Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Blogs and Chats

Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 29 Mar 2011, 20:25

Labdien, es esmu 36 gadus jauna rīdziniece pēc pieraksta, bet cēsiniece vai pāvilostniece pēc dvēseles stāvokļa vai gadalaika. Esmu četru bulterjeru mamma - ģeda Pandas, rūpīgā Tīģera (meitene), jautrīša Meška un supermīļuma Robija. Ilgi biju ceļā uz savu blogu, savus stāstus par tārpu - kodes dēlu, kandžas aparātu un suņu dienām un nedienām, uzticot citām sadaļām. Un ar reizi nāk tas brīdis, kad PB nolēma, ka ir ko teikt un piereģistrēja savu blogu.
Šaujam salūtu, šampaniets atvērts..... :apdzerusies: Panda Bear ir savs blogs :dejosuns:
Ceru, ka pieņemsiet savā barā :esmilu:
Tūlīt sākšu blogot :hih:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby agrita » 29 Mar 2011, 20:40

PandaBear, tu jau zini, kas būs biežākais ciemiņš tavā blogā. Kā nekā esmu tavas bullīšģimenes fane :D :hih:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Maija_Dakota » 29 Mar 2011, 20:44

Aaaiziet! PB ir talantīga runātāja un lietu bīdītāja - redzēsiet paši :D :labipadarits:
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 29 Mar 2011, 21:02

Stāsts par viesnīcu.
Mūsu draugi bulterjeristi palūdza man sameklēt viņiem viesnīcu Rīgā. Lai viņi būtu mums tuvāk, meklēju viesnīcu Pārdaugavā. Mums vistuvāk bija līdz šim man nezināma viesnīca Spāre. Cena par double istabu līdz marta beigām bija Ls 15 bez brokastīm. Apskatot viesnīcu - nekas īpašs, maza (15 istabas), istabas tīras, istabā TV, duša, parkings pie pašām durvīm, viesnīca saistīta ar boulinga centru un interesantu bāru, bet suņi welcome un bez papildus maksas. Tā kā šī viesnīca maniem draugiem neiekačāja, meklēju citu.
Cenas, ko esmu norādījusi ir par istabu šajās viesnīcās martā un ne brīvdienās!!!
Radison SAS Daugava - 99 EUR par nakti (ar brokastīm) + 10 EUR par dzīvnieku + 5 Ls par parkingu.
Islande Hotel 50 - 60 UR (atkarīgs vienvietīgs vai divvietīgs numuriņš) + 10 EUR par dzīvnieku + Ls 3 par stāvvietu.
Hotel Elephant dzīvniekus pieņēma, bet, diemžēl ir slēgta.
Maritim Park Hotel 70 - 80 EUR (atkarīgs vienvietīgs vai divvietīgs numuriņš), brokastis iekļautas cenā, papildus jāmaksā par petu EUR 15, parkings ir iekļauts cenā.
Tā kā pati esmu bijusī jūrmalniece, palūkojos arī uz turienes zināmākajām viesnīcām.
Pirmkārt zvanu uz Hotel Jurmala SPA, kur saņemu atbildi, ka viesnīcā var atrasties suņi līdz 10 kg. Uz jautājumu, kādas šķirnes ir man, saņemot atbildi "bulterjers", meitene otrā pusē noskurinās. Un tā kā man nav ko zaudēt, izglītoju viņu pieredzētajās situācijās ar mazajiem (līdz 10 kg) suņiem, kur ir koduši manējos un uzjautrinos par darbinieces pieklājīgo attieksmi un šķirnes Bull Terrier raksturojuma uzklausīšanu :hih:
Nākamais zvans uz Baltic Beach Hotel. Uzreiz sāku ar jautājumu, vai pie viņiem var nakšņot ar mājdzīvnieku (pašai jau jautri par formulējumu "mājdzīvnieks", paveras fantāzija).
Meitene jautā: suns?
Saku: Jā, suns!
Meitene: a kāds jums suns?
Saku: Bulterjers! :nadzinji:
Meitene: cik viņš liels un cik sver?
Saku: Nūuu, viņš nav tāds liels, viņš vidējs. Sver ap 20 kg. (Skaidroju, ka izmēram ar svaru nav sakara, jo suns neliels, bet muskuļots)
Meitene: nē, pie mums var tikai Jorkšīras terjerus - tādus mazus
:hih: :hih: :hih: :hih:
Nu rasisti tie Jūrmalas hoteļi! :sajucis: Un tā, lai savās weblapās ieraksta - ar petiem pie mums var, bet līdz 10 kg un ar Jorkiem :velnins:
Tā es kaimiņvalsts suņam viesnīcu meklēju :hih:
Ja kas, arī Day's hotel ņem ar suņiem un Tallink Hotel arī.
:labipadarits:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 29 Mar 2011, 21:05

Maija, Agrita PALDIES! Mans gan ir sliņķis, bet es centīšos izklaidēt tautu :jaa:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Laura » 29 Mar 2011, 21:10

Klau, runājot par hoteļiem un suņiem... Ir tā viena viesnīca, kur suņinieki bieži paliek - gandrīz Imantā. Kaut kāds ABC vai kaut kas tāds (viņš tur pie DEPO gandrīz). Tur, man šķiet, cenas bija krietni draudzīgākas.
Bet par blogu - forši! Mums, daudzsuņabērnu mātēm, ir jārunā! :)
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Kriste » 29 Mar 2011, 21:14

He-he! Labs! 8-) Un kur viņi beigās palika?! Pie tevis? ^^
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 29 Mar 2011, 21:27

Iepazīsimies ar galvenajiem varoņiem! :esmilu: (gan jau stāstos šos īpašos suņus sastapsiet)
Panda
virssuns, tēviņš kārtīgais, labs draugs, uzticams suns, ģimenes galva

Image

Tigers
namamāte, gādīga, mīļa, atsaucīga, rūpīga meitene, kas apzinās savu vērtību puišu ģimenē, ir vienlaikus māsa, mamma, medmāsa, mājsaimniece, pavāre un visskaistākā suņu meitene
Image

Meškis (tulkojumā no lietuviešu valodas - lācis) rotaļīgs, amizants, mūsu ģimenes supersportists, vislielākais tusētājs, vienmēr pozitīvi noskaņots, mīļš tēviņš, arī mazāku suņu aukle. Pēc īstā vārda Real Devil Inside - tāpēc arī tāda bilde :velnins: .
Image

Robis, jeb Naughty Banderas Of Excalibur. Ne par velti es viņa pilno vārdu pieminu :jaa: krievu forumā lasīju - tulkoju "Kā kuģi nosauksi - tāds būs tā peldējums (kuģojums)" , jeb - kak karablj nazavjosh, tak i poplivjot. Piemērojot šo sakāmvārdu konkrētajm tēviņam, man tas liekas perfekts! Robijs ir absolūts mīļums, viņš ir sieviešu favorīts - iekaro katru sirdi rekordātri, jeb nemanot. Mājās bebuks milzenis, suns ar visfantastiskāko raksturu, absolūts pasttarītis, mīļumiņš, rotaļigs, maigs, uz spēli orientēts, visu dzīvo mīlošs, suns - viss pozitīvs!
Image
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 29 Mar 2011, 21:29

Kriste wrote:He-he! Labs! 8-) Un kur viņi beigās palika?! Pie tevis? ^^

Kriste, viņi izvēlējās Islande Hotel! Atsauksmes vēl gaidu :pastaiga:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 29 Mar 2011, 21:32

Laura wrote:Klau, runājot par hoteļiem un suņiem... Ir tā viena viesnīca, kur suņinieki bieži paliek - gandrīz Imantā. Kaut kāds ABC vai kaut kas tāds (viņš tur pie DEPO gandrīz). Tur, man šķiet, cenas bija krietni draudzīgākas.
Bet par blogu - forši! Mums, daudzsuņabērnu mātēm, ir jārunā! :)


laura, paldies :esmilu:
ABC pameklēšu!!! :dejosuns:
Nu kā tad, ka jārunā - kas tad vēl, ja ne mēs :hih: :hih: :hih: :hih: (man jau tā liekas, ka PB aiņem par daudz suņi.lv ētera) Un tāpēc man ir blogs - lai netraucētu nopietnās tēmas un izrunātos ar tiem, kam interesē un, piedodiet, arī pati ar sevi :hih: .
Kamēr gatavoju jaunus stāstus, nododu Jūsu uzmanībai savus citā blogā publicētus stāstus:

Kāpēc es vairs neņemu stopotājus. Pirmais stāsts

Bieži sanāk vienai braukt tālus ceļa gabalus, izbraucot no Rīgas allaž gadās redzēt kādu vientuļu balsotāju, vai arī veselu braukt gribētāju strīpu. Šajā stāstā aprakstīšu kādu jautru situāciju par stopotāju.

Ir auksta, drēgna ziemas diena, slapjdraņķis, pūš spēcīgs vējš, braucu no Rīgas uz Vidzemes pusi. Braucu un domāju, cik labi, ka man ir auto, ka nav jābrauc ar sabiedrisko un tālu jāiet kājām, iedomu iespaidā nodrebinos un pagriežu lielāku siltumu mašīnā.

Tuvojos Vangažiem, laiks paliek vēl draņķīgāks, nekā bija, izbraucot no Rīgas. Skatos, Vangažu pieturā stāv meitēns īsiem, īsiem bruncīšiem, plānā jaciņā, balso. Parasti balsotājus cenšos neņemt dažādu piedzīvojumu stāstu dēļ, ko stāstījuši mani draugi, bet šeit ir gadījums, kad man siltā auto sēžot, sirds lūzt.

Sāku bremzēt, skatos caur tumši notonēto stiklu, meituks, īsajiem svārkiem plīvojot sparīgi diedz manas melnās sporta mašīnas virzienā. Ui, nodomāju, nabags, būs galīgi nosalis un izmircis, tāpēc, pirms nolaižu loga stiklu, sejā iestatu laipnu, omulīgu smaidu.

Aizelsies meituks nonāk līdz manam auto, loga stiklam nolaižoties manai smaidīgajai welcome sejai pretim raugās make up karaliene, dusmīga sārtvaidze, kura mani ieraugot krievu valodā sašutusi saka: „Baba, bļa!“ Mana seja no smaida pāriet jautājumā, mazums kas cilvēkam noticis? Bet meituks krievu mēlē atkārto, lai es vecene, vissenākās profesijas pārstāve, tinos prom no šejienes uz vīrieša dzimumlocekļa, turklāt ātri, atkārtoti vairākas reizes piesaucot senāko profesiju un nez kāpēc to adresējot manā virzienā, spļaudoties un rādot rupjus žestus.

Es nezinu, cik ilgi sēdēju ar vaļēju žokli, bet, kad attapos, sāku sklaļi smieties un, aizvērdama logu, turpināju ceļu.

Morāle, ja arī liekas, ka kāds lūdz Tavu palīdzību, ne vienmēr ir vajadzīga tieši Tava palīdzība. :)
Last edited by Panda Bear on 29 Mar 2011, 21:46, edited 1 time in total.
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 29 Mar 2011, 21:43

Kāpēc es vairs neņemu stopotājus. Otrais stāsts

Tas notika Ziemassvētku vakarā, kad baltām, lielām pārslām sniga sniedziņš un es, aizkavējusies ar auto mēroju ceļu uz Vidzemi, lai Ziemassvētkus nosvinētu kopā ar ģimeni. Mana mašīna pārkrauta ar dāvanām. Pašai nereāli labs Ziemassvētku garastāvoklis. Ielieku CD ar kling – klang, Rūdolfa ze brieža un Merry Christmas mūziku, seja staro priekā par gaidāmajiem svētkiem. Šādā pacilātā garastāvoklī braucu cauri Līgatnei.

Pie Līgatnes pieturas balso meitene. Vakars jau vēls uz šosejas gandrīz nav mašīnu. Padomāju, man tik jauks noskaņojums, bet šis cilvēciņš, ja nepaņemšu viņu, netiks pie saviem mīļajiem, tāpēc strauji bremzēju. Pirelli Carving nostrādā lieliski, apstājos gandrīz pie pašas stopotājas.

Meitenei varētu būt gadi 20, ne vairāk. Izskatās kā parasts lauku meitēns, nekopts un mollīgs. Viņa iekāpj mašīnā, vienojamies, ka aizvedīšu viņu līdz Melturiem, jo pēc tam mūsu galamērķi nesakrīt, un sākam braucienu.

Joprojām salonā skan mūzika, ir silti, ārā viss balts un virpuļo sniegpārsliņas. Braucu un jūtu, ka no labā sāna man burtiski dedzina meitenes skatiens. Pagriežu galvu uz viņas pusi un saku, ka šie ir fantastiski Ziemassvētki, viss tik balts, tik skaists, priecājos par dabu, gaidāmajiem svētkiem utt… Kā atbildi saņemu strupu rūcienu – man riebjas Ziemassvētki. Mašīnā iestājas klusums, meitene joprojām blenž uz mani, turklāt tikai tagad ievēroju, ka skatiens, maigi izsakoties, agresīvs.

Es neapmulstu un turpinu runāt. Stāstu, ka braucu pie savas ģimenes, ka svinēsim svētkus, ka esmu sagatavojusi dāvanas un sagaidu milzu prieku par tām. Viņa tikai dusmīgi skatās. Turklāt, skatās nekaunīgi dusmīgi. Es nepadodos, mēģinu uzsākt dialogu, jautāju, kurp viņa brauks, ar ko kopā svētkus svinēs?

Man par lielu pārsteigumu viņa sāk runāt. Stāsta, ka braukšot svinēt pie vecvecākiem. Es saku, ka tas ir ļoti jauki, viņi priecāsies. Viņa neatlaiž savu skatienu no manis, turklāt, runājot, viņas balss tonis krasi mainās, viņa kļūst arvien agresīvāka.

Nākamajā teikumā viņa pavēsta, ka ienīst savus vecvecākus, ienīst savus vecākus, viņai riebjas visa ģimene, visa valsts un arī es. Viņa gribot nogalināt savus vecvecākus, tāpēc pie tiem brauc un es viņu turp aizvedīšot, jo savādāk viņa tur var šovakar nenokļūt. Bet, kad viņa nogalināšot vecvecākus, tad galēšot nost vecākus, jo vecvecāki esot vārgi, tāpēc sākšot ar viņiem. Meitenes skatiens joprojām kā piekalts pie manis.

Ar katru nākamo teikumu viņa paliek vēl agresīvāka, sāk žestikulēt un es saprotu, ka nav labi. Palielinoties viņas agresijai, es palielinu ātrumu ar domu, jo ātrāk braukšu, jo vairāk baidīsies uzbrukt, jo viņas žesti jau sāk skārt arī mani. Meitene joprojām runā par saviem slepkavnieciskajiem plāniem. Es, braukdama ļoti ātri, neatbilstoši ceļa segumam, mēģinu viņu nomierināt un uzdodu dažus jautājumus, kas saistās ar viņas lēmumiem – kāpēc, vai tad ir tik slikti, viss taču ir labi, būs labi, ir svētki utt.

Meitenei ir atbilde, nenolaižot acis no manis, savilkusi dūrēs rokas stāsta, ka vecvecākiem esot nauda, bet tie neesot viņai iedevuši 2 latus, lai viņa aizietu uz diskotēku, bet vecāki nedodot naudu cigaretēm. Šo pateikusi viņa ievēro manu mentola BARCLAYS priekšējā panelī. Un jautā, vai varot uzpīpēt. Es saku, ka es mašīnā nepīpēju, bet viņa var paņemt vienu cigareti līdzi. Meitene paņem manas cigaretes un sāk pīpēt mašīnā, uz ko es nobremzēju un saku, lai kāpj laukā.

Viņa savilka dūres, pavērsa tās pret mani un drausmīgā tonī sāka brēkt, ka viņa pīpēšot, jo grib pīpēt un ārā nekāpšot, sāka izteikt draudus manai dzīvībai. Tajā brīdī sapratu, ka man būs plāni, ja nebraukšu tālāk. Pieciešu viņas pīpēšanu un drausmīgos, vardarbīgos stāstus, kas birst kā pupas un… par laimi esmu jau Melturos.

Stājos malā un saku, ka šiet ir atrunātā vieta, ka tālāk es viņu nevedīšu, pati esmu nobijusies no gaidāmās reakcijas.

Bet, meitene par brīnumu, izkāpa no mašīnas un nepaspēja pat durvis aizvērt kā es jau biju nesasniedzamā gabalā.

Kopš šī piedzīvojuma es stopotājus neņemu, piedodiet :).

Morāle: Ziemassvētki nav pozitīvu stopotāju garants, tāpēc drošs paliek nedrošs kopš tā laika braucu visiem garām :) Merry Christmas, stopotāji :D .
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby energy » 29 Mar 2011, 21:59

Forši stāstiņi :)
Kāda ir saistība ar Cēsīm un Pāvilostu? Tās jau tādas pilnīgi atšķirīgas un tālas vietas :)
User avatar
energy
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1532
Joined: 29 Jan 2010, 15:19
Location: Liepāja

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 29 Mar 2011, 22:07

energy wrote:Forši stāstiņi :)
Kāda ir saistība ar Cēsīm un Pāvilostu? Tās jau tādas pilnīgi atšķirīgas un tālas vietas :)

un pa vidu ir Rīga :jaa:
Cēsu pusē esmu laikā, kad ir aukstāks (kalni, meži), bet Pāvilostā, kad siltāks (mans mazais puķu dārzs, pieneņu pļavas, ceriņi, jasmīni un jūra) :aizsapnojusies: , bet Rīgā laikā starp šīm abām vietām - darba laikā :ahaa:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Laura » 30 Mar 2011, 08:35

Man reiz gadījās tieši tāda pati situācija kā pirmajā stopstāstiņā. Starp citu, arī Vangažos. Varbūt viņa tur pastāvīgi? Un jo draņķīgāks laiks, jo labāk?
Mēs gan vairāk ar balsotāju ņemšanu uzjautrināmies Vācijā, kur braukājam ar busiņu (parasti trijatā). Ir gadījies i poļus, i latviešus, i vienreiz tādu ugunīgo igauni vest kādu gabalu. Latvijā kaut kā man ir izveidojies savs stereotips par stopotāju - nekaitīgo. Tas ir puisis ar garākiem matiem, tērpies kaut kādos pelēkos un zaļganos kankaros, acīmredzami pohains. Atsevišķos gadījumos līdzi var būt ģitāra. Šitos regulāri var sastapt uz Liepājas šosejas.
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby lauva » 30 Mar 2011, 10:59

eu! bet ja redziet mani uz ceļa stopojot,paņemiet! :D man ģīmī rakstīts - suņinieks :D (tā man viens suņinieks pateica un tpc paņēma :D)
PB foršs blogs!
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 30 Mar 2011, 12:33

lauva wrote:eu! bet ja redziet mani uz ceļa stopojot,paņemiet! :D man ģīmī rakstīts - suņinieks :D (tā man viens suņinieks pateica un tpc paņēma :D)
PB foršs blogs!

Lauva, es pa Liepājas šoseju nebraucu, es pa Ventspils caur Kandavu un Kuldīgu līkumoju. Parasti man mašīna pārkrauta, suņi viens otram klēpī sēž :hih: , tā, ka stopotāji mums atkrīt.
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Dambo » 30 Mar 2011, 13:08

es vienmēr ar nopietnību klausos citu stāstus par stopēšanu un tā kā esmu diegabiksis, tad viena braucot neriskēju ņemt nevienu...
atļaušos vienu stāstu, bet no stopētāja puses...tālajā 95.gadā ...mana vienīgā stopēšanas reize mūžā...jauniešu bariņš 8 cilvēki, saguris pēc brīvdienām lauku mājās :apdzerusies: iziet uz D-pils šosejas un stopē, vienu stundu, divas stundas...visādi izmēģinājumi, stāv stopē viens, pārējie krūmos, stāv stopē viens puisis+viena meitene pārējie krūmos... bet līdz ko mašīna apstājas un redz kompāniju tā dūmi vien nogriežas....trīs stundas pagājušas...nu jau vairs nav saguruši bet iesiluši pa jaunam, bravūra iet iet uz pilnu klapi un viens no čaļiem saka, viss pietiek gaidīt, iziet uz ceļa un nostājas joslas vidū stopēt :jautri:
apstājas busiņš "latvija" , pie stūres onka ap gadiem 70... nu ko ālējaties, ja varat satilpt, kāpiet tik iekšā, uz ko mēs protams ka varm, džeki vēl piebilst ja nevedīsi dabūsi iekšās u.t.t. nu kā jau jaunības maksimālisms... atveram sānu durvis ...tur pilns ar sētas žoga ruļļiem un starp ruļļiem sēž ...neticēsiet... bulterjers...sākam braukt...večuks tik pār plecu noskaka, ka dēls esot atstājis uz brīvdienām uzraudzīt, esot pilnīgi nevalāms, kožot visus kaķus un vistas nost, kaimiņam ciskā iekodis, tāpēc tagad ņemot uz darbu līdzi.....tā nu mēs tikām līdz galapunktam, 8 cilvēki salipuši vienā stūrītī un PILNĪGĀ KLUSUMĀ BEZ NEKĀDAS BRAVŪRAS.... :velnins:
PRESTON PACIFIC OCEAN RENUAR http://follow-fb.jimdo.com/
User avatar
Dambo
Puppy
Puppy
 
Posts: 316
Images: 0
Joined: 17 Jan 2010, 20:57
Location: Ogre

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 30 Mar 2011, 15:01

Dambo, paldies par stāstu - tas ir kolosāls!!!!! Super!!!! Ei, pasmējos konkrēti, jo pilnīgi iztējojos to situāciju :dejosuns:

Ir nu gan feini, ka šitā uzraksta un otram garastāvokli uzlabo! Es šodien piktā omā. Iemesls - esmu pazaudējusi dienu. Nu gadās tā laiku pa laikam, kad dienas beigās īsti nevari saprast, ko tad esi izdarījis :hih: Bet šodiena ir īpaši kaitinoša, jo nobumbulēšanai nav nekāda pamata. Diena skaista, saulaina - tās draņķīgās slapjdraņķīgās un lietainās dažkārt ir labs nobumbulēšanas attaisnojums. Dators strādā, Internets nekaras - kas arī būtu pašsaprotams attaisnojums. Suņi ir rātni - citreiz mums te dokumenti pa gaisu lido, kad lielais jāris uznāk, šodien guļ kā jēriņi, redz, atkal nav nekāda attasnojuma. Telefons - ha, bet arī nevarētu teikt, ka šodien telefona sarunas "noēda" dienu, kā tas bieži gadās.
Atkāpei. Kaut kad, domājot, kur paliek laiks, izķēru savus laikazagļus - telefons, emaili un internets. Kaut kad dienā aktīvajā, kad internetu nevarēja vainot laika zudumā, saskaitīju, ka telefona atmiņā saglabātā informācija liecina, ka dienas laikā esmu saņēmusi kā minimums 95 zvanus un zvanījusi pati 45 reizes. Tas lūk nozīmē, ka nekam citam jau laika neatlika. Emaili arī ir lieli laika zagļi (es nerunāju par spamiem, bet, par emailiem normālajiem). Ja neesi bijis pie datora kādu nedēļu, tad pirmās trīs dienas pavadīsi lasot emaillus.
Bet šodien no tā visa ne vēsts. Tā nu bik īgņojos uz sevi un perinu, kur palika mana diena, jo tūlīt ķeršos klāt vakariņām un tad arī suņi modīsies un mēs sāksim spēlēties. Vakars pieder viņiem!

Kāda bija Tava diena?
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby agrita » 30 Mar 2011, 17:11

No rīta skola nokaitināja mani tik tālu, ka pēcpusdienā gribēju atslēgties. Paņēmu Šēru un aizbraucu pie draudzenes 2,5h izstaigājām visu Iļģuciemu, tikko ievēlos mājās- abas ar suni beigtas, bet laimīgas. Jo tiešām laiks ir fantastisks :) labi, kau mums ir mūsu četrkājainie :)
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 30 Mar 2011, 17:44

Agrita, kolokvijs anatomijā nokaitināja?

Es šobrīd gatavoju vakariņas vistas fileju zilajā sierā, piedevās nezin kāpēc zaļos zirnīšus tvaicētus sagribējās. Man arī oma uzlabojās (man nereāli patīk ēst gatavot). Un vēl mani iepriecināja, ka mans paštaisītais "Cabernet" ir norūdzis sauss un šodien tam veikšu dzidrināšanu, kas nozīmē, ka drīz būs gatavs un pildāms pudelēs :dejosuns: :dejosuns: :dejosuns: :dejosuns:
Un vēl, man mājās ir cirka suns :hih: Robim ir jauns niķis - kā es pa virtuvi šiverēju, tā viņš no dīvāna iekāpj bāra krēslā un tur sēž :hih: . Tiem bāra krēsliem virsma maza :hih: , bet viņš kaut kā sarūmējas :hih: . Tā kā pēc operācijas neko virs 2kg celt nevaru, suņa nodabūšana no augstā krēsla ir otrs cirks :hih:
Labsis, mani vista gaida, jāturpina cepšana :)
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Next

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests