Retrīvera stāsti.

Blogs and Chats

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Henriete » 06 Apr 2016, 18:58

Visi viņi laikam vārtās :D
neaizmirsti pret ērcēm apstrādāt, īpaši šitādās pļavās ar garu zāli :sajucis:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 07 Apr 2016, 03:19

Vispār brīnos, kā nevienam vēl ērces nav bijušas. Varbūt tas dēļ blusu siksnām, bet viņi tik daudz skraida, peldas un vārtās, es jau domāju, ka būs ērču pilni.

Bildes ar maniem netīrveriem :)


Image
Image
Image
Image
Image
Image
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 07 Apr 2016, 03:32

Bildes no vakardienas, es aiz kameras :foto:

Bez ūdens nu nekā!
Image

Ārā no ūdens uzreiz gar zemi
Image

Mikka Slapja, tikko no ūdens un jau gatava mesties atpakaļ.
Image

Ar savu izmakšķerēto "mazo" kociņu
Image
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 15 Apr 2016, 14:57

Retrīveru specializētajā izstādē "Kluba Uzvarētājs":
Matīsiņš - 1. vieta atklātajā klasē, CQ, 3. labākais suns un LV CAC!
Image
Image

Mikka - Ja nemaldos un mana lielā izstāžu mape ar rezultātiem ir nekļūdīga, tad pirmo reizi mūžā - very good Čempionu klasē. :lamajas:

Eksperte teica, ka viņai esot tik daudz trūkumi, ka viņa nevar ielikt Mikkai teicami un septiņreiz man atvainojās :D Tas jau nekas, ka Mikka 80% izstādēs izmakšķerē BOB vai BOO, pārējās, vinnējot čempionu klasi - vietu salīdzināšanā :viltigs: Un 3 nedēļas pirms Kluba uzvarētāja bija CACIBs, kur Mikka dabūja BOB, BIG4 :dejosuns:
Aizdomīgi arī, ka viņa ieliekot ļoti labi atvainojas.. ja ir viņai uzskats, ka Mikka ir slikta, kāpēc ir Jāatvainojas? :sajucis:
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 15 Apr 2016, 15:01

Matīss:
Image
Last edited by Retrīvers on 15 Apr 2016, 15:04, edited 1 time in total.
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 15 Apr 2016, 15:01

Lai vai kā, es to skaidroju ar to, ka Mikkai ir lieli kauli, viņa ir masīva, platas lielas ribas un liela skaista galva. Novēroju, ka ekspertei gaumē bija šauras kucītes, ar šaurām galvām.. Ja Mikka būtu 2x šaurāka, varbūt viņa ekspertei patiktu ;) Bet nu visiem neizpatiks.
Šī eksperte noteikti ir pie tiem, pie kuriem nevēlos atgriezties. Labradoros arī čempionu klasē patiesi skaistam, MASĪVAM sunim ar daudziem tituliem un daudzkārtējam uzvarētājam tika iedots ļoti labi. :pagalvu:
Kad iegāju ringā domāju, ka tas suns ir mans lielākais konkurents labīšos, bet paņem un iedod viņam ļoti labi. Kad ieraudzīju to, tad bija skaidrs, ka man ar Mikku spīdoši neies.
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Henriete » 15 Apr 2016, 19:23

Mēs arī neatgriezīsimies! Un par atvainošanos mums tieši tas pats ;) Nav jāķer kreņķis, katram savas manieres, haha
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 17 Apr 2016, 13:40

Henriete wrote:Mēs arī neatgriezīsimies! Un par atvainošanos mums tieši tas pats ;) Nav jāķer kreņķis, katram savas manieres, haha


Būtu Sems 2x šaurāks un ar plānāku spalvu, droši vien viņam ietu labāk! :D
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 17 Apr 2016, 22:53

Bijām Zeltaino Retrīveru pastaigā ar 3 Zeltainajiem. :pastaiga:

Image
Bildes droši vien salikšu rītdien ;)
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 17 Apr 2016, 22:55

Te gan ielikšu vienu bildīti ar manu puiku Zachary.

Nereāli patīk :sirsninas2: :samilejies: ^^

Image
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 23 Apr 2016, 17:39

Mēģināju salikt bildes no Zeltaino tusiņa, bet nekādi nesanāk. Vai nu interneta savienojums pārāk vājš, vai dēļ tā, ka faili ļoti ļoti lieli.
Tad nu var apskatīties visas bildītes ar maniem mīluļiem te: Laurem Hill FaceBook Lapā
Last edited by Retrīvers on 15 Sep 2019, 23:14, edited 1 time in total.
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 28 Apr 2016, 17:42

Vējaina, bet saulaina diena bija, gājām pastaigā un pēc tam pakaļ Suši: Tayo Suši 2

Image
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 28 Apr 2016, 17:47

Turot lielu koku priekšā suns stāv superīgā stājā. Ja vien izstādē ringā varētu turēt lielu koku, kad jāstāv. Matīss gan stāv arī uz kārumu, bet Zachary asti muguras lījijā luncina tikai, kad koks priekšā. Ja kārums - asti luncina zemu.

Image
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 28 Apr 2016, 20:06

Image
Matīsiņš :sirsninas2:
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Imagine » 28 Apr 2016, 21:39

Ļoti dzīvespriecīgas bildes!

Tīri intereses pēc - kā ZR ir ar ausu veselību - bieži jāpierauga un jātīra? Ir bijusi saskarsme ar labradoriem un dažiem citiem nokareno ausu suņiem, kuriem ar retiem izņēmumiem ausīs dzīvo rauga sēne un tā ir pastāvīga problēma suņa saimniekiem.
User avatar
Imagine
Junior
Junior
 
Posts: 582
Joined: 23 May 2013, 23:59

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 03 May 2016, 04:24

Hmm, zinu, ka nokareno ausu suņiem dēļ minimālas vēdināšanās var būt baktērijas, etc.. Bet manā pieredzē tieši maniem zeltainajiem viss ar ausīm ir kārtībā.
Ausis viņiem praktiski netīru. Iztīru pēc vannas pirms izstādes, ja nu kādi ūdeņi būtu tikuši vai tamlīdzīgi. Un neatceros kad Zacharyu pēdējo reizi mazgāju un ausis tīrīju, bet nekad neesmu redzējusi nekādus netīrumus viņam ausīs :D .
Nav ne reizi bijušas slimas un vienmēr kad apskatu ir tīras, par ko man prieks. :) Nezinu kāpēc, it kā daudz viņi peldas, teju katru dienu.. daudz arī skraida, varbūt tāpēc izvēdinās un viss ir ok..

Vācu aitu sunim Šērai gan bija ausu slimība iemetusies kādu 5-6 gadu vecumā, diezgan grūti bija izārstēt, ilgi pirkām zāles un tīrījām un pilinājām, bet dabūjām ārā.
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 08 May 2016, 22:31

Smieklīgs brīvdienu stāsts (un smirdīgs!) :D

Talsu izstādes pirmā diena:
Mister Matthew Matthias Sanbukki - 1. vieta atklātajā klasē, CQ, Labākais suns - 5.

Otrā diena:

No rīta 9:00 ierodos Tukuma vilciena stacijā. Tur satieku Matīsa saimniekus-līdzīpašniekus, braucam kopā uz izstādi Talsos. Kad esam Talsu rajonā, izdomājam palaist Mikku un Matīsu pa pļavu izskaidīties. Viņi skaidra, skaidra un ieskrien pļavas vidū starp 5 bērziem un pazūd. Saucam atpakaļ, nav. Ejam skatīties - suņi pāri galvai, visi melni ielīduši - sūdu - grimstošu dubļu - kanalizācijas bedrē. Izskatījās, ka tur lauku māju saimnieki visas kakas met. :| No galvas līdz kājām melni un smird. :aknee: Es sapucējusies un uzvilkusi mammas labo darba mēteli - gaišā krāsā. Suņi izlien ārā, nopurinās.. Ejam līdz mašīnai, pa ceļam nopurinās man blakām un visa jaka, manas zeķubikses, izstāžu tērps ar melniem kaku punktiņiem. :grr:
Man jau saka - viss, izstādē vējā, braucam mājās. Es saku nē, kko izdomāsim. Izdomāju aizbraukt uz Talsu pilsētas Ezer-dīķi. :viltigs: Tad kādas 6x metu suņus no laipas iekšā ūdenī, lai galva paiet zem ūdens un notīrās no sūdiem. Bet kad viņi līda ārā cauri vālēm un duķiem - pakaļkājas un vēders sasmērējas. Tad nu es saku - Vajag vilkt augšā no ūdens uz laipu. Matīsa saimniece noķer Matīsu pie galvas, es ieķeros kaklasiksā, vēderā un velku augšā uz laipas. It kā noskalojies bija ok. Likām mašīnā, braucām pirkt fēnu. :pedinja: Atradām fēnu, bija palikušas 50 min līdz ringam (ļoti laicīgi bijām ieradušies). Braucām ar fēnu un mūsu netīrajām smirdbumbām uz izstādi. Izstādē grooming telpā bija 1 rozete, par laimi neaizņemta, kur iespraudu fēnu un žāvējām matīsu. Slaucījām, ķemmējām, fēnojām. Kad bija it kā sauss bija palikušas 20 min līdz ringam. Ieliku būrī un uztinu dvieli. Izņēmu tieši pirms iznāciena no būra. Par laimi viņš neizskatījās šausmīgi! Pat nepateiktu, ka kas tāds bija noticis. Smirdēja gan :kanepe:

Un tad otrās dienas rezultāts:

8.05. Talsi
Mister Matthew Matthias Sanbukki - Class Winner, CQ, Best of Sex, Best of Opposite un LV CACiņš! :samilejies: Nākamo pēc gada jāņem un tad būsim čempioni. :alinji:

Es tā jau baigi neiesprinsgstu groomojot suņus, bet dīķa kaku mazgāšana man bija pirmo reizi. :D :medos:

:foto: :estevisamilosu:
Image
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Spigana » 09 May 2016, 07:24

:jautri: Superīgs stāsts! Cik forši, ka cilvēki neapjūk un atrod risinājumus šitādām situācijām un vēl ar tik skaistu rezultātu. :)
Ir terjeri, ir rasela terjeri un ir Mio.
Mio, my dog
Mio Instagramā
Image
User avatar
Spigana
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Images: 279
Joined: 28 Nov 2015, 18:28

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 10 May 2016, 12:27

Spigana,
Ja jau nauda samaksāta un suns pieteikts - jāmēģina! :D
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

Re: Retrīvera stāsti.

Postby Retrīvers » 10 May 2016, 12:29

Kamēr Matīss plūc laurus izstādēs, viņa brālim Majus top jaunas skaistas bildes!

Image
Image
User avatar
Retrīvers
Junior
Junior
 
Posts: 756
Joined: 19 Sep 2011, 15:32
Location: Cēsis

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 24 guests

cron