Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Blogs and Chats

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Torijs » 29 Dec 2011, 15:58

Vai draugiem&suņiniekiem neesi apsvērusi domu viņus "iedalīt"? Vai arī Tu gribi, lai visas 4 bulciņas ir kopā? Laikam jau maz ir tādu, kas apņemtos 4 pieskatīt :( Bet pa vienam diez vai būtu problēma. Man jau liekas, ka mājas apstākļos, kur ir dīvāni, ledusskapji, Tv :kanepe: viņiem patiktu daudz labāk. Pati ļoti labprāt paucinātos ar Pandu... ar viņu arī sākās mana klusā un platoniskā mīlestība pret bulciņiem :samilejies:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 29 Dec 2011, 16:00

Torijs wrote:Vai draugiem&suņiniekiem neesi apsvērusi domu viņus "iedalīt"? Vai arī Tu gribi, lai visas 4 bulciņas ir kopā? Laikam jau maz ir tādu, kas apņemtos 4 pieskatīt :( Bet pa vienam diez vai būtu problēma. Man jau liekas, ka mājas apstākļos, kur ir dīvāni, ledusskapji, Tv :kanepe: viņiem patiktu daudz labāk. Pati ļoti labprāt paucinātos ar Pandu... ar viņu arī sākās mana klusā un platoniskā mīlestība pret bulciņiem :samilejies:

Divi jau ir izdalīti un tur, kur viņi ir, tur vairāk nevaru pievienot, mammai būs par grūtu! Viesnīcu es meklēju diviem purniem - Robim un Pandam. Bet viņiem gan ir jābūt kopā, savādāk skums! :sirsninas:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Torijs » 29 Dec 2011, 16:03

Ar vienu nebūtu problēmu, bet 2-tā jau ir banda, sāks vēl visādas koalīcijas veidot... par cik arī man ir 2 :(
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby agrita » 29 Dec 2011, 16:10

Sanit, ja visi gali plīst, zini, ka vienu vari iestūķēt man :sarkstosa:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby silverequs » 30 Dec 2011, 09:35

Tač Anastasija no foruma, kas ar bordo dogiem nodarbojas, arī pieskata pie sevis suņus, reku links :)

http://maxbordsuperclass.jimdo.com/%D0% ... ogs-hotel/

Bet par to "dod man ķepu" es šodien ļauna, ja paspēšu sacerēšu neglītu kļauzu un iepostošu viņu vien grāmatā :aizsvilstas:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 30 Dec 2011, 11:01

Paldies par info! Bet, arī norādītajā web adresē mītošais cilvēks citā valstī dzīvo.
Es pamēģināšu Baltezeru apskatīt, kā arī man te jau privātie pieskatītāji uzrodas, Agrita, Inga :sirsninas: :sirsninas:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby agnete » 30 Dec 2011, 11:07

Panda Bear wrote:
maksis wrote:Manas vislabākās rekomendācijas par "Laumiņām" pie Jēkabpils. Es gan tur esmu atstājusi tikai tos suņus, kas ārā var dzīvoties, bet domāju, ka ar Mārtiņu (viesnīcas īpašnieku) var sarunāt arī to, ka viņš uzņemas kādu istabas suni pie sevis ucināt. ĻOTI atsaucīgs cilvēks! Man patika daudz labāk nekā Baltezerā, ja kas, kur arī esmu savējos atstājusi.

Maksis, mums vispār pie Rīgas tā kā derētu :sarkstosa: Jēkabpils mums par tālu :huh:



Man arī vislabākās atsauksmes par Jēkabpils Laumiņām! Grams tur jau trīs reizes dzīvojies, ilgākais gan ir tikai trīs dienas!
Bet par to, ka Jēkabpils tālu, varbūt ar Martiņu var sarunāt tā, ka viņš atbrauc pakaļ uz Rīgu! :)
User avatar
agnete
Puppy
Puppy
 
Posts: 310
Images: 0
Joined: 06 Oct 2011, 10:28
Location: Babīte

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 30 Dec 2011, 11:09

agnete wrote:Man arī vislabākās atsauksmes par Jēkabpils Laumiņām! Grams tur jau trīs reizes dzīvojies, ilgākais gan ir tikai trīs dienas!
Bet par to, ka Jēkabpils tālu, varbūt ar Martiņu var sarunāt tā, ka viņš atbrauc pakaļ uz Rīgu! :)

Hmm.... Jēkabpils tiešām izklausās ļoti laba vieta! Forši, ka var dzirdēt tik labas atsauksmes! Malači saimnieki! :dejosuns:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Eskimo » 31 Dec 2011, 00:18

Man arii par Lauminam labas atsauksmes,bet varbut tas ir tapec,ka mani bijusie kaimini. :) Tas ir 6 km pirms Jekabpils, Krustpils pagasts,skaistaa vietaa pie Daugavas.
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby undd » 02 Jan 2012, 20:08

Lejai laba reklāma :velnins: Ņemot vērā to, ka šis cilvēks draugiem.lv suņu grupā vairākas reizes ir izcēlies ar visai nesmuku un nekorektu attieksmi pret konkurentiem, un zinot savu pūkaino dabu, es droš ka šo info kādreiz pacelšu gaisā, kad viņa atkal sparīgi reklamēsies Image
Nē, viss jau ok, pieskati tādu suņus, kādus vēlies, bet tad nereklamējies par to, ka tev tur tāds un šitāds ūber serviss visiem, manā skatījumā maldinoša info un citu cilvēku lieka laika tērēšana. Vismaz tad savā lapā norādi, ka ir šķirnes, kuras neuzņemies pieskatīt un viss čiki. Bet tagad jau laikam katram, kuram nav slinkums, ir modē un patīk sevi dēvēt par kinologu, pat ja tās kinoloģiskās zināšanas aprobežojas tikai ar čivauvu pieskatīšanu (nekā personīga pret čivauvu saimniekiem) :jautri:
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 03 Jan 2012, 10:59

undd wrote:Lejai laba reklāma :velnins: Ņemot vērā to, ka šis cilvēks draugiem.lv suņu grupā vairākas reizes ir izcēlies ar visai nesmuku un nekorektu attieksmi pret konkurentiem, un zinot savu pūkaino dabu, es droš ka šo info kādreiz pacelšu gaisā, kad viņa atkal sparīgi reklamēsies Image
Nē, viss jau ok, pieskati tādu suņus, kādus vēlies, bet tad nereklamējies par to, ka tev tur tāds un šitāds ūber serviss visiem, manā skatījumā maldinoša info un citu cilvēku lieka laika tērēšana. Vismaz tad savā lapā norādi, ka ir šķirnes, kuras neuzņemies pieskatīt un viss čiki. Bet tagad jau laikam katram, kuram nav slinkums, ir modē un patīk sevi dēvēt par kinologu, pat ja tās kinoloģiskās zināšanas aprobežojas tikai ar čivauvu pieskatīšanu (nekā personīga pret čivauvu saimniekiem) :jautri:


Pievienojos, ka korekti būtu weblapā minēt, kurus pieskata un kurus nē! Protams, ka ir atšķirība par vienu un to pašu samaksu pieskatot bulterjeru, stafu un rotu un čivauvu. Pirmie ārā jāved, dažkārt spēku vajag, lai savāktu, bet otrajiem tik tā pampersedziņa jānopērk un turpat istabā jānomaina.
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby undd » 04 Jan 2012, 00:34

Man jau kārtējo reizi liekas dīvaini un nenopietni viss šitas pasākums. Ok, protams, es droš ar nekad neuzņemtos pie sevis izmitināt uz tādu vai citādāku laiku svešu, nopietnu suni, bet tāpēc es šādus pakalpojumus nereklamēju un nepiedāvāju. Ir ļooooti maz suņi, kurus es būtu ar mieru pieskatīt un tie ir tikai man personīgi pazīstami eksemplāri. Es, iespējams, kārtējo reizi par daudz piekasos, bet man liekas tikai normāli, ja cilvēks tik ļoti cenšas sevi visur reklamēt kā suņu pieskatītāju, ekušeku, pat esot kinologs, tad viņam vajadzētu būt citādākai pieejai tam visam, šis te variants, ko spļauj ārā Lejas jaun-/kundze man nav saprotams, jo viņa savā mājas lapā sola visu ko, bet izrādās čiks vien ir un manā skatījumā tam visam vajadzēja saukties citādāk un piedāvajumam vajadzēja būt citam, kaut vai, piemēram, pieskatu čivauvas un labradorus, bet lapā nu tāāāds serviss tiek piedāvāts un ne vārda par to, ka serviss tiek piedāvāts daudz šaurākam lokam
Laikam jau par viņas attieksmi vajadzēja visam būt skaidram tajā brīdī, kad draugos viņa izveidoja tēmu, ka kaut kādam cilvēkam (vārdu, uzvārdu neatceros) nekādā gadījumā nedrīkst uzticēt pieskatīt suņus, kāpēc? Beigās izrādījās tāpēc, ka šis cilvēks ir nozadzis Lejas kundzei klientus, piedāvājot suņus pieskatīt par mazakām naudiņām...
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 04 Jan 2012, 10:21

Tagad mani interesē kā sauc to cilvēku? Tas varbūt ir mans ideālais pieskatītājs? :pastaiga:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby undd » 04 Jan 2012, 23:22

Jā nu, diemžēl, es neatceros kā šo cilvēku sauc, var vienīgi mēģināt draugos suņu grupā iemest, ja nu atsaucas
Image
User avatar
undd
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1288
Joined: 13 Jan 2010, 12:54
Location: Āgenskalna priedes

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Laima » 12 Jan 2012, 15:06

Nu Sanita, tu taču zini, ka vienmēr vari vest pie manis. Pie tam man tagad tikai Dominiks ir palicis!
Image
User avatar
Laima
Junior
Junior
 
Posts: 545
Joined: 13 Jan 2010, 23:39
Location: Ādaži - Kadaga

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby agrita » 12 Jan 2012, 16:39

Ielīdīšu te, un pastāstīšu, ka aukle ir atrasta.... būs man tas gods :smarzas:
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 12 Jan 2012, 17:23

agrita wrote:Ielīdīšu te, un pastāstīšu, ka aukle ir atrasta.... būs man tas gods :smarzas:


Juuuhuuuuu, Agrita piekrita pie mums padzīvot un paauklēt suņus :sirsninas: :sirsninas: :sirsninas: :sirsninas: :sirsninas: :sirsninas: :sirsninas: :sirsninas: :sirsninas:
Es esmu bezgala pateicīga!!!!!!! :aptracis: :aptracis: :aptracis:
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby agrita » 12 Jan 2012, 17:36

Es vēl vairāk priecājos, gribēju bulku un tikšu pie diviem :aptracis: + atvaļinājums no mājām(t.i ģimenes), nedaudz gribas vienai padzīvot :D
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Eskimo » 13 Jan 2012, 04:36

Un es padomaju,ka Laima pieskatiis,kad izlasiju komentaru.
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Panda Bear stāsti jautrie un parastie

Postby Panda Bear » 13 Jan 2012, 10:59

Agrita, Tev būs jautri! Robija šīrīta palaidnība: klusi klusītiņām, neviena nemanīts ievilka lielajā gultā gāzēta minerālūdens pudeli (pilnu) un pa savam atkorķēja (ar salūtu :sajucis: ). Sazin, ko puika svin? :velnins:
Es ieraudzīju tikai tad, kad lielākā daļa satura jau bija sasūkusies dūnu segā :velnins: Bet acis tik nevainīgas.... :hug:

Savukārt Panda vakar parādīja izcilu bullīšoperas dziedātāja talantu. Serenādes stundas garumā bija veltītas gardajam Lāču karameļu keksam, kurš stāvēja uz virtuves letes un viņam bija gods to nedaudz pagaršot. Viņaprāt, pārāk nedaudz. :velnins:
Pandas loģika:
kāds kekss?
Lāču!
Kas es esmu?
Lācis! :hug:
Nu tad dodiet! Maaamuuuaaaaamuuuaaaam.....
Bullīšu nekad nevar būt par daudz!
User avatar
Panda Bear
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1190
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 13:55

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests