Dandie blogs

Blogs and Chats

Re: Dandie blogs

Postby Laura » 02 Dec 2011, 13:08

Laikam jau man to būtu pareizāk rakstīt čehu sadaļā, bet te tā saruna kaut kā ir interesantāka. Mums ir bijusī divi melnie cvergi un tagad mums ir divi čehu terjeri - kā diena pret nakti. Gan šķirne pret šķirni, gan šķirnes ietvaros viens pret otru. Ja pirmais cvergs pagalmā bija iesaukts "zvonok" (zvaniņš), tad otrā balsi gandrīz neviens nebija dzirdējis (retu reizi tādu ū-ū-ū uzvilka). Ar čehiem tas pats - Bročeks ir klusējošās briesmas - viņš bez mazākās skaņas var pielavīties no aizmugures "medījumam" un brīdinoši iekampt potītē, bet Rēzija runā par visu - stāsta, prasa, uzdod jautājumus un reizēm visai intelektuāli spēj risināt sarunas pavedienu. Piedevām- viņai ir tiešām pretīga balss... :histerija:
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Dandie blogs

Postby BaibaB » 02 Dec 2011, 13:10

ego wrote:Jancītis ir "klusās taktikas piekopējs" - viņa stils ir "zobu atņirgšana absolūtā klusumā". :velnins:

manas šnaucermeitenes arī šitā dara. piemēram, vasarā Tara dzīvoja 24 h pie Gunas un viņas šnauceriem, turklāt Wellai bija kucēni, par kuriem Tara bija svētās šausmās. viņa tad rādīja viņiem zobus pilnīgā klusumā. bet vispār viņa no viņiem vairījās, cik varēja, bija pat uz mājas jumta uzkāpusi. :ludzu: ir arī citreiz bieži novērota šī klusuma taktika. Enijas māmuķītis Telia, kas dzīvo pie Gunas, ir liela meistare šajā klusuma taktikā. viņa rudenī ēd ābolu vai grauž topinambūru, un visiem, kas noiet attālumā 50 cm šādi rāda zobus, uzvilkusi lūpu. ne skaņas, bet drauds ir nepārprotams. ja to nerespektētu, tad droši vien būtu klope, bet neviens jau nav tāds muļķis, lai ietu klopēties ar Teliu.
bet, ja ir klope, tad klope, tad ir rēkoņa un zobi skaustā. nu tur, piemēram, Robis čammājas ar ēdienu, jāņem nost. vai Enija noķērusi mušu un ēd, bet Tara domāja, ka Enija ēd kaut ko garšīgu - atkal klope... :jaa:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Dandie blogs

Postby ego » 05 Dec 2011, 17:36

Es ,savukārt ,neesmu dzīvē redzējusi asspalvainu taksi ( arī čehu terjeru ne). Man liekas , ka par standarta īsspalvaino taksi Jancis ir lielāks. Katrā ziņā viņš izskatās masīvāks (īpaši- galvas forma). Vispār, viņš ar savu lielo galvu regulāri ieskrien visās stenderēs un durvīs. Es tikai novaidos :sajucis: Lai gan.. vainīgs tomēr būs garais augums.
Vispār, es priecātos, ja brīdinājumu viņš izteiktu ar skaņu. To kluso "zobu demonstrēšanu" reizēm var nepiefiksēt. Suns pamanīs , bet cilvēks..... Līdz šim Jancis ne reizi nav mēģinājis nopietni iekampt ( pāris reizes mazliet " gaisu ir iekampis", taču tas bija kažoka plūkšanas laikā un es saprotu viņa reakciju-manu roku skāris viņš tā arī nav). Taču tā kā mums tuvojas vecums, kad suņi mēģina pakāpties hierarhijā, tad, kas to lai zin.
Toties viņš skaļi žāvājas- izklausās pēc kaķa ņaudēšanas :tikainesaki:
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby Laura » 05 Dec 2011, 18:30

Man tas viss precīzi izklausās pēc Broča jaunības izlēcieniem. Un žāvājas ar skaņu joprojām. Īpaši - ja visi guļ, bet viņš grib laukā...
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Dandie blogs

Postby Creme de la Creme » 05 Dec 2011, 20:20

Asspalvainajiem takšiem galvas arī ir ''masīvākas'' nekā īsspalvainajiem (tādas vairāk terjeriskas, nav tik ''spici'' purni). Mūsu Sise (nenormālais kociņu nesējs) arī reiz ieskrēja kokā (un nekas...un nekas...un nekas...)
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Dandie blogs

Postby ego » 11 Dec 2011, 15:13

Šoreiz ne pārāk smaržīga atziņa- Jancis ir kā traks uz s....iem :pilnmeness: Zinu, ka daudziem suņu saimniekiem ir šī problēma. Bet es centos "analizēt" savu vecāku suņus un vienīgo ar šo netikumu atceros- garspalvaino taksīti. Mednieku "akcenti" ?
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby ingo » 11 Dec 2011, 15:18

diez kādi mednieku akcenti manam punduršpiciņam lien ārā :velnins: nu labi gluži s..os viņš nevārtās, bet nu beigtas pele, cirslīši un tamlīdzīgas ekstras :soks:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Dandie blogs

Postby ego » 11 Dec 2011, 16:43

Oj.. pret "maitas smaržām" :smarzas: , laikam, jau neviens suns nav vienaldzīgs (atsaucas vienaldzīgo īpašnieki) :kanepe: Es rakstīju par s..iem tiešā nozīmē :velnins: . Bet vispār jau skaidrs, ka tas ir" individuāls akcents". Pēkšņi atcerējos, ka, staidzinot vienas patversmes suņus, viens bezšķirnes eksemplārs tā izvārtījās govs pļekā, ka man bija jāsarkst :sarkstosa: par "kvalitatīvo pastaigu" :pastaiga: Suns gan bija tik lepns....
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby BaibaB » 11 Dec 2011, 16:54

ego, laipni lūgti kakulāču klubiņā. :jaa:
mana Dora radības kroņa kakas neēda, bet ar lielu prieku tādās vārtījās. pat nezinu, kas sliktāk. :apstulbis: kamēr man bija tikai Robis, es šādas izpriecas jau biju aizmirsusi, jutu līdzi tiem saimniekiem, kam suns bija kakulācis, un biju laimīga, ka nezinu, kas tas ir. tad Enija... ar baudu, pilna mute ar homo sapiens kakām :aknee: un Tara tāda pati. un Robis sācis no viņām mācīties un arī kļuvis par kakulāci. tā ka man viņi tagad ir x3.
trakākais, ka viņi lieliski atceras, kur tā laime atrodama. pagājušajā sestdienā mēs ar Elbrusu gājām pa vienu pļaviņu un tur Enija mazliet... paizklaidējās. un vakar viņa, sivēnaste tāda, precīzi atcerējas, kas un kur, kā pa diedziņu aizskrēja uz to vietu un atkal pacienājās. neticu, ka tas s**** tur nedēļu tā stāvēja. laikam bomži ierīkojuši tualeti. :pagalvu:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Dandie blogs

Postby ego » 12 Dec 2011, 19:13

Jā, Jancim tas klubiņš patiks ļoti :rej: Skatos, ka šodien forumā aktīvi tiek apspriesti arī kaķi. Man arī ir stāstiņš par šīs dienas rītu. Un tā, kaķis mierīgi dzer ūdeni (trauks ir uz zemes)un tajā brīdī Jancis ir nolēmis "šķērsot kaķi" :soks: ( esmu novērojusi, ka Jancis neies apkārt, ja var iet pa taisno). 'Kaķis tiek šķērsots",izlienot tam pa vēdera apakšu . Piebildīšu, ka Jancis ir krietni masīvāks par kaķi, vienīgi augstumā abi ir līdzvērtīgi. Jāatzīst, ka Jancis to izdarīja graciozi - pat neiesprūda.
Šoreiz gan viskomiskāk izskatījās kaķis- viņš no pārsteiguma sastinga un viņa purniņā bija tāāāds pārsteigums :kanepe:
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby ingo » 12 Dec 2011, 20:57

nabaga kaķis :jautri:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Dandie blogs

Postby Sisija » 12 Dec 2011, 20:58

Mums šis process notiek pretēji, kaķis neuzskata par vajadzīgu apiet apkārt sunim. Ja Laxmi guļ, tad Dana vienkārši iet(skrien) pāri kā pa bulvāri, ja stāv- iet(skrien) pa apakšu kā zem tilta :kanepe:
Image Image
Sisija
Champion
Champion
 
Posts: 2271
Joined: 13 Jan 2010, 21:45
Location: Rīga, Pārdaugava

Re: Dandie blogs

Postby ego » 25 Dec 2011, 22:36

Es ar Janci- visiem suņu mīļotājiem- novēlu Skaistus Svētkus un nezaudēt ticību Brīnumam ...........




Image
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby ego » 02 Jan 2012, 18:18

Sveiki Jaunajā gadā!

Zinot, cik daudziem suņiem ir grūti uguņošanas laikā, mazliet ar bažām gaidīju gadu miju. Izrādījās uztraukumam nav pamata. Sākoties uguņošanai (mēs,protams, atradāmies telpās) Jancis cītīgi mazgāja grīdu (ir viņam tāda izklaide :kanepe: )
un nekādu interesi par troksni neizrādīja. Beidzoties intensīvai blīkšķu parādei (pēc minūtēm 15), Jancis jau gulēja stājā, kuru dēvē "visas četras ķepas gaisā" :aptracis: . Protams, es nezinu, kāda būtu viņa reakcija, atrodoties ārā, taču to es nedomāju kādreiz pārbaudīt.
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby zuustrs » 02 Jan 2012, 21:45

Malacis, Jancis :jaa: Aug riktīgs vīrs.
Mūsējiem nav nekada stresa no salūta. Šogad paši šāvām un suņi atradās netālu. Suņiem tika dota iespēja atrasties telpās, bet tā netika izmantota. Labāk kur tauta, ja nu kāds kārums tiek nokavēt :viltigs: nedrīgst tak palaist garām tādu iespēju.
zuustrs
Puppy
Puppy
 
Posts: 439
Joined: 13 Jan 2010, 21:05

Re: Dandie blogs

Postby Creme de la Creme » 04 Jan 2012, 10:57

Normāls, nosvērts medību suns! :labipadarits: Ārā gan labāk nelaist...tad gan visādi var sanākt...Citiem ir bail tieši esot ārā (gad blīkšķ pie auss). Mēs arī šogad salūta laikā ārā nevienu nelaidām, tā kā apši bišķi pablīkšķinājām (bija bail ka kāds neapdomīgāks eksemplārs nepieskrien par tuvu). Labāk lai sēž drošībā un rej no iekšas...Izrieties jau tāpat pēcāk paspēja (jo apkārt blīkšķināja vēl ilgi...).
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Dandie blogs

Postby moona » 04 Jan 2012, 12:37

Ego un Janci, novēlu jums abiem mīlestības un dzīvesprieka pilnu Jauno 2012. gadu!
Manam pirmajam skotu terjeram no salūta ne tikai nebija bail, bet pat patika. Puika uzreiz ieņēma kareivīgu stāju un prasījās ārā, jo tur izklausās, ka sākušās medības.
Bet bija nepatīkams gadījums, kad mūsu sētai garām skrejoši puikas iemeta dārzā plaukšķeni vai ko tamlīdzīgu, kas sprāga netālu no suņa. Vēlāk konstatējām, ka suns mūs nedzird. Neatceros vairs konkrēti cik ilgi, bet pagāja tāds krietns laiks, kamēr suņuks atguva dzirdi.
moona
Baby
Baby
 
Posts: 67
Images: 0
Joined: 16 Dec 2010, 10:02

Re: Dandie blogs

Postby ego » 12 Jan 2012, 20:04

Paldies Moona :roze:

Palasot citus blogus, aizdomājos par saimnieka un suņa rakstura saderību. Jancis ir diezgan liels brīvdomātājs un vispār jau, man tas patīk, taču...... Atzīšos, esmu valdonīgais saimnieces tips un ir atsevišķi Janča izgājieni, uz kuriem es "šerpi" reaģēju :pagalvu: Līdz ar to puika , manuprāt, pielāgojas man. Pieļauju, ka, ja Jancim būtu pielaidīgāks saimnieks, viņš būtu stipri nepakļāvīgāks īpatnis.

Ir viena situācija, kas man rada "galvassāpes" :aknee: Jancis ir ļoti pārgalvīgs. Tā sasodītā lekšana no gultas :asaras: Viņš to dara lidojumā (piezemēšanās vieta ir tālu no gultas). Ņemot vērā viņa garo muguru, masīvo ķermeni, īsās kājas, man tas liekas ļoti bīstami. Esmu sapratusi, ka nav jēgas meistarot pie gultas kāpnītes, jo viņš tās ignorē. Atzīšos, ka biju pārliecināta, ka suņi apzinās savu fizisko spēju robežas (es te nerunāju par to, ka mazs suns uzrūc lielam). Nu piemēram, ir suņi, kas neiet ūdenī ( varbūt es kļūdos, bet man liekas, ka franču buldogi nav sajūsmā par peldēšanu). Esmu maldījusies :tikainesaki:
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

Re: Dandie blogs

Postby Creme de la Creme » 12 Jan 2012, 22:19

Mans Lakijs, kad viņam bija aptuveni gads, izdomāja ka prot lidot :sajucis: Kā tas izpaudās? Staigājām mēs pa jūrmalu un viņš ar draugiem skraidīja pa kāpām. Tad izdomāja izrādīties ka ir viskrutākais un noplanēja no kāpas, kas bija cilvēka augumā. Lieki teikt ka mēs visi sastingām, bet man sirds ''ieskrēja papēžos''. Bet šamējam nekas, noskurinājās un skrēja tālāk. Viņam gan uz to laiku jau bija samērā labi uztrennēti muskuļi un vispār viņš man tāds ''atsperīgs'' (nav arī tik garš kā standarta takši), turklāt nav ''smags''...Nu bet reizēm man arī liekas ka šamējiem pazūd jebkādas baiļu sajūtas. Bet pārgalvības ir vairāk kā vajag. :kanepe:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Dandie blogs

Postby ego » 14 Jan 2012, 19:30

Jancim arī tās īsās kājeles ir muskuļotas. Trakums ir tad, kad viņš uzkāpj uz krēsla. Lecot nost, viņš atsperas :velnins: krēsls burtiski aizlido :lamajas: Smieklīgi izskatās, kad es viņam "lasu morāli" - Jancis taisa dažādas grimases :kanepe: Populārāka ir "purniņa savilkšana". Varētu domāt, ka viņš man draud :rej: Nē, viņš nerūc un ne reizi nav mēģinājis man "fiziski pretoties". Purniņa izteiksme liecina- "es neesmu vainīgs :smarzas: ".

Esmu izlēmusi iegādāties furminatoru. Cik droši ir to pirkt Latvijas internetveikalos?
ego
Puppy
Puppy
 
Posts: 185
Images: 18
Joined: 21 Aug 2011, 16:59

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron