Lapsa kā mājdzīvnieks.

Blogs and Chats

.

Postby wolf-eyes » 20 Apr 2015, 14:51


Jap , dievīgas :samilejies:

Gribēju uzrakstīt īsu atskaiti par to, cik ļoti ir mainījusies Pukšķenīte pa šo laiku.
Ja kādreiz viņa bija pietiekoši nervoza, tad tagad... 20 m no viņas var pļaut zāli ar milzīgu trakotru, no kura nāk attiecīgi paliels troksnis, un viņa saldi čuč PILNĪGI aizmigusi!!! Vēl es viņu varu ņurcīt, kā vien gribu, viņa ļauj visu, pilnībā man uzticas. Vienīgais izņēmums ir tad,ja atbrauc ciemos cilvēki, no kuriem viņa tomēr ir tramīga- lieli vīrieši vai smēķējoši vidēji vīrieši :D no mazāka auguma vīriešiem, bērniem un sievietēm viņa vispār nebaidās, tieši vienmēr nāk kontaktēties. Reizēm arī var mēģināt iekost, ja jūt, ka no viņas kādam ir bail :D Ja cilvēki izturas droši, viņa ir mīļa un pat ļauj sevi caur restēm bužināt, pagriežot sāniņu vai galvas sānu.
Bet kas ir pats pārsteidzošākais dabiskā variantā tik nekārtīgam dzīvniekam (lapsas mēdz izēst āpšus no viņu raktām alām tik ilgi piegānot viņu alas, kamēr tīrīgie dzīvnieki padodas un emigrē; pašu lapsu alas ir ļoti nekārtīgas; lapsām kakas un čuras ir teritorijas iezīmēšanas līdzeklis- parasti dabā var redzēt lapsu kakas uz kalniņiem vai ciņiem vai citām augstākām vietām) - Pukšķenīte jau ļoti ilgu laiku nokārtojas vienā vietā- gan čurā gan kakā tajā. Tas ir apmēram pus kvadrātmetrs un to viņa maina apmēram reizi gadā ierīkojot pavisam citā voljēra galā. Un kas ir vispārsteidzošākais- viņa visu šmuci, arī čuras! aprok ar zemi izmantojot purnu. Tas vispār ir kaut kas apbrīnojams un netipisks šai sugai. Tāpat viņa vispār ir ļoti jūtīga uz tīrību, piemēram, viņai ir svarīgi, ja es katru dienu izpurinu viņas sedziņas un saklāju atkal kārtīgi. Tad viņa ļooti priecājas un to arī izrāda- lien, rāpo, staipās un lēkā pa sedziņu.
Nebaidās arī gulēt būdā ar vienu izeju un iekapsulēties vienā tālā būdas stūrī, kas liecina, ka viņa uzticas apstākļiem, jo nav iespējams bēgt pa vismaz divām izejām. Tāpat viņa arī bieži guļ nevis augstu gaisā savos torņos, bet tieši uz zemes rimbulītī. Tas viss liecina par lielu paļāvību.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Lapsa kā mājdzīvnieks.

Postby ievish » 22 Apr 2015, 07:24



Skaistās Agra bildes! :jaa: Starp citu, tie, kas vēl nav pamanījuši šo fotogrāfu un viņa darbus, iesaku pašķirstīt viņa mājas lapu, manuprāt, blakus klasiķiem, viens no pašlaik labākajiem dabas fotogrāfiem Latvijā.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: .

Postby ievish » 22 Apr 2015, 07:27

wolf-eyes wrote:Nebaidās arī gulēt būdā ar vienu izeju un iekapsulēties vienā tālā būdas stūrī, kas liecina, ka viņa uzticas apstākļiem, jo nav iespējams bēgt pa vismaz divām izejām. Tāpat viņa arī bieži guļ nevis augstu gaisā savos torņos, bet tieši uz zemes rimbulītī. Tas viss liecina par lielu paļāvību.


Lasot aprakstu un vēl netiekot līdz beigām, secināju to pašu, ka viņa Tev uzticas un ir pielāgojusies, izmainījusi savu ģenētiski ielikto uzvedību. Vai esi pētījusi, kā lapsas uzvedas nebrīvē, tieši migas, nokārtošanās ziņā? Tuvāk dabai vai kā Pukšķenīte?
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Postby wolf-eyes » 22 Apr 2015, 09:29

ievish wrote:
wolf-eyes wrote:Nebaidās arī gulēt būdā ar vienu izeju un iekapsulēties vienā tālā būdas stūrī, kas liecina, ka viņa uzticas apstākļiem, jo nav iespējams bēgt pa vismaz divām izejām. Tāpat viņa arī bieži guļ nevis augstu gaisā savos torņos, bet tieši uz zemes rimbulītī. Tas viss liecina par lielu paļāvību.


Lasot aprakstu un vēl netiekot līdz beigām, secināju to pašu, ka viņa Tev uzticas un ir pielāgojusies, izmainījusi savu ģenētiski ielikto uzvedību. Vai esi pētījusi, kā lapsas uzvedas nebrīvē, tieši migas, nokārtošanās ziņā? Tuvāk dabai vai kā Pukšķenīte?

Ja speciāli neradina pie tualetes kastes kā kaķiem, tad kakā un čurā, kur pagadās (kā cilvēkam liekas) , jeb iezīmē teritoriju.
Pieradināt var, bet tad jāieliek liels darbs un, ja to neizdara sākumā agrā vecumā, tad pēc tam tas ir gandrīz neiespējami.
Ēnas saimniekiem jau arī tas bija gandrīz pilnīgi izdevies. Viņi lika viņas kakas tajā kastē un tad viņa ar laiku pati sāka tur iet.
Žēl, ka es tagad nevaru atrast vienu bildi ar smieklīgu uzrakstu, bet tur bija lapsa ar savu dzeramtrauku un uzraksts bija apmēram tāds- I dont drink always, but if I do, I first pee in it :D (lapsas bieži mēdz piečurāt savu ūdeni un reizēm pat pēc tam tādu arī dzer) lapsu domu biedru grupās feisbukā vienā grupā sākuma attēls savukārt parāda kaku izlietnē :D Tur ļoti atbildīgi ir vispirms izstāstīts par visām problēmām, kādas var rasties, ja grib mājās turēt šo zvēriņu.
Pukšķenīte savu tualeti ierīkoja pati pēc savas brīvas gribas tīrības nolūkos, kas tiešām ir liels solis prom no instinktiem.
Migas ziņā gan tā ir ierasta lieta, ka pieradinātas lapsas ir visai paļāvīgas. Jo tur viņas speciāli pie tā radina (tur visu dienu mazos būros, piemēram :( ) ..
Jāsecina tas, ka Pukšķenīte pie tā nonāca pati, brīvprātīgi, kamēr liela daļa citu lapsu- diezgan "bargas" socializācijas apstākļos.
Es viņas bērnībā pamatā darbojos uz to, lai nodibinātu ciešu saikni(līdz ar to arī piekāpos viņas bailēm bieži un tt) un diezgan atstāju novērtā tādu stingru socializāciju. Bet redz, daudz kas man tomēr ir atmaksājies. Ja neskaita pavadiņas apmācību. To es reizēm mēdzu ļoti nožēlot, ka neiemācīju...Lai gan, nav zināms, kāda viņa būtu tad, ja es būtu viņu pie tās radinājusi, varbūt daļa saiknes būtu tam attiecīgi kā ziedojums....
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Lapsa kā mājdzīvnieks.

Postby magnola » 22 Apr 2015, 14:22

Jauki atkal kaut ko lasīt par lapsiņu :aptracis:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Postby wolf-eyes » 23 Apr 2015, 21:17

Pieredze turot lapsas ieksaa:
I've owned foxes for a few years now, and there has been then same reoccurring issue since day one - I have to know if anyone else gets the same thing. People constantly come up to me and tell me I smell like skunky pot haha like I get it at least once a week where someone approaches me and is like "do you have any more of that to go around?" Haha. And recently I quit my job at a pet store, and during my exit interview one of the shitty managers told me that when I start my new job to try not to come to work baked everyday. I am not against partaking at all, but I just find it amusing that people frequently confuse the skunky fox smell for skunky weed.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Lapsa kā mājdzīvnieks.

Postby magnola » 24 Apr 2015, 07:26

Ar fretkām, manuprāt, ir līdzīgi. Cik esmu saskārusies (2x), tad tā māja un cilvēki tomēr ož pēc fretkas, citiem liekas ok, tas aromāts, citiem nepatīk.
Bet vispār, cilvēki kam nav suņa, saka ka pie mums pēc suņa ož, bet paši esam laikam pieraduši :kanepe:
Image
Image
Laipni gaidīti manā blogā: viewtopic.php?f=29&t=5279
User avatar
magnola
Junior
Junior
 
Posts: 995
Images: 9
Joined: 19 Jan 2012, 13:26

Postby wolf-eyes » 24 Apr 2015, 18:50

magnola wrote:Ar fretkām, manuprāt, ir līdzīgi. Cik esmu saskārusies (2x), tad tā māja un cilvēki tomēr ož pēc fretkas, citiem liekas ok, tas aromāts, citiem nepatīk.
Bet vispār, cilvēki kam nav suņa, saka ka pie mums pēc suņa ož, bet paši esam laikam pieraduši :kanepe:

Mjā.... lai gan man lapsas nedzīvo iekšā, tik un tā es arī reizēm mēdzu sasmirdēt pēc viņām, ja ilgi uzturos voljērā. Divas naktis es tur pat paliku pa nakti uz matrača guļammaisā un tad bija vispār traki :D Un draugs tā prasa skumīgi- Tu vienmēr tā smirdēsi? :D
Un vēl es ilgi nevarēju saprast, kādā veidā var smirdēt pat lapsu trauki, ja no tiem tikai ēsts, tajos ntiek čurāts, kakāts, pret tiem nerīvējas ar dziedzeriem... kā tas var būt, ka tie smird? Izrādījās, ka tas ir tieši tādēļ, ka Pukšķenīte ar purnu aprok savas čuras. Un, protams, reizēm viņa arī ar to purnu tajās iebrauc. Un pēc tam, kad ēd, tad sasmērē arī trauku. Mīkla atminēta. Ja kāds lasa, kas grib lapsu mājās- rūpīgi apdomājiet šo lēmumu :D
Jāsaka gan, ka es pati tiešām esmu tā pieradusi pie tās smakas, ka to pilnīgi nejūtu, bet pierast es pie tās varēju tādēļ, ka man tā nekad nav bijusi nepatīkama. Draugs arī beidzot vairs nejūt, ir pieradis un nebēdājās par to, ka es smirdu. Tagad mēs smirdam kopā :D Atvainojos par tādām atklātībām :ninja:
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re:

Postby Māra » 24 Apr 2015, 19:38

wolf-eyes wrote:Draugs arī beidzot vairs nejūt, ir pieradis un nebēdājās par to, ka es smirdu. Tagad mēs smirdam kopā :D


:kanepe:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Postby wolf-eyes » 05 May 2015, 11:58

Sen neesmu tā raudājusi, sāp tik ļoti, kā sen nav sāpējis.
Neticējās arī, ka Vācijā kaut kas tāds varētu notikt.
Brīnišķīgai ģimenei ir atņemts unikāls vilksuns- noindēts!! Un otrs cīnās par dzīvību tagad...
https://www.facebook.com/cynthia.luedde ... tif_t=like
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re:

Postby wolf-eyes » 14 Jun 2015, 18:34

wolf-eyes wrote:Image
Image

Eh.
Kādēļ es nepamanīju, ka šim vilksunim kkas nav kārtībā? Jo intuīcija man teica priekšā pareizi- viņam viss bija kārtībā.
Tuvu novietotas kājas, šauras krūtis IR HC vilksuņu PAZĪME.
Tiem, kurus tas interesē, skatīt linkā zemāk apmēram pa vidu.
http://www.texx-wolf-tails.com/highcontentwolfdogs.htm
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Lapsa kā mājdzīvnieks.

Postby Māra » 15 Jun 2015, 11:13

Un kā citādi sokas ar gaidīšanu un meklējumiem, gatavošanos? Ir kādas jaunas atklāsmes, kaut kas iekritis sirdī?
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Postby wolf-eyes » 15 Jun 2015, 13:59

Māra wrote:Un kā citādi sokas ar gaidīšanu un meklējumiem, gatavošanos? Ir kādas jaunas atklāsmes, kaut kas iekritis sirdī?

Ir sarunāts, ka , sakarā ar jauno likumu par kucēna ievešanas vecumu, kucēnu no Dracul un Raven dabūšu 4 mēnešus vecu perfekti socializētu, par to piemaksājot kaut kādu summu, ko vēl nezinu, bet kam nav tik lielas nozīmes, jo būtībā tas ir vienīgais variants...pieredze viņiem ir milzīga, vilksuņi- vieni no labākajiem. Un vēl es lūgšu, lai izvēlās man piemērotāko kucēnu, kaut vai kucīti (lai gan it kā gribu puiku labāk) ,krāsai arī nav nozīmes, galvenais- lai viņam ir ambasadora raksturs.
Te Dracul un Raven
https://www.facebook.com/AmbassadorDracul?fref=ts
https://www.facebook.com/RavenAmbassador?fref=ts
Tas būs 2016 vai 2017, gadā :)
Tikmēr uztaps liels voljērs ar vienu polikarbonāta (vai kā nu tur) sienu pret gaudošanu, kā arī esam iedraudzējušies ar jaunajiem kaimiņiem, kuri ir brīnišķīgi cilvēki un viņus jau tagad netraucē ne mūsu haskiju gaudas, ne lapsu rejas un kliegšana. Voljērs būs vistuvāk viņiem, nevis citiem kaimiņiem :) Viņi neiebilst necik.
Tā kkā īsumā :)
p.s šodien Jūs ar Rūsu redzēju ejam pa Āgenskalnu. Skaists pāris :sirsninas2:
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Lapsa kā mājdzīvnieks.

Postby Māra » 16 Jun 2015, 14:55

Ak, cik viņi skaisti un jauki!!!!
Nevarēju ieraudzīt - kur tieši Eiropā viņi ir?
Un vai var būt, ka metienā nav neviena ambassadora? Vai diviem šādiem noteikti kāds būs? Pēc kā viņi to noteiks? Un vai nav tā, ka visi sev tādu grib?
Pēc tam, kad 4 mēnešus vecu vilcēnu dabon, kas TEV būs jadara? kas būs tavi tiešie pienākumi turpmāk ikdienā?
Un nenormāls prieks dzirdēt par tik lieliskiem kaimiņiem, nudie! Reizi gadā noteikti vakariņas viņiem jāuzsauc ar šampi! ^^ :alinji:

Mēs kā reiz vakar to pastaigu pirmo no atgriešanās pēc ceļojuma veicām, tādu mazu, īsiņu, pa tuvāko kvartālu. Un pat ar visu to, mūs redzēji :) Nevar būt, ka dzīvo tuvumā. Un kāpēc nenāci iepazīties? :
Taču paldies! Patīkami dzirdēt, ka saskanam. Es viņu iemīlu ar katru dienu vairāk un saprotu, ka esmu uz aklo trāpījusi desmitniekā tikai paklausot sirdij! :sirsninas:
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Re: Lapsa kā mājdzīvnieks.

Postby Māra » 16 Jun 2015, 15:06

Un vēl - iedomājos par Tevi, kad 7dien bijām Polijā izstādē.
Dikti acis priecējoši zvēri. :)

Image

Image

Image

Vilki šķiet otro vietu pāros dabūja. :)
Image
If salukis could talk, they wouldn't talk to us.
User avatar
Māra
Champion
Champion
 
Posts: 2585
Joined: 22 Jun 2014, 18:52
Location: Rīga.

Postby wolf-eyes » 16 Jun 2015, 18:01

Māra wrote:Ak, cik viņi skaisti un jauki!!!!
Nevarēju ieraudzīt - kur tieši Eiropā viņi ir?
Un vai var būt, ka metienā nav neviena ambassadora? Vai diviem šādiem noteikti kāds būs? Pēc kā viņi to noteiks? Un vai nav tā, ka visi sev tādu grib?
Pēc tam, kad 4 mēnešus vecu vilcēnu dabon, kas TEV būs jadara? kas būs tavi tiešie pienākumi turpmāk ikdienā?
Un nenormāls prieks dzirdēt par tik lieliskiem kaimiņiem, nudie! Reizi gadā noteikti vakariņas viņiem jāuzsauc ar šampi! ^^ :alinji:

Mēs kā reiz vakar to pastaigu pirmo no atgriešanās pēc ceļojuma veicām, tādu mazu, īsiņu, pa tuvāko kvartālu. Un pat ar visu to, mūs redzēji :) Nevar būt, ka dzīvo tuvumā. Un kāpēc nenāci iepazīties? :
Taču paldies! Patīkami dzirdēt, ka saskanam. Es viņu iemīlu ar katru dienu vairāk un saprotu, ka esmu uz aklo trāpījusi desmitniekā tikai paklausot sirdij! :sirsninas:

Nīderlandē šamējie dzīvo. Daudzi labi vilksuņi dzīvo arī Vācijā.
Katrā metienā esot 1-2 ambasadori jeb "suņi" nevis vilki. Ar suņi ir domāts, ka tie ir kompanjoni, suniskāki. No tādiem vilkiem tika pieradināti nākošie suņi senatnē visdrīzāk. Kaut kas viņu gēnos ir tāds, kas liek viņiem labāk pielāgoties cilvēkam, pat alkt pēc cilvēka sabiedrības.
Tas, ka šie abi divi ir ambasadori, dod tikai potenciāli lielāku iespējamību, ka arī tie, kas nav "suņi" iekš šī metiena, būs veiksmīgāk adaptējami dzīvei ar cilvēku. Tas arī viss, bet ar to pietiek, jo patiesībā es daru tik, cik varu izdarīt es un pārējais- paļaušanās uz Radītāja svētību.
Tāpat arī ar to garantiju, vai kāds man dos "labāko" metiena kucēnu. Paļaušos, ka dos. Bet arī tagad es daru, cik varu- mēs ar to audzētāju daudz sarakstamies par to, kāda mums te vilku situācija, cik svarīgi man būtu tikt pie ambasadora. Viņš saprot. Viņš pats ir tāds. Ja viņam tas būtu kucēnu bizness, tad viņš negaidītu, kad kucēm aprit 4 gadi. Un kuces viņam ir tikai divas, puiki- 4. Viņš ir vilku cilvēks un mums ir saikne.
Man būs jārod ar viņu saikne un jādara tālāk tas, kas iesākts, ja redzēšu, ka viņš tiešām ir ambasadors. Ja nē- arī nekas. Nu....es vnk darīšu visu no sirds un , ja tad kaut kas noies greizi, tad nebija lemts. Tad man būs vnk ģimenes mīlulis un viss. Un savā ziņā viņš tomēr būs arī steriotipu lauzējs.
Par šampi pilnīgi piekrītu :D :kanepe:
Par to, kādēļ nepiegāju. Braucu garām ar mašīnu un nebiju viena. Tik paspēju noelsties, cik jūs abi burvīgi un viss :D
p.s jau Tavā blogā nopētīju, cik šie čehi skaisti , mmmm, paldies par bildēm :sirsninas2:
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Karstums

Postby wolf-eyes » 06 Jul 2015, 08:52

Ideja, kā izmantot karstu laiku "lietderīgi":
* Taisīt saulē žāvētas gaļas "šašļikus", proti, es uz iesma saspraužu visu, ko gribu kaltēt un pakaru saulē lapsu voljērā, lai pašas sargā savu zaceni no žagatām un citiem tīkotājiem :D Ēdams ir jau otrajā dienā vakarā( ja sagriezts ir gana smalki) kamēr nav paspējušas izšķilties mušu oliņas :D vai arī var mēģināt izdomāt kaut ko pret mušām, piemēram, caurspīdīgu smalku tīkliņu kādu uzlikt virsū. Es gan tā nedaru. Vnk notraušu nost mušu oliņas. Manā gadījumā to, par laimi, nebija daudz.
Kā pasargāt ēdienu no samaitāšanās, ja šis ēdiens ir gaļa:
*Šādā laikā es lapsām nesu gaļu tikai kopā ar saldētu gaļu, kas man ir saldētavā safasēta tā, lai sasaltu specifiskās formās. Tad to saldēto ēdienu es salieku bļodas dibenā un virsū lieku to, kas paredzēts ātrākai ēšanai. Suņiem dodu tikai saldētus vai pāris stundas no saldētavas ledusskapī izņemtus gaļas gabalus atkarībā no gaļas gabalu lieluma.
Kā pasargāt pašus dzīvniekus:
* Dzeramtraukā regulāri ielieku ledus gabalus.
* Ik pa laikam ar ledaino ūdeni no spices aplaistu lapsu voljēru. Pukšķene atkal dara muļķības-nelien alā- līdz ar to es arī vismaz cenšos viņas guļamās sedziņas salikt tādās vietās, kur ir ēna. Citādi preilene uz mani auro un labāk guļ kaut vai pussaulē, ja tur, lūk, ir viņas mīļā sedziņa. Ar sedziņām un svaigu sienu, par laimi, ir iespējams mainīt viņas domas.
* Suņi sarakuši sev tādas alas dārzā ēnā, ka pilnīgi ieguļas tur iekšā, ka tikai galva ir ārā. Bet viņiem jau ir vēl dīķis atšķirībā no lapsām ..:(
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Postby wolf-eyes » 23 Aug 2015, 18:46

Šim cilvēkam vajadzīgs padsmit suņu(Aļaskas haskiji) , vilksuņa un vilka kucēna pieskatītājs uz laiku.
Vācijā.
Varbūt kādam interesē...
https://www.facebook.com/thomas.werner.1694
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Lapsa kā mājdzīvnieks.

Postby gunele » 24 Aug 2015, 12:05

Tava bloga iespaidā izstādēs, un ne tikai, pievēršu uzmanību vilkveidīgajiem- čehiem, sārlosiem, malamutiem u.c.
Sestien Tallinā uz ielas satiku dedešķīgu :sirsninas2: vilka un malamuta krustojumu, izčubināju un izbužināju no visām pusēm. Ievests no sibīrijas. Malamutene sagrēkojusi ar taigas vilku. Tādu debešķīgu skatienu es vēl nebiju redzējusi :sirsninas: . Vēl joprojām esu sajūsmā :samilejies: .
gunele
Puppy
Puppy
 
Posts: 148
Joined: 06 Mar 2010, 17:46

Postby wolf-eyes » 24 Aug 2015, 19:45

gunele wrote:Tava bloga iespaidā izstādēs, un ne tikai, pievēršu uzmanību vilkveidīgajiem- čehiem, sārlosiem, malamutiem u.c.
Sestien Tallinā uz ielas satiku dedešķīgu :sirsninas2: vilka un malamuta krustojumu, izčubināju un izbužināju no visām pusēm. Ievests no sibīrijas. Malamutene sagrēkojusi ar taigas vilku. Tādu debešķīgu skatienu es vēl nebiju redzējusi :sirsninas: . Vēl joprojām esu sajūsmā :samilejies: .

hehe, super :)
Un jā, vilka skatiens ir... vilka skatiens... un tas nāk līdzi arī daudziem vilksuņiem..
http://www.wolfriend.com/dogs/view/22
Te Jakutijas laikas krustojums ar vilku.
No šīs audzētavas Krievijā tas vācietis, kuram vajag zvēru pieskatītāju, ieveda arktiska vilka kucēnu, Tundras un Severa brāli.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests

cron