lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Blogs and Chats

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby karalislauva » 16 May 2016, 19:58

Ja jums ilga tā palikšana Beļģijā, iesaku Briges ikgadējo ledus skulptūru festivālu! Man Briselē mīļākā pilsētas daļa pastaigām bija no Elsenes uz Uccle - tik skaistas mājas ar burvīgiem priekšpagalma dārziņiem, it sevišķi, pavasarī! Kā arī vēstniecību rajons. Un Forest parks, un Parc du Cinquantenaire, kur dzīvo zaļie papagailīši savvaļā. :) Ja nemaldos, Forest parkā arī varēja suņus bez pavadas, par rotveileriem gan nezinu.
No vienas puses nopūta - ja jūs būtu pārcēlušies uz Briseli 3 gadu atpakaļ, es noteikti ietu draudzēties, neesmu satikusi draudzīgu un sabiedrisku rotiņu kopš, hmm, 18 gadiem? :pastaiga:
Klāu, jūs to Carsharing ar visu Aslanu? ^^
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 23 May 2016, 18:53

Paldies! Ieteikumi vienmer noder! Mes tikai tagad saakam Brux iepaziit. Ja ir vel kadi ieteikumi, es tikai priecashos.
Susis ir sabiedriibas dveesele, es gribetu,lai vinjsh ar citiem sunjiem draudziigaaks, bet shitais vilciens jau ir aizgaajis. Jo vecaaks paliek,jo mazaak vinjam ar citiem sunjiem interesee tuseet. Ar cilveekiem - vienmeer! :dejo:

Jaa, nemaz nebija gruuti atrast kaadu,kursh Susi njem pretim,ja vien maksaaju pilnu vietas cenu. Un Susis ir vislabaakais celjabiedrs ever. Super mieriigs un kaartiigs un ja saka,ka jaagulj, tad gulj ar, neko dariit. Mes te pus Eiropu esam ar carpooling vai vilcienu/autobusu izbraukaajusi. Vieniigais nepiepildiitais sapnis - stopeet ar Susi.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 25 Oct 2016, 10:57

Jau 9 gadus es nāku komplektā ar suni. Jā,jā, Resnais šodien svin 9 gadus.

Image

vakardien ar vīru skaitījām viņa sirmās spalvas un izrādās,ka tādas viņam ir deviņas, haha. Kā saka mūsu audzētāja Māra - mūžīgais jaunietis!
Nekad nebiju domājusi,ka viens sīklopiņš var tā mainīt viena cilvēka dzīvi un redz,kur nu mēs esam. Viņš varonīgi ir ar mani pārvācies no Latvijas uz Spāniju un tad no Spānijas uz Beļģiju, pieņēmis manu vīru (nu te vēl var pastrīdēties), varonīgi nopūšoties pieņēmis faktu,ka esmu atpakaļ universitātē un ar mani kopā brīvdienu rītos studē politiku, ballīšu karalis, Ramblu mauku čoms, policijas selfiju suns, emo karalis, attention whore augstākajā līmenī, mūsmājas tulks un viedokļa izteicējs. Tāds nu ir mans resnais. Katram novēlu tikt pie tā SAVA suņa.
Priekā, Resnais! Tavs gaļas gabals jau ir ceļā.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby ruu » 25 Oct 2016, 14:17

Daudz laimes smaidīgajam purniņam :svecipusam: :dzimene:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby Linda B. » 25 Oct 2016, 15:25

Ko-ko? Vēlreiz par tām maukām lūdzu? :kanepe:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lailamasa » 25 Oct 2016, 19:28

Mēs ar Rufus arī sūtam sveicienus. :alinji:
Image
User avatar
lailamasa
Puppy
Puppy
 
Posts: 145
Images: 43
Joined: 27 Jun 2016, 08:45
Location: Limbaži

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 25 Oct 2016, 21:34

Linda B. wrote:Ko-ko? Vēlreiz par tām maukām lūdzu? :kanepe:

long story short - kad strādāju Barselonas centrā, tad saplēsos ar vienām vecākā aroda pārstāvēm, pamatīgi sakašķējāmies, viņām likās,ka es esmu rasiste un vēl nez kas. Un redz, vienu dienu mans vīrietis nāca mani apciemot un paņēma suni līdz, Aslans ir šarmants, to mēs visi zinājām, bet to,ka viņš ar manām ienaidniecēm sadraudzēsies un ka viņas ar mani izlīgs mieru tikai Aslana dēļ, to gan mēs nezinājām. Tad nu katru reizi,kad pa nakti gājām pa Ramblām uz māju pusi vai ballēties, Aslanam bija savs, vieglās uzvedības dāmu, fanu pulciņš un Resnais vienmēr saņēma nedalītu uzmanību un mīlestību.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 25 Oct 2016, 21:37

lailamasa, ruu paldies par apsveikumu, es jau ceru,ka mums vēl deviņi gadi priekšā. Ar Aslana enerģiskumu es par to nemaz nebrīnītos.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby Spigana » 26 Oct 2016, 08:58

Aslans un Lauva ir pāris, ko es mazliet apbrīnoju - visa tā ceļošana un spēja sadzīvot, un tusiņi un notikumi dzīvē ir vienkārsi fantastiski.
Atliek vien vēlēt vēl daudzus, garus gadus ar tikpat lieliskiem piedzīvojumiem. :roze:
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 26 Oct 2016, 10:44

hehe, paldies, Spīgana.
nav jau viegli, par tām ne tik vieglajām lietām grūtāk pateikt - ka suns var arī protestēt par dzīves vietas maiņu un uzsākt karu pret saimnieci un co; ka ceļot ar lielu teļu ar nav viegli, bet vismaz zini,ka viņš tāds easy - kā būs tā būs,etc.
labā ziņa ir ka Aslans ir pierādījums tam,ka sunim ir pilnīgi po,kur dzīvot,galvenais,ka savējie blakus, galvenais,ka vakarā mēs samīļojamies un ejam visi čučēt.
Man bija 16 gadi,kad dabūju Aslanu, līdz ar to ballītes bija viss,ko viņš zināja, no paša sākuma,hehe. Man liekas,ka viņš tik ļoti pierada,ka māja vienmēr ir pilna ar cilvēkiem,ka katru nakti var iet pie kāda cita čubināties,ka tajā brīdī,kad visa tā vairs nebija, sākās lielās drāmas un ēmošanās. Tagad ir tas pats, pēc svētkiem Aslans vienmēr ir ekstra grūtsirdīgs, guļ savā stūrī un liekas,ka tūliņ, tūliņ sāks raudāt.

citreiz sagursti tikai no domas vien,ka visa ceļošana ir jāplāno tikai par un ap suni, bet man ir paveicies,ka mana mamma ir perfektā bērnaukle un vienmēr ir gatava atbraukt un iedot mums atvaļinājumu :kanepe: atliek tikai nopirkt biļeti, mamma paņem savas mini brīvdienas un brauc pie mums čubināties. Bez viņas es pat nezinu vai mēs kaut kur maz vienītī aizbrauktu.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby Linda B. » 26 Oct 2016, 11:07

lauva wrote:
Linda B. wrote:Ko-ko? Vēlreiz par tām maukām lūdzu? :kanepe:

long story short - kad strādāju Barselonas centrā, tad saplēsos ar vienām vecākā aroda pārstāvēm, pamatīgi sakašķējāmies, viņām likās,ka es esmu rasiste un vēl nez kas. Un redz, vienu dienu mans vīrietis nāca mani apciemot un paņēma suni līdz, Aslans ir šarmants, to mēs visi zinājām, bet to,ka viņš ar manām ienaidniecēm sadraudzēsies un ka viņas ar mani izlīgs mieru tikai Aslana dēļ, to gan mēs nezinājām. Tad nu katru reizi,kad pa nakti gājām pa Ramblām uz māju pusi vai ballēties, Aslanam bija savs, vieglās uzvedības dāmu, fanu pulciņš un Resnais vienmēr saņēma nedalītu uzmanību un mīlestību.

Tas tik ir ko vērts :D Nu rotiņi vispār šarmanti, jo vairāk iet laiks, jo vairāk es saprotu, ka man VAJAG savu, rotiņam manā sirdī ir ļoti īpaša vieta. Bet pagaidām ne, kaimiņi jau ārprātā par maniem 4 takšiem, kur nu ja es vēl rotveileru ieviestu, tantes aizietu ar sirdi! Īsumā, es tās vieglās uzvedības dāmas saprotu, rotveileram pretoties nav iespējams!
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby Henriete » 26 Oct 2016, 14:43

Sirsnīgs sveiciens Aslanam aizgājušā dzimšanas dienā :)
Veselību un vēl ilgu mūžu! :samilejies:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 26 Oct 2016, 22:03

Henriete, paldies! Uz to arī ceram,lai dzīve interesantāka, hehe.

Linda, kaimiņi tev simt punkt trieku dabūtu, hehe. Un varētu izskatīties komiski - tavi black&tan takši un rotiņš (tā ir viņu mamma? :kanepe: )
bet jā, rotveilers, ja grib - var visu. Gan sirdis iekarot, gan iebiedēt. Man dikti patīk šitie ekstrēmie punkti. Un tāāāā pacietība! Puf!
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 28 Oct 2016, 01:38

Kā var uzzināt,ka suns paliek vecāks - miegs ir svarīgāks par patusēšanu ar saimnieci,kas vēlu atbraukusi mājās no savām dienas gaitām. Ja agrāk suns asistēja uz katra soļa, tad tagad ir - ak, tu vēl neej gulēt (esmu tikai 5min mājās)? puuuuf, es tevi negaidīšu, paldies par kūkām.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby ingo » 28 Oct 2016, 08:45

lauva wrote:Kā var uzzināt,ka suns paliek vecāks - miegs ir svarīgāks par patusēšanu ar saimnieci,kas vēlu atbraukusi mājās no savām dienas gaitām. Ja agrāk suns asistēja uz katra soļa, tad tagad ir - ak, tu vēl neej gulēt (esmu tikai 5min mājās)? puuuuf, es tevi negaidīšu, paldies par kūkām.


Jāa, šo piefiksēju šovasar, atvaļinājuma laikā. Sapratis, ka tagad visu dienu būšu mājās, 11-gadīgais Teo mierīgi varēja aiziet uz istabu pagulēt dīvānā, lai jau es tur virtuvē ņemos, ja man tā vajag.
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby karalislauva » 28 Oct 2016, 10:36

Novelots sveiciens ari no mums! Velam otrus 9 skaisti nodzivot!
lauva wrote:citreiz sagursti tikai no domas vien,ka visa ceļošana ir jāplāno tikai par un ap suni, bet man ir paveicies,ka mana mamma ir perfektā bērnaukle un vienmēr ir gatava atbraukt un iedot mums atvaļinājumu :kanepe: atliek tikai nopirkt biļeti, mamma paņem savas mini brīvdienas un brauc pie mums čubināties. Bez viņas es pat nezinu vai mēs kaut kur maz vienītī aizbrauktu.

Jaa, tagad apdomaju, kaa mees nakotnee rikosimies. Variants par "aukli"-gjimenes locekli neslikts. :pastaiga:

Ai, nezinu, kur man latv. val pazuda - datoraa ir uzlikta, bet paarstaaja darboties paarluukaa. Ziime, ka shis dators beidzot saak tieshaam iet pa skuju tacinju.
“All his life he tried to be a good person. Many times, however, he failed.
For after all, he was only human. He wasn't a dog.”
Charles M. Schulz
Image
https://www.instagram.com/yuki_the_smiling_sammy/
User avatar
karalislauva
Junior
Junior
 
Posts: 636
Images: 5
Joined: 23 Sep 2014, 15:21

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 28 Oct 2016, 10:47

mana mamma normāli ik pa laikam pajautā vai mēs kaut kur domājam doties un vai Susis jāpieskata :dejo: un šamam jau patīk - mamma viņu liela un slavē par VISU. Mazā māsa ir staigājoša izklaide ar kuru var dauzīties uz nebēdu un viņai neapnīk (abi gandrīz viena vecuma,haha) un tad mēs abi paliekam kaut kur otrajā plānā (jēēēj,Aslans mūs aizmirsis! varam iet ballēties!)

ingo - re kā, vecums nāk ar dzīvessziņu - ja viņa šo gadu laikā nekur nav pazudusi, tad tagad jau ne tik :kanepe: Aslanam konkrēti ir tā.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby Linda B. » 28 Oct 2016, 16:09

Lasu un nedaudz brīnos. Mēs ne tikai esam gandrīz viena vecuma, bet mums pat māsas ir gandrīz viena vecuma :D Manējā arī brauc ciemos un suņus dzenā nepagurstoši.
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby lauva » 17 Nov 2016, 18:00

Linda B. wrote:Lasu un nedaudz brīnos. Mēs ne tikai esam gandrīz viena vecuma, bet mums pat māsas ir gandrīz viena vecuma :D Manējā arī brauc ciemos un suņus dzenā nepagurstoši.


hehe, tikai man ir tikai viens suns :jautri: , es neesmu saņēmusies paņemt vēl vienu, katru reizi,kad tāda doma ir bijusi un pat suns atrasts, kaut kas ir nojucis un,laikam, labi ka tā. Kad pienāks īstais laiks, būs arī īstais suns.
Bijām domājuši,ka varētu jau vienu pieaugušu suni adoptēt, bet tas diez vai saskanētu ar Resnā ideju par laimīgām vecumdienām.

Mums viss pa mierīgo - Aslanam hematoma gandrīz jau pazudusi, nu var atkal ar mierīgu sirdi vārtīties, ķobi bliežot pret zemi, ir sākusies ziema Beļģijas stilā - ar non stop lietu, miglu un vēju. Un Aslans, pirmo reizi mūžā, ir ticis pie...apģērba gabala. Pagājušo gadu noņēmāmies ar slapju suni gandrīz visu ziemu, pēc slapja suņa smirdošas mājas,etc, šogad tika izlemts par labu ūdens necaurlaidīgajai "suņasegai" kā saka mans vīrs. Aslans nav sajūsmā. Nope, nope,nope. Teikt,ka viņš uz mums skatās kā uz lohiem ir par maz teikts, toties tagad tikai sunim kājas jānosusina pēc pastaigas (pastaigas,kuras mums iet gliemeža ātrumos, jo kungs atsakās iet uz priekšu) :aptracis: un nesmird. un nav viss slapjš. :aptracis: arī izdomājām,ka viņam tas vecums puslīdz cienījams un šajā vecumā nav cool staigāt visu dienu slapjam apkārt.

Pēc mēneša būsim Briselē, atrādām suņudraudzīgu vietu,kur dzīvot, var būt ka varēsim uzprišināt Aslana soc spējas. Jo tagad viņas ir tuvu nullei. Vienīgā komunikācija sanāk ar veco labradora kucīti,kuru ik pa laikam satiekam, govīm, ja vien nesatiekam tās agresīvās, un kaimiņu psiho raselu (tur ir sariešanās un nikna palūrēšana vienam uz otru). Tā paskumji. Ar greizsirdību skatos uz Liepājnieku tusiņ-pastaigām vai vispār atceroties draudziņus ar kuriem kopā satusējām.

Mēģināšu atrast kādu apmācības grupiņu, gribas tikai socilizācijas dēļ, varētu jau arī uzprišināt suņa atmiņu un kaut ko jaunu iemācīties, galīgi nebūtu slikti. Citādi jau Resnais tikai ar cilvēkiem vien tusē un ar saviem sugas brāļiem saprotas ar vien sliktāk un sliktāk.
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: lauva,Aslans un visādi nedarbi.

Postby Linda B. » 18 Nov 2016, 16:29

Mēs, starp citu, nākošgad dosimies uz Beļģiju. Divi kucēni turp dosies, doma šobrīd nogādāt pašiem
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 43 guests

cron