lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Blogs and Chats

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 24 Jan 2017, 00:08

kaut kur vienā no blogiem runājām par suņu kaušanos un ko darīt/nedarīt.
Vakar, Aslana nakts pastaigā, viņam uzklupa otrs suns. Tā kā tumšs, neko jau nevar redzēt, vīrs tikai dzirdēja kautiņu. Gāja abus suņus šķirt, tā šķīra,ka vienu pirkstu salauza (to mēs tikai šodien no rīta piefiksējām). Otra suņa saimnieks, protams, neko lietas labā nedarīja, savu suni nekontrolē, pašam,laikam biksiņas bija slapjas. Esmu tik neprātā dusmīga, ka ja satikšu to vīrieti, dabūs no manis iekšās. Aslanam, nekas nekaiš, vīrietim divas nedēļas brīvas un roka ieģipsēta, bet es bez maz vai raganu medības esmu uzsākusi,haha.

Nav pirmā reize,kad to vīrieti satiekam (ne satiekam, bet dzirdam), viņš ar suni tikai pa naktīm iet laukā staigāt (tagad zinu iemeslu,kāpēc), nekad to suni neesam redzējuši, jo tas čalis konkrēti to suni savākt nevar, viņš tur pa to mežu skrien, līdz apnīk, saimnieks pilnā balsī sauc, līdz sunim apnīk. Nekādas gaismas tam sunim piekarinātas nav, līdz ar to, kur viņš ir nezin neviens. Ja satikšu, likšu pie siksnas klāt un saukšu policiju. easy peasy. Lai "saimnieks" iemācās.

Tā nu mums te iet.
Pa lielam Aslans ir ticis pie draudziņiem un uzvedas kā jau sunim pienākas. Ir viņam nereālākie rasista gājieni, bet tas ir Aslans. Te daudziem ir borderi un pat austrālijas aitu suņi, kas mani pārsteidz, bet suņi ir super draudzīgi un jauki.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
lauva
Veteran
Veteran

Images: 5

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Postby Henriete » 24 Jan 2017, 13:33

Jau drebuļi noskrēja, lasot. Riebjas šādas situācijas, kur būtībā esi bezspēcīgs, vien klusībā ceri, ka sunim pēc šitāda jandāliņa nebūs ilgi un dikti jāārstējas. Tāpat pašiem!
Veselību vīram, lai ātri atveseļojās!

Vienmēr esmu bijusi par to, lai šādus pārmāca, vispār uz visiem laikiem..
Tavā vietā gan, es sava miera labada, necenstos viņu vēlreiz satikt, bet ja nu tomēr, tad pēc pilnas programmas... :paukojas:
Henriete
Veteran
Veteran

Postby lauva » 17 Mar 2017, 14:36

Tam čalim paveicās,ka es viņu nesatiku, bet mans vīrs. haha.
Suns atkal klupa Aslanam virsū, šoreiz neviens nekur iekšā nejaucās. Sadeva pa ķobi, aizskrēja pie saimnieka, saimnieks atnāca skaidroties, dabūja iekšās. Tagad tam sunim esot gaismiņa piekarināta, pēc tam,kad vīrs lekciju nolasīja. Labākais,ka tas vīrietis ir spānis! Protams,ka bija jābūt spānim,lai būtu tik bezatbildīgam. Suns esot baigi lecīgs, bet jauns un ātri aplaužas. Neaudzināts, tas gan.

Mums pa nakti te visādi brīnumi gadās, Aslans pats neko neuzsāk, kāmēr netiek izprovocēts.
Ko esam atklājuši - kakla siksna un iemaukti ir pasargājuši Aslanu ne pa jokam. Iemauktos jau divi suņi, kautiņa laikā savus zobus ieķēruši un palikuši karājoties, kāmēr viņus atkabinam (un ne jau saimnieki! tiem pašiem bail no saviem suņiem!). Tie iemaukti ir bijuši labs pirkums, tagad gan mazliet pacaurumoti, tas gan.
lauva
Veteran
Veteran

Postby eldberg » 21 Mar 2017, 22:59

lauva wrote: Te daudziem ir borderi un pat austrālijas aitu suņi, kas mani pārsteidz, bet suņi ir super draudzīgi un jauki.

Frisbiju viņi spēlē? :)
eldberg

Images: 504

Postby lauva » 26 Mar 2017, 21:51

eldberg wrote:
lauva wrote: Te daudziem ir borderi un pat austrālijas aitu suņi, kas mani pārsteidz, bet suņi ir super draudzīgi un jauki.

Frisbiju viņi spēlē? :)

kur nu!
Ir tikai viens, kuram saimnieces ir jaunas meitenes,un tas nodarbosies ar agility. Tam sunim ir super temperaments un azarts!
Pārējie ir parka suņi, deso apkārt,nezin,ko lai iesāk ar savu enerģiju, dažiem saimnieki deso pakaļ, jo suņus rokās dabūt nevar.
visiem ir ball is life attitude un tas ir arī vienīgais,ko tie suņi dara. Bik žēl, bet nevaru nevienam neko aizrādīt, mans jau ar tagad tikai bumbai pakaļ deso.
lauva
Veteran
Veteran

Postby lauva » 01 May 2017, 12:41

Nu tad beidzot dabūjām randiņu pie speciālista un aizbraucām noskaidrot,kas tad Aslanam kaiš. Pēdējos divus gadus, pēc lielākas slodzes, Aslanam bija problēmas ar pakaļkājām,bijām pie vetiem un tā arī pie skaidrības netikām. Manas lielākās bailes par displāziju,paldies Dievam, neattaisnojās, bet nevarētu teikt,ka rezultāts ir kaut kas ūber labs, Izrādās Resnajam ir artrīts - pēdējos divos jostas skriemeļos, mild/viegls gan. Pēc pastiprinātas slodzes tiek saspiesti nervi un tāpēc sāp. Neko dižu viņa labā darīt nevaram, kā tikai samazināt slodzi, neļaut lēkāt un skatīties,lai nepieņemas svarā. Rentgens uzrādīja lielisku pārējo locītavu un skriemeļu stāvokli,dakteris atzina,ka vienīgais,kas liecina par gandrīz 10 gadiem ir tas pleķītis ar artrītu bildē.
Tas izskaidro,kāpēc nekādas barības un vitamīni neko neuzlaboja (ak šī vējā izsviestā nauda pie nezinošiem vetiem). Labi gan ka tas viņam netraucē baudīt dzīvi kā jau visiem opīšiem - papeldēt,padesot apkārt,utt. Tik jāaizmirst par 20km riteņbraukšanu un lekšanu kokos.

Tā kā vets ir otrā BE malā (ok,ok, Brisele ir pa vidu), palikām tur visu ned nogali, izbraucām ar kajaku (15 km - never ever again :noliedz: ), protams, ar visu suni. Jāsaka,ka skats noteikti bija uz 'urrā', žēl,ka nevienas bildes nav. Opis kajakam pa visu, kritiski ievērtējot apkārt notiekošo un mēs airējoties pa upi uz leju. Šodien gan kājiņas pasāpēja visiem (Resnais piekliedza visu hoteli,kāpjot pa kāpnēm lejā, bet tas apmēram stundas laikā pāriet). Tā nu mēs dzīvojamies, tagad ar skaidru bildi par to kas ir kas.
lauva
Veteran
Veteran

Postby Henriete » 01 May 2017, 15:49

lauva, lasīju un tiešām žēl Aslana. Jebkuras sāpes ir mokošas, protams, īpaši, ja nezini, kas kaiš.
Labi, ka Tev bija iespēja to noskaidrot. Kā pati raksti, reti kad īstos iemeslus izdodās noskaidrot uzreizi, un izdota nauda un lietots viss kas..
Galvenais normāls dzīvesveids jums tagad, ar maziem ierobežojumiem, bet suns vismaz var dzīvot normāli būt laimīgs :)
Henriete
Veteran
Veteran

Postby lauva » 01 May 2017, 21:20

Sirds bišķiņ salūza, kad pateica diagnozi, tas gan. Kaut kā cerējām,ka tas varētu būt saistīts ar muskuļiem,to ir iespējams gan ārstēt, gan apturēt. Citreiz aizmirstam,ka tas sīklopiņš arī noveco,it īpaši tāds,kā Aslans, kuram enerģijas nekad neaptrūkst, tikai mazliet īgnāks palicis. Tāds back to the reality brīdis.
lauva
Veteran
Veteran

Postby Henriete » 02 May 2017, 13:23

lauva wrote:Sirds bišķiņ salūza, kad pateica diagnozi, tas gan. Kaut kā cerējām,ka tas varētu būt saistīts ar muskuļiem,to ir iespējams gan ārstēt, gan apturēt. Citreiz aizmirstam,ka tas sīklopiņš arī noveco,it īpaši tāds,kā Aslans, kuram enerģijas nekad neaptrūkst, tikai mazliet īgnāks palicis. Tāds back to the reality brīdis.

Jā, es arī nevaru panest, ja Semam kaut kas atgadās, vai ir kāda vaina. Tagad, kad tas ir zināms, var mēģināt daudz ko palīdzēt. Samazināt slodzi, dot vitamīnus, kalciju, kaut ko papildus.
Tas jau nemaina viņa dzīvesprieku. ;) Viņš tāpat ir laimīgs.
Jā, par to novecošanu saprotu, es arī nesen atskārtu, ka Sems vairs nav puišelis, bet jau savā briedumā, un daudz kas mainās.
Henriete
Veteran
Veteran

Previous

Return to Blogi un tērzētavas