Brochastyle

Blogs and Chats

Re: Brochastyle

Postby BaibaB » 30 Jan 2011, 22:02

Laura, paldies! sabrauktais mēlnesis vienam ir ļoti pa prātam, vari iedomāties, kuram :hih:
mazliet saspringts moments, Enijai kaut vai skata pēc jāpacīkstas par sabraukto mēlnesi
Image
brīdi vēlāk Enija ir aizgājusi gulēt, bet Tara laimīga košļā sabraukto mēlnesi :ninja:
Image
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Brochastyle

Postby Korfa » 31 Jan 2011, 14:27

Laura, milzīgs paldies, ka visiem Šnauceru speciālizētās izstādes dalībniekiem sarūpēji brochastyle mantiņas!!!
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Brochastyle

Postby agy » 31 Jan 2011, 21:09

Sveika Laura!
vai esi kadreiz taisijusi "sabraukto" ari kadam lielam sunim? Nu tadam uz 100kg?
un ja jaa, tad kadas atsauksmes? cik ilgu laiku shitads dzivoja?
man gribetos tadu manam Harvijam, bet vinsh tik mudigi visas mikstas mantinas aped un noplesh visas kajas utt. tapec labrapt, gribetos kautko tadu kas "dzivo" mazliet ilgak!
agy
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 15 Jan 2010, 18:05

Re: Brochastyle

Postby Laura » 01 Feb 2011, 13:24

Sveikas, meitenes!
Esmu nedaudz nākusi pie samaņas, lai gan līdz galam labi man nav arī šodien... Gripa ir varens zvērs!
Brochastyle jaunumi ir tādi - esam piedalījušies savā pirmajā izstādē kā atbalstītāji - katrs šnauceru kluba izstādes dalībnieks ieguva savā īpašumā vienu Brochastyle mantu. Viegli negāja, bet man šķiet, ka visiem patika.
Tiem, kas interesējas par mantu specpasūtījumiem. Neesmu gan tā īpaši kādam lielajam šuvusi, bet, kombinējot pareizos materiālus un izvēloties pareizās tehnikas kopā sastiprināšanai, pieļauju, ka manta varētu dzīvot nedaudz ilgāk nekā parastās. Nu nav viņas īsti suņiem-mantu apēdājiem domātas. Tam piemērotākas ir koka klucīšu mantas, jo tur neko baigi bīstamu nost nograuzt nevar. Es varu pamēģināt, bet 2 gadu garantiju noteikti nedošu. :)
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Brochastyle

Postby Korfa » 01 Feb 2011, 13:47

Laura, neee, nesaki ka arī tu ar gripu nolikies? Bļin, no izstādes, vai?

Runājot par šūšanām, es plānoju nākošo pamēģināt uzšūt Moniņai guļvietiņu, no tāda tumši sarkana auduma :) Domāju viņai piestāvēs :D Neesi domājusi paplašināt piedāvājumu klāstu? Piem. izstāžu pavadiņas, tās pašas guļvietiņas, zābacīšus izcili pretīgajam laikam, utml.?
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Brochastyle

Postby Laura » 01 Feb 2011, 14:13

Ar paklājiņiem jau patiesībā viss sākās. Un jā - padomā ir izstāžu pavadiņas un guļvietas. Par zābakiem gan nebiju domājusi, bet kombinezoni būs!
Man ir nezinu kas, laikam tomēr ne gripa, jo naktī no svētdienas uz pirmdienu saucām ātros neapturamas vemšanas dēļ. Elīzai jau 2 dienas 38 temperatūra. Pagaidām turas tikai Guntis.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Brochastyle

Postby Ivettta » 01 Feb 2011, 18:03

Laura, esmu parliecinata, ka kombishiem buus noiets. Zinu, ka agy noteikti gribetu kombi vestijam, kur visas cetras kajas "piedurknees".
Star citu, es pievienotos pie specpasutijuma par "sabraukto to tur"! :jaa:
Image
Image
Ivettta
Junior
Junior
 
Posts: 569
Joined: 15 Feb 2010, 14:50
Location: La Rochelle, Fra

Re: Brochastyle

Postby agy » 02 Feb 2011, 01:12

Chav chav, man 2u gadu garantiju nevajag! Man vairak vajadzetu izmera biki lielaku, nevis stingriba. Grauzejs vins man nav, tikai vinam tas speks biki vairak neka citiem suniem.
Kombinezonu man pat loti vajag, tieshi ar 4 kajam, nevis tadu ar divam kajam un muguru.
Kad atjegsies, atveselosies, dod kadu zinu. Redz, Iveta vel pietiecas, izskatas, ka sutijums uz iiru zemi bus liels!
agy
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 15 Jan 2010, 18:05

Re: Brochastyle

Postby Korfa » 02 Feb 2011, 12:39

mans bērns atkal pie kritušajiem... Kad tas vienreiz beigsies?

man šobrīd aktuālais jautājums par zābaciņiem... pat ideju nav.
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Brochastyle

Postby Laura » 02 Feb 2011, 13:45

Parunā ar Demix.
Mana ideja (bet pagaidām ideju līmenī) ir zābaciņi uz kniedēm pie kombīša. Kā mazajiem bērneļiem, tikai bez šņorītēm. Bet līdz tam vēl jātiek, pašlaik mēģinu pati uz divām kājām uzcelties.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Brochastyle

Postby emy » 24 Feb 2011, 22:28

Čau, čau!

Man būtu interese par tādu mantu, kas no bieza džinsa un dubultām ātri neatkožamām vīlēm būtu veidota kā bumba. Apmēram futbola bumbas līdz basketbola bumbas lieluma. Man ziniet futbolists mājās. Domāju nopirkt viņam vienu cieto boomeri dzenāšanai, bet derētu arī tāda, ko var purināt (tā ir īstā štelle :kucens: ), bet, kas neizlaiž gaisu un ātri vien nekļūst par maziem gumijas vai ādas gabaliņiem. Ienāca prātā tāda džinsa bumba. Varbūt pat dubultā? Bumba ar diviem apvalkiem? Tikai tai bumbai vajag būt arī cieši piebāztai ar kaut ko, lai tiešām ir bumba, kas ripo....
Laura, vai tādu varētu Brochastyle ražojumos kaut kad ieplānot? Lūdzu? :ludzu: :davinuziedus:
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: Brochastyle

Postby Laura » 24 Feb 2011, 23:21

Va vellos, tas ir nopietni! Man jādomā. Galvenokārt - ar ko viņu piebāzt...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Brochastyle

Postby emy » 25 Feb 2011, 09:15

Jā, vēlme sarežīta :aizsapnojusies:
Steigas nav pilnīgi. cerēšu, ka izdomāsies. :ludzu: Būtu ļoooti pārlaimīgs viens rozā deguns :hih:
Divi skoči - Hugo Boss (Bostons (Boss) (dzimšandiena - 08.03.2010.) un Hugo (dzimšandiena - 29.05.2010.))
emy
Puppy
Puppy
 
Posts: 393
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:37

Re: Brochastyle

Postby Anita :) » 23 Mar 2011, 10:10

Ir kādi pavasarīgi jaunumi Brochastylā?
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Brochastyle

Postby Laura » 23 Mar 2011, 11:04

Varbūt uz vakara pusi būs... :)
Brochastyle pašlaik ir nodarbināts ar savas darbības oficiālās un praktiskās puses sakārtošanu un uzlabošanu. Rakstam biznesa plānu. Ienīstu ciparus!
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Brochastyle

Postby Laura » 10 May 2011, 11:23

Liels lūgums visiem nedarbnieku saimniekiem!!!
Man brochastyle prezentācijas materiāla izveidei nepieciešamas dažas sevišķi šausminošas sadīrātu rotaļlietu fotogrāfijas. Īpaši jauki būtu plīša dzīvnieki ar norautām galvām un izdīrātām iekšām, kā arī sagrauztas gumijas mantiņas un saplosītas mēbeles.
Ja kādam šādas bildes (puslīdz kvalitatīvas) ir aizķērušās un nav slinkums man tās atsūtīt, būšu ļoti pateicīga un pie tikšanās jūsu mīlulim uzdāvināšu kādu Brochastyle mantiņu.
e-pasta adrese: brochastyle@gmail.com

Laura
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Brochastyle

Postby madja » 10 May 2011, 12:39

sadīrāts sabrauktais tas tur neder?hmm, laikam pie biznesa plāna nē :D diemžēl man māte nupat bija ciemos un izmeta visas atrautās galvas kā neestētiskus interjera objektus.
BEET mums baigi vajag jaunu sabraukto to tur, viņš vislaik turējās kā ērglis, bet nu ir hana.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Brochastyle

Postby Anita :) » 10 May 2011, 12:54

man no sabrauktā tā tur joprojām ir tik vien atlicis kā viena puse un otra puse no korpusa (katra atsevišķi), ar nograuztām malām, bet kaut kur vēl jābūt astei. Es katru reizi nodomāju, ka jāmet ārā, bet Elbrusam dikti tīk tās drāniņas. Gandrīz katru vakaru pienes man klāt un aicina spēlēties (tas nekas, ka ir arī citas mantas :) ).
ARī tam džinsu "aportiņam" ir liela piekrišana. Tiesa gan klucīšus izņēmām un palika tikai drāniņa. Oi, tā laba, stingra, forši raustīt esot.
Tādas mantas, kuras Tu domāji, vairs nepērkam, bet no bērnības (Elbrusa) neviens tāds kadrs nav iemūžināts. Lai gan.. mānos. Nesen tipa hantelīti pirkām, kuru Elbruss otrajā dienā izārdīja un baltās iekšas izvandīja. Varu nobildēt, bet vai derēs, hmm...
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Brochastyle

Postby Laura » 10 May 2011, 13:04

Džinsu aportiem ir ienākusies jaunā kolekcija.
Pievēršoties mūsdienu ekoloģiskajai domāšanai, ir radītas džinsu rotaļlietas ar siena, skaidu, čiekuru un sīku žagariņu pildījumiem. Domājams, ka speciāli suņiem ar īpašām vajadzībām mutes apriņķī drīz tiks radītas pirmās mantas ar aitas vilnas pildījumu.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Brochastyle

Postby Anita :) » 10 May 2011, 13:32

juhū, prieks par jauna veida mantām :)
Mēs drīzumā ar kādu jaunu mantu gribētu, lai tās paliekas no sabrauktā tā tur drošu sirdi varu izmest ārā :D
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests