lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Blogs and Chats

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 25 Oct 2017, 15:51

10! gadi! 10!
Image

Paskrējuši vēja spārniem, bet te nu mēs abi esam. Kucēns un pusaudze, suns un sieviete. Es tiešām katru reizi domāju,kā man paveicās ar Aslanu, un cik mums labi tomēr ir kopā būt. Samīļoties,kad ir grūti, iet iekarot jaunas virsotnes un ballītes, draudzēties un pūcēties, rāties un jokoties.
Mans Sirdssuns. Pirmais Mans Suns. Suns,kuram viss ir skaidrs, bez vārdiem.

Ak,Susi, es ceru,ka mums vēl vismaz 10 gadi priekšā nolemti.

---------

Šodien Kaķītis bezgal labā omā jau no paša rīta,kā zinādams,ka gaļiņa ledusskapī priekš viņa, ka suņi parkā tikai tie,kuri ir cool, nelīst un zālīte svaigi nopļauta,lai var pa kalniņu ripināties uz leju.
Vakars gan mums paies studējot, varbūt,ka ar ričuku izmetīsim kādu līkumiņu, jo opim patīk piebaurot visu mežu un kājiņas izlocīt.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
lauva
Veteran
Veteran

Images: 5

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Postby Imagine » 29 Oct 2017, 15:41

Novēloti sveicieni Aslanam lielajā dzīves jubilejā! Lai vēl daudz skaistu un kopīgu gadu kopā! :)
Imagine
Champion
Champion

Postby Māra » 30 Oct 2017, 17:49

Jubilāram, protams, veselību un vēl tikpat gadus ar saimniekiem! :dzimene: Bet mani tirda arī RR jautājums. Kā jums ar to? ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
Māra
Veteran
Veteran

Postby lauva » 09 Nov 2017, 22:03

hehe, RR nebūs mūsu. Tas tika lemts un izlemts. Šķirne tika iztirdīta un apskatīta no visām pusēm, ļaudis tika izjautāti, suņi satikti un apčamdīti. Vizuāli - Mūsu, raksturā - ne par visiem 100.
Kāds te vienā no blogiem bija labu tekstu ierakstījis par to,ka jāmeklē suns ikdienai, nevis ambīcijām, nu tas tā - mana interpretācija. Un mēs saprotam,ka,laikam, tomēr, nebūs.
Vīrs, beidzot, pats pieķērās un paskatījās, pameklēja info un viņam viena no galvenajām lietām ir tas,ka suns ir kontrolējams. No jebkura attāluma un labākajā gadījumā,ka tas suns nemaz tik tālu neaizmaldās savās darīšanās. Kas ar medību suni ir diezgan pagrūts pasākums un tas,kas notiek viņu galvās tomēr ir jārespektē. Nebūs RR kā rotveilers, to es viņam teicu no paša sākuma, informācija ir dažāda un viņam likās,aij,ko nu viņa te. Pat pēc suņu saimnieku satikšanas un izrunāšanās. Kurā brīdī viņam pieleca man nav ne jausmas, bet pieleca. Medību suns mums nebūs, vismaz ne uz doto brīdi. Varbūt kādu dienu tas lauvu mednieks pievienosies mūsu baram, bet ne tagad.

Līdz ar to esam palikuši pie varianta,kas ļoti silda manu sirdi - rotveilers. Un pie man interesējošiem sporta veidiem - IPO, piemēram. Beļģijas rotveileru klubs ir ļoti aktīvs, cerams,ka būs laiks uz kādu no viņu pasākumiem aizbraukt un ar viņiem klātienē iepazīties.

Pēc visu pros and cons izpētīšanas, un jau zinot, cik super suns ir Aslans, mums būs rotiņš. Paliksim pie pārbaudītām vērtībām. Kas arī ir svarīgi - Aslans ir mazāk rasists pret rotiņu kucēniem, varbūt,ka sīcim tas atvieglos dzīvi :stiligs2: Plus,kurš suns labāk sapratīs manu grumpy grandpa, ja ne otrs rotveilers?

Lieki teikt - es gavilēju.
lauva
Veteran
Veteran

Postby Spigana » 09 Nov 2017, 22:19

Cik forši! No Taviem tekstiem vien uzreiz var just, ka ļoti cerēji uz šo iznākumu. :)
Audzētava jau noskatīta? Kad plānojat kucēnu? Kobeli vai kuci?
Spigana
Veteran
Veteran

Images: 279

Postby lauva » 09 Nov 2017, 23:27

Noteikti,ka būs kobelis, tas ir mūsu abu variants, es īsti nemaz nevaru iedomāties,kā būtu,ja būtu kučele mājās :-)
audzētava akurāt noskatīta tav, ir noskatīti daži suņi, bet te arī atlase būs jātaisa, jo es ļooooti sen neesmu nekam sekojusi līdz. Kas jāsaka godīgi - suns nebūs no Beļģijas, man šeit viņu rotveileri nepatīk. Mazi, strupi suņi, cik nu redzēts. Liekas,ka priekšroka varētu būt darba suņiem, bet tam arī kārtīgāk jāpievērš uzmanība,lai neiebraucam auzās.

Viss, pa liela, ir miglā tīts, ja neskaita to,ka mums būs vēl viens rotveilers. :jiihaa:
lauva
Veteran
Veteran

Previous

Return to Blogi un tērzētavas