Pixy. Suņu stāsti.

Blogs and Chats

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Felix_PS » 04 Feb 2019, 18:03

Mūsu pusē uzsnidzis sniegs, kas pusdienlaikā vēl nav nokusis, ir jau teju dabas brīnums. Tā nu suns un kamera padusē un uz mežu - kur saulīte vēl nav paspējusi visu burvīgumu izkausēt. Tagad lepni varu palielīties ar mūsu pseidoziemas bildēm. :kanepe:

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
Felix_PS
Intermediate
Intermediate

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Postby Felix_PS » 04 Feb 2019, 18:15

Image

Image

Image
Image
Felix_PS
Intermediate
Intermediate

Postby pixy » 05 Feb 2019, 18:45

Felix_PS, Šveicē viss ir skaisti :D . Un, ja vēl tik skaists zvērs, tad pavisam. Tiešām nevaru paskaidrot, varbūt krāsojuma dēļ, bet gross 100% ir mana īsspalvaino suņu favorītšķirne :samilejies: . Un Tu zini - es gaidu atskaites par šī skaistā zvēra gudrības attīstību ;) .
Ja par gudrību - mana mājas lapa https://www.gudriesuni.com/. Šķirnes sadaļā jau uzrakstīju par savu akmens nomešanu no sirdsapziņas un jaunas sadaļas izveidošanu gadu pēc tam, kad biju tam gatava... Un šeit savukārt varu uzziņot, ka esmu atjaunojusi arī citas sadaļas - gan apmācību un audzēkņu panākumus, kas pa šo laiku ir diezgan kuplā skaitā pieauguši, gan par Habī pirmo startu trijniekā, gan arī beidzot, beidzot saņēmos ierakstīt ziņu par Keliņas aiziešanu pensijā. Vēl tagad bija grūti saņemties, laikam jau man tas ir TIK ļoti sāpīgi :asaras: . Bet nu tādēļ jau tomēr nevar pilnīgi aizrūsināt mājas lapu un vienkārši bija jāsaņemas. Dzīve turpinās, kas zina, varbūt mēs kādos paraugdemonstrējumos kaut kur iztipināsim, varbūt vēl kaut kas interesants pa ceļam parādīsies, es tagad redzu, ka viņa atlabst labi un nav iemesla domāt, ka nekad, nekas, nemaz mums vairs nebūs :) . Ir jādzīvo ar cerību, ka kaut kas vēl būs un to es arī daru :) . Lasām par gudriem suņiem, mācāmies un priecājamies par dzīvi :estevisamilosu:
pixy
Veteran
Veteran

Images: 0

Postby Felix_PS » 13 Feb 2019, 20:30

pixy wrote:Felix_PS, Šveicē viss ir skaisti :D . Un, ja vēl tik skaists zvērs, tad pavisam. Tiešām nevaru paskaidrot, varbūt krāsojuma dēļ, bet gross 100% ir mana īsspalvaino suņu favorītšķirne :samilejies: . Un Tu zini - es gaidu atskaites par šī skaistā zvēra gudrības attīstību ;) .

Jā, kaut kā agrāk grosus nebiju pamanījusi, bet tagad esmu absolūti līdz ausīm iemīlējusies. Viņa ir tiiik skaista un raksturs un, un, un... Nu labi, visam ir arī ēnas puses, bet tas jau katrā šķirnē vai sunī. Ar gudrības attīstību saimniece turpina mēģināt saņemties, mēs gan regulāri padarbojamies ar trikiem un tml. pastaigu laikā, bet tā kārtīgi pieķērusies neesmu. Vakar gan es biju dikti priecīga un kaut kā arī pārsteigta. Viņa bija tā forši uzvilkusies pastaigas laikā, es stāvēju ar savām nosalušajām ķepām kabatās. Un nolēmu paprasīt ne tikai sēdi un guli, ko viņa labi māk, bet arī stāvi un voila, viņa perfekti piecēlās no guļus pozīcijas ar milzu smaidu sejā - nu, ko tālāk? Es vispār kaut kā no viņas vakar dikti kusu, jo viņa sēdēja blakus, mirdzošām acīm skatījās man acīs, smaids līdz ausīm, mēle uz vienu pusi un jau atkal jautājuma zīme - nu, ko tālāk? Teju negodīgi, ka tāds slinķis kā es ir ticis pie tik centīga suņa, kas absolūti grib strādāt. Mans draugs (ar manu palīdzibu pa kluso piepulējot) viņai samācīja sēdēt kā zaķim, ar atbalstu uz roku gan. To iemācīties viņai prasīja burtiski sekundes, tagad viņa to pilda ar lielāko prieku un sēž ar savu lepno ģīmīti - nu, es taču esmu pati labākā! Tāda viņa ir, bet reizēm arī pārvilkta atspere, kas ibio rio nevar savus nervus savākt kopā, nomierināties vai sakoncentrēties. :kanepe:

Par lendzīriem runājot, pie mums nesen viena lēdija ciemojās, mana mazmīzele pat šoreiz neatļāvās ar ķepām sejā otram sunim lekt, jo Emma bija lielāka par ne vienu vien poniju, ko esmu satikusi. :kanepe:

Bonusā teju pavasarīga bilde ar Alasku un viņas iedomīgo čomu.

Image
Image
Felix_PS
Intermediate
Intermediate

Postby pixy » 28 Feb 2019, 15:09

Dzīvojamies, nav nekā diža ar ko palepoties, tāpēc te nekas nenotiek :D . Bet mēs ar Habīti strādājam, mums ir pirmais pilnā Uwes vingrinājuma video, tāpēc ir iemesls tomēr kaut ko ierakstīt. Nav jau ne tuvu ideāli, bet kādu 6-7 mēs ar šitādu izpildījumu "izspiest" varētu. Tāds "sīkums", ka tas būtu sacensībās jāparāda, nevis treniņā :neparliecinats:

Ar Keliņu toties apgūstam "blakus" labajā pusē, vairāk savam priekam, bet, ja viņa jutīsies labi, droši vien nostartēsim arī kādās Rallija sacensībās pavasarī vai vasarā. Negribas pavisam ierūsēt, ja reiz viņai ir tik labi, ka var pastrādāt :) . Kad sanāks pavisam labi, mēģināsim nofilmēt, lai paliek par piemiņu arī šis :foto:
pixy
Veteran
Veteran

Postby Bonny Rain » 01 Mar 2019, 12:14

Prieks lasīt, ka jums visām dzīve iet uz augšu.
Par šo runājot -
pixy wrote:Tāds "sīkums", ka tas būtu sacensībās jāparāda, nevis treniņā :neparliecinats:
, skatoties pēdējās sacensības tapa pilnīgi skaidrs, ka tas tiešām nebūt nav sīkums. Neba nu cilvēki tāpat vien netīšām sacensībās iemaldījušies ar pilnīgi negataviem suņiem. 1.klasē, kurai es līdzi jutu no A līdz Z, nebija neviena suņa, kas ringā kaut uz mirkli neizskatītos pēc maza nomaldījušās suņuka. Tik žēl bija skatīties, kā suns pēkšņi aizpeld, skatās uz saimnieku lielām acīm ar sejas izteiksmi: ko es te vispār daru? Un cik ļoti uzkrītoši bija tas, ka suņi, kas ringā bez maz mirst nost, pēkšņi atdzīvojas ārpusē, šķērsojot ringa līniju. Vēroju, kā tur pat aiz ringa suņi labi gatavojas, izpilda komandas tajā burzmā, bet nonākot ringā pēkšņi neko no tā nedara. Pēkšņi viņš ir atslēdzies, velkas nopakaļus, neguļas, nesēžas... Viens ir skaidrs - suns ļoti labi jūt saimnieka uzvedības maiņu, saimnieka uztraukumu, kas valda ringā. Es ticu, ka visi šie startējošie suņi brīnišķīgi strādā treniņos. Tātad nākas secināt, ka jāsrtādā ir ar sevi :pagalvu:
Bonny Rain
Intermediate
Intermediate

Postby dog-fan xxxl » 12 Mar 2019, 14:31

Ļoti skaisti suņu foto. Varbūt vari kaut ko ieteikt lai veiksmīgāk un skaistāk var nofotografēt suņus? :pukudupsis:
Tā turpināt.
dog-fan xxxl
Baby
Baby

Images: 34

Postby pixy » 20 Mar 2019, 18:56

Šodien esot starptautiskā Laimes diena. ANO par šādas dienas ieviešanu esot nobalsojušas visas valstis ar definīciju, ka tiekties pēc laimes ir cilvēka dabisks stāvoklis. Jauki, apsveicu visus šajā dienā un patiešām novēlu tiekties pēc laimes un arī justies laimīgiem. Droši vien ne jau tā defoltā, ne pa labi, ne pa kreisi, bet lai ir šie brīži, kad ir prieks par dzīvi, apmierinājums ar paveikto vai varbūt nepaveikto, ar vārdu sakot, saskaņa starp prātu un dvēseli un miers sirdī :alinji: .
Nezinu, vai to varētu saistīt ar tiekšanos pēc laimes, bet mēs ar Habī sestdien bijām Igaunijā uz savām otrajām OB sacensībām trešajā klasē. Gāja visādi, es biju svaigi noslimojusies un ne tai labākajā formā, Habis šobrīd "dzemdē" un arī ir visai inerta un anerta, tā, ka kaut kādi izskaidrojumi jau bija, kāpēc negāja tik gludi, kā būtu gribējies. Un es šoreiz kaut kā nervozēju, kas neapšaubāmi ļoti ietekmē suni, viņi mūs pārāk labi lasa, lai varētu izlikties vai ārēji demonstrējot, ka viss ir baigi forši, apmānīt. Tā nu klunkurējām kā varējām, lai gan kopumā jau nav arī tik slikti. Divas nulles vingrinājumos ar visaugstāko koeficientu, dabiski, kopējo punktu summu padarīja visai pieticīgu un tomēr pat ar to tā bija par pusotru punktu augstāka kā iepriekšējā reizē. Varu uzskatīt, ka izaugsme ir :D . Ir globālie gļuki, kas man šausmīgi nepatīk, bet mēģināsim risināt, ko tad citu. Katrā ziņā pagaidām plinti krūmos nemetam un rāpaļojam tālāk. Toties bija ļoti laba blakus iešana, kas man sildīja sirdi, ka arī mans otrs suns ir nonācis līdz brīdim, kad to izdodas parādīt arī sacensībās. Neskatoties uz ne sevišķi izdevušos atpakaļgaitu un sānis soļiem, dabūjām 8,5, kas trijnieka blakus iešanā ir patiešām ļoti augsts rezultāts. Tomēr pats lielākais prieks par mūsu kompanjoniem - madja ar Bertu OB-1 klasē ierindojās 2.vietā un, kas galvenais, to izdarīja ar punktu summu, kas sastāda atzīmi "teicami". Līdz ar to ceļš uz OB-2 ir vaļā, jāstrādā tik uz priekšu. Viņas ir baigās malaces, jo korgijs, tāpat kā lendzīrs nu galīgi nav tradicionāla šķirne Obediencē :dejosuns: .
pixy
Veteran
Veteran

Postby Felix_PS » 31 Mar 2019, 16:36

Mēs vēl joprojām slinkojam ar treniņiem, bet aiz muguras saimnieces dzīvē ir daudz svarīgi un laikietilpīgi uzdevumi un notikumi. Šorīt beidzot izdevās paķert kameru un doties iepazīt un pētīt mūsu jauno piemājas mežu, kas visā visumā ir bezgala burvīgs un es esmu līdz ausu galiņiem iemīlējusies. Īpaši rīta agrumā, kad tur neviena nav, vien vītero putniņi un stap koku zariem laužas saulīte. Tā vien liekas, ka koki mūs vēro un kuru katru brīdi pamanīšu kādu rūķa cepuri.
:sirsninas: Kā vienmēr, ja nevaru padalīties ar darbiem, tad vismaz ir fotomirkļi.

Sarunas ar meža mošķi.
Image

Image

Vēl mums ir mazliet sniega bildes, no marta sākuma kalnos, kas arī bija absolūti burvīgs piedzīvojums un izdevās iemūžināt vienu no maniem sapņu scenārijiem, kupenas, mežu un krītošas pārsliņas.

Image

Image

Image

Image

Image
Image
Felix_PS
Intermediate
Intermediate

Postby pixy » 10 Apr 2019, 15:54

Felix_PS, Tev tā Aļaska ir milzumskaista :samilejies: . Un kļūst tāda pieaugusi un formīga, tiešām brīnišķīgs suns :)

Mums nesen bija interesanta pieredze, par kuru nav sanācis pastāstīt. Mums bija "ēnas" :ninja: :D . Divas mazas, foršas suņu entuziastes, kuras skolas ēnu dienā bija izvēlējušās ēnot kādu kinologu/treneri, kas strādā ar suņiem. Lai jaunkundzēm būtu interesantāk, piesaistīju Keli un Habī, tā teikt gatavus suņus, ar kuriem var pamēģināt, kā tādus "diriģēt". Pamēģinājām gan blakus apsēsties, gan barjerai pāri un pēc aporta aizsūtīt, gan piesaukt, bet visforšākā komanda tomēr izrādījās "ķer" ar kārumu mētāšanu :D . Pēc tam vēl meitenes noskatījās grupas nodarbību, mammu atsauksmes bija, ka esot paticis un bijis interesanti, ceru, ka vismaz ļoti garlaicīgi nebija :dejosuns: .
Keliņas piesaukšana, es nobremzēju suni tādā attālumā, lai var aizmest kārumu:
Image
Habī nu ļoti liela, labi tomēr, ka viņa tik mierīga :pukudupsis:
Image
Priecājos par katru, kam interese par suņu apmācību un šoreiz arī priecājos, ka varēju savu vecenīti no mājas izvilkt, viņai patiešām patīk iziet sabiedrībā :pastaiga: .
pixy
Veteran
Veteran

Postby Felix_PS » 19 Apr 2019, 16:50

pixy wrote:Felix_PS, Tev tā Aļaska ir milzumskaista :samilejies: . Un kļūst tāda pieaugusi un formīga, tiešām brīnišķīgs suns :)

Paldies, par komplimentiem vienmēr priecājamies. Habītis arī ir milzumskaists, nevaru beigt priecāties. Tas gan ir suns, kam es savās mājās nebūtu gatava (spaaalvas un izmērs), bet visādi citādi vienmēr sajūsminos lendzīrus redzot vai satiekot.

Mūs ar pilnu joni ir apmeklējis pavasaris, man kaut kā sevi jāpieradina pie košām un krāsainām bildēm, kas pēc ziemas miera ir diezgan neierasti. Tā nu varam padalīties ar pāris mirkļiem pavasara.

Image

Image

Image

Image
Image
Felix_PS
Intermediate
Intermediate

Previous

Return to Blogi un tērzētavas