Pixy. Suņu stāsti.

Blogs and Chats

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 26 Aug 2017, 07:21

Imagine wrote:Šodien to pašu piefiksēju garāmejot. Paņēmu un izlasīju. Kā iet trenera amatā?
Līdz septembrim intervija izlasāma arī DinoZoo mājas lapā - https://www.dinozoo.lv/lv/interviews/pa ... paklausibu, ja nu kādam interesē :) . Par komatiem lūdzu nepiesieties, diemžēl kaut kādas izmaiņas parādījās jau pēc manas pēdējās korekcijas un tad, kad ieraudzīju bija par vēlu...
Trenera amatā iet labi, par to jau kaut kad rakstīju, ka caur šo darbu izdodas iepazīties ar brīnišķīgiem cilvēkiem un tā tas patiešām ir. Un suņi, protams, arī ir brīnišķīgi, katrs savādāks, ar niķiem un stiķiem, daudz nākas lauzīt galvu, kā labāk, bet ceru, ka es augu kopā ar katru no tiem, ko satieku :alinji: .
Vasara laikam palika Dienvideiropā kopā ar viņu vasaru, tā arī aizmirsa atnākt, pie mums jau iekārtojies rudenītis. Šorīt pat ar sauli, kas nu jau gan atkal pazudusi. Pie manis ir šaušalīgi slapjš, ar Rīgu ne salīdzināt, viss žļurkst, ceļi izmirkuši, līst katru dienu. Tad nu jāķer katrs momentiņš, kad saulīte parādās :)
Manai mellenītei atkal nav labi ar veselību, tomēr par saulīti priecājas arī viņa :samilejies:
Image
Dāmas aprunājas pa kuru ceļu labāk uz dienvidiem doties :D
Image
Ežziedes, par aukstu no rīta, lai būtu pilnas ar bitēm, pa dienu uz vienas galvas līdz 10 mēdz darboties :)
Image
Vērsītis "augšā - lejā", viens rags droši vien saņem enerģiju no kosmosa, otrs to novada tiem, kas zemāk :jautri:
Image
Image
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 3908
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Imagine » 26 Aug 2017, 10:21

Šorīt pat ar sauli, kas nu jau gan atkal pazudusi. Pie manis ir šaušalīgi slapjš, ar Rīgu ne salīdzināt, viss žļurkst, ceļi izmirkuši, līst katru dienu. Tad nu jāķer katrs momentiņš, kad saulīte parādās


Man kaut kā laimējās, jo augusta pirmās divas nedēļas, kas bija arī atvaļinājumam atvēlētas, bija vienīgās tā patiesi siltās, karstās un vasarīgās. Es vēl cerēju, ka varbūt vasara vienkārši atnāks ar nobīdi, taču jāpiekrīt ir - laiks tagad ir īsteni rudenīgs. Pat gaiss smaržo savādāk - atgādina skolas laiku vasaras brīvdienu noslēgumu laukos.

Tie ragainie kaimiņi tev ir ļoti simpātiski. :)
Imagine
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 452
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 26 Aug 2017, 14:36

Imagine wrote:Tie ragainie kaimiņi tev ir ļoti simpātiski. :)
Aha :elfs:
Image
Image
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 3908
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 04 Sep 2017, 13:12

kumeliņi, kumeliņi, tu man kaunu padarij'!

gājām svēdienas rīta pastaigā pēc piena, un abas!! iepriekšējā dienā bij tik gardu zāli sagrauzušās, tik gariem stiebriem,ka tā,protams, iestrēga pakaļā,kamēŗ sū karājās stiebram otrā galā, tā nu es eleganti rajona vidū ķeksējos ar kaku maisņiem zem astēm... :pilnmeness:

un pie vienas žēlošanās - man nekā neiet ar tiem " suņu bagātināšanas" trikiem, Frīdai viss apnīk vēl nesākot , piem, lupatiņas sabāztas bumbā, vai hiperātri atrisinās - dvieļa atritināšana.

ar Bertu vabše, viņa visam grib izgrauzties cauri,ja reiz nevar to ēdamo izpurināt.

briesmīgākais,ka tā sardele paliek resnāka tikai uz ēdienu paskatoties, kas nozīmē,ka viņai varu dot ļoti maz - ieskaitot dažus našķus pastaigā + kādas " domājamās" spēles ar sausbarību, standarta ēdienreizes saraujas uz gramiem 100 gaļas, bet ir taču arī obd jāpavingrinās vai agility...
balta skaudība pārņem,iedomājoties,cik daudz var dot Habim :D
Image
Image
User avatar
madja
Veteran
Veteran
 
Posts: 1694
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 12 Sep 2017, 12:12

Svētdien biedru lokā noorganizējām treniņsacensības. Izdevās ļoti labas, atmosfēra maksimāli pietuvināta īstām sacensībām, bez visādiem hihi-haha, kas nemaz nav tik vienkārši, jo cilvēki tak zin, ka tās tomēr nav nekādas īstās sacensības. Paši savā starpā stjuartējām, tēlojām tiesnešus un palīgus un visvisādi traucējām suņiem mierīgi strādāt. Keliņa nepiedalījās, viņai šobrīd slimības lapa, bet Habītis nostartēja un parādīja to, pie kā ļoti jāturpina strādāt. Bet tai pat laikā, beidzot izskatījās, ka maza kripatiņa progresa beidzot divniekā ir un tas man bija ļoti svarīgi to redzēt, saprast un atzīmēt :) .
Izturība - kā vienmēr Trišiņa tur pa vidu izskatās pēc pelēka puteklīša :D
Image
Metāls pāri barjerai - bildes lēcienā vienmēr smukas sanāk, tādi centīgi zaķīši :D . Lēcām 70cm, pagaidām neviens tiesnesis nav uzstājis uz tik augstu barjeru, bet jārēķinās mums ar to ir, ka šāds brīdis var pienākt. Drusku blarkt uztaisīja, bet vainīga drīzāk esmu es, ka pirms tam viņu pāris reizes nepārdzinu pāri iesildīties un saprast, cik augstu īsti jālec:
Image
Image
Virzienu aporti arī mazliet nepārliecināti, līdz ar to uzreiz temps lēnāks. Bet galvenais, ka pareizā virzienā, Habī tomēr vēl visu laiku mēdz kļūdīties.
Image
Kociņačgārnbilde :D . Man tajās bildēs vienmēr kaut kas dikti patīk, kad ir "nepareizi"
Image
Un atkal viena smuka "blakus" bilde, abas smaidām :D
Image
Un te kārtējā bilde "no mugurpuses labi izskatāmies" :D . Izskatās, ka viņa ir augstāk, nekā mans viduklis. Mazs, kompakts dzīvnieciņš :pukudupsis:
Image

23.septembrī ir īstās sacensības, vai Keliņa startēs, es pateikt nevaru, nāks tuvāk - redzēs. Ļoti ceru, ka startēs, jo man tik ļoti patīk tagad mūsu izjūtas to darot, ka negribas laist garām. Tomēr, ja nebūs tik labi, kā gribētos, es par varēm neraušos. Habis gan plāno startēt, prognožu, kā izdosies, nav, tā, ka būs interesanti - kā vienmēr :sajucis: .
Image
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 3908
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 19 Sep 2017, 10:30

Lai nebūtu paklausība vien, ar Habīti sestdien/ svētdien apmeklējām frīstaila semināru pie krievu treneres Irinas Paņkovas. Irina ir viena no vadošajām frīstaila trenerēm Krievijā, jāpiebilst, ka Krievija savukārt ir gandrīz vai vadošā valsts frīstailā pasaulē. Nav ko te čabināties, tēmējam augstu :D . Par semināru sīkāk nerakstīšu, bet dažas bildes no video, kurā prezentējām mūsu pusgatavo deju, ielikšu, lai paliek atmiņai :)
Image
Sinhtonitāte :D
Image
Nobeigums ar diviem vienāda auguma dejotājiem :pukudupsis:
Image
Image
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 3908
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Bonny Rain » 19 Sep 2017, 11:59

Cik brīnišķīgs pāris :samilejies:

Vispār, lasu šo blogu (darbā pa drusciņai - esmu vēl tālu no beigām) un apbrīnoju. Gan mērķtiecību, gan neatlaidību, arī uzdrošināšanos sapņot un sekot savam sapnim.
Es vēl esmu tikai pašā suņvedības sākumā - pirmais suns. Pirmās problēmas, pirmās kļūdas, risinājumu meklējumi un, protams, sapņi par paklausīgu suni... :flirts:
Šis blogs (tāpat kā daudzi šajā portālā) ir īpaši iedvesmojošs, jo redzu tās pašas domas, tās pašas problēmas, kas manu prātu urdī. Neļauj visam atmest ar roku un tomēr strādāt un cerēt.
Bonny Rain
Puppy
Puppy
 
Posts: 98
Joined: 01 Aug 2017, 18:35

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby nezinīte » 19 Sep 2017, 14:09

Ļoti labi izskatāties! Tāds cēls suns!
nezinīte
Baby
Baby
 
Posts: 14
Images: 2
Joined: 08 Aug 2017, 15:14

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests