Brochastyle

Blogs and Chats

Brochastyle

Postby Laura » 08 Oct 2010, 15:07

Sveiciens visiem Bročeka un Rēzijas faniem! Sīkie čehu nejauceņi ir tik burvīgi, ka iedvesmojuši mani (mūs) dažiem rokdarbiem, kurus apvienojām zem sen izgudrotā "brenda" -- Brochastyle.
Image
Tā kā pašlaik mums kā ģimeniskam veidojumam krīze pielavījusies strauji, klusi un no mugurpuses, atļaušos forumiešu saimei piedāvāt dažas lietas, kas nav gluži pastaigu stāstiņi.
Tātad:
Zem Brochastyle brenda ir tapuši lupatpaklājiņi, ko ieklāt būrī (var jau likt arī vasarnīcā omei zem kājām, bet tas ir katra paša ieskatos):
Image
Image
Izmēri - aptuveni 80 x 55 cm. Izņemot to maziņo zaļo, kas pats beidzamais pirmajā bildē.
Ja ir kādi jautājumi vai vēlme pēc citām krāsām vai izmēriem, rakstiet!
Vēl ir piedāvājumā aptuveni šādi suņu mētelīši:
Image
Adu arī ziemas sezonai tik aktuālās siltās zeķītes uz visiem izmēriem, krāsas saskaņojot ar pasūtītāja vēlmēm.
Image
Tas gan nav suņiem domāts, bet manā pārdodamo rokdarbu sarakstā vēl ir šāda tipa segas:
Image
Image

Ar mani vislabāk var sazināties pa tel.26575241 vai uz e-pastu brochastyle@gmail.com
Last edited by Laura on 04 Nov 2010, 12:35, edited 7 times in total.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Brochastyle

Postby Anita :) » 08 Oct 2010, 15:26

:roze: apsveicu ar brenda Brochastyle izveidošanu!!!! :)
Man patīk! :)
Darbi nudien ir skaisti un man pat radās vēlme... nūū, ka man arī vajadzētu melnajam bērnam Elbrusam kādu paklājiņu. Tik vēl īsti neesmu savā prātā sakārtojusi, kur man to vajadzētu un kādā krāsā... un... un..
Varbūt iesākumam vari man sīkāk pastāstīt:
1. Vai krāsu varam droši izvēlēties, kādu gribam, vai labāk tomēr būtu izvēlēties no piedāvātajiem paklājiņiem?
2. Un kā ar paklāju izmēriem?! Tos arī var pasūtīt pēc sirds patikas?
3. Tad vēl, cik ilgi (apmēram) jāgaida pasūtījums?
4. Un jā, ne mazsvarīga lieta, cik tādi paklājiņi varētu izmaksāt?
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Brochastyle

Postby Laura » 08 Oct 2010, 16:01

Anita :), paldies par interesi. Atbildu uz jautājumiem pēc kārtas:
1. Krāsu varam izvēlēties, kādu vien sirds kāro -- drīzāk toņu gammu, nevis krāsu. Katrā paklājiņā ir vismaz 7-8 toņi, kas veido kopējo krāsas iespaidu!
2. Arī izmēri ir pielāgojami gulētāja vajadzībām, pašreizējie tapuši vairāk kā piemērs, bet ir brīvi pieejami gribētājiem.
3. Konkrēts pasūtījums varētu būt jāgaida apmēram nedēļu vai divas - atkarīgs no izmēriem un krāsu specifikas (vissarežģītāk ir ar zaļo krāsu!). Ir tādas krāsas, kur pasūtījums var tapt jau 1-2 dienu laikā.
4. Par cenu. Tie paklājiņi, kas ir bildēs (izņemot mazo zaļo), maksā 10 Ls katrs. Mazais zaļais - par piečuku. Lielāki, protams, būs dārgāki, bet vēl neesmu rēķinājusi, cik tas būs. Lielākus nekā, piemēram, par 20 Ls, es diez vai uzņemšos izgatavot... Rociņas sāpēs.
P.S. Domāju, ka nākamnedēļ uzzināšu pasta piedāvājumu šito zvēru pārsūtīšanai - tad padošu ziņu!
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Brochastyle

Postby Laura » 08 Oct 2010, 16:19

Neliels papildinājums. Šie tepiķi no citiem atšķiras ar to, ka sunim ir gana silti, uz tāda guļot, bet tepiķis arī labi ventilējas - nav karsti. Otrkārt (un kas nav mazsvarīgi) - smiltis izbirst cauri, nevis paliek virspusē. Treškārt - var izvēlēties visdažādākās un savai gaumei atbilstošākās krāsas, kā arī izmēri ir maināmi.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Brochastyle

Postby Demix » 08 Oct 2010, 17:31

Laura
Sveicu štābiņā,nākšu ciemos :roze:
P.s.Pat divos štābiņos :hih:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Brochastyle

Postby Laura » 08 Oct 2010, 18:45

Demix, paldies par apsveikumu... Tepiķi nevajag? :)
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Brochastyle

Postby Demix » 08 Oct 2010, 20:09

Laura wrote:Demix, paldies par apsveikumu... Tepiķi nevajag? :)

:noliedz: Man visas suņu vietiņas un deķīši pārtop regulārās strēmelītēs,varu tev piedāvāt 8 piegriezējus, materiālu gatavošanai, Taviem smukajiem tepiķīšiem :jautri: Ir gan nepārstrādātas,gan pārstrādātas,reizēm pat siltas :hih:
P.s.Ienāc pie manis štābiņā :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Brochastyle

Postby Anita :) » 11 Oct 2010, 08:51

Paldies par info!
Paklājiņi nudien ir feini.
Tikai es pagaidām esmu atkritēja, jo vakar sapratu - tas paklājiņš, kas tika izņemts no būra, tikai stāv kā liels "trauks", kur apēst kādu gardumu+kā smilšu kaste... gulēt Elbruss tur negrib, tāpēc paklājiņu ieliku atpakaļ būrī....
Jebkurā gadījumā, "adresi zinu" un kak toļko, tak srazu ;)
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Brochastyle

Postby BaibaB » 11 Oct 2010, 20:17

Laura, Tu taču atceries spilvenus, ko pirms gada uzšuvi maniem bārdaiņiem. nu šitādus te:
Image
nē, nē, neuztraucies, abi spilveni ir dzīvi. vismaz viens. otrs ir ļoti nomīlēts. kurš nomīlēja? Tara, kurš gan cits! :D :rej:
Tara izgrauza mazajam spilvenam visus stūrīšus un palēnām izpreparē ārā pildījumu. nezinu kāpēc viņai liekas, ka bez pildījuma spilvens būs mīkstāks.
Image
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Brochastyle

Postby Laura » 11 Oct 2010, 20:35

Klausies, es zinu, ko tam miteļzvēram vajag! Viņai vajag koka rotaļlietas! Es Tev vienu vai divas uzšūšu - pamēģināšanai... :jaa:
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Brochastyle

Postby Anita :) » 12 Oct 2010, 12:18

uzšūsi koka rotaļlietas? :soks:
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Brochastyle

Postby Laura » 12 Oct 2010, 16:07

Jā, unikāls veidojums - džinsu auduma rotaļlietas ar koka klucīšu pildījumu. Suņi stāvā sajūsmā!
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Brochastyle

Postby Demix » 12 Oct 2010, 16:10

Laura wrote:Jā, unikāls veidojums - džinsu auduma rotaļlietas ar koka klucīšu pildījumu. Suņi stāvā sajūsmā!

Eu,šitais gan varētu būt baigi labais arī manējiem,jāpamēģina,man ir kāds pārītis džinsu ko varētu sašņikāt,ātrāk tiktu pie jaunām :hih:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Brochastyle

Postby Alias » 12 Oct 2010, 16:19

Laba ideja rotaļlietām:) Ļoti labi iet arī pildījums ar pupām, zirņiem... :)
Mums ir kucēni!

Akita audzētava AmberYule (FCI)
http://www.akita-inu.lv
Alias
Puppy
Puppy
 
Posts: 483
Joined: 22 Jul 2010, 11:55

Re: Brochastyle

Postby Demix » 12 Oct 2010, 16:34

Alias wrote:Laba ideja rotaļlietām:) Ļoti labi iet arī pildījums ar pupām, zirņiem... :)

Tas mums laikam nederēs,tiem kas voljērā nekas,bet mājniekiem... :pasmaržo: :hih:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Brochastyle

Postby Demix » 12 Oct 2010, 16:37

Atcerējos,ka mēs skolas gados tādus tepiķīšus tamborējām no zeķbiksēm,uzmauc uz kartona,sagriež strēmelēs un sanāca superizturīgi tepiķīši :dejo:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Brochastyle

Postby Laura » 12 Oct 2010, 16:43

Šajos arī vietām ir iekļautas bērnu kokvilnas zeķubikses. Galvenokārt rozā, ņemot vērā manas ģimenes uzbūves specifiku...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Brochastyle

Postby Anita :) » 12 Oct 2010, 19:05

a nu, k a bildes studijā... visām mantām, spilveniem utt. Neslēp tak :)
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Brochastyle

Postby Laura » 12 Oct 2010, 19:28

Mans fotoaparāts pašlaik ir kaut kur starp Maskavu un Urālu kalniem... Ja kaut ko ar kaimiņu sarunāšu, tad dažas bildes būs!
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Brochastyle

Postby Anita :) » 13 Oct 2010, 14:14

Jā, būtu labi, ja sarunātu ar kaimiņu... sabildē visus savus darbiņus (ja vien tas ir iespējams), jo idejas Tev ir vienreizējas!!!
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Next

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 34 guests

cron