Lapsa kā mājdzīvnieks.

Blogs and Chats

Postby wolf-eyes » 27 Nov 2015, 21:46

edelvise wrote:Saprotu...savā ziņā tas protams šo to atvieglo. Mazi lapsēni..nez ko ar tādiem var darīt Latvijā? Vai vispār cilvēkiem ir šāda interese?
Izlasīju visu blogu no A-Z priecājos, ka Pukšķenei ir tāda laba kompānija.

Nu vispaar bija saraksts jau izveidojies ar gribeetaajiem...7gb. Viena sieviete grib tik loti, ka gaida veel tagad, cer, ka varbut tomer mazie buus... es vinai meginaju ari palidzet caur Velgu Vitolu dabut kadu savvalas lapsenu, ko cilveeki atnes, ja atradusi kkur... bet visi tie cilveki, kas atrada lapsenus, nolema paturet tos sev, viens nomira un taa nu vina joprojaam ir bez sava lapseena.
No Vaacijas tagad vairs nevar ievest... iisteniibaa jau var, bet tad taads lapseens buutu loooti daargs, jo vaaciesi nem loti daudz naudu par socializeesanu..sakaraa ar jauno stulbo likumu tas butu jaadara liidz 4 meen vecumam. Nju, ja es nemtu sev, tad noteikti naudu taadam meerkim nezeelotu, tas tak buus draugs uz daudziem daudziem gadiem, bet tai sievietei, kas grib to lapseenu, tas tomer ir skeerslis. Taa nu mees ceram, ka naakospavasar izdosies caur Velgu sadabuut kaadu mazuli.
Taapat es arii ceru, ka Pukskenei tomer nebus berni tagad, kad vinai jau buus 6 gadi pavasarii.. negribas vinus atskirt vienu no otra.. jo beerniem tagad, turklaat pirmajiem, ja taadi tomeer pieteiktos, ir par veelu.. cereesu uz to labaako.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lapsa kā mājdzīvnieks.

Postby Danute » 09 Jan 2016, 12:01

User avatar
Danute
Junior
Junior
 
Posts: 747
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Pļavnieki/Rīga

Postby wolf-eyes » 09 Jan 2016, 18:53

Danute wrote:Vai ir kaut kas zināms par šo lapsiņu? -> http://nra.lv/latvija/159609-liepajas-dzivnieku-patversme-nonacis-neparasts-ciemins.htm

Godīgi sakot- nav ne jausmas. Nezinu tādas krāsas puiku, kas varētu būt bijis Liepājā....
Ceru, ka Mežvairogos viņai ies labi.....
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests