Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Blogs and Chats

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 14 Jan 2012, 10:48

Ilgi gaidītam sniedziņam piemīt maģisks spēks. Vakar, kad uzsniga sniedziņš, palaidu suņus pagalmā un izrādījās, ka Pandam pēkšņi sākusi interesēt cietā, lielā bumba (boomer ball), par kuru neviens no suņiem nelikās ne zinis kopš vasaras. Sākumā ar to sāka spēlēties Robijs, ko ieraudzījis virstēviņš, spēlei pieslēdzās un finālā spēlējās pats ar sevi un bumbu:D
Protams, sniegs tika arī lielos daudzumos ēsts! Esmu novērojusi, ka baltie bullīši sniegu ēd vairāk nekā tumšie, goda vārds! Piemēram, ja Panda un Meskis sniegu ēd lielām mutēm, Robis tik nedaudz pagaršo un viss. Tomēr vislielākais sniegēdājs mūsmājās ir Panda. Viņam ir izveidojusies sava veida sniega atkarība. Kaut tas uzsnidzis tik plānā, plānā kārtiņā, tas tāpat ir jāēd. Lielām mutēm tiek kampta plānā sniega sega kopā ar sūnām un zālēm. Tālāk Pandā darbojas pārstrādes mehānisms, kas mutē šķiro sniegu no nesniega un pēdējais pa lielās mutes kaktiņu tiek izsviests ārā. Dikti jautrs paskats!
Lai pārliecinātos, ka viss vakar piedzīvotais nav nosapņots, Panda pat paprasījās ārā 2.00 naktī, lai paēstu sniegu un pa to izlēkātos kā tāds jauns āzis:D. Tā kā ar pārbaudes rezultātu viņš bija apmierināts, silti saritinājies viņš guļ joprojām.

Image
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby madzhy » 14 Jan 2012, 16:14

man fascinē šo bračku savstarpējās attiecības, kuru noskaņu var labi manīt bildēs! :samilejies:
I named my dog Stay so I can say, "Come here, Stay. Come here, Stay." (Steven Wright)
User avatar
madzhy
Junior
Junior
 
Posts: 605
Images: 20
Joined: 13 Jan 2010, 12:51
Location: LV

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Ievucisss » 14 Jan 2012, 18:04

Es ari vienmer skatos un lasu par cetrotni ar sajusmu :aptracis: Nu tik superiigi vinji :samilejies:
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby agrita » 14 Jan 2012, 18:35

Šī četrotne tiešām ir īpaša. Atliek aizbraukt uz kaut nedaudz pie šiem, lai uzlādētos uz veselu nedēļu. Tieši ar viņiem sākās mana buciņmīlestība, jo viņi bija pirmie, ko satiku :sirsninas2:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 15 Jan 2012, 18:57

Paldies, draugi! :sirsninas:
te šodienas telefonbilde
Image
Apmēram trīs purnu attālumā no šiem divien draudziņiem atrodas svaigi ceptas, smaržīgas kanēļbulciņas. Sadevušies rokās puiši kaļ plāniņu kā pie tām tikt :velnins:

Starp citu, esat piefiksējuši, ka bullīši murrā, kad ir laimīgi!
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Anita :) » 16 Jan 2012, 09:42

Panda Bear wrote:Starp citu, esat piefiksējuši, ka bullīši murrā, kad ir laimīgi!


Tad sanāk, ka viņi tika pie kanēļbulciņām? :flirts:
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 16 Jan 2012, 10:18

Anita :) wrote:
Panda Bear wrote:Starp citu, esat piefiksējuši, ka bullīši murrā, kad ir laimīgi!


Tad sanāk, ka viņi tika pie kanēļbulciņām? :flirts:

Tika un tiek joprojām :velnins: , no viņiem kā no mušām jāatkaujas, ēdot saldumus :velnins:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Linda B. » 16 Jan 2012, 23:11

Es te npar bullisiem,bet par tam bulcinam.Pati vinas cepi?Ja,ta varbut ar recepti nav zel padalities :sarkstosa:
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 17 Jan 2012, 10:32

Es parasti cepu no kātainās mīklas, ja ir laiks - uztaisu pati, ja nav, nopērku veikalā gatavu. Mīklu izrullēju, nosmērēju ar saputotu olas baltumu (ja nav, izlīdzos ar cukurūdeni), pārkaisu ar kanēļa un cukura maisījumu (vai magoņu un cukura), tad rullēju (saveļu) no vienas malas garā desā. Kad desa savelta, ar asu, ūdenī samērcētu nazi griežu to apm. 2 cm platās ripās. Uzkarsēju cepeškrāsni līdz 180 grādiem. Ja izmanto kārtaino rauga mīklu, uz cepešpannas kārto bulciņas ar domu, ka tās krietni izpletīsies. Ja parasto kārtaino mīklu, tad neko daudz bulciņas "neaugs", bet distanci tāpat prasās. Tātad, tās desas ripas liec uz cepampapīra, uz to plakanās virsmas, pārzied ar saputotu olas baltumu, pārber ar kanēļa un cukura maisījumu vai tikai cukuru, tad, kad plīts uzkarsusi, šuj iekšā un pēc minūtēm 12 - 15 gatavas ņem ārā.
! Katrai cepeškrāsnij ir sava temperatūras un laika izjūta, tāpēc manis minētos ņem aptuveni!
Nu un tad tik ēsanas vaina! Tik neaizmirsti pacienāt četrkājainos, jo viņi, visticamākais, būs aktīvi Tev palīdzējuši un jutīsies nopelnījuši savu tiesu ;).
Man īpaši patīk sacept kanēlbulciņas īsi pirms ciemiņu ierašanās - visa māja smaržo, radot tādu welcome sajūtu ;).
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Anita :) » 17 Jan 2012, 13:27

Panda Bear wrote:...Man īpaši patīk sacept kanēlbulciņas īsi pirms ciemiņu ierašanās - visa māja smaržo, radot tādu welcome sajūtu ;).


Pamatīgi IR izdevies, man jau no vakardienas magoņbulciņu smarža un garša jūtās :) ņam.
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby pixy » 17 Jan 2012, 14:27

Panda Bear wrote:Man īpaši patīk sacept kanēlbulciņas īsi pirms ciemiņu ierašanās - visa māja smaržo, radot tādu welcome sajūtu
Man baigi liekas, ka es pat kaut kur lasīju pie mājokļa pārdošanas trikiem, ka šī bija viena no smaržām, ko ieteica, kad potenciālie pircēji nāk skatīties - vēl laikam bija kafija un grauzdēts cukurs.. Par kanēļmaizītēm - ja regulāri cep, neaizmirsti, ka 4.oktobris ir Kanēļmaizīšu diena - Zviedrijas kalendārā tā ir oficiāli atzīmējama diena un tie noteikti ir svētki, ko ir vērts ieviest arī savā mājā :) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 17 Jan 2012, 15:04

pixy wrote:
Panda Bear wrote:Man īpaši patīk sacept kanēlbulciņas īsi pirms ciemiņu ierašanās - visa māja smaržo, radot tādu welcome sajūtu
Man baigi liekas, ka es pat kaut kur lasīju pie mājokļa pārdošanas trikiem, ka šī bija viena no smaržām, ko ieteica, kad potenciālie pircēji nāk skatīties - vēl laikam bija kafija un grauzdēts cukurs.. Par kanēļmaizītēm - ja regulāri cep, neaizmirsti, ka 4.oktobris ir Kanēļmaizīšu diena - Zviedrijas kalendārā tā ir oficiāli atzīmējama diena un tie noteikti ir svētki, ko ir vērts ieviest arī savā mājā :) .


Jap, man patīk arī kafija, piparkūkas. Es zinu,ka kaimiņi mani gatavi nogalināt arī tad,kad es cepu cepeti un sautēju un pēc tam apcepu kāpostus, kā arī, kad vāru ļoti aromātisko kāpostu zupu :dejosuns:
Tā kā vienīgais, kas man normāli aug dobē, ir garšaugi, es tos sagatavoju ziemai un nekautrējos lietot tā, ka smaržo visa māja :medos:
Ar to bulciņu ēšanu gan es neaizraujos, lai drēbēs ielīst varētu, bet, ja nebūtu par to jādomā, eh....... kā es atlaistu :D Bet, 4. oktobris jau ir ierakstīts manā plānotājā - būs!
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Anita :) » 17 Jan 2012, 15:08

Laikam sals pieņemsies spēkā... nu šitādas gardas tēmas panesās
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Linda B. » 17 Jan 2012, 17:03

Paldies par recepti!Vakar uzgoogleju velvienu,tagad bus jasanemas un japamegina abas
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 28 Jan 2012, 13:45

Mums šodien laiska diena, ārā auksts, ķepas salst

Image

Image
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 16 Jun 2012, 16:01

Šo auto nobildējām šodien pie Dzīvnieku veselības centra :jaa:

Image
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Korfa » 17 Jun 2012, 22:50

Šeit bildīte no otrās skonto izstādes dienas...
Image
Korfa
Junior
Junior
 
Posts: 711
Images: 23
Joined: 13 Jan 2010, 13:58

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 18 Jun 2012, 07:39

Korfa wrote:Šeit bildīte no otrās skonto izstādes dienas...
Image


Paldies! Prieks bija iepazīties! :sirsninas:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests