustinu suņa galvu un voila, plus bonusā - gudrāks zvērs. :kanepe:

Lai tev pacietība un labi klausītāji!
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Bonny Rain » 23 Oct 2018, 10:53

"Nu gan hobiju atradusi. Būtu labāk ..." - parasti seko tam, ja es pasaku, ka tas ir mans hobijs. Ai, nu man ar skaidrs, ka manas skaidrošanas rezultāts ir apaļa "0", jo pēc tam seko teikums, kas vienkārši gāž no kājām. Bet ar salīdzinājumiem gan varētu pastrādāt. Iedarbīga metode :jautri: Toties manu klausīgo suni gan ievērtē. Patīk, kad suns klausa uz vārda. Ja es vēl savai mazsunei iemācītu, ka nedrīkst lekt augšā uz cilvēkiem. Un kā lai to iemāca, ja paši cilvēki noliecas un gaida, kad tas mazsunis pastiepsies uz augšu... Atkal jau mana neizdarība. Kaut ko esmu palaidusi garām apmācībā.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Bonny Rain » 23 Oct 2018, 12:43

Māra wrote:Viss sākās ar to, ka cilvēkiem neeeeeenormāli svarīgi bija, cik tad mūsu suņi maksā, jo cena liela ne jau tāpēc, ka kvalitāte, temperaments, c/r, veselība vai kas tāds, bet tāpēc, ka RETI, protams (haha, aizbrauciet uz Zviedriju :velnins: ). Sākumā par summu melojām, teicām, ka maksā 500eur un i tad cilvēki ķēra pie sirds. Attiecīgi, summai nebija nozīmes, bija jāpaskaidro, jo sapratām, ka ja teiksim arī 200, ķers pie sirds.

Vari iečukstēt man austiņā, cik tad tavi skaistuļi patiesībā maksāja? Man jau 500Eur, ko mēs maksājām par savu francūzi likās kosmoss. Ilgu laiku vīram vispār neteicu, par cik tad es plānoju suni nopirkt, lai nedabūtu kategorisku "NĒ" sunim. Tagad saprotu, ka suns ar LKF ciltsrakstiem un visām nepieciešamajām pārbaudēm parasti maksā maķenīt dārgāk :jautri: Bet tad, kad es biju meklēšanas stadijā, vispār nebija ne mazākās nojausmas, kas tie ciltsraksti tādi ir un ar ko viņus ēd. Un to, ka mazajā Latvijā ir veselas 2 organizācijas, kas izsniedz ciltsrakstus, to es tikai nojautu, jo vienos sludinājumos bija rakstīti vieni burtiņi, citos - citi. Nu man tak likās, ka ja jau ir siltsraksti, tad viss ir bumbās. Nu nekas, no savām kļūdām arī var mācīties.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 353
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 23 Oct 2018, 13:22

Es laikam esmu baigā, lecīgā vecene, jo man neviens tā īsti nav atļāvies runāt pretī, ka tas, ko es daru, ir forši un noderīgi. Nē, nu tagad jau nebūtu arī iemesla, ja reiz tā ir mana profesija un dzīves veids, bet es neatceros, ka laikos, kad cīnījos ar Keli brīvdomību vai, kad beidzot uzsākām sporta gaitas, man būtu bijis jāklausās kādas nievas vai padomi darīt kaut ko citu. Visi no manis baidās :pilnmeness: . Bet, iespējams, es biju ļoti pārliecināta par savu ceļu, kad cilvēks pats nešaubās un neminstinās, tad jau arī apkārtējie to tā saprotošāk uztver - katram savi tarakāni un miers. Ja mēs sākam kaut kādā mērā taisnoties par to ko darām, tad ļoti daudzi mēģina pārliecināt par pretējo, jo viņi taču domā tā un ir pārliecināti par to, ko domā. Bet biežāk vajag uzturēties domubiedru kompānijās, tur neviens nekādus dīvainus izteikumus neteiks, visiem galvā vienas šķirnes tarakāni :kanepe: .
Tā arī darījām un svētdien pie manis mājā bija treniņsacensības RO un OB ar dalībniekiem no Limbažiem, Dzērbenes, Gulbenes, Saulkrastiem, Bauskas un Rīgas. Izklausās labi un bija arī labi. Diemžēl no miglas neiztuntulēja saulīte, līdz ar to bija visai auksti un arī pēdējais zelta rudens neiemirdzējās visā savā krāšņumā. Es čakli visu dienu strādāju, bet ar vienu ausi klausoties tērgas, šķita, ka visi ir absolūti apmierināti un priecīgi. Startēja 14 suņi, daži vairākās disciplīnās, izdarījām atkal jaunus secinājumus un nospraudām jaunus mērķus, lielākā daļa no ROistiem plāno startēt arī 3.novembrī, bet arī tiem, kas netiek vai vēl nejūtas gatavi, šādas treniņsacensības noteikti bija ļoti noderīgas.Tā kā man nepatīk bez atļaujas publicēt sejas, mēģinot no tā izvairīties, mazs ieskats treniņsacensībās "Ragainīšu kauss":
Migla tāda, ka sākumā šķita, ka būs jārāpo pa trasi, lai zīmes ieraudzītu :D
Image
Tā arī ir, ka sportisti miglā tīti:
Image
Vēlāk vairs tik traki neliekas:
Image
Titulvaroņi diezgan ilgi rūpīgi vēroja, kas tur sapulcējies, vēlāk gan interesi zaudēja, neskatoties uz jautrajām spēlēm blakus ganībās, kur savus startus pabeigušie izklaidējās viens otru dzenājot:
Image
Īpaši gribas izcelt pašu "maziņāko" - trīs mēnešus vecais greihaunda kucēns godam izturēja garo dienu un izrādīja ļoti labas nākotnes iestrādes sadarbībai un sporta karjerai :)
Image
Un Alisīte - smējos, ka bija sapulcējusies gandrīz puse no Latvijas lendzīriem, tas ir Habī un Alise :D . Kopbildes nav, jo manas dāmas nīka ieslodzījumā, kamēr sveši suņi izklaidējās viņu teritorijā. Bet viņas gan laikam bija vienīgās, kam šī diena pagalam nepatika :D
Image
Kas zina, varbūt šāds rudens kauss kļūs par tradīciju, neviens neteica, ka laukums par nelīdzenu, lopi par tuvu vai ceļš par tālu :alinji: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests