Togo team

Blogs and Chats

Togo team

Postby kvesma » 27 Aug 2011, 18:43

Mēs esam kamanu suņu sporta entuziasti no Ādažiem. Viss sākās ar pirmo Sibīrijas haskija kucēnu, kuru iegādājāmies īsti neko nezinot par šo fantastisko suņu šķirni... domāju, ka neesam tādi vienīgie:). Sākām lasīt, interesēties un.... , atradām Bafiju jeb Ditu no husky.lv no kā iegādājamies pirmos iemauktus, bet......tagad, pēc nepilniem 3 gadiem, esam jau ar 7-iem sibīrijas haskijiem, jau otro gadu ar labiem rezultātiem startējam Baltijas Kamanu suņu sporta federāciju organizētajās sacensībās Baltijā, kā ari šogad vēlamies doties tālāk - paskatīties kā sacensības notiek ārzemēs. Vēl mēs esam atraduši partnerus Čehijā par suņu iemauktiem, to aprīkojumu, kā arī papildvitamīniem (FlyingDog). Jā, mēs nodarbojamies ar komerciju, bet tikai, lai nodrošinātu mūsu jauniešu startus EU sacensībās.
Šo 3 gadu laikā esam gan piedzīvojuši lielus priekus par mūsu sportistu un mūsu suņu sasniegumiem, esam gozējušies mūsu suņu mīlestības saulītē, gan arī esam piedzīvojuši ļoti lielas bēdas, traģiski zaudējot mūsu mīluli, sibīrijas haskiju - Togo.
Lai godinātu Togo piemiņu un, lai arī citiem sibīrijas haskiju īpašniekiem liktu aizdomāties par suņu klaiņošanas iespējamām sekām - turpmāk mūsu domubiedri nolēma startēt kā Togo team, ar savu logo un formu.
Kas mēs esam - Togo team:
Sibīrijas haskijs: Patrīcija (galvenā jeb boss, vadošais pajūga suns), startē bikejoriga ar Baibu Vēsmu (arī saimniece). Pirkts kā "brāķēts" SH ar IKU CR, bet pārformēta uz FCI "0" CR
Handi jeb Have a nice day (viennozīmīgs visu mīlulis, pajūga vadošais un sastāva suns), startē bikejorigā ar Jāni Kalanepu (saimniece: Kristīne Vēsma). Pirkts no Husky.lv. Ir zcili izstāžu rezultāti.
Harry Potter (sportists, viennozīmīgi vadošais pajūga suns) - saimniece: Kristīne Vēsma, vēl nepiedalās sacensībās, jo ir tikai 8 mēn. jauns. Importēts no EE

un mūsu pieņemtie pabērni jeb iepriekšējo saimnieku atstātie:
Marko (2 x krāsu haskijs, ar raksturiņu :), pajūga sastāva suns vai velkošais un lielisks jodelētājs), braucējs - Ēriks (16 gadi)
Eskii (ļoti interesanta kažoka krāsa, patīk slinkot un bičot, pajūga sastāva suns un "bremzīte" :)), nav braucēja (jo nav sportists) - ir atstāts no iepriekšējiem saimniekiem ar viltu. Diemžēl meklējam jaunus saimniekus, jo uz patversmi " roka nenesās vest". Suns, kurš ir piedzīvojis lielu nodevību no diemžēl šajā forumā esošā aktīva dalībnieka. Ja variet palīdziet - atrast jaunas mājas!

Zara (nedaudz bailīga, bet ļoti ātra: pajūga sastāva vai velkošais suns) - sterilizēta meitene no Slokas patversmes, ļoti spējīga un ātra. Musheris - Kristīne Vēsma

Vēl mūsu komandā ir Basko (bikejorings ar Imantu B) un daudzi citi...

Par tālāko regulāri informēšu :)
http://www.manmat.lv
Kamanu suņu sporta aprīkojums
User avatar
kvesma
Junior
Junior
 
Posts: 157
Images: 0
Joined: 06 Sep 2010, 08:04
Location: Adaži

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Būsim arī mēs - "Pet Ekspo 2011" – 17. un 18. septembrī Ķīps

Postby kvesma » 31 Aug 2011, 21:39

Pateicoties izstādes organizatoru iniciatīvai - šogad izstādē piedalīsies arī mūsu "Togo team" komanda pilnā sastāvā ar http://www.manmat.lv produkciju, ieskaitot mūsu galvenos = četrkājainos sportistus

Ko mēs rādīsim?
Rādīsim Latvijā pirmās profesionālā suņu sporta kamanas no Danler-sleds.com, kas pasaulē ir nr. 1. sporta kamanu ražotājs

Rādīsim Latvijā pirmo suņu četriteni jeb "ratus" no Rower-land, kā arī par speciālām cenām (līdz 40% atlaides tikai izstādes laikā) tirgosim gan profesionālos suņu sporta iemauktus, sasaites, jostas, gan citu sporta un ne-sporta suņu aprīkojumu. Aprīkojums tikai no augstvērtīga materiāla (nav āda, brezents utml.) ar polsterējumu, nemirkstošs un roku darbs. Vidējās cenas +/- 16 Ls.

Stāstīsim visiem, kas vēlēsies klausīties par mūsu hobiju, ieteiksim vietas, ekspertus un treniņa veidus.

Rādīsim paraugdemonstrējumus, protams, ja laika apstākļi atļaus - gan 6 x suņu kamanām, gan bikejoringam un kanikrosam. Vizināsim bērnus bez maksas arī, protams gan, ja laika apstākļi to atļaus un mūsu četrkājainie sportisti nebūs pārāk satraukušies...

Svarīgi, lai netraumētu mūsu suņu psihi - suņi tiks izrādīti tikai ik pēc 2 h sestdien no plkst. 10:00, pēc tam no 15:00 un vakarā ap 18:00. Pārējā laikā - atpūta un miers.

Kur atradīsimies - sarkanā teltī pretīm ieejas kasēm. Būsim visa komanda - droši nākiet un prasiet, neatteiksim ar padomu ne vienam.

PATS GALVENAIS - mēs kopīgi atbalstīsim tos četrkājainos draugus, kuriem tik ļoti nav paveicies kā izstādē redzamajiem UN - 10% no izstādes ienākumiem ziedosim Līču patversmei, kā arī mūsu stendā tiks izvietota "ziedojumu kastīte" Līču patversmes atbalstam (http://www.ulubele.org). Atbalstīsim kopīgi!

Tiekamies Ķīpsalā!
http://www.manmat.lv
Kamanu suņu sporta aprīkojums
User avatar
kvesma
Junior
Junior
 
Posts: 157
Images: 0
Joined: 06 Sep 2010, 08:04
Location: Adaži

Re: Togo team

Postby argoss » 02 Sep 2011, 17:47

Vai pie Jums stendā varēs arī uzmērīt iemauktus? Paskatījos mājas lapā - interesē standarta modelis haskijam, bet neesmu pārliecināts kurš izmērs.
paldies
argoss
Baby
Baby
 
Posts: 1
Joined: 02 Sep 2011, 17:44

Re: Togo team

Postby kvesma » 02 Sep 2011, 20:42

argoss wrote:Vai pie Jums stendā varēs arī uzmērīt iemauktus? Paskatījos mājas lapā - interesē standarta modelis haskijam, bet neesmu pārliecināts kurš izmērs.
paldies


Jā, noteikti varēs!
http://www.manmat.lv
Kamanu suņu sporta aprīkojums
User avatar
kvesma
Junior
Junior
 
Posts: 157
Images: 0
Joined: 06 Sep 2010, 08:04
Location: Adaži

Re: Togo team

Postby kvesma » 03 Sep 2011, 20:56

Šodien vēlreiz pārliecinājos, ka labi cilvēki ir mums apkārt... un tos satiekam tikai tad, kad tas ir "nolemts" (?).
Izstāde Ķīpsalā, pavisam nejauši piedalāmies un piedalāmies bez trakās dalības maksas, t.i. par velti. Tas jau ir pat ļoti labi.
Kā visu aiztransportēt uz izstādi - "no idea", jo man džipam nav āķis, nav piekabes utt., bet šodien mūsu draugi no Leiputrijas viesu nama piedāvāja piekabi - Lielu :) un draugi no Strapiņiem džipu ar āķi, bet.... es pat neprasīju, tikai pateicu, ka tā ir mūsu problēma! :). Visu izdarīs, aizvedīs un uzstādīs. Supper!
Un vēl... šodien beidzot saņēmu apstiprinājumu, ka mūsu jaunajam musherim būs tomēr Zviedru SH jau 4.oktobrī.
Jā un vēl... saņēmu PM, ka palīdzēs mums atrast labus saimniekus pamestajam Eskii, ļoti ceru, ka puika beidzot atradīs savas Mājas, kur viņš jutīsies novērtēts un mīlēts!
Laba diena
http://www.manmat.lv
Kamanu suņu sporta aprīkojums
User avatar
kvesma
Junior
Junior
 
Posts: 157
Images: 0
Joined: 06 Sep 2010, 08:04
Location: Adaži

Re: Togo team

Postby Demix » 10 Sep 2011, 00:28

O,sveikiņi,sveicu ar savu blogu :roze:
Skatos Jūs sasparojšies un gatavi sezonai ne pa jokam :dejo: Es šeit pie Jums iegriezīšos :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Togo team

Postby kvesma » 18 Sep 2011, 10:22

Admin: pārcelts no sacensību sadaļas

šobrīd es krāšu naudu Handi operācijai (tas man ir pats svarīgākais nekā kausi, medaļas utml. sviests)! Handi ir mans puika un atkal..... ir ļoti slikti.
Es esmu ... "izstājusies", negribu nevienu ne redzēt, ne dzirdēt, sorry...vienīgais ko varu pateikt - es nekad vairs nepirkšu suni no LV bez apstiprinājuma, kad ir tīri gēni: 1 x bija traģēdija, 2 x dubulta traģēdija!
Man pietiek! Esmu dzirdējusi pietiekoši, lai vairs nevienam neuzticētos... spriedumi tiek pieņemti, nezinot un - pat nepajautājot! Nevienu nenosodu, bet arī vairs negribu dzirdēt dumjus pārmetumus u.c. veida "sviestu", ir vet profesionāļu lēmums un, ja kāds vēlas to apstrīdēt tad lūdzu ne ar manu jeb foruma starpniecību, bet pa tiešo pie veta!
Esmu "out"
http://www.manmat.lv
Kamanu suņu sporta aprīkojums
User avatar
kvesma
Junior
Junior
 
Posts: 157
Images: 0
Joined: 06 Sep 2010, 08:04
Location: Adaži

Re: Togo team

Postby JanisKalaneps » 18 Sep 2011, 18:57

Nedaudz bildes no Pet Ekspo 2011- Ķīpsalā. http://www.draugiem.lv/gallery/?aid=36357579
http://www.togo.lv Kamanu suņu sporta aprīkojums
User avatar
JanisKalaneps
Baby
Baby
 
Posts: 41
Images: 0
Joined: 16 Oct 2010, 20:18
Location: Ādaži


Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest