Ievucisss un Bella

Blogs and Chats

Ievucisss un Bella

Postby Ievucisss » 09 Jan 2012, 17:09

Sveiki,sveiki visiem!!! Jau labu laiciņu domāju uztaisīt blogu kurā papļāpāt,tad nu beidzot esmu saņēmusies :) Pirmkārt-gribu pateikt visiem lielu paldies par atbalstu un padomiem!!!! Mums ar Belliņu dikti noderēja!!! Un ir super sajūta kad zini,ka ir tiiiik daudz jauku cilvēku apkārt :rej: Lielais paldies visiem un bučas no Bellas :rej:
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Ievucisss un Bella

Postby Ievucisss » 09 Jan 2012, 17:15

Rīt mums priekšā maza operācija! Turat par mums īkšķus un ķepiņas :) Bellai uz vaiga uzmetās nejauka pupma,vets izteica domu par papilomu. Mēģinājām apkarot ar zālītēm,bet nekā. Pumpa nejauka,plaisā un asiņo,tapēc rīt ņems nost ķirurģiskā ceļā! Daudzi zin par mūsu nejauko astes dzīšanu. Meitene ir palikusi mierīgāka,astes dzīšana notiek daudz retāk. Bella tagad arī dzird un atsaucas kad saku nedrīkst. Mēģinam daudz staigāt,ejam uz mežu. Priecājamies par katru iespēju staigāt ar kādu kopā. Reti gan sanāk,mums tik pāris draugu apkārt ir. :pastaiga:
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Re: Ievucisss un Bella

Postby pixy » 09 Jan 2012, 17:27

Apsveicu ar saņemšanos blogam (kas var nejauši tērzētavā pāraugt :D ). Turam īkšķus. Un prieks, ka ar asti paliek labāk - Tu neko nestāstīji, likās, ka varbūt negribi sliktu teikt. Citreiz tā nedari :pagalvu: , te tak visi jūt līdzi un uztraucas, ja kaut kas ne tā. Gaidīšu arī foršus piedzīvojumus, ticu, ka tādi būs vairumā, Belliņas dzīve tak tik tagad īsti sākas :) .
User avatar
pixy
Veteran
Veteran
 
Posts: 4118
Images: 0
Joined: 13 Sep 2010, 07:28
Location: mežs

Re: Ievucisss un Bella

Postby Ievucisss » 09 Jan 2012, 17:38

Paldies,paldies!! Atvainojos par klusēšanu :sarkstosa: ,mums te riktīgi trakais laiks bija. Vienā skriešanā. Pļāpāšanu es pilnībā atbalstu un labprāt piedalīšos. Daloties pieredzē un iespaidos daudz jauna un noderīga var uzzināt :jaa:
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Re: Ievucisss un Bella

Postby Maija_Dakota » 09 Jan 2012, 22:27

Ievucisss wrote:Rīt mums priekšā maza operācija! ... Bellai uz vaiga uzmetās nejauka pupma,vets izteica domu par papilomu. Mēģinājām apkarot ar zālītēm,bet nekā. Pumpa nejauka,plaisā un asiņo,tapēc rīt ņems nost ķirurģiskā ceļā! ....


Tējas koka eļļa iespējams ir jūsu risinājums - mums bija tāpat. Mērķis ir to piededzināt. Pirmais etaps ir tējas koka eļļa - smērēt vairākkārt dienā - efekts pēc nedēļas. Ja nepalīdz - jods. Ja arī tas nelīdz - cilvēkiem paredzētie kārpu līdzekļi (parasti līdz tam nenonāk).

Atliec operāciju (to vienmēr paspēsi) - narkozes priekus pataupi nopietnākiem gadījumiem. Ādas jautājumos ļoti zinoša ir dr. Bokvalde (Mazo brāļu hospitālis).


Kā sadzīvojat ar astes dzīšanu? Uzmanības novēršanas metodes + nomierinoši līdzekļi?
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Ievucisss un Bella

Postby silverequs » 10 Jan 2012, 10:34

O, super, jums savs blogs! :samilejies: Vot mēs gribētu ar jums kādu dienu pa mežaparku pastaigāt, ja meitenei jau drīkst... :viltigs: TIK NE ŠONEDĒĻ, ŠONEDĒĻ man ir maigi izsakoties skrienamā nedēļa... :sajucis:
http://www.silverequs.webs.com
http://www.ambrosius.webs.com
I'm living in an age, that calls darkness light...
User avatar
silverequs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1894
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:00
Location: Rīga, centrs

Re: Ievucisss un Bella

Postby Ievucisss » 11 Jan 2012, 14:28

Paldies Maija par padomu!!!! Uz priekshdienaam zinaashu,tik izlasiiju shoriit tikai. Takaa mees jau paspeejaam. Meitene juutas labi,uzreiz peec proceduuras pati devaas maajaas :pastaiga: Uzlika smukas shuviites,otrdien iesim atraadiities un njemt nost shuviites :) Riit dodamies pie Dr. Brinka. Kops 1 datuma zaliites nedzeram. Sakumaa 7 dienas dzeeraam calmu,tad izrakstiija stipraakas,tik neatceros nosaukumu(teica ja ilgstosi lietosim,buus jaaparbauda aknas)tas dzeeraam 10 dienas. Ja godiigi-neredzu iipasu atskiribu starp calmu un taam stipraakajaam zaaliiteem. Arii sobriid bez zalem Bella astes griesanu sak tikai kad sastresojas(pec intensivas speeleesanaas,kad ciemos kaads atnaak u.t.t). Riit runaasim taalaak ar Dr. Es gribeetu megjinaat palietot Calmu veel-tas tomeer dabiigaakas un mazaak kaitiigas sunjam-un tad ar uzmanibas noversanu! Vinjai dikti patiik narvesen kakji un sunji,tad nu tagad,par cik tas ir lielisks veids ka noverst vinjas domas no astes,man majas no 13 mantam,veselas ir palikusas 3 :jautri:
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Re: Ievucisss un Bella

Postby Ievucisss » 11 Jan 2012, 14:30

silverequs wrote:O, super, jums savs blogs! :samilejies: Vot mēs gribētu ar jums kādu dienu pa mežaparku pastaigāt, ja meitenei jau drīkst... :viltigs: TIK NE ŠONEDĒĻ, ŠONEDĒĻ man ir maigi izsakoties skrienamā nedēļa... :sajucis:


Mes ar lielako prieku!!!!! Kjepa,paldies Dievam,Bellai kaartiiba!!! Un vinja ar lielaako prieku izskrienas un izstaigaajas ar kaadu kopaa :rej:
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Re: Ievucisss un Bella

Postby agrita » 11 Jan 2012, 15:53

Sveika :)
Tu mani acimredzamas izmaiņas dodot Bellai calmu? Es savējai vasarā mēnesi devu calmu, bet nu mierīgāka viņa nepalika nemazām, vismaz redzami.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Ievucisss un Bella

Postby Ievucisss » 11 Jan 2012, 16:08

agrita wrote:Sveika :)
Tu mani acimredzamas izmaiņas dodot Bellai calmu? Es savējai vasarā mēnesi devu calmu, bet nu mierīgāka viņa nepalika nemazām, vismaz redzami.


Sveika Agrita :) Mieriigaaka vinja noteikti palika. Mums jau laikam nedaudz svaadaak,vinja bija tik traki nemieriiga ka laikam taalaak jau vairs nav kur :soks: Tapeec taas izmainjas pamanaamas bija. Man Dr.teica ka calmam var devu nedaudz palielinat pie stresa situacijaam un gadijumos kad sunjam iepriekseja deva nepalidz :jaa: Riit kaartiigaak apjautaasos,atsaaksim lietot un tad jau zinjoshu kas,kaa :jaa:
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Re: Ievucisss un Bella

Postby agrita » 11 Jan 2012, 16:21

Nu manējā ar ir nemierīga, jo ļoti uzbudināma un nežēlīgi stresaina. Tā kā mēs slimojām un viņai bija miera režīms+calms, bet nu viņā mierīgumu es nemanīju nemaz, tik grūti bija viņu mierā noturēt.
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Ievucisss un Bella

Postby Ievucisss » 13 Jan 2012, 16:20

Mes atsakam lietot calmu. Izrunajam ar dr. ari sterilizaciju,ta varetu sunju padarit vel mierigaku. Nodevam atkal urina analizes,olbaltums vell arvien palielinats,ari blivums esot par daudz. Rit nodosim asins analizes. Tagd jadoma par baribas mainju. Varbut kads var ko ieteikt? Mums vajag ar samazinatu olbaltumvielu % Paslaiks edam Eukanubu.
Beidzot ir sniedzins :aptracis: Sodien iztrakojamies,Bellai dikti patikaas. :pastaiga:
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Re: Ievucisss un Bella

Postby Maija_Dakota » 14 Jan 2012, 14:43

http://www.bullterriers.co.uk/html/kidneys.html šeit ir aprakstīts lēts, efektīvs tests nieru mazspējas pārbaudei. Iespējams to ir nepieciešams veikt Bellai.
Image Image Image
User avatar
Maija_Dakota
Junior
Junior
 
Posts: 913
Joined: 13 Jan 2010, 16:41
Location: Rīga, Iļģuciems, +371 22086944

Re: Ievucisss un Bella

Postby Ievucisss » 14 Jan 2012, 17:52

Paldies Maija :) Noteikti uztaisiisim :jaa:
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Re: Ievucisss un Bella

Postby Ievucisss » 14 Jan 2012, 17:57

Urrrraaaa,aaraa beidzot ziema :aptracis: Viss tik balts un skaists apkaart un Bella kaa pasacinja izskataas sniegaa :pukudupsis: Sodien veelaam sniega pikas un duksis kaa aptracis neesaaja vinjas. Tik njemot sniega piku mutee jaunkundze bija lielais izbriins par sniega izkushanu :soks: A kur bumbinja palika? :jautri:
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Re: Ievucisss un Bella

Postby Ievucisss » 17 Jan 2012, 13:29

Mums asins analize ir pilniba kartiba :aptracis: Rit vel UPC taisiisim :rej:
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Re: Ievucisss un Bella

Postby Ievucisss » 18 Jan 2012, 23:05

Arii UPC mums kaartiibaa!!! Milziigs prieks un atvieglojums :aptracis: Turam kjepinjas un iikshkjus par paareejiem bulcinjiem :pukudupsis:
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Re: Ievucisss un Bella

Postby Ievucisss » 24 Jan 2012, 16:22

Bellucim pakaljkaajai iekaisis starp pirkstinjiem! Pielauju ka no sniega! Duksis neklibo,bet saap gan vinjai,jo laiza to kjepinju un nepatiik kad aiztieku! Aada starp pirkstinjiem iekaisusu un apsaartusi,ir arii mazas kreveliites! Katru dienu iztiiru ar uudenjradi. Vai kaads var dot kaadu padomu? Varbuut ir kaada smeeriite? Paldies :)
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Re: Ievucisss un Bella

Postby siicis » 24 Jan 2012, 21:07

Ievucisss wrote:Bellucim pakaljkaajai iekaisis starp pirkstinjiem! Pielauju ka no sniega! Duksis neklibo,bet saap gan vinjai,jo laiza to kjepinju un nepatiik kad aiztieku! Aada starp pirkstinjiem iekaisusu un apsaartusi,ir arii mazas kreveliites! Katru dienu iztiiru ar uudenjradi. Vai kaads var dot kaadu padomu? Varbuut ir kaada smeeriite? Paldies :)


var smiltsērkšķu eļļiņu :)
User avatar
siicis
Puppy
Puppy
 
Posts: 435
Joined: 13 Jan 2010, 20:52
Location: Jūrmala

Re: Ievucisss un Bella

Postby Ievucisss » 24 Jan 2012, 21:39

var smiltsērkšķu eļļiņu :)[/quote]

Paldies :)
Ievucisss
Puppy
Puppy
 
Posts: 214
Joined: 14 Jan 2011, 00:47

Next

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests