Sāra&Pukinjsh

Blogs and Chats

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby pukinjsh » 28 Oct 2010, 00:18

Esmu priecīga! :aptracis: Šodien Sāra iemācījās dot ķepu. :1: No sākuma es viņai saku "dod ķepu" un viņai palīdzu saprast kā tas jādara un pēc tam paslavēju un iedodu kārumu. Bet sākumā viņa ne par ko negribēja saprast to būtību, līdz brīdim, kad cēlos augšā, tad viņa ar ķepu man pa kāju. :jautri: Tā vairākas reizes. Taču šodien vakarpusē apsēdinu viņu un saku "dod ķepu" un viņa arī dod! :1: Biju šokēta, jo likās, ka viņa šo komandu neizprot, taču tagad viņa to dara un KĀ VĒL DARA! Neliekas mierā, kamēr kāds nepaņem viņas ķepu un nav sasveicinājies ar viņu. :meitenedejo:
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby Unkas » 28 Oct 2010, 09:19

Apsveicu :davinuziedus: ! :pastaiga:
Unkas
 

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby pukinjsh » 11 Nov 2010, 23:15

Mēs ar Sāru jau sākam gatavoties lielam notikumam, kas būs tieši pēc mēneša. Mēs dosimies uz 2 dienu izstādi Krievijā. Esmu jau tagad satraukusies un nevaru vien sagaidīt kad dosimies ceļā. Par laimi, nebūs jāsēž autiņā blakus kaut kādiem cilvēkiem, bet gan ar mūsu pašu forumieti. Ceru ielikt vēl kādas bildītes kur mēs trenējamies priekš šīs izstādes. :)
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby ajame » 11 Nov 2010, 23:53

Aha, mēs arī priecīgas, ka vismaz viens pazīstams būs :labipadarits:
User avatar
ajame
Puppy
Puppy
 
Posts: 450
Joined: 03 Mar 2010, 23:36
Location: Tukums

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby pukinjsh » 25 Nov 2010, 19:12

Šodien bijām pie veta, jo Sāra bija sākusi jocīgi klibot. Šodien atklājām, ka ceļa bļodiņa iet ārā no vietas, kas rada sāpes un klibošanu. Atklājām, ka abas kājas būs jāoperē, jo abām ir viena un tā pati problēma. Rītdien uzzināsim par to vai būs šogad jāoperē viena kāja, jeb tomēr varēs gaidīt kad nokusīs sniegs. Biju jau gandrīz gatava braucienam uz Maskavas izstādi, taču tagad nebrauksim, jo sunim brauciens var radīt diskomfortu. Tas bija tagad jaunākais mūsu pusē. ;(

Es pilnīgi nevaru. Man nāk raudiens. :histerija:
Suņa uzticība ir bezgalīga, tāpēc to ir tik viegli nodot.
/Šarlote Greja/
User avatar
pukinjsh
Puppy
Puppy
 
Posts: 377
Joined: 02 Apr 2010, 12:59

Re: Sāra&Pukinjsh

Postby Unkas » 25 Nov 2010, 19:56

Pukinjsh, neraudi :mierina: . Žēl tevi un Sāriņu. Tā nu tas ir lielo šķirņu suņiem , tomēr ir ļoti svarīgi pirkt kucēnu no pārbaudītiem vecākiem. Sārai es ceru pēc operācijas viss būs labi. Daudziem suņiem tādas operācijas ir palīdzējušas un viņi pilnvērtīgi var dzīvot bez sāpēm ilgu mūžu.
Unkas
 

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests

cron