Brandy & co !

Blogs and Chats

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 29 Nov 2010, 19:46

Un šodienas pastaiga.
Paklausība no Brendija puses super, priecājos. :) Ko tik retrīvers neizdarīs gardumiņa dēļ ^^ Es jau, skolā sēžot, skatījos pa logu un domāju: ātrāk prom no skolas, tā gribu uz mežu :aizsapnojusies: Ārā viss balts, saulīte spīd. Ehh, kas par laiciņu ^^ Man šķiet, es tagad varētu uz mežu pārvākties un būtu tik laimīgs bērns, un vēl laimīgāks suns ^^ Nezinu, kas ar mani notiek. Man vispār tuvāk pie sirds ir vasara, bet nu šo ziem ir tā, ka nemaz mājās nākt negribas, pat nekādu vasaru, ir labi arī ziemā, galvenais, ka suns blakus ^^ Un es JAU gaidu parītdienu (rīt, diemžēl, man mūzikas skola, esmu aizņemta :grr: ), lai atkal varētu prom uz mežu ^^ Vispār tik labs garstāvoklis man pēdējās dienās, tik ļoti izbaudu šo ziemu ^^ (+ vēl tikko uzzināju, ka man matemātikas kontroldarbā 10 :muzika: ) uhh, sajūtas fantastiskas. Bet nu atgriežoties pie šodienas pastaigas.. Jā, nu Brendžam lieli prieki tagad, ka pa mežu vien tusējam. Puiks brīvs, var skriet, kur kājas nes. It īpaši vēl, ja atrodas arī kāds sugasbrālis, ar ko kopā iztrakoties, tad ir pavisam laime. :)
Būtu man tik normāls fočuks, būtu vēl labāk, bet nu ko darīt, nāksies vien jums samierināties ar manu izcilo kvalitāti. :foto:
Last edited by pepper on 29 Nov 2010, 20:28, edited 1 time in total.
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 29 Nov 2010, 20:00

uhh, kāda noņemšanās ar tām bildēm. tikko visas salādēju, bet viņu izmērs :soks: radikālis velkās, bet iekš bildites.lv izmērs ir milzīgs :grr: Nāksies laikam katru bildīti atsevišķi samazināt un lādēt visu pa jaunam :histerija:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 29 Nov 2010, 20:09

Kas gan var būt labāks... :samilejies:
Image

Paraugdemonstrējumi :pukudupsis:
Image

Skat, cik mazais Brendijs jau liels :rej:
Image

Reizēm viņš ņem virsroku :paukojas:
Image

Un tomēr viņš ir tiiik mīļš :esmilu:
Image

Šai bildei komentāru nav :aizsapnojusies:
Image

Patīk man viņš, patīk... :flirts:
Image
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 29 Nov 2010, 20:18

:esmilu:
Image

Reizēm izdodas arī cmuki papozēt :pukudupsis:
Image
Image
Image

Spiegs :viltigs:
Image

Neveiksmīga, bet tomēr stāja. Varu mēģināt attaisnoties - suņam uz apledojuša sniega slīdēja kājas. :medos:
Image

Bet skat, kāda mums Valmierā ziema :logs:
Image
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 29 Nov 2010, 20:25

Un nobeigumā varu teikt - esmu 100% droša, ka esmu izvēlējusies sev vispiemērotāko šķirni :samilejies:
Tik tiešām, sev blakus vairs nevaru iedomāties nevienu citu, kā tikai zeltaino retrīveru (precīzāk - Brendiju) :esmilu:
Un vispār, kā es visus šos 15 gadus varēju nodzīvot bez suņa?! Āpāc :sajucis:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby Shanele » 30 Nov 2010, 00:24

burvigas ziemigas bildites :esmilu: skaistulis Brendijs :esmilu:

mes taagd ara tiekam uz 5min kajas salts uz meitnes blauj ka negudras :histerija:
User avatar
Shanele
Junior
Junior
 
Posts: 605
Joined: 20 Jan 2010, 18:44
Location: Rīga

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 30 Nov 2010, 14:41

Paldies :smarzas:
Jā, nu mums gan lielie prieki tikai sākas. :dejo:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby lauva » 06 Dec 2010, 13:55

mēs ar Aslanu uz Ziemīšlaiku būsim Valmierā,varbūt jāsarunā kāda pastaiga?
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 06 Dec 2010, 15:57

Lauva, mēs ar visvisvislielāko prieku! :aptracis:
Tikai padodiet man ziņu, kur, kad un kā :muzika:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby lauva » 06 Dec 2010, 16:48

okz,nāks tuvāk,padošu ziņu. mēs jau parasti uz tiem 20itajiem datumiem braucam :)
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Brandy & co !

Postby Sandra » 06 Dec 2010, 17:35

Elīn, uz Liepājas šovu brauksiet?
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 06 Dec 2010, 17:37

Lauva, oki, gaidīšu ziņu :meitenedejo:
Sandra, nē, Liepāja mums par tālu pagaidām. :laiks:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby Sandra » 06 Dec 2010, 17:45

Nu jā, ir gabaliņš, ir...
Bet Tu vsp nepieteicies izstādei, ja?
Es tik tā te štukoju īpašnieku sarakstu Liepājas izstādei. :sajucis:
Image
"Sanbukki Goldens"
sanbukki.goldens@gmail.com
t.: +371 28852377
User avatar
Sandra
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1017
Images: 4
Joined: 27 Jan 2010, 13:12
Location: Pasaules Centrs - RĪGA

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 06 Dec 2010, 17:46

Nop, mēs arī nepieteicāmies.
Tākā mūs no īpašnieku saraksta vari izsvītrot.
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 11 Dec 2010, 00:04

Ahh, nevaru vien beigt priecāties par ziemu. Patiesībā šim postam dižas jēgas nav, tikai gribēju pateikt, ka šo ziemu izbaudu no visas sirds, nemaz nerunājot par Brendiju, kurš kupenās jūtas kā mājās ^^ Viņš man ir īsts čalis - iegrūž mani kupenā, uzlec uz galvas (es ar galvu kupenā), norauj man cepuri un tinās prom. :hih: Un kā viņš pa tām sniega segām lēkā ^^ Kā kalnu kaza :hih: Man sniegs līdz ceļiem (vakar. šodien jau būtu līdz nez kurienei), a Brendžam tikai deguns ārā rēgojas, un ausis gaisā plīvo. ^^ Laiks ir K O L O S Ā L S ^^

Brendža visiem sūta sveicienus 8-)
Image
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 13 Dec 2010, 20:03

Brendžam šodien 8 mēneši paliek :dzimene:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 26 Dec 2010, 17:19

Ziemassvētku karnevāls.
Ahh, sen nekas nav rakstīts un stāstīts. Izskaidrojums vienkāršs - baudam ziemu :logs:
Par cik šie ir Brendija pirmie Ziemassvētki, gribēju tos viņam padarīt īpašus, parādīt kas tad šie par svētkiem ir, tāpēc jau iepriekš biju nolēmusi apmeklēt Valmieras kennelkluba rīkoto Ziemassvētku karnevālu, kas notika šodien. Tā arī darījām. Sākās viss diezgan interesanti :hih:
No rīta pamodāmies, paēdām brokastis. Es slinki sataisījos, aizčāpoju līdz veikalam, nopirku cepumus un limonādi groziņam. Jau vakar izstāstīju Brendijam, ka būs tusiņš, breuksim uz karnevālu un svinēsim. Brendža priecīgs, tik nemierīgs un laimīgs. Šorīt ar tik satraucies staigāja līdzi uz katra soļa, apskatīja katru mantu, ko ieliku somā. :rej: Abas ar mammu sataisījāmies, uzvilkām kombinzona bikses, vilnas zeķes, biezo pufaiku un saucām taxi. Tas solījās pēc 7 min būt klāt. :braucam: Izejam ārā, gaidam, gaidam, gaidam, pagājušas gandrīz 20 minūtes, kā nav, tā nav. Zvanam vēlreiz - ok, tūliņ būšot, visi esot aizņemti, tagad pa ziemassvētkiem viss noslogots. Atbrauc, Brendijs ielec, iedod šoferim buču, nosēžas blakus - braucam? :rej:
Viss jau būtu labi, ja es zinātu, kur šis pasākums notiek. Zināju, ka Ziedoņos, zināju, kur apmēram tas atrodas, tik nezināju, kā piebraukt klāt. Ok, braucam pēc kartes. Atrodam ceļu, bet tas aizsnidzis, tuvākajos mēnešos neviens tur nav braucis :hih: Braucam apkārt, mēģināsim no otras puses - tur kaut kāds ceļš aiziet, bet vai īstais? Ahh. Kāpjam ārā - tālāk iesim kājām. Ejam, ejam pa to ceļu, bet ne ziņas, ne miņas no karnevāla. Aizejam līdz kaut kādām mājām, nāk pretī divi bērni. Tie tādus Ziedoņus pirmo reiz dzird. Nu neko, viņi izstāsta, ka tālāk nekur netiks, visticamāk jāiet pa otru pusi. Ok - ejam atkal atpakaļ pa šosejas malu, mēģināsim atkal no otras puses. Ejam. Ieraugu tālumā ugunskuru. Mēs ar mammu brienam pa pļavu, pa to aizsnigušo ceļu uz priekšu. Liekas, ka tepat aiz eglītēm jau ir, bet viss aizsnidzis, sērsna, suņam grūti. Aj, ejam atpakaļ, iesim pa šoseju vēl uz priekšu un meklēsim citu ceļu. Tā arī daram. Rezultātā atradām īsto un sveiki un veseli nonācām galā :pukudupsis:
Tur mūs sagaidīja jau pazīstamas meitenes, visapkārt suņi, un vieta pie pašas dabas krūts. Super! Brendijs tāds nemierīgs šodien, visu laiku raujas, grib skriet, grib vilkt, grib nesties, noturēt grūti. Sākumā turēju, turēju (bij daži suņi, kas ar citiem nelabprāt ielaidās rotaļās). Beigās nodomāju - aj, ko tur vairs, vajag ar tam Brendžam pa ķobi vienreiz, lai zina, ka nedrīkst nesties virsū visiem suņiem pēc kārtas, un palaidu vaļā. Nekādi diži kautiņi nesanāca, visi dzīvoja +/- draudzīgi. Bija dažādas stafetes, balviņas. Pēc stafetēm varēja redzēt, kurš tad ir skoliņā gājis, un kurš ne. Stafete, kur bija jāpilda dažādas komandas, mums padevās lieliski. Arī skriešanas sacīkstes bija foršas. Vispār likās, ka Brendijs tā vien gaida, lai uzzinātu, kāds būs nākamais uzdevums. Viņš ar tādu prieku visur piedalījās, visu darījā, bija tik, tik, tik laimīgs, tik ļoti to visu izbaudīja. Ik pa laikam gājām mežā staigāt (meklēt pazudušos suņus). Ahh, kāda laime. Un balvas arī nav zemē metamas. Patiesībā pat ļoti vērtīgas un noderīgas, piemēram, aerosols pret ērcēm un citiem kukaiņiem. Kopumā esam ārkārtīgi apmierināti. :pukudupsis:
Nu lūk. Bija arī fotogrāfs (bij arī man fočiks, bet tas aukstumā sasala un nereaģēja uz manām vēlmēm), tad nu būs arī bildes, bet tās vēlāk, kad varēšu tās saņemt (vispirms - dabūt rokā fotogrāfu :hih: ) Tagad esam mājās, Brendža jau stundu no vietas guļ un nav pakustējies :hih:
Nju vot. :aizsapnojusies:

Ko lai vēl pastāsta? Nekā diža nav, vien tas, ka tagad suni vedot velku kombinzona bikses, savādāk mājās nāku slapja un pārsalusi. :hih: Vnk izbaudam ziemu, ko tur lieki piebilst :apkoku:
Ak jā, kad Brendijs iet garām mūsu eglītei, tad visas bumbas lido pa gaisu. :jautri:
Un vēl mums ļoti, ļoti patīk spēlēt paslēpes. Es nosēdinu Brendžu, dodu komandu paliec, un pati eju slēpties. Kad esmu paslēpusies, uzsaucu viņam, un šis skrien mani meklēt. :) Nezinu kapēc, bet parasti viņš vispirms paskatās kaut kur pie grieztiem un uz virtuves galda. Tik tiešām nezinu kāpēc tā :neparliecinats:
Tas tagad laikam viss, likšos Brendžam blakus un pagulēšu kādu stundiņu. :gul: Vakarā vēl jāskatās filma "Pamesti sniegos" :apkoku:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 27 Dec 2010, 22:41

Pirmās pāris bilžas saņēmu. :)

Te būs kopbilde :apkoku:
Image

Mūsu eglīte :) kuru diemžēl neredz ;D
Image

Brendij, gribi cepumu? :hih:
Un Brendijs vēl šodien domā, ka tas tiešām bija cepums :riima:
Image

Ahh, vnk laimīgs suns. :aizsapnojusies:
Image


3dien aiziešu līdz klubam pēc diska, kur būs visas bildes, tad arī salikšu vairāk :apkoku:
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby pepper » 28 Dec 2010, 02:26

Image
User avatar
pepper
Junior
Junior
 
Posts: 943
Joined: 13 Jan 2010, 21:21
Location: Valmiera

Re: Brandy & co !

Postby lauva » 28 Dec 2010, 02:37

man ļoti patīk VKK cilvēki,cik nu ir nācies saskarties. super! :esmilu:

atminos,ka pagājušo gadu mēs ar Asi pavisam netīšām piedalījāmies Ingunas Tihomirovas suņu eglītē,jauka atmosfēra,feini cilvēki un atrakcijas... ooooij.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests