Žube, Sīks, Vega, Muša un citi zvēri...

Blogs and Chats

Re: Žube, Sīks, Vega, Muša un citi zvēri...

Postby Sise » 07 Mar 2011, 15:56

Yes!!!! :davinuziedus: :davinuziedus: :davinuziedus:
Kad kaķis būs mazāk aptracis un saimnieki morālās un fiziskās traumas apdziedējuši, izstāsti, kur mazā briesmone atradās.
Man jau dikti tīk laimīgi stāsti par atrastajiem kačiem.
Sise
Baby
Baby
 
Posts: 20
Joined: 23 Feb 2010, 15:59

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Žube, Sīks, Vega, Muša un citi zvēri...

Postby aerial » 22 Mar 2011, 00:31

Uff, beidzot esmu tikusi līdz rakstīšanai :nadzinji:

Omīte atradās pilnīgi nejauši. Tā teikt - nav ļaunuma bez labuma. Vīrs nošķīla mašīnu, kamēr šis jautājums tika risināts, uz darbu brauca ar sabiedrisko, tbš, nācās no mājām iziet mazliet agrāk kā parasti. Nu, lūk, es palūdzu iznest miskasti, un... Un pie miskastēm bija Omīte. Rokās nedevās.'Tik kāda metra radiusā skraidīja apkārt un žēli ņaudēja. Cienītais atnāca pakaļ gaļai un sausajai paikai. Uz gaļu nulle reakcijas, ar sauso piemānīja tuvāk un nogrāba. Kamēr viņš viņu aiz čupra tos 100m no misenēm nesa, Omīte paspēja sacaurumot Raimondam rokas līdz elkonim, kā rezultātā viņš nabags pavadīja zināmu laiku traumu uzņemšanā, līdz rokas kārtīgi sadakterēja.
Pēc tam nabaga Omīte vairāk kā nedēļu nelīda ārā no vannas istabas, kur tika "ievietota'' uz karantīnu, jo mājās mazs bērns. Kad likās, ka nu jau varētu nākt ārā, Omīte "paziņoja", ka viņai turpat ir labi. Taču es esmu viens briesmīgs cilvēks, sava slinkuma dēļ nabaga radījumu atstāju bez pārtikas no 1-iem naktī līdz 7-iem rītā. nabaga radījums neizturēja tik sūru pārbaudījumu un no rīta pats iznāca ārā. Visas garīgās, morālās, fiziskās utt. traumas jau bija aizmirstas, galvenais, ka ĒST!!! dod :kanepe: Nu, tas tā, īsumā ;)
User avatar
aerial
Puppy
Puppy
 
Posts: 293
Joined: 25 Apr 2010, 08:53

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests

cron