Pixy. Suņu stāsti.

Blogs and Chats

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Elbe » 13 Feb 2017, 16:02

pixy, tas laikam tavs firmas zīmols - Bertai tāpat kā Habītim pārcentīgās teicamnieces/pirmklasnices izskats. Nu, kur var suņiem tik priekšzīmīgu ģīmīti uztaisīt!
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 14 Feb 2017, 09:56

dažām Valentīndienā dāvina rafaello, dažām atved mājās plušķus :rej:

vakar pa dienu man zvana vīrs un stāsta,kā onkulītim,ar kuru vajadzeja bīdīt rebes, esot palicis slikti un viņš ar ātrajiem aizvests uz slimnīcu, bet mašīnā palicis suns. bet,lai es neuztraucoties,viņa kolēģis paņemšot pie sevis,jo onkulīti noteikti pēc pārbaudēm laidīšot laukā. man jau likās,ka vest uz māju,kur divi kobeļi, nav gaiša doma,bet tomēr labāka kā vest pie manām divām kucēm :D
pēc darba man vel bij darīšanas, un visu šo stāstu piemirsusi nāku mājās, a tur no virtuves stūra uz mani bolās divas milzu acis izspūrušā pinkainā galvā :pilnmeness: protams,ka bīglu jaunskungi nebija priecājušies par tādu putnubiedēkli. vīrs aŗī bija pārstājies " priecāties" jo tobis-bobis jau tika pamanījies apčurāt stenderi. pēc šiem vārdiem mudīgi iefīrēju tobi-bobi Bertas būrī

nabags dikti sabijies, ne ēd,ne dzer (toties pagalmā apčurāts ir viss iespējamais),protams,vakar saimnieku nekur neizlaida, šorīt zvanīja un vēl nezināja,kas būs tālāk, vien noraizējies par savu Fricīti (atsaucās gan viņš man vienādi labi vai slikti gan uz Tobi-Bobi, gan īsto vārdu :D)

Berta nesaprata,kamdēļ viņa uz nakti netiek mājiņā,bet,kas pats ļaunākais,mājiņā stāvēja neviena nemīlēts un neapēsts ēdiens(es piedāvāju visu,ko vien varēju izdomāt, Bertai,kas vēl ir uz rīsu diētas tābij īsta spāņu inkvizīcija) tad nu sardele pusnakti trinās ap būri, Bobītis īdēja vienkārši tāpat un visam bonusā aiznākamajam kaimiņam visu nakti rēja suns,ko tas parasti nedara,aiz kam visi mūsmājā nervozēja. ā, un vēl es pašā vakarā ņemoties ar to baru, pazaudēju ārā kaķi, jau tīrot zobus salikās aizdomīgi,ka kaķis nesēž uz palodzes,kamēŗ istaba vēdinās. labi,ka man ir Berta ar komandu "kurkaķis? parādi!"

ejot uz darbu, piedraudēju nabaga nelaimes čupiņai,ka ja tas saimnieks paliks slimnīcā vairākas dienas,tad nāksies iet vannā. šausmīgi šmucīgs tas suns.
kaimiņi gan noteikti padomāja,ka esam nošpikojuši no viņiem,bilde nesanāca,bet tur tiešām ir ego un alter ego,kas nočurāja visu žogu,mēģinot viens otram trāpīt.
Image

galvenais,protams,lai saimniekam laba veselība un man nav jāmeklē tam duksim mājas. uz patversmi tādu bailuli sūtīt roka neceltos.
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby dresetajs » 14 Feb 2017, 11:52

pixy wrote:Atbildības smagā nasta + divi suņi startā + trenera pārdzīvojumi, vakarā biju pilnīgi beigta no pārguruma.


Nu tad beidzot kaut mazlietiņ vari iedomāties kā man bija visu laiku, tad vēl jūs, stjuarti-palīgi, bijat zaļi, un ar savu suni-iesācēju jāstartē, un jāorganizē visu, un ringa darbiniekus jāuzraugā... :medas:

madja wrote:Paldies pixy par itkā objektīvi bezcerīga pāra aizdabūšanu līdz startam un āķa lūpā iemešanu :sirsninas:


Kurš teica kā pāris bezcerīgs?!? Īpaši paklausībā :jaa: No šī dueta viena (ta kura ar asti) noteikti nav bezcerīga, bet spriežot pēc tiesneša vertējuma arī otrai nav ne vainas 8-)
Vēl reiz apsveicu visus 3, bet treneri īpaši! Un pixy, atkal - varbūt sapratīsi cik grūti brīžiem ar tiem sportistiem :kanepe: :medos:
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 14 Feb 2017, 13:56

dresetajs, paldies par apsveikumiem, kā jau teicu, man šīs sacensības sagādāja pilnīgi jaunas izjūtas. Pieļauju, ka ar madju ir vieglāk, nekā ar mani, vismaz pagaidām viņa neizrāda tendenci, ka vajag visu, daudz un uzreiz, drīzāk otrādi - iepleš acis un brīnās - oho, tas arī sanāca :D . Strādāsim tālāk, ceru arī uz Tavām konsultācijām, bet man ir ļoti liels prieks, ka Tava skepse ir mazinājusies. Tā arī atbilde uz
dresetajs wrote:Kurš teica kā pāris bezcerīgs?!?
Teikt jau neteica, bet padomāja gan :kanepe: .
Tāda sajūta, ka Habītis patiešām saprata, ka es ļoti gribu ar viņu startēt - vakar vakarā izdevās pirmais salvetes tests un šorīt jau viņa meklējas nepārprotami. Var jau teikt, ka varbūt būtu bijis labāk, ka nestartētu - vismaz tik šausmīgi neizgāztos, bet es gribēju startēt un uzskatu, ka mūsu kopējai pieredzei arī šāds baisas kvalitātes starts ir vērtīgs un nākotnē ar plusa zīmi. Vienmēr ir labākais variants, pat, ja tai brīdī tā neliekas - tas ir un paliek mans moto :jaa: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 14 Feb 2017, 15:26

pixy wrote:vismaz pagaidām viņa neizrāda tendenci, ka vajag visu, daudz un uzreiz, drīzāk otrādi - iepleš acis un brīnās - oho, tas arī sanāca


es nezinu,kak karti ļažut nakotnē,bet vismaz pagaidām es labi apzinos,ka visu un daudz gribot nāktos krietni vairāk strādāt :kanepe: which i don't

un brīnīties ir forši,tas tiešām bija tāāāds pārsteigums skatoties sacensību video - tam sunim vislaik kustās aste! tas nozīmē,ka viņam patīk!!!
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby dresetajs » 14 Feb 2017, 20:55

pixy wrote: Tā arī atbilde uz
dresetajs wrote:Kurš teica kā pāris bezcerīgs?!?
Teikt jau neteica, bet padomāja gan :kanepe: .


Ne par pāri :kanepe: Un man tiešam milzīgs prieks kļūdīties!!!
Stulbi, bet suns bez saimnieka mācīties un sportot nevar...
User avatar
dresetajs
Veteran
Veteran
 
Posts: 4743
Joined: 15 Jan 2010, 09:45
Location: Rīga, Ķengarags

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 15 Feb 2017, 19:34

Teicu, ka pēc sacensībām ielikšu ringa izkārtojumu. Šis zīmējums ir 12.februāra OB-3 rings, pieņemu, ka tie, kas nenodarbojas ar OB neko daudz no tā izlobīt nevar, bet varbūt arī šoreiz tas nav tik svarīgi, tik daudz, ka visi vingrinājumi ir salikti secīgi un katram izmantojamajam priekšmetam ir sava vieta jau redzēt var. Reāli uz laukuma visi starta punkti, apļi, aportu, konusu, barjeru vietas tiek iezīmētas vai nu ar līmlenšu gabaliņiem (zālē) vai pūšamo krāsu (ārā). Tad ringa darbinieki izstaigā, sadala pienākumus un iemācās, ko katra no šīm zīmītēm apzīmē un pirms katra vienginājuma novāc to, kas jau izmantots un uzliek nākamā vingrinājuma rekvizītus. Ringu plānojot arī par to ir jādomā, lai šī noņemšana un uzlikšana būtu puslīdz ērta, lai pa ceļam kaut ko varētu noņemt un nebūtu jāskraida turpu šurpu. OB-3 optimāli ir vajadzīgs stjuarts un divi palīgi, lai dalībnieka starts noritētu raiti un nebūtu starp vingrinājumiem ilgi jāgaida. Otrs būtisks aspekts sastādot ringu ir, lai iepriekšējā vingrinājuma finišs un nākamā vingrinājuma starts nebūtu pārāk tālu viens no otra un sportistiem nebūtu jāveic gari pārgājieni, kas gan aizņem laiku, gan tomēr rada papildus grūtības, jo sunim un saimniekam vēl ilgāk jākoncentrējas un nedrīkst atslābt.
Image
Ielikšu arī šo pašu sacensību OB-3 blakus iešanas shēmu. Te gan, man liekas, visu var saprast, jāņem tik suns un jāiet :) :
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 16 Feb 2017, 12:04

Ek, gribējās par šito patērzēt, bet laikam tak tas atkal ir no "atomfizikas nozares" sērijas :D . Nav tik ļauni, re, kur nacionālās klases blakus iešanas shēma, ceru, ka tas mazliet reabilitēs Ob sportu normālu cilvēku acīs :neparliecinats:
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 16 Feb 2017, 12:18

kamõn, nestādos priekšā,kā neiesaistītas personas no tā laukuma bildes varētu dajebko izlobīt :D

kā specjālists gan varu pateikt,ka nu ļoooti smuks laukums - gan tas,kas reālais,gan zīmējums. mani pirmie bij kautkādi šitādi ar mēŗogu skaitot pa rūtiņām :D
Image
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Māra » 16 Feb 2017, 12:50

Jep, atomfizikas nozares rasējumi :kanepe:
Pat kad uz OB rallija pirmo nodarbību teica paskatīties tās zīmes, lai zin, es tur acis izskatīju un kā biju blonda, tā paliku. Protams, ka stop ir apstāšanās, bultiņas - attiecīgā virzienā kāda kustība, bet skaidrība tapa tikai un vienīgi pēc izskaidrošanas uz vietas un es daudzas no tām zīmēm nebūtu atkodusi, tomēr tik daudz specifiski sīkumi. Jo trīs bultas rotē kara savā virzienā - ej un izproti :D

Tavas līnijas protams, ka aaaaaptuveni ir skaidras ar apzīmējumu blakus, bet - kā tas liekas kopā, kas pēc kā, kā tulkot, ka lasīt šo - nulle. :)

Ja tev ir pacietība skaidrot bērnudārza līmenī - es ar prieku palasītu. ^^
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 17 Feb 2017, 12:40

Apskatīju rūpīgi savu zīmējumu un nācās žēli nopūsties - lai to izskaidrotu, ir jāpārstāsta visi OB-3 normatīvi. Pieiesim tam no vienkāršā gala - te būs nacionālās klases laukuma izkārtojums:
Image
Un šo jau vairs nav tik grūti izskaidrot. Kreisajā pusē stabiņā vingrinājumi sarakstīti to izpildes secībā. Šajās sacensībās, globāli secība var būt pilnīgi jebkāda. Tātad, pirmais vingrinājums blakus iešana, tās shēma karājas pāris postus augstāk un man šķiet, ka tur gan viss ir skaidrs. Iet normāli, tad drusku paskrien un tad atkal iet normāli. Ja nu vienīgi vēlreiz jāatgādina OB specifika - hendlers uz savu galvu nedara neko. Shēma ir priekšā stjuartam un tas arī saka, kurā brīdī jāsāk iet, kur jāpagriežas un kad jāmaina temps. 2.vingrinājums - barjera. Tā tur uzzīmēta ar zilu krāsu, atrašanās vieta gan ir aptuvena un man pat šķiet, ka sacensībās beigās bija otrā virzienā, bet apmēram tur viņa bija paredzēta. 3.vingrinājums komplekss - sunim jāapguļas pie kājas, saimnieks aiziet tam priekšā, šajā klasē pats izvēloties, cik tālu ies un ar balsi un žestu vienreiz suni pieceļ sēdus un vēlreiz apguldina. Ķermenis nedrīkst kustēties (es par hendleru), tikai roka un balss. Un arī to brīdi, kad pozīcijas jāmaina rāda stjuarts. 4.vingr. - stāvi kustībā un tā līnija atzīmē iešanas garumu un virzienu. 5m, tad komanda, suns paliek stāvot un atkal 5m. 5.vingr. - piesaukšana, līnija apzīmē garumu, cik tālu saimniekam būs jāaiziet, nac.klasē tie ir apmēram 15m. 6.vingr. - sēdi vai guli kustībā pēc izvēles, apzīmējumi tie paši, kas 4.vingr. Pēc tam grupu vingrinājumi, tie kubiciņi ir vieta, kur izturībā apmēram sēdēs suņi. Domāju, ka šito var saprast, tā vēl nav atomfizika :D . Attiecīgi katrā klasē vingrinājumi kļūst arvien sarežģītāki un arī apzīmējumi līdz ar tiem. Ringu parasti būvē, sākot ar trešo klasi un uz vienkāršāku, izmantojot tos pašus iezīmētos punktiņus arī citās klasēs. Tā ja, laikam jau ar šo arī diskusija par ringa izkārtojumu beigsies, bet vismaz kāds neliels ieskats šajā "mākslā" ir sniegts :kompisbietee: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Māra » 21 Feb 2017, 12:40

pixy, jau ieķeksēju sev, ka jābrauc klausīties tavi skaidrojumi, jo piedāvājums izklausās fantastiski kārdinoši un interesanti. Ja tiešām tikšu, vēl personīgi pieteikšos uz konsultāciju maliņā.

Bet ienācu paciemoties še, jo te tāds gudro prātu apkopojums parasti un man divi jautajumi, kam vajadzīgas zināšanas un pieredze.

1) Kā ir ar komandas "sit up" mācīšanu lieliem vai gariem (korgiji, takši) suņiem? Vai tas nāk par labu mugurkaulam un līdzsvaram vai tieši otrādi? Internets man atbild, ka to nevajag darī tikai tad, ja sunim jau ir kādas problēmas, piemēram - ortopēdiskas. Bet ja vesels suns? Vai tas var ko nodarīt?
Ar sit up domāju šo:
Image
pixy, vai savām ne maza izmēra dāmām šo māci/-īji?
Es jau arī nedomāju, ka suni nosēdina uz ilgu tā. Izpilda, dabon našķi, un brīvs. Un tā dažas reizes dienā.
Mans novērojums, ka iemāca sunim savākt sevi vairāk un līdzsvaram labi. Bet tas veselības aspekts...

2) Pētu nekurtus un uzdūros šādam sportam - "Schutzhund" training. Vai tas ir tas pats IPO vai tomēr kkas cits? Jo vispārīgi pārskrienot aprakstam izskatās jau pēc viena un tā paša, bet varbūt kko palaidu garām?
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 21 Feb 2017, 13:16

Māra wrote:pixy, jau ieķeksēju sev, ka jābrauc klausīties tavi skaidrojumi,
Šeit nav nekādas informācijas, kādi skaidrojumi būtu jāklausās, tādēļ vismaz links uz pasākumu - https://www.facebook.com/events/261906260917427/. Cerams, ka darbaroku pietiks un, ja kādam gribēsies ko uzzināt, es to varēšu nodrošināt :) .
"Zaķa" mācīšana - manas abas māk, Keli šī komanda skan "tupi", Habim - "zaķs". Ir gadījies, ka izklaidējoties sēdinu abas un tad man ir "tups zaķis" :kanepe: . Bet es biju ļoti piesardzīga ar šo pozīciju, Habis to sāka apgūt tikai ap divu gadu vecumu un ļoti, ļoti pamazām, pirmajā laikā tikai kājas atraut no zemes un uzreiz atpakaļ, neuzliekot uz muguru slodzi. Patiesībā es viņu vēroju un ļāvu viņai pašai saprast, kurā brīdī viņa spēj to muguru noturēt. Pie tam bija ļoti jāseko tam, kā viņa ir apsēdusies, ja sakritusi savā iemīļotajā "kucēnpļokā" - nekas tur nesanāca un noteikti bija jāpārsēdina. Šobrīd viņa var gan pacelties, gan kādu mazu brītiņu nosēdēt, varbūt vēl pielikšu dažas sekundes klāt, bet nekādu ilgstošo sēdēšanu zaķī es viņai neprasīšu. Iespējams, esmu par daudz piesardzīga, bet viņa tomēr ir pat ne tikai liels suns, bet gigants. Keli sāka mācīties mazliet agrāk, ap gadu, bet arī ļoti pamazām. Turēties augšā jaunākam suni par gadu es laikam neieteiktu, ja tā nav kāda ļoti viegla un maza šķirne. Bet pieņemu, ka viedokļi ir dažādi, citiem liekas, ka to vispār nevajag darīt, jo tas nav dabiski, citi tā trenē muguras muskuļus.
Māra wrote:"Schutzhund" training
Jā, tas pēc uzstādījuma ir tas pats IPO, cik saprotu, vāciešiem gribas, lai viņiem ir kaut kas speciālāks, tādēļ viņi tā kā uzskata, ka tas ir viņu brends. Bet neesmu ļoti gudra IPO lietās, varbūt ir kāda mikroskopiska nianse. Uzprasīšu Pēterim, būs "gudrās galvas" precīzs izskaidrojums :) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby madja » 21 Feb 2017, 13:35

Par garmugurainajiem zaķiem runajot - laikam kā vienmēr viedokļi atšķiras un patiesība ir pa vidu, sākot no " vispār nevajag", " ne ātrāk par gadu' un beidzot ar dažus mēnešus veciem kucēniem - bildes,kuras FB redzēju visnotaļ itkā sakarīgai korgiju audzētājai
Bertai ap gadu sāku ierādīt, bet tikai nupat,nupat viņa pati smuki izslejas - tas tiešām izskatās pēc spējas saturēt kopā pašam savu muguru.
piemēram, Frīdai es mēģināju mācīt jaunībā, bet tur galīgi nekas nesanāca, skaidroju pie sevis ar to,ka viņai tas mugurkauls tik kārns un izliekts,ka nesanāk , tapat kā uz muguras viņa īsti nevar apgulties uz cieta pamata
Image
Image
User avatar
madja
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1774
Joined: 15 Apr 2010, 14:37
Location: Čiekurkalns

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Alpina » 21 Feb 2017, 16:00

Tups zaķis :kanepe: :kanepe: :kanepe:
User avatar
Alpina
Puppy
Puppy
 
Posts: 468
Images: 13
Joined: 22 Dec 2014, 09:25

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Māra » 21 Feb 2017, 18:16

Jā, par tupu zaķi arī dikti sasmējos. Ļoti izklaidējoša komanda :kanepe:
Bet par to zaķi - nu ok, augošam organismam saprotu, ka nevar neko samocīt, lai izaug. Bet vai ir pamats domāt, ka arī pieaugušam tas kaitē? Jo labprāt atteiktos no šīs komandas, ja zinātu, ka pēc gadiem tas var atstāt ietekmi uz suņa veselību.

madja, tev Frīda toč kurts :kanepe: Tikai izskats maldinošs :D
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 22 Feb 2017, 09:43

Māra wrote:Bet vai ir pamats domāt, ka arī pieaugušam tas kaitē?
Nevaru pretendēt uz neapstrīdamu viedokli šai jomā, bet man šķiet, ka, ja suns pats bez spiešanas ir sācis turēt to muguru, neļurkājas, līgani pieceļas un nolaižas, tad tas nav kaitīgi, bet tieši otrādi, trenē muguras muskuļus un padara tos stiprākus. Balansa seminārā suņi šo pozīciju (tie, kas mācēja uz zemes) mēģināja arī uz bumbas, kur pamats nu galīgi nav stabils. To es laikam Habim neprasītu, lai gan mēs uzjautrinājāmies, ka tas varētu būt grandiozs skats, kad viņa taisa "zaķi" uz metru augstas fitnesa bumbas :D . Nu jā, un droši vien ir jābūt gana objektīvam, lai saprastu, ka pienācis vecums, kad atkal ļoti jāsāk uzmanīties. Bet šis viss attiecībā uz gigantiem un garmugurjiem, "normālam" sunim man vispār neliekas, ka tas varētu kaut kā kaitēt.
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby Dark Amber » 22 Feb 2017, 11:10

Man Kendijai komanda ZAĶIS ir viena no mīļākajām, ko viņa raiti pilda, gan tad, kad to prasu es, gan tad, kad viņa savā ceļā ierauga "vājos punktus" (piem., vīru ar vakariņu šķīvi vai aizbraucot ciemos pie manas mammas). Pie tam Kendija prot papildus zaķa pozai ar acu skatienu norādīt, ko tieši viņa vēletos saņemt atalgojumā par tik skaistām izdarībām. Un šis skatiens ir absolūti nepārprotams. Ar vienu acs kaktiņu tiek kontrolēta arī mana reakcija un ļoti bieži teatrālais izpildījums beidzas ar bezmaz vai traģisku nopūtu, ieraugot manu neakceptējošo sejas izteiksmi. Smieklīgi bijis, kad biju atstājusi Kendiju ciemos pie manas mammas- Kenducis sēdējis lūdzošā zaķa pozā pie ledusskapja durvīm un tecinājis garu, garu siekalu... Man, protams, tika teikts, ka sunītis par to netika cienāts (nē, nē, sunītim taču ir diētiskais režīms), bet mana intuīcija saka diametrāli pretējo- siera klucītis noteikti zaudēja daļu no sava iepriekšējā svara...
User avatar
Dark Amber
Puppy
Puppy
 
Posts: 256
Images: 0
Joined: 14 Jan 2010, 14:01
Location: Liepāja

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 22 Feb 2017, 12:33

Dark Amber, Tu man atgādināji senu māsīcas stāstīto - Jelgavā autobusa pieturā reiz esot kaķis šādi izpildījies - nācis pie cilvēkiem un sēdies "zaķī", mēģinot izmangot kaut ko ēdamu. Viņa toreiz esot mēģinājusi kaķim iestāstīt, lai dodas uz pārsimts metrus attālo piena veikalu, tur tāda centība 100% būtu attaisnojusies :D . Es esmu labāks cilvēku dresētājs kā Tu, jo maniem suņiem neviens bez akcepta neko nedos un to viņas labi zin. Līdz ar to pilnīgi nekas netiek izpildīts bez komandas, jo nav tak vērts censties :D . Bet, ja vērtējam Kendijas uzvedību no šī "kaitīgs - nekaitīgs" viedokļa, domāju, ka tas ir vēl viens pierādījums tam, ka suns, stabili iemācoties šo pozu nejūt diskomfortu vai pārmērīgu piepūli, pretējā gadījumā diez vai viņš to piedāvātu pats. Un rotveilers noteikti nepieder pie vieglajām, lunkanajām šķirnēm :jaa: .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Pixy. Suņu stāsti.

Postby pixy » 22 Feb 2017, 17:52

Ziema vēl drusku mūs aplaimo, un es esmu no tiem, kas par to bezgala priecājas. Šorīt bija -10, pilnīgi mierīgs, vēl pēdējais stingums pirms pavasara kņadas un ņudzoņas :)
Image
Toties tagad virpuļo putenītis un atkal ir tik skaisti! Izgājām laukā, lai var izbaudīt stihiju, citādi pa logu tomēr nav tas:
Image
No rīta trenējāmies, neatceros, vai te par to bijusi runa, bet fakts ir tāds, ka abi mani suņi šobrīd ir "pazaudējuši" kvadrātu un mēs pieliekam lielas pūles, lai to atkal "atrastu". Toties pēc treniņa nav nekādu grūtību kvadrātu atrast un noinspicēt, vai tur nav palikušas kādas liecības no kārumu izsniegšanas :D
Image
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 15 guests