Dandie blogs

Blogs and Chats

Re: Dandie blogs

Postby zuustrs » 07 Feb 2012, 13:36

Es domaaju, ka Jancim buutu labi ja kruuti un dupsi nonjemtu ar mashiiniiti, un muguru, saanus trimmeetu ar to akmens naziiti. Man taads ir un tas ir lielisks instruments. Manam skocham un foksim neder,jo tiem taa vilna baigi cieta un uzaug kaa brugjis, netieku klaat ar akmeni, taapeec izmantoju trimmeejamo nazi, bet ja spalva taada briivaaka un gaisiigaaka, tad instruments ir kolosaals. Enzo bija ar savu puiku un es vinju safrizeeju ar to akmeni, trimmeri pat rokaa nepanjeemu, sanaaca lieliski. Ja nebuutu tagad tik aiznjemta, tad vareetu Janci uzaicinaat uz konsultaaciju, pie reizes paskatiitos kursh instruments puikam der vislabaak. Eh, baigi gribas paliidzeet, bet tagad man nu nekaadiigi nesanaak :histerija:
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Dandie blogs

Postby ego » 06 Mar 2012, 18:13

Zuustr, liels paldies par vēlmi palīdzēt. Es apsveicu Tevi ar jauno ģimenes locekli :roze: Lai aug vesels, dzīvespriecīgs, paklausīgs un savas šķirnes cienīgs SUNS.

Jancis jau sasniedzis 9 mēnešu vecumu. Sāk interesēties par pretējo dzimumu :smarzas: . Uz doto brīdi viņa raksturīgākā iezīme ir izteikts mīlīgums. Runājot par izskatu (nopūšos), viņš šobrīd ir līdzīgāks savas šķirnes senčiem nevis šī brīža stilam (veinkārši atradu dandie vēsturiskās suņu bildes). Bet es " plinti krūmos nemetu" - gan jau Jancītis kļūs modernāks .
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby ruu » 06 Mar 2012, 18:24

Jancis sen nav redzēts :viltigs:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Dandie blogs

Postby ego » 08 Mar 2012, 17:34

Man jau liekas, ka Jancis vairs nemainās....


Image


Jancim ir ļoti suniska vājība- kauls. Pie tam kauls netiek izlaists no zobiem arī aizmiegot (ka tik nenozog) :kanepe:



Image


Jancis sveic visas daiļās suņu dāmas un viņu skaistās saimnieces Sieviešu dienā!!!!


Image
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby ego » 03 Jun 2012, 14:21

Vakar Jancim bija pirmā lielā jubileja :dzimene: :svecipusam:


Image
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby Creme de la Creme » 03 Jun 2012, 16:29

Sveicam! :jiihaa: Sen neesat redzēti!
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Dandie blogs

Postby ego » 04 Jun 2012, 21:15

Mīļš paldies ! Jancis ir jau izaudzis, taču ne pieaudzis :velnins: Man šķiet , ka viņš demonstrē kārtīga medību suņa rakstura iezīmes. Deguns, kas netiek atrauts no zemes; īpatnējas rotaļas ar suņiem; vēlme izrakt alu mīkstajās mēbelēs; pārsteidzoša neatlaidība, lai sasniegtu to, ko vēlas; diemžēl arī pārdrošība nav sveša ; rūkšana bez skaņas; augsts sāpju slieksnis.
Vispār, tā arī neesmu atradusi informāciju, cik plaši šo šķirni mūsdienās izmanto medībās. Un, ja neizmanto, tad ,kāpēc nē (viena versija man gan ir).
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby wolf-eyes » 07 Jun 2012, 13:16

Sveiki, man ir Jums interesants piedāvājums, proti, man ir pazīstama viena žurnāliste (Mājas viesis), kura lūdza man palīdzēt sameklēt kādu dzīvnieciņu ar vārdu Līga vai Jancis. Es viņai ar sajūsmu teicu- jā, jā jā - ir gan zināms viens Jancis no suņu foruma :)
Tad nu jautājums tāds, vai Jums ir interese ar žurnālisti satikties un pastāstīt par Jančuku, par šķirni, par Jūsu attiecībām :)
Ja ir, tad dodiet ziņu pm :)
labots: Eh, laikam nekas nesanāks. Žurnāliste līdz šodienai vēlas Jūsu numuru, ja piekrītiet. Grūti tādā forumā sakontaktēties.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Dandie blogs

Postby ego » 16 Jul 2012, 14:13

Paldies Wolf-eyes par piedāvājumu :roze: Nu nebija lemts mums kļūt par "publiskām personām" .

Mana mīļā "auna pierīte" (tāds viņš ir gan tiešā, gan pārnestā nozīmē) sacenšas ar mani gudrībā :jaa: . Jāatzīst, ka rezultāts ne vienmēr ir par labu man :par: Ejot prom, Janci atstāju virtuvē (istabās ir mīkstās mēbeles, kurās var izrakt " alu" ). Katru reizi pārnākot mājās, man ir skaidrs, ka arī virtuvē ir jāveic pārkārtojumi :kanepe: . Trakākais ir tas , ka es nespēju paredzēt viņa rīcību un pārkārtojumus veicu pēc tam, kad Jancis ir nopietni pastrādājis :velnins: . Pēdējās pārmaiņas virtuvē - manas prombūtnes laikā tur vairs neatrodas krēsli. Lai gan krēslus es neatstāju pie galda, bet kārtīgā attālumā ,paredzot, ka Jancis tos pratīs izmantot. Ha ha ... Pirmajā reizē uz galda izjauktās tējas paciņas es ierakstīju runča kontā, taču nākošā reize parādīja, kā es biju maldījusies :akes:
Bija apēsti gurķi, izmētāta tēja, kafijas bundža atradās uz grīdas -vāciņš apkošļāts, daļa kafijas satura atradās uz grīdas, jāpiebilst, ka kafijas bundžu viņš bija atskrūvējis :soks: , jo apkošļātajā vāciņā caurumu nebija un vāciņš atradās blakus bundžai (starp citu vāciņš lieliski darbojas arī tagad). Visvairāk mani uztrauca process, kā viņš tika uz galda un lejā no tā. Krēsls atradās pietiekamā attālumā no galda -lēciens ir bijis ļoti riskants, pie tam no galda viņš noteikti leca lejā "pa taisno" :pagalvu: . Es priecājos, ka viss beidzās bez traumām. Protams, Jancītis sajūsmā par pārkārtojumiem nav.
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby ruu » 16 Jul 2012, 17:05

ego, varbūt ir vērts apsvērt būra iegādi?
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Dandie blogs

Postby ego » 17 Jul 2012, 14:25

Būris mums ir. Bet man liekas, ka Janci pieradināt pie tā ir par vēlu. Šobrīd mums ir " pamiers" . Jancis dzīvojas pa grīdu un izklaidē sevi ar rotaļlietām.
Fakts ir tāds, ka viņam nav bail no augstuma. Tas mani mazliet nervozē. Atceros, kādreiz man likās, ka visi suņi baidās no augstuma, jo mans bērnības suns augstuma dēļ nonāca panikas stāvoklī. Viņu nevarēja uzvest pa kāpnēm 6. stāvā. Trakums bija tad, kad lifts nedarbojās :pastaiga: . Protams, suņi arī šajā ziņā ir atšķirīgi. Labi atceros, kā brāļa milzīgā sunene nodemonstrēja savu vienaldzību pret augstumu. Vēl tagad " šermuļi iet pār kauliem" . Viņa bija iesēdusies atvērta virtuves loga ailē (6.stāvā) un tikai viena kāja atradās telpas iekšpusē ,pārējā ķermeņa masa atradās uz ārējās šaurās metāla palodzes. Šo skatu ieraugot, es spēju tikai nekustēties un ļoti piemīlīgā tonī suni saukt. Viņa sasvērās un burtiski ievēlās virtuvē :ludzu: Man vajadzēja cukurūdeni. Atmiņas.....
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby Laura » 17 Jul 2012, 14:51

Atļaušos atgādināt, ka Jancis ir terjers... Mana Rēzija bez mazākajām problēmām staigā pa 6 cm platām karnīzēm 2.stāva augstumā, Bročeks, atrodoties uz jebkura jumta vai nogāzes vai sazin kā cita, aizies līdz pašai malai un palūrēs lejā... Tas ir tikai normāli. Jā, un lēcieni... Mums istabā, kuras platums ir 3 metri, viens otram pretī stāv 2 dīvāni. Kad abi salikti, starp dīvāniem paliek vairāk nekā metrs, bet čehu terjeri, lai tiktu no viena uz otru, uz grīdas nekāpj...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Dandie blogs

Postby ego » 26 Jul 2012, 14:00

Paldies par atgādinājumu :) Terjeri ir tik daudzveidīgi ... Pārlasīju man veltītos komentārus un sapratu, ka ar saviem tekstiem esmu radījusi iespaidu, ka nemitīgi žēlojos :sarkstosa: Taču tā nav - es visu uztveru ar humoru . Lai ko arī Jancis darītu, esmu par viņu SAJŪSMĀ.
Tomēr manī ir viena nianse, ar kuru es pagaidām netieku galā. Saukšu to vienā vārdā -paranoja :asaras: . Apkārt ir vīrusi, pret kuriem suns ir potēts, taču viņš vienalga var saslimt ( nerunājot nemaz par tiem vīrusiem , pret kuriem potes nav); odi un ērces utt. Nav brīnums, ka vetārste man deva padomu mazāk lasīt (domāts forumu), jo man vienmēr ir jautājumi (būs arī tagad par poti biocan :kanepe: ). Jau tagd skaidri zinu, ka meklēšu Korland Rein ieteikto, Latvijā nopērkamo imunitātes nostiprināšanas līdzekli. Vai ar šo paranoju ir iespējams cīnīties?
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby eldberg » 26 Jul 2012, 14:04

ego wrote: Vai ar šo paranoju ir iespējams cīnīties?

Ja, saucas - veselais saprāts :kanepe:
User avatar
eldberg
admin
admin
 
Posts: 4268
Images: 510
Joined: 13 Jan 2010, 12:44
Location: Ogres novads

Re: Dandie blogs

Postby ego » 26 Jul 2012, 14:51

Paldies par ieteikumu Eldberg . Es jau domāju, ka uz šo jautājumu man neviens neatbildēs. Vismaz pasmaidīju :)
Last edited by ego on 17 Sep 2012, 15:58, edited 1 time in total.
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby ego » 27 Jul 2012, 15:52

Jāieraksta kaut kas pozitīvs :) Jancis ir ogu fans. Zemeņu dēļ siekala ir līdz grīdai. Šobrīd topā ir mellenes (ēd kvantumos).

Ielikšu 2 bildītes : Jancis ar dzimšanas dienas dāvanu un vārda dienas vainagu.


Image




Image
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests