lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Blogs and Chats

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 21 Nov 2016, 12:40

Linda, tu dod man ziņu! Ja braucat cauri Briselei, noteikti varam sarunāt vismaz randiņu!
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 28 Nov 2016, 13:30

Man, beidzot!, bija nedēļas nogale brīva un sunim, beidzot!!, bija pilns ģimenes sastāvs mājās.
Image

mēs esam pārvākšanās karstumā, Aslans un mēs dzīvojam starp pusizjauktām mēbelēm un kastēm un sajūtas ir apmēram tādas,kā tajā bildē :kanepe:

plus.. Aslans met spalvu. bet met tā,ka liekas,ka man mājās ir 3 suņi, ne viens. Es nevaru saprast kādēļ TIK daudz? Vitamīni trūkst? Gadalaiki sajukuši?
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby Māra » 28 Nov 2016, 15:05

Super bilde, esmu sajūsmā! :kanepe:

Un veiksmīgu pārvākšanos! Tā ir viena dulla padarīšana, ko paši pēdejā laikā piekopjam nejēdzīgi bieži.
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 28 Nov 2016, 15:44

iemēģinājām jaunā telefona kameru un nonācām pie secinājuma,ka bija labs pirkums. šis ir mana vīra meistardarbs, pats tādā sajūsmā,ka nu tikai :kanepe:
ir izlemts par labu suņu skolas atkārtotai apmeklēšanai, lai mans lauku čalis pa jaunam iemācās,kā tad ar tiem pilsētas suņiem jārunā, jo nevar tak kā te ar tām trakajām govīm un žogu suņiem.

paldies, paldies, Māra, es jau priecātos,ja kāds visu to varētu izdarīt manā vietā, jo nu pārvākšanās man nenormāli kaitina, plus jau vēl ja ir tik bussy dzīves ritms, kur tagad bija pilnīgi jākalkulē kad un kā un cik ilgā laikā.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby ash » 28 Nov 2016, 16:15

eemm, jā. pārvākšanās. mums ar tas stāv priekšā tuvākajā nākotnē. visticamāk - ziemassvētku laikā. nu ko lai saka - burvīgi plāni svētkiem :eglite:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby fedelta » 28 Nov 2016, 17:50

ash wrote:eemm, jā. pārvākšanās. mums ar tas stāv priekšā tuvākajā nākotnē :eglite:


Pievienojos. Man tas pārvākšanās murgs nākamnedēļ priekšā :kanepe:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby karalislauva » 28 Nov 2016, 18:12

lauva wrote:mēs esam pārvākšanās karstumā, Aslans un mēs dzīvojam starp pusizjauktām mēbelēm un kastēm un sajūtas ir apmēram tādas,kā tajā bildē

Lieliski saprotu tavas izjūtas - burtiski visu vasaru tā mēs nodzīvojām, vēl tagad kāda daļa viesistabas aizpildīta ar grāmatu plauktu lietām, jo paša grāmata plukta vēl nav. :jautri: Lieki piebilst, ka arī man nekad nav patikusi pārvākšanās, oj, cik daudz to bijušu manā dzīvē! Taču visriebīgākās ir pārvākšanās no vienas valsts uz otru, bet tev jau tas tāpat zināms. :D
Tik forša tā bilde ar Aslanu!
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby Henriete » 28 Nov 2016, 22:12

Esmu kaut ko palaidusi garām par pārvākšanos, bet visu Tev to labāko :D :) Lai ātri un veiksmīgi.

Par suņu skolu, tikai atbalstu, es arī esmu apsvērusi :D

Un bilde lieliska, ar tādu savu noskaņu. ^^
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 29 Nov 2016, 12:27

Henriete wrote:Esmu kaut ko palaidusi garām par pārvākšanos, bet visu Tev to labāko :D :) Lai ātri un veiksmīgi.

Par suņu skolu, tikai atbalstu, es arī esmu apsvērusi :D

Un bilde lieliska, ar tādu savu noskaņu. ^^



Paldies, Henci. Mēs jau tik no viena dzīvokļa uz otru. Tā kā dzīvojam ārpus Briseles, tad man visa pārvietošanās ir pain in the ass, es katru dienu zaudēju 4 stundas. Nu tad beidzot esam izlēmuši par labu Briselei un es vienkārši gavilēju, hehe. Ja vēl kāds nāktu un visas manas mantas sapakotu, es nezinātu,kur no priekiem likties.
Beidzot varēs ciemiņus uzņemt, iet ballēties, no rītiem mazliet ilgāk pagulēt un paslinkot (redz kādas man dzīves prioritātes). Un uz skolu ar varēs čilliņā iet, nevis nesties katru rītu kā nelabais.

Būtu labi,ja man Beļģu klubs atbildētu par instruktoriem, bet tam es pieķeršos klāt,kad jau būsim uz vietas. Tā kā pie mājas ir parks/mežs, tad es ceru un socializāciju un draudziņu atrašanu tur. Kad gājam dzīvokli skatīties, redzējām,ka tur bija daudz labu audzinātu šņukuru, tā ka ir cerība.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 29 Nov 2016, 12:33

karalislauva wrote:
lauva wrote:mēs esam pārvākšanās karstumā, Aslans un mēs dzīvojam starp pusizjauktām mēbelēm un kastēm un sajūtas ir apmēram tādas,kā tajā bildē

Lieliski saprotu tavas izjūtas - burtiski visu vasaru tā mēs nodzīvojām, vēl tagad kāda daļa viesistabas aizpildīta ar grāmatu plauktu lietām, jo paša grāmata plukta vēl nav. :jautri: Lieki piebilst, ka arī man nekad nav patikusi pārvākšanās, oj, cik daudz to bijušu manā dzīvē! Taču visriebīgākās ir pārvākšanās no vienas valsts uz otru, bet tev jau tas tāpat zināms. :D
Tik forša tā bilde ar Aslanu!

hahaha,man ar nav. Pāris, kurš vācās ārā no mūsu jaunā dzīvokļa piedāvāja atstāt IKEA Kallax plauktu un es bezmaz nokliedzu - JĀAA! Tagad vismaz kādu brīdi man par to,kur savas grāmatas salikt, nebūs jādomā. Un māja izskatīsies,kaut mazliet,kā pie cilvēkiem.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby Henriete » 29 Nov 2016, 21:00

lauva wrote:Paldies, Henci. Mēs jau tik no viena dzīvokļa uz otru. Tā kā dzīvojam ārpus Briseles, tad man visa pārvietošanās ir pain in the ass, es katru dienu zaudēju 4 stundas. Nu tad beidzot esam izlēmuši par labu Briselei un es vienkārši gavilēju, hehe. Ja vēl kāds nāktu un visas manas mantas sapakotu, es nezinātu,kur no priekiem likties.
Beidzot varēs ciemiņus uzņemt, iet ballēties, no rītiem mazliet ilgāk pagulēt un paslinkot (redz kādas man dzīves prioritātes). Un uz skolu ar varēs čilliņā iet, nevis nesties katru rītu kā nelabais.

Būtu labi,ja man Beļģu klubs atbildētu par instruktoriem, bet tam es pieķeršos klāt,kad jau būsim uz vietas. Tā kā pie mājas ir parks/mežs, tad es ceru un socializāciju un draudziņu atrašanu tur. Kad gājam dzīvokli skatīties, redzējām,ka tur bija daudz labu audzinātu šņukuru, tā ka ir cerība.


Ak tā, ideāli! Kas var būt labāks, kā laika ekonomija.
Mēs arī to labi jūtam tagad. Iepriekš vīram bija jāvelta uz darbu tikt 1,20 h, tagad knapi 10 min. Un var celties kā cilvēks. :D
Ideāli, ja var atrast dzīvesvietu ērti savam darbam. Viens no lielākiem +

Jā, man arī svarīgi bija, lai pie mājām būtu vismaz parks, kuram caurstaigāt katru dienu. Mums ar to arī paveicies. Un vēl blakus ir suņu laukums, tiesa gan, ne pārāk liels un kopts. :D Izmantoju pastaigām un spēlēm izbijušu futbola laukumu. :D
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 20 Dec 2016, 11:23

Es nekad nebiju domājusi,ka tā priecāšos,ka dzīvošu metropolē. Mēs,beidzot, esam klāt, pa pusei izpakojušies (galvenais,ka visas suņa lietas ir smuki saliktas pa vietām) un sākam aptvert jauno dzīvi.
Aslanam iet uz urrā,protams. Izrādās,ka viņam jau no pašas pirmās dienas ir daži draudziņi parkā (nevienu no tiem neesmu satikusi, to man vīra kungs komentēja. Un pēc viņa komentāriem vienīgais,ko varu izzīlēt ir tas,ka tie ir suņi - lieli un mazi :kanepe: ). Tā nu kungs katru rītu naski ceļas augšā un prasās ārā, jo viņam tak parkā draugi gaida! Vairs nekāda slinkošana un ņemšanās.

Tiem,kuriem suņi pa mašīnas salonu dzīvojas, varu ieteikt šito uzparikti -
http://www.zooplus.es/shop/tienda_perro ... nto/370783

esam sajūsmā. super viegli piestiprināma, tīrāma un ūdens izturīga. Visas smiltis paliek šitajā "segā", nekas nekur nesabirst un nepaliek netīrs.

Redzēsim,kā mums ies ar suņu skolas atrašanu, bet pagaidām tās labās lietas ir vairāk kā sliktās, heeh.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby Henriete » 20 Dec 2016, 16:12

Prieks lasīt! malači.
FB redzēju bildi, kur Aslans skaisti guļ uz palodzes. Var redzēt, ka labi iekārtojies puisis!

Par to auto uzparikti, mēs arī ilgi meklējam savu un vēl neesam nopirkuši, man bija iekrājies saraksts, ko vajag, tagad lēnam viņu pildām ciet un šis ir viens no nepiepildītajiem , paldies, ka padalījies! :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby karalislauva » 20 Dec 2016, 20:54

Lauva, mums ir līdzīgs pārklājs sēdekļiem, tikai tevis liktā sega ir daudz krutāka, jo, cik saprotu, ir ciet arī sāni. Ielieku nākotnes vēlmju sarakstā. Pagaidām ar veco mašīnu ir ok tagadējā, bet ar jaunu varētu arī kādu funkcionālāku pārklāju.

Vieni raujas uz metropoli, citi nevar sagaidīt, kad ātrāk tiks prom. :kanepe: Lai gan Briseli, protams, nevar salīdzināt ar Milānu - mazāks gaisa piesārņojums un zaļāka tomēr.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 05 Jan 2017, 14:12

Es Briseles centrā ne par kādu naudu nedzīvotu. Fuj. Nē. Bet mēs esam tieši uz stūra mežam (vārda vistiešākajā nozīmē) un priecājamies,ka pa logu var redzēt mežiņu, ne kaimiņa logu.

Resnais dzīvo cepuri kuldams un esam nonākuši pie dažiem jauniem secinājumiem:
-Aslans ir kauslis,kad es esmu blakus. Viņam sākas lielā greizsirdības lēkme un iet visiem dot pa ķobi.
-Aslans māk draudzēties un pat spēlēties (!!) ar citiem suņiem,kad mans vīrs viņu ved laukā (po, šitais čalis pats par sevi māk parūpēties, es iešu meklēt kucītes)
- maģiskie vārdi "Tā tak Eimija" strādā, kad Aslans ir bik uzvilcies. Čalis dikti samulst un nesaprot - vai tad Eimija bija kobelis? Bet Eimijai tak pa ķobi dot nedrīkst...
-šodien Aslans pavilkās uz spēli ar takša kucīti. Aslans! Uz spēli! Ar kucēnu!! Viņš pēdējā laikā ir diezgan liels snobs un ar kucēniem pa lielam savu laiku netērē un parasti mēģina notīties asap.

Mums uzsniga, mans suns negribēja no meža iet laukā,atteicās mašīnā kāpt, saēdās sniegu un pārmetoši visu laiku uz mums skatījās. Caur pieri. Gadās,ka saimnieki nūģi un nesaprot,ka mežā vajag dzīvot, ne tikai cauri izbraukt.
Bet tā jau ir visu suņu klasika. Nu to,kuri mīl sniegu.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 05 Jan 2017, 14:18

P.S. kāds lieto to elektrisko nagu vīli? kādas atsauksmes? Mums ar to nagu griešanu iet kā iet, domāju,ka ar nagu vīli būtu vieglāk dabūt, ka tas dzīvnags atkāpjas. Varbūt,ka maldos.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby Māra » 05 Jan 2017, 15:37

lauva wrote:P.S. kāds lieto to elektrisko nagu vīli? kādas atsauksmes? Mums ar to nagu griešanu iet kā iet, domāju,ka ar nagu vīli būtu vieglāk dabūt, ka tas dzīvnags atkāpjas. Varbūt,ka maldos.

Paņēmu AliExpresā lētuci, pamēgināt. Pirmkārt - knapi darbojas, ja vajadzētu vīlēt kaut kaķim, tas nenotiktu bez nepārtrauktas izslēgšanās un jā, labi ja der kaķim. Tā ka tur jādabon uzreiz nopietna štelle.
Mums ar tā nagu griešana ir drausma un nesaprotu kā mani suņi par arkliem vēl nav kļuvuši.
Arī aktuāls dzīvnaga atkāpšanās jautājums.

:eglite:

Par sniegu.
Manējie arī kā prātā jukuši ārā uzvedas. It kā sniegs būtu kokaīns :D

Bet vakar vakarā pie -17C un vēja, gan ātri vien psihoja uz māju pusi. Vien grūti saprast, ka grib mājās, ja ārdās, kā negudri :D

Šis!
Image

Pārējā sērija :D
Image

Image

Image

:kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby karalislauva » 05 Jan 2017, 20:54

O, jā, Māra! Pilnībā pievienojos visām liktajām bildēm! :D Yuki pirmoreiz īstu sniegu redzēdama, ēd un brauc ar purnu pa viņu kā aptrakusi. Un jā -"Ārā mīnus 14? Forši! Turpinam lekt un skriet! Tas nekas, ka saimniecei no sala krīt deguns nost." :kanepe: Njā, sniega suns, protams.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby Henriete » 05 Jan 2017, 21:06

Vienīgo reizi, kad suns cilāja kājas, bija -25 vai vairāk, ar neilgu uzturēšanos laukā.
Bet pārējos apstākļos tā ir lielākā dāvana, ja izejam laukā un ir sniega sega. Viņš burtiski ieskrienās un šļūc uz sejas un pārveļās uz muguras. Šis noteikti ir Sema mīļākais gadalaiks
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby Linda B. » 07 Jan 2017, 14:19

Mani takši ir pilnīgs pretstats šitiem sniega mīļotājiem :D Vakar no rīta vispār reāli SASALA tikuši tikai līdz mājas stūrim, draugs dabūjis nest iekšā, jo paiet vairs nevarēja.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 29 guests