Sāra&Pukinjsh

Blogs and Chats

Sāra&Pukinjsh

Postby pukinjsh » 17 Oct 2010, 02:23

Nu tad beidzot arī es esmu saņēmusies un esmu izveidojusi Sārai blogu. Tiem kas vēl nezin, Sāra ir Vidusāzijas aitu suns.
Šeit jūs varēsiet iečekot par to kā Sārai iet izstādēs un vēl visu pārējo. :)
Patīkamu lasīšanu. ;)
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby pukinjsh » 17 Oct 2010, 02:43

Beidzot atkal mans fotoaparāts iet un uzreiz liku to lietā. :hih: Rezultāts ir redzams bildēs.

Viss ko nopelnījām izstādē iegūstot 3.vietu un JW vērtējumu kas ir tas pats kas LJU.
Image

Kas tas tāds?
Image

Nerādīšu!
Image

Labi, labi iepozēšu.
Image

Viss, man apnika!
Image

Image
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby Unkas » 17 Oct 2010, 10:44

pukinjsh apsveicu er bloga izveidošanu, lai tev un Sārai daudz draugu un atbalstītāju :davinuziedus: . Man patīk tava Sāra , skaists un cēls suns pēc skata un gan jau arī gudra un mīļa pašiem mājiniekiem! :roze:
Unkas
 

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby pukinjsh » 17 Oct 2010, 14:17

Ir viņa gudra, taču vēl jau kucēns un muļķības vien prātā nāk. :jautri:
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby Unkas » 17 Oct 2010, 15:05

Pastāsti kādas nerātnības Sāra māk sastrādāt? :kucens:
Unkas
 

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby pukinjsh » 17 Oct 2010, 16:08

Mēs dzīvojam privātmājā ar lielu teritoriju. Gar sētu (nejau visai apkārt) ir sastādītas tūjas. Kaimiņmājā ir VASa jaultenīts arī kucēns vēl, taču tiek bieži turēts pie ķēdes. Kad kucēns tiek palaists vaļā tad abi divi ar Sāru skraida gar sētu un sāka jau rakt curumu lai tiktu viens pie otra. Šo caurumu likvidējām, taču tagad ievērojām, ka Sāra ir caur 3 tūjām izstaigājusi tā, ka tur kur tūja jau bija saaugušas kopā tagad ir tāda paliela šķirba.

Gar ielas pusi mums ir koka sēta, kurai iekšpusē ir piestiprināts bambusa kociņu sētiņa (visas sētas augstumā un visas ielas garumā). Vienu dienu braucam mājā un skatamies Sāra atradusi kur ir kopā sastiprināti šie bambusi un atrāvusi vaļā ļoti lielu gabalu. Nākamajā dienā piestiprinājām atpakaļ un vakarā skatamies ši atradusi citu vietu un atkal atrāvusi vaļā. Taču pagaidām tikai bijušas šis divar reizes un ceru, ka vairāk tā nebūs.

Pagalmā stāv batuts ar visu tīklu. Vienu dienu braucam mājās un skatamies, ka pagalmā kaut kas saplucināts. No sākuma izstaigājam pagalmu un nesaprotam no kā tas ir. Vēlāk atkārtoti izstaigājot pagalmu atradām, ka tas ir no batuta. Tur bija daļa no tīkla saplucināts un vēl mieti pie kā piestiprināts tīkls apkārt ir polsterējums, kurš arī bija cietis. Sapratām, ka vairāk atstāt batutu ārā nevaram, jo bija jau pamatīgi cietis, tādēļ arī to novācām, jo arī tuvojas ziema.

Tie ir pirmie 3 lieli nedarbi kas ienāca tā uzreiz prātā. Protams visādas puķes un kociņi ir cietuši, bet tā jau gandrīz kā ikdiena. :jautri: Mēģināšu atcerēties vēl kādu lielāku nedarbu, lai varu pastāstīt. :)
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby Unkas » 17 Oct 2010, 18:22

:hih: Izskatās Sāra ir humora izjūtu un vēl radoša sētas un batuta dekoratore :P .
Unkas
 

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby lauva » 17 Oct 2010, 23:10

"mazā" Sāriņa :samilejies:

raksti vēl!!
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby pukinjsh » 18 Oct 2010, 13:18

Vēl pavisam nesen Sāra izraka mums vienu rododendru un izsvazāja to pa pagalmu. Par laimi puķe nebija īpaši cietusi un sanāca to iestādīt atpakaļ un tā ieaugās. Taču Sāra visu dienu staigāja nošmulētu muti ar smiltīm. :hih: Izskatījās, ka Sāra tā kārtīgi ir saēdusies smiltis. :riima:
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby Unkas » 18 Oct 2010, 18:48

Sāra dārzkope :jaa: , daudziem suņiem uz to ir talants :pastaiga: .
Unkas
 

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby pukinjsh » 21 Oct 2010, 15:39

Mēs sākam gatavoties izstādei. Tiek krāmētas mantas un vēlāk tiks mazgāts suns, jo sestdien mēs braucam uz 2.izstādi kura notiks Pērnavā! :aptracis: Ar nepacietību gaidu kad būsim tur. Tagad tikai jācer, ka iegūsim kādu godalgoto vietu. :viltigs:
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby Unkas » 22 Oct 2010, 18:49

pukinjsh, turi augsti rīt Latvijas godu :lv: ! Lai tev un tavam suņam viss izdodas kā iecerēts! :chura:
Unkas
 

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby pukinjsh » 23 Oct 2010, 15:53

Esam atgriezušies mājās. :braucam: Esmu mazliet vīlusies, taču priecīga. Vīlusies par to, ka Sāra baidījās iet ringā, lai gan zina visu kas jādara izstādē, taču priecīga par to, ka Sāra godam stāvēja un saņēma very good vērtējumu. :aptracis:
Viss sākas ar to, ka netikām iekšā izstādes ēkā, jo Sāra neparko negribēja iet iekšā. Mēģinājām mazliet vēlāk otro piegājienu, bet atkal nekā, taču mūsu pūles redzēja kāda sieviete, kura palūdza savam vīram ievilkt suni iekšā. Iekšā tiekot atrodam vietu kur apmesties un suns tur sāk nomierināties un viss kārtībā, līdz brīdim, kad jātiek uz otru ēkas galu, kur ir mūsu rings. Uz turieni atkal velkam, stumjam, ceļas un vēl visādi mēģinam iekustināt Sāru un tad tas izdevās un tikām līdz ringam. Pie ringa bija jāpagaida mazliet un tikmēr Sāra noguļas, bet kad jāiet ringā atkal man viņa ir jāvelk. Nu tad sanāca ievilkt suni ringā un dažus soļus paiet, bet tūlīt jāsāk jau skriet un nekā, atkal varu vilkt suni. Taču tad pateicoties Janai apliku tur pat uz vietas, jo bija pašai liels uztraukums un neiedomājos palikt tur kur esmu. Tiesnese atnāca apskatīja suni un novērtēja visu kā very good. Tā nu mēs ieguvām rozeti, diplomu un aprakstu. Ar mums ringā reizē gāja vēl viens Vidusāzijas aitu suns. Tā nu tikusi ārā no ringa, sapratu, ka tā tik bija cīņa ar Sāru. :paukojas: :hih: Taču tā bija Sāras pirmā izstāde iekštelpās un es viņu saprotu, jo telpas mazas, bet cilvēki un suņi ka mudž.
Atpakaļceļā apstājāmies pie jūras un nogājām apstīties ko Sāra saka par jūru. Pirmo reizi un tik droši gāja klāt ūdenim, ka prieks. Iebrida ar priekšķepām ūdenī un saprata, ka ir par aukstu.

Bildes no ringa ir tikai dažas, bet vienu ieskatam ielikšu.
Image

Mūsu balviņas.
Image

Pie jūras.
Image

Kā tad bez bildes, kur galvenā varone pati ar savu rozeti.
Image
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby Unkas » 23 Oct 2010, 22:06

Pukinjsh, tev par šodienu pašai pienākas milzumlielā medaļa un :1: ! Tik maza drosmīga meitene ar tik lielu un skaistu,bet nopietnu suni :davinuziedus: !Apsveicu ar pirmo lielo izstādi iekštelpās! Gan nākošreiz būs vieglāk, jo pieredze jau rodas tikai kaut ko darot. Tu biji varonis :jaa: , jo lai arī sākumā tev suns negāja, toties tu visu izdarīji godam un līdz galam :pastaiga: .Image
Unkas
 

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby lauva » 23 Oct 2010, 22:08

man prieks par jums,meitenes!! :aptracis:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby pukinjsh » 24 Oct 2010, 00:07

Paldies Unkas un Lauva!
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby pukinjsh » 25 Oct 2010, 16:12

Pirms pāris dienām Sārai atkal mieru nelika mūsu bambusu sētiņa un viņa atkal gāja uzbrukumā. :paukojas: Šoreiz gan viņa uzbruka vārtiem, un atkal tad kad neviens nebija mājā. Šoreiz sanāca nofotogrāfēt, jo viss stāv kā stāvējis. Nav sanācis salabot, jo mājā vairāk nav liekas šīs sētiņas un veikalā, kurā pirkām šis produkts ir beidzies jau kādu laiku atpakaļ, bet viņi nezin kad atkal būs piedāvājumā. Šoreiz bambusa sētiņa cieta vismazāk.

Šeit bilde ieskatam.
Image

Sārai pēdējās dienās parādījies niķis iet ārā no teritorijas, kad ir atvērti vārti. Agrāk viņa to nedarīja. Tikai tad kad brauca mašīna, viņa panāca kādu gabaliņu līdz un palika, taču tagad skriešus metas ārā. Šodien ļoti daudz braukā iekšā un ārā no pagalma, tādēļ ielikām no rīta Sāru voljerā. Ap 16tiem mamma taisās prom un iziet ārā, ta;cu tik pat ātri ir atpakaļ iekšā. Nesaprašanā prasu: "Kaut ko aizmirsi?", bet viņa saka: "Iedod to katlu, ko sataisījām Sārai. Viņa izrakusies no voljera un guļ pie durvīm." Sapratu, ka viņa iedos Sārai ēst, lai tiktu prom. Tagad Sāra ir kā tāds skursteņslauķis netīrs. :hih:

Šeit viss darbības plāns.
Image

Šeit pati lielā šmulīte.
Image
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby Unkas » 25 Oct 2010, 18:54

Sāra ir ļoti skaisti un neparasti gudra :pastaiga: , nav viegli ar tik pārgudru suni. Man liekas ka viņai steidzami nepieciešamas dresūras nodarbības paklausībai , kā arī jauns voljērs ar izbetonētu grīdu un iežogotās detaļas vēlams pie reizes iebetonēt pamatnē, lai suns nevar izrakties. Tikai rodās jautājums kas sargās māju kamēr Sāra būs voljērā?
Unkas
 

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby pukinjsh » 25 Oct 2010, 19:58

Sāra ir gājusi skolā, taču viņa to uzskata par rotaļu ar citiem suņiem. :D Sāra voljerā ir ļoti reti un pārsvarā cenšamies viņu apsaukt lai neiet ārā, taču šodien šis paņēmiens neizdevās , tādēļ tika ielikta voljerā, bet iepriekšējās dienās viņa saprata, kad tika apsaukta. Mēs domājam atsākt drīz apmācības, taču pagaidām nav laika mammas draugam iet, taču mani viņa suņu skolā čakarē. :hih: Visvisādi izdomā, kā apiet tās komandas kuras viņai lieku pildīt. :pastaiga:
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby Unkas » 26 Oct 2010, 12:25

Skaidrs. Lai veicas ar skološanu, mazliet neatlaidības un arī tevi klausīs. Ja tik maza meitene tik tālu varēja aizbraukt uz izstādi un izturēt visus pārbaudījumus līdz galam, tad tāds nieks kā suņu skola ir tikai centības un neatlaidības pierādījums. Un ciņas spara tev netrūkst, to es sapratu Pērnavā. :davinuziedus: :pastaiga:
Unkas
 

Next

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 33 guests

cron