Citroniņš un ne tikai.

Blogs and Chats

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby Citroniņš » 02 Jan 2013, 17:46

Suņa laimīgs. Tikko suņu parkā parakām bedres un uzgrauzām kokus. Nedaudz apvārīju viņam suņu rīsus ar dārzeņiem - teikts bija tikai apliet, bet jau atdzisa un daudz zupas rinķī... gaļa arī atkausējas - kaut kādi liellopa un cūkas atgriezumi kopā :P
Tikai domāju, cik lielu porciju vajag 34 kg ( apaļīgam) ZR ja no rīta apēd 150 gramus Hills Advanced Fitness. ( drīz sajauksim ar Light Hills)
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby Citroniņš » 05 Jan 2013, 00:31

Staļļa bērni un arī nebērni ir sajūsmā par Citrona Zitz! High FIVE! :P
Normāla izklaide visiem, kas spēj pievērst mazā monstra uzmanību... Jo viņam dot pieci ļoti labi sanāk :)
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby Citroniņš » 08 Jan 2013, 10:12

Citroniņš turpina bērnus priecēt ar Dod Pieci, bet šodien puika dabūs kaulu, un tad viena tante nāks ar viņu staigāt, bet es jau zinu, kā ieraudzīs manas somas tā apvainosies...
nekas, šovakar mani nolāčos mani Latvijas lācīši.
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby Citroniņš » 09 Jan 2013, 19:58

Tarai nevar dot kaltētu traheju pat - smaganas sāka asiņot, jo tomēr tādām lietām viņai zobi par maz palikuši...... rīt no rīta putra... tad konservi, tad mērcēta sausā... pēc gaļas netieku....
BET, vismaz stundu varēja abi ar mani padzīvoties un tad aizdevās tālēs zilajās... svilpu un saucu bet neviens nenāk.
Kad iegāju beidzot iekšā iedzert kafiju, sadzirdēju rējienus no kaimiņsētas un atkal ar kaimiņu suni abi kaujas....... stulbeņi....
no balkona nobļāvos : "Tara, Rover, FIKSI mājās" un abi uzreiz arī laidās gar sētu uz manis atklātā cauruma pusi...
izgāju ārā, saucu, nāk uz vārtiem redz abi... ielaidu iekšā, salamāju par vazāšanos (abi ļoti labi zināja, par ko esmu dusmīga) un noliku vietās.
Rīt cerams zeme būs tāda pat pamīksta kā šodien un varēšu piestiprināt sētu... izlocījuši apakšu vienā posmā... grūti nerokot zemē uzlikt pinumu krūmājos un pļavās... bet rakt 2,4 ha rinķī ar nav iespējams.... nekas, rīt nostiprināšu un būs tests numur divi.
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby Citroniņš » 10 Jan 2013, 18:41

Šodien beidzot varēju paspēt labāk apskatīt Rovera ķepu... koduma skrāpējums ir vaina klibošanai. Perfekti apskatīt nevar jo viņš rūc, kad par tuvu pirkstus pielieku....
lec pa ķēdi tāpat, vaļējs ar sākumā nekur negāja un atvilku abus no stacijas mājās.... aiztaisīto caurumu vainu atplēsa vai atrada vēl vienu.... Tara miskasti rakājusi kaut kādu un Rovers brāļa draudzeni pavadījis līdz pat vilcienam....
bet reāli suņus nevar laist vaļā kamēr neatradīsim ļoti stabilu risinājumu problēmai, jo viņi apdraud paši sevi ejot līdz šosejai, sliedēm un kaujoties ar kaimiņu suņiem...

un es tai skrambai uz ķepas ar neko nevaru izdarīt, sniegs ir tīrs, samazināt kustības nevaru, vitamīnus ēd un aukstums dzesē ķepu... a smērēt tur nav jēgas jo uzreiz noslaucīs, un apsiet tur ar neko tam mežonim nevar..
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby Citroniņš » 12 Jan 2013, 10:46

Rovers vairs neklibo, bet vaļā laist riskanti, ka atkal neskrien uz staciju vai neiet kauties ar kaimiņu.
Tikko iedevu sauso, Tarai izmērcētu senioru paiku, un katram pa kādam kumosam vistu aknu. vēlāk dabūs arī pa kādam spārniņam...
Cerams rīt tikšu uz Jelgavas tirgu pēc gaļas...
Saldētavā gan kaut kadi atgriezumi ar esot.. bet priekš šitiem milžiem ar to nepietiek..
Tara ir labā formā, viars nav resna, bet Rovers ir patievs, kā vienmēr... jo visu laiku skrien, un brokastis ar tagad neapēda...
Ieliku abiem būdās vēl sienu, jo pirmā deva pa mazu bija, viņi tā saplacināja, ka grīda vēl rēgojās... a Roveram atkal apsarmojusi mugura - laikam no tā, ka -12 grādos skrien un lec un elš... uz gaišās Taras jau grūti ko tādu redzēt :D
Sniegs ir gana daudz, bet vai noturēs suņus mājās nav zināms ( vai caurums gana aizsnidzis) un vai vārti aizverami ar tagad nezinu :D
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby Citroniņš » 12 Jan 2013, 15:03

Suņi paskraidīja pusotru stundu apmēram kamēr es šķūrēju sniegu... iedevu arī katram kādu kraukšķi, Tarai tādus vieglāk salaužamus kunģu gabalus, Roveram cietāki..
Abi bija atsaucami no kaimiņu sētas, un draudzīgi nāca pasēdēt...
Rovers gan atkal rūkaļā par visu ko, tad pats iedod to ķepu kas saskrāpēta, bet kad mēģinu atbrīvot to no sniega kunkuļiem, tā uzreiz rūciens... un kā aizrādu tā uzreiz lien bučas dot...
jā, viņam diemžēl viedojas sniega kluči ķepās...
un es tur neko nevaru padarīt.
Abi jau ir būdās sakārtojuši lielāko siena daudzumu, pielēju traukos nedaudz silta ūdens, ja grib pēc kraukšķiem padzerties un skriešanas tad ir arī ūdens ne tikai sniegs.
gribētos jau lai ilgāk ir vaļā, bet tas viņiem ir pārāk liels risks...
tagad atkal dzied pie ķēdēm... kaimiņu suņus, mašīnas, kādu reto kājāmgājēju...
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby Citroniņš » 12 Jan 2013, 20:24

Lasu omītes un viņas tēta dziednieku vārdus un padomus, un daudz interesantu lietu var atrast..

Vēža slimniekiem var palīdzēt destilētas naftas dzeršana....
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby wolf-eyes » 12 Jan 2013, 21:20

Citroniņš wrote:Vēža slimniekiem var palīdzēt destilētas naftas dzeršana....

HMmmHHH !!!! Tas tā nopietni vai kā?
Pēc maniem aprēķiniem vēzis rodas no skābām asinīm (pārmērīgas ogļhidrātu un visvairāk jau saldumu lietošanas), bet kāre uz saldumiem savukārt rodas no prieka deficīta, un tas savukārt rodas no neadekvātas attieksmes pret dzīvi, aizvainojuma, dusmām un tt.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby Citroniņš » 12 Jan 2013, 21:53

Wolf-eyes, Nu tas rakts tāds tīri nopietns bija kur tante, dziedniece, aprakstījusi kā viņa dažādus vēža slimniekus un arī bērnu triekas gadījumus izārstējusi liekot slimniekam konkrētu laiku dzert 1 tējkaroti, vai vienu ēdamkaroti dienā 5-15 dienas laikam, citos gadījumos vairāk, un slimniece, kuru ārsti jau norakstījuši jo vēzis bijis visur, esot pēc gada veselu bērnu dzemdējusi, un asinis ar esot bijušas perfektas...

man vēl nav viedokļa par to kas vēzi rada utt, atskaitot sliktu dzīvesveidu, iedzimtību, radiāciju utt.. bet ārstēt var viskautkas...
tā kā man draudzenes mamma ir ar ielaistu vēzi, pārdomāju .. tautas.. variantus, kas varētu palīdzēt.. varbūt...
vārdu diemžēl vēzim tieši nekādu nav...
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby agrita » 12 Jan 2013, 22:29

atvainojos par iejaukšanos, par vēzi nemācēšu teikt, bet bērnu trieku nevar izārstēt nekā, jo tur ir smadzeņu bojājums, kas nav novēršams!
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby Citroniņš » 12 Jan 2013, 22:41

Nu tā jau it kā ir.
Roze arī esot neārstējama ādas slimība.... ir mana omīte to izārstējusi...
Vēzis vairumā gadījumu arī cilvēku piebeidzot, it sevišķi, ja metostāzes jau ir visur, vai vēža šūnas veidojas aknās, nierēs, zarnās utt.
bet dažreiz cilvēks atkopjas un dzīvo daudz veselīgāk pēc tam. Par smadzeņu vēzi tur protams, ne vārda...
es jau nesaku, ka 100% kaut kas tika izārstēts, un, ka visam var ticēt...
bet dažreiz prāts ir jāatver citam iespējām...

man pašai šobrīd grūti, nu jau 2 mēnešus brūce pēc operācijas nedzīst. dakteri tikai lika mazgāt un iziet antibiotiku kursus, kad likās, ka ir infekcija vai iekaisums.
brūce vēlaizvien ir vaļā.
Lieku Halanhoju ( mājas ķirurgu) un pirms tam arī Alveju klāt uz nakti, un brūce uzvedas daudz labāk...
Nezinu nevienu dakteri, kas man ko tādu ieteiktu.
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby agrita » 12 Jan 2013, 22:48

Es ticu, ka ir lietas, o var izārstēt. Pati studēju medicīnas nozari, bet eju pie dziednieces ārstēties. Bet ir lietas, kur nevar palidzēt, lai cik ļoti vēlētos.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby Citroniņš » 12 Jan 2013, 23:02

žēl tikai, ka ir pārāk maz dakteru, kas ticētu tautas medicīnai un ieteiktu arī ko dabīgāku... ir gan homeopātija, gan zāļu tējas, visumvisādas, kas daudz vainām palīdz, kā arī profilaksei...
tikai ārsti redz bļauj, ka dziednieki naudu kāš ne par ko ( lai gan daudzi, kā mana ome nemaz neņem neko, pieņem tikai ziedojumus, ja ārstējamais uzstāj), tikai paši ārsti jau ar izrakstot kaudzēm zāles naudu ātri ieskaita kasēs..
es labāk tējas dzeru un augu uzlējumus izmantoju visādām kaitēm, nekā dzeru kaudzēm antibiotikas no kurām man slikti paliek.
pie tam, ja gudrs esi, vasarā var gana daudz tējas salasīt, visum visādas.
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby wolf-eyes » 13 Jan 2013, 10:14

agrita wrote:Es ticu, ka ir lietas, o var izārstēt. Pati studēju medicīnas nozari, bet eju pie dziednieces ārstēties. Bet ir lietas, kur nevar palidzēt, lai cik ļoti vēlētos.

Izārstēt var pilnīgi visu, bet tikai tad, ja cilvēks ir patiešām sapratis un novērsis slimības rašanās cēloņus...
Tādēļ reāli praksē biežāk izārstēt var maz ko.
Un rietumu ārsti parasti cīnās ar sekām, pat nezinot neko par cēloņiem. Un tā viņi rada gan blaknes, gan...nāvējošas blaknes..
Piemēram, ārstējot vēzi, iznīcina kuņģi un tt..
Tibetas medicīnas ietvaros, piemēram, blaknes nedrīkst radīt, jo tad viņi uzskata, ka tā nav nekāda palīdzība.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby wolf-eyes » 13 Jan 2013, 10:18

Citroniņš wrote:žēl tikai, ka ir pārāk maz dakteru, kas ticētu tautas medicīnai un ieteiktu arī ko dabīgāku... ir gan homeopātija, gan zāļu tējas, visumvisādas, kas daudz vainām palīdz, kā arī profilaksei...
tikai ārsti redz bļauj, ka dziednieki naudu kāš ne par ko ( lai gan daudzi, kā mana ome nemaz neņem neko, pieņem tikai ziedojumus, ja ārstējamais uzstāj), tikai paši ārsti jau ar izrakstot kaudzēm zāles naudu ātri ieskaita kasēs..
es labāk tējas dzeru un augu uzlējumus izmantoju visādām kaitēm, nekā dzeru kaudzēm antibiotikas no kurām man slikti paliek.
pie tam, ja gudrs esi, vasarā var gana daudz tējas salasīt, visum visādas.

Tur es Tev pilnīgi piekrītu.
Negribētu nonākt rietumu domāšanas orientēta ārsta rokās, ceru, ka vairs nekad nevajadzēs.
Kad biju slimnīcā ar vējbakām un man deva kaudzēm zāles, vienu brīdi es tās kāri dzēru, lai tik man vairs neniezētu, bet tad man aizpampa acis- nieres.
Un ārste paziņo- bet tas neattiecas uz vējbakām.
Viņa man skaidri un gaiši pateica- es ārstēju vējbakas un pārējais mani neinteresē.
Kopš tā brīža es stingri nolēmu nekad vairs neārstēties pie šādiem ārstiem.
Un sāku iedziļināties alternatīvās vēl vairāk, kā kādreiz.
Vēl kas- ja cilvēks dzīvo saskaņā ar sevi, citiem, dabu un Radītāju, viņš neslimos ne ar ko.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby Citroniņš » 13 Jan 2013, 10:46

Pie LV ārstiem sen neesmu bijusi, bet šonedēļ laikam pie dažiem aiziešu.
Pēdējā pieredze bija bez antibiotikām, tikai ar homeopātiskām tabletēm, atbrīvot plaušas - baigas klepus un temperatūra bija..
Mājās saaukstēšanos ārstēju dzerot daudz tējas un viss. iedzeru paracetamolu, ja temperatūra ir pārāk augsta..
vitamīnus dzeru kūrēs, jo ar antibiotokām tie skotu ārsti mani nobeidz... pie tam, kad divas devas vienlaicīgi.
Tur reāli man tikai piedāvā, pamēģini šito ķīmiju, un tagad šito...

Varbūt jāmēģina pašai sākt vārīt novārījumus matiem, ādai, iekšām utt...
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby agrita » 13 Jan 2013, 12:46

wolf-eyes wrote:
agrita wrote:Es ticu, ka ir lietas, o var izārstēt. Pati studēju medicīnas nozari, bet eju pie dziednieces ārstēties. Bet ir lietas, kur nevar palidzēt, lai cik ļoti vēlētos.

Izārstēt var pilnīgi visu, bet tikai tad, ja cilvēks ir patiešām sapratis un novērsis slimības rašanās cēloņus...
Tādēļ reāli praksē biežāk izārstēt var maz ko.
Un rietumu ārsti parasti cīnās ar sekām, pat nezinot neko par cēloņiem. Un tā viņi rada gan blaknes, gan...nāvējošas blaknes..
Piemēram, ārstējot vēzi, iznīcina kuņģi un tt..
Tibetas medicīnas ietvaros, piemēram, blaknes nedrīkst radīt, jo tad viņi uzskata, ka tā nav nekāda palīdzība.


Slimība un trauma ir divas dažādas lietas. Es nevēlos strīdēties, bet nu nevar izārstēt muguras smadzeņu pilnu pārrāvumu, bonusā ar sasķaiditiem mugurkaula skriemeļiem. Tā pat ir ar bērnu trieku, tas ir smadzeņu traumatisks bojājums un neatgriezenisks. Kas sabojāts, to vairs neatjaunot!
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby wolf-eyes » 13 Jan 2013, 14:18

Citroniņš wrote:Pie LV ārstiem sen neesmu bijusi, bet šonedēļ laikam pie dažiem aiziešu.
Pēdējā pieredze bija bez antibiotikām, tikai ar homeopātiskām tabletēm, atbrīvot plaušas - baigas klepus un temperatūra bija..
Mājās saaukstēšanos ārstēju dzerot daudz tējas un viss. iedzeru paracetamolu, ja temperatūra ir pārāk augsta..
vitamīnus dzeru kūrēs, jo ar antibiotokām tie skotu ārsti mani nobeidz... pie tam, kad divas devas vienlaicīgi.
Tur reāli man tikai piedāvā, pamēģini šito ķīmiju, un tagad šito...

Varbūt jāmēģina pašai sākt vārīt novārījumus matiem, ādai, iekšām utt...

Tu, manuprāt, esi uz pareizā ceļa.
Es arī dzeru dažādas tējas.
Un daudz ēdu citronus, kas neitralizē skābas asinis. Visas organiskās skābes neitralizē skābas asinis, jo asinīs tās kļūst par sārmiem.
Vēl ļoti sārmains ir ķiploks.
Citādi aknas ieliek lielu un lieku darbu, lai "dabūtu neitrālas" asinis un sliktāk dara savu pamatdarbu.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

Re: Citroniņš un ne tikai.

Postby wolf-eyes » 13 Jan 2013, 14:26

agrita wrote:Slimība un trauma ir divas dažādas lietas. Es nevēlos strīdēties, bet nu nevar izārstēt muguras smadzeņu pilnu pārrāvumu, bonusā ar sasķaiditiem mugurkaula skriemeļiem. Tā pat ir ar bērnu trieku, tas ir smadzeņu traumatisks bojājums un neatgriezenisks. Kas sabojāts, to vairs neatjaunot!

Es arī negribu strīdēties, bet viedokli tomēr izteikšu :)
Es arī sākumā nespēju saprast, kā var būt tā, ka pat dzīvnieku kodumus vai traumas izraisa pats cilvēks...
Tas ir nepopulārs viedoklis, bet ..kādēļ viens cilvēks nokļūst kādā traumā vai tiek sakosts, bet cits nē? It kā- nejaušība.
Bet nejaušību nav. Ir likumsakarības.
Ja cilvēks kaut kur dziļi zemapziņā sevi neciena, nemīl vai ir konfliktā ar citiem, tad viņš kļūst neuzmanīgs(vieglprātīgs, paviršs) un pievelk nelaimes gadījumu, traumu.
Augsti attīstīti adepti spēj ne tikai materializēt lietas un daudz ko citu, bet arī mainīt gēnus, šūnu struktūru un visu, kas no tā izriet.
Viss ir enerģija, arī matērija. Ar domu enerģiju var iedarboties uz matērijas enerģiju un to mainīt.
Bet tad ir jābūt īpaši viedam, garīgi attīstītam cilvēkam.
Bet es, protams, neko negribu uzspiest.
Taču esmu sapratusi, ka nevajag klusēt, un vajag dalīties ar savu viedokli, ja tas var vismaz kādam kaut ko dot.
User avatar
wolf-eyes
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1528
Joined: 12 May 2010, 23:50

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests