Linda and Co

Blogs and Chats

Re: Linda and Co

Postby Rotija » 12 Sep 2010, 21:22

Ir,ir izaugusi un izskatās krietni labāk. :jaa:
Rotija
Champion
Champion
 
Posts: 2611
Images: 17
Joined: 13 Jan 2010, 14:15
Location: Rīga, Ķīšezera mala

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Linda and Co

Postby Linda » 12 Sep 2010, 21:25

Tagad viņa arī ir sākusi ēst daudz labāk. Kaut kad iepriekš piefiksējām, ka viņa apēd vairāk kā dienas normu. Tagad cenšamies ieturēt normu. :jaa:
Eh, derētu nosvērties. Sen kā vairs viņu pacelt nevaru. Še tev nu bija socializācija ar vilcienu. :velnins:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Linda and Co

Postby Korland Rein » 13 Sep 2010, 07:20

Zollei pie šīs kondīcijas var dot vairāk kā dienas normu. Tās normas, kas rakstītas uz maisa ir BUHENVALDIEŠIEM, ne rotiem.
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Linda and Co

Postby Andrushka » 13 Sep 2010, 07:49

Da jebkurai šķirnei uz maisa rakstītās normas "priekš kaķiem", vienam par daudz, otram par maz. :)
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Linda and Co

Postby Korland Rein » 13 Sep 2010, 08:24

Andrushka wrote:Da jebkurai šķirnei uz maisa rakstītās normas "priekš kaķiem", vienam par daudz, otram par maz. :)

:par:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Linda and Co

Postby agrita » 14 Sep 2010, 21:28

Man bija tā, ka skolas laikā ļoti labi tiku galā. Pēc stundām žigli mājās un ar suni ārā. Tagad gan sarežģītāk, bet man par pārsteigumu mana mamma man bez prasīšanas tagad ļoti palīdz ar Šēru. No rīta, kad man pavisam agrās lekcijas, kamēr es mazgājosizved suni ārā. Iznāku no vannasistabas, a Šēras nav- izrādās jau ārā. Arī pēc lekcijām man sanāk vēlu būt, jo tās notiek otrā Rīgas galā, ja mammai darbs beidzās ātrāk nekā man skola, tad viņa Šēru izved. Par ko man LIELS paldies jāsaka mammai, nezinu kā tiktu galā bez viņas. Rīt atkal es skriešu mājās ārā ar suni un tad atpakaļ uz universitātes pašpārvaldi. Baigi sanāk tagad laiku plānot, sajūta tāda, ka dzīvoju pie stūres. No rīta savācu kursabiedrus un braucu uz lekcijā, tad atkal savācu savējos un prom uz otru Rīgas galu uz lekcijā. Pēc lekcijām pa ceļam izvadāju atkal viņus pa mājām un skriešus pie Šēras, tad atkal atpakaļ uz universitāti vainu mācīties bibiliotēkā vai ( no rītdienas tā būs) un pašpārvaldi. Lieki teikt laikam, ka es dažreiz pat aizmirstu ēst :D Starp citu- augstskola labākā diēta, man jau visas bikses nost krīt :D Šobrīd vēl mācos rītdienas semināram.

KO es gribēju pateikt ar garo penteri? Nu pirmkārt man vajadzēja kādam pačikstēt :hih: Otrkārt, BAUDI VIDUSSKOLU, jo tas nu dien ir foršs laiks, kaut gan augstsklā ir foršāk, man nežēlīgi patīk, kaut arī ir daudz grūtāk
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Linda and Co

Postby agrita » 14 Sep 2010, 21:29

euuu, es uzrakstīju penteri par tavu rakstu, a tavs raksts pazuda :jaut:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Linda and Co

Postby Linda » 14 Sep 2010, 21:32

Pārējās dienās ta normāli - traki ir otrdienās, ceturtdienās. Bet nu vismaz vairāk sāku kustēties. Manējā ar ik pa laikam izved Zolli ārā.Tas jau nu noteikti nenotiek no rītiem. :viltigs: Eh, izbaudīt izbaudu, bet gribribēšana šogad ir lielāka par varēšanu, Bet būs labiņi. ^^

Iemetīšu vēlreiz.

Tā ir, kad saslavē.
ap 21:00 atnāku mājās - piena paka saplēsta, furminators sakosts (tā melnā gumija). Nu neko. Tagad zināšu, ka pat uz 2h atstājot viņu mājās (turklāt ar brāli) durvis uz manu istabu ir jātaisa ciet.:kompisbietee:

Tātad kaut kad pavisam, pavisam sen tika uzdots jautājums vai skolēns var pienācīgi aprūpēt suni t.i. kucēnu.
- Nu, ja iet pēc stundām pa taisno uz mājām tad, jā. Jo pa tām 6 vai 7 stundām suns vēl neko nevar paspēt izdarīt, jo no rīta takš guļ.
Ja apmeklē vēl kādas ārpusstundu nodarbības - tad ir kā ir.
Kā jau iepriekš minēju - šodien biju tikai uz 1/2 no pēdējās stundas, jo zināju, ka suns jāved ārā un mājās būšu tikai ap 16:30 it kā jau viņa varēja paciesties ,bet tomēr. Pēc 1,5h atkal dejas līdz 21:00. Pa dienu viņa ta kārtīgi izskrējās pa āru, jo domāju, ka būs mierīga. Atlika tik uz 1,5h aiziet kā mazā jau bija sākusi atdzīvoties un "plosīties" pa māju.
Nespēju iedomāties kā būs ceturtdien. No 8:00 līdz 21:00 visu laiku skolā, mājās pat uz minūtīti netieku. :laiks: Ceru, ka tajās dienās mamma būs pa māju.. kaut gan šo ceturtdien viņa uz Rīgu brauc... eh - ceru, ka Zolle tiks līdz ņemta. :ieraujpoda:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Linda and Co

Postby agrita » 14 Sep 2010, 21:34

Ne pa tēmu, nezināju, ka kādreiz to teikšu- kā man pietrūkst matemātikas. Gribas kādus logaritmus parēķināt.


uznāca skolas sentiments
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Linda and Co

Postby Linda » 14 Sep 2010, 21:35

Man jau pietrūkst mūzikas - stunda, kuru vienmēr apmeklēju ar prieku. :samilejies:

Šodien latv. val. skolotāja ieteica man taisīt ZPD par suņu apmācību, klīnikām u.t.t. Ogres rajonā. Eh, nu negribas man kaut kā taisīt par to Ogres rajonu. :grr:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Linda and Co

Postby Gabe » 14 Sep 2010, 21:41

agrita wrote:Ne pa tēmu, nezināju, ka kādreiz to teikšu- kā man pietrūkst matemātikas. Gribas kādus logaritmus parēķināt.


hih, es jau tagad iedomājos, kā man savā ziņā nākamgad pietrūks matemātikas. :hih: jo plāns studēt tur, kur matemātika ne tuvu nestāv! kaut gan šogad šausminos par savām 9 matemātikas stundām nedēļā stundu sarakstā.

Linda, tu jau vari savu ZPD tēmu paplašināt, ne? paņemt plašāku teritoriju Latvijā!
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Re: Linda and Co

Postby Linda » 14 Sep 2010, 21:45

Gabe wrote:Linda, tu jau vari savu ZPD tēmu paplašināt, ne? paņemt plašāku teritoriju Latvijā!


Sapratu, ka viņa plāno tika uz rajona. Es rīt mēģināšu uzzināt, lai gan par visu LV būtu milzīgi daudz, tomēr labāk nekā par "pliku" Ogri, kur gandrīz nekā interesanta nav.
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Linda and Co

Postby agrita » 14 Sep 2010, 21:47

Gabe wrote:hih, es jau tagad iedomājos, kā man savā ziņā nākamgad pietrūks matemātikas. :hih: jo plāns studēt tur, kur matemātika ne tuvu nestāv!


Kur plāno? man ar matemātika i tuvu nestāv, man pat liekas, ka visā manā augstskolā matemātikas nav :D
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Linda and Co

Postby Gabe » 14 Sep 2010, 21:52

agrita wrote:Kur plāno?


tur pat kur tu vien arī plānoju! pagaidām! :viltigs:
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Re: Linda and Co

Postby agrita » 14 Sep 2010, 21:54

Gabe wrote:
agrita wrote:Kur plāno?


tur pat kur tu vien arī plānoju! pagaidām! :viltigs:


oo, forši, būsim vienā augstskolā :dejosuns: un programma, fakultāte? es ziņkārīga

ps. šodien es spamoju visos blogos pēc kārtas, bet es zinu, ka linda man piedos :D
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Linda and Co

Postby Gabe » 14 Sep 2010, 21:57

agrita, Medicīnas fakultāte. un tas arī pagaidām! redzēs kā ies ar gatavošanos ķīmijas/bioloģijas eksāmeniem! drīz kursi iekš bioloģijas sāksies, tad jau redzēs kā ies! :)
User avatar
Gabe
Puppy
Puppy
 
Posts: 138
Joined: 13 Jan 2010, 22:04

Re: Linda and Co

Postby Linda » 14 Sep 2010, 21:57

man arī ir visai interesanti. :jautri:

Vaitad Tev var nepiedot? :jautri:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Linda and Co

Postby agrita » 14 Sep 2010, 21:59

nu protams, ka nevar. :D es zinu, ka tu mīli mani :)
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Linda and Co

Postby Linda » 14 Sep 2010, 22:01

hā-hā. Tagad Tev būs mani jāiepazīstina ar vēl kādu bullīti. :hih:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Linda and Co

Postby agrita » 14 Sep 2010, 22:03

Skonto tu tak būsi vai ne? Nu vot, tad sākšu sastādīt sarakstu ar iepazīstināmajiem suņiem :)
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests