Seila un takši

Blogs and Chats

Re: Seila un takši

Postby seila » 10 Nov 2012, 20:53

Šodien Takeram (ATOS FREDZEN) bija pēdējā izstāde kucēnu klasē

STARPTAUTISKĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE “ZOOEKSPO’2012” 10.11.2012.
Eksperts – Andras Korosz (Hungary)
vērtējums: PP, BOB PUPPY, BEST PUPPY 5 in show !!!

Bestā bija vairāk kā 20 dažādu šķirņu kucēni, milzīga konkurence, tāpēc ļoti priecājamies un lepojamies ar 5. vietu!!! :aptracis: Milzīgs paldies mūsu hendlerītei Darjai!!! :roze: Tā kā dzīvojam salīdzinoši tuvu Skonto hallei, tad bestu Takers gaidīja mājās un rezultātā pastaigas turpu šurpu un vēl izstādīšanās puiku ļoti nogurdinājusi
Image
šī diena viņu ir izbesījui :D
Last edited by seila on 11 Nov 2012, 11:27, edited 1 time in total.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Seila un takši

Postby agrita » 10 Nov 2012, 21:03

Apsveicu :)


Un Paldies arī tavai mammai par veiksmes vēlējumiem man :)
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Seila un takši

Postby seila » 10 Nov 2012, 21:10

agrita wrote:Apsveicu :)


Un Paldies arī tavai mammai par veiksmes vēlējumiem man :)


Paldies!
Nu ja, izlasīju, ka tev šodien nopietna diena, liku pasveicināt un novēlēt veiksmi! :jaa:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Seila un takši

Postby seila » 11 Nov 2012, 11:30

Saldais miedziņš kopā ar brāli
Image
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Seila un takši

Postby taksis.lv » 11 Nov 2012, 22:46

Šī ir dikti mīļa bildīte... :)
"Pasaulē Tu esi tikai cilvēks, bet ir KĀDS, kuram Tu esi visa pasaule..."
http://www.taksis.lv
http://www.skiperastudija.lv - Dzīvespriecīgas fotogrāfijas Tev un Tavam mīlulim!
User avatar
taksis.lv
Junior
Junior
 
Posts: 865
Joined: 19 Jan 2011, 11:40
Location: Jelgavas novads

Re: Seila un takši

Postby seila » 15 Nov 2012, 12:28

Kad šā gada sākumā tika plānots iegādāties otru taksi, braucām ciemos pie Takerīša, kad viņš vēl dzīvojās ar saviem brāļiem un māsām pie māmiņas, pat neradās neviena doma, ka kādu laiku vēlāk mums būs nevis divi, bet 3 takši :sajucis: Taču kā jau iepriekš rakstīju, tika paņemts uz pagaidmājām Takera brālītis, kuram ar iepriekšējiem saimniekiem nepaveicās, doma bija tikai kucēnu paturēt, kamēr atradīsies jauns saimnieks, bet takšuks sāka ''pieaugt'' pie :sirsninas: arvien vairāk un vairāk. Tad nu mammai sāka rasties doma, ka varētu viņu paturēt pavisam, atstāt pie mums, sākumā es turējos pret, jo tiešām pārdzīvoju, nezināju kā būs, kā sadzīvos divi kobeļi, bet pajautājot citu taksistu viedokļus un apsverot visus + un -
mums tagad jau ir 3 takši!
Image
Te var redzēt cik abi brāļi ir līdzīgi
Image

Protams, visu mīlošajai Čiepai bija milzīgs prieks par jauno sunīti, arī Takers ļoti pieķēries brālim un kad Fils uz pusi dienas nebija mājās - Takers ļoti pārdzīvoja un meklēja viņu pa visu māju, tā kā prieks, ka abi ļoti labi pieņēma viens otru :pedinja:
Mājās tagad ir trīsreiz vairāk jautrības :aptracis:
Image
Image
Image

Galvenais, ka mums tagad ir viena metiena lielākais pirmais dzimušais kucēns un metiena mazākais, pēdējais kucēns, kurš kā es saku - pats mūs izvēlējās

ANTIP FREDZEN jeb mājās Fils :pedinja:
Image :sirsninas:

Lielumlielais PALDIES taksis.lv Everitai par bildītēm, par visu!!! :roze:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Seila un takši

Postby taksis.lv » 15 Nov 2012, 22:42

seila wrote: Lielumlielais PALDIES taksis.lv Everitai par bildītēm, par visu!!! :roze:

Nav par ko... :samilejies: Man prieks par jums un to, ka Filam viss nokārtojās! :alinji:
"Pasaulē Tu esi tikai cilvēks, bet ir KĀDS, kuram Tu esi visa pasaule..."
http://www.taksis.lv
http://www.skiperastudija.lv - Dzīvespriecīgas fotogrāfijas Tev un Tavam mīlulim!
User avatar
taksis.lv
Junior
Junior
 
Posts: 865
Joined: 19 Jan 2011, 11:40
Location: Jelgavas novads

Re: Seila un takši

Postby seila » 30 Nov 2012, 10:33

Uzsniga atkal sniedziņš :logs: pirmo reizi Takeram tas ne īpaši patika, turēja acs ciet un negribīgi tipināja, taču vakar vai nu bija jautrs garīgais, vai vienkārši saprata, ka sniegs nemaz nav tik riebīgs, bet pastaigas laikā jautri nesās, ķēra sniedziņu un izbaudīja ziemas iestāšanos, neskatoties uz aukstumu. Fils gan to sniedziņu īpaši neievēroja, bija aizņemts ar pastaigas procesu, visa apskatīšanu un apošņāšanu, ka tā baltā putra bija vienaldzīga! :D
Tagad pēc katras pastaigas tiek ieslēgts sildītājs, kur pēc vēdera noslaucīšanas visi sakrīt sasildīties un apžūt no āra
Image

Kopš mājās ir trīs takši - Takers kļuvis prātīgāks, vēl nosvērtāks... lai gan varbūt tā vienkārši šķiet skatoties uz Filu, kurš ir riktīgs blēņudaris :kanepe: Bet vakarā, kad Čiepa ar Taki jau sen ir gultā, tikmēr Fils vēl mētājās apkārt un meklē ko vēl padarīt, pieiet pabakstīt kaķi - sauc uz spēli.

Tagad sestdienās plānojam abus brāļus - vienu sestdienu vienu, nākošsestdienu otru - vest uz izstādēm sagatavošajām nodarbībām, pagājušo sestdienu Fils pirmo reizi bija mācīties izstāžu gudrības, taču viņš arī bez mācīšanām pats stāv un uzvedās labi, kaut gan nebija iepriekš mācīts. Pēc nodarbības viņš pārnāca mājās ļoti saguris no visa piedzīvotā un visu dienu nogulēja, varu iedomāties kā viņš sagurs pēc pirmās izstādes :pukudupsis:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Seila un takši

Postby Linda B. » 30 Nov 2012, 13:20

Nezinu kurš,bet viens tur dikti smuki silda degunu pie Čiepas muguras,tik mīļi izskatās.Jums ir sildītājs mums krāsniņa ar siltumu no dabīgas uguns.Noklājām pie viņas baltu,pufīgu paklājiņu un tā viņas tur guļ kamēr sāk svilt muguras
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Seila un takši

Postby agnete » 30 Nov 2012, 13:43

Tavi 3 takši ir baigi feini! Suņu nekad nevar būt par daudz :)
lai veiksmīgi sadzīvo ari turpmāk ar dāmu pa vidu :smarzas:
User avatar
agnete
Puppy
Puppy
 
Posts: 310
Images: 0
Joined: 06 Oct 2011, 10:28
Location: Babīte

Re: Seila un takši

Postby seila » 30 Nov 2012, 13:45

Linda B. wrote:viens tur dikti smuki silda degunu pie Čiepas muguras


Tas ir Fils :gul: Tā nu ir, laikam visi takši ir siltummīļi, nu vismaz 99% tiešām :D
Čiepa vasarā, kad pluss 30 grādi tik un tā gulēja zem segas, es nesaprotu kā viņa to var izturēt, kā neizkūst :jautri: Bet puikiem gan pat tagad naktīs citreiz ir par karstu - tad noiet uz grīdas pagulēt pusi nakts un pēc tam nāk atpakaļ. Mums bija viena smieklīga bilde, kur tikko iekurta krāsns un Čiepa uzlēkusi uz krēsla, lai būtu tuvāk siltumam piespiedusi purniņu tuvu, tuvu pie krāsns! Tas bija kaut kas neredzēts, bet nevaru vairs to bildi atrast.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Seila un takši

Postby seila » 30 Nov 2012, 13:46

agnete paldies!
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Seila un takši

Postby seila » 30 Nov 2012, 13:58

Bet suņu par daudz gan var būt, jo cik tad pavadas noturēsi ar divām rociņām?! :jautri:
Čiepa gudra, paklausīga meitene, viņai ko pateiksi, to darīs un problēmu nav ne mājā, ne ārā, Takers vēl jauns un, protams, daudz jāmācās, bet biju sākumā domājusi, ka kādreiz tālā, tālā nākotnē varētu paņemt trešo taksi, nu pēc gadiem 5, bet liktenis bija izdomājis savādāk un lūk jau tagad viņu ir trīs, bet nemaz tik ārkārtīgi gŗuti nav. Problēmas ir tādas, ka nevar visus reizē pagaidām vest, Fils iet ārā atsevišķi, jo kad ir kopā - viņš grib dauzīties un rezultātā pinās pavadas, bet vedot atsevišķi var tieši viņam konkrēti arī ārā kaut ko varbūt pamācīt un tāpēc tas es domāju pagaidām ir tā problemātiskāk, bet mājās - es jokoju, ka neērtības ir, jo gultā vietas mazāk :D
Pārējie ir tikai plusi. Vislielākais pluss Takim, ka viņam tagad ir savs draugs, savs čoms - jo ar Čiepu viņš tā nedauzās, kā citreiz metās dauzīties ar brāli.
Un kad Fils nav mājās - Takers šausmīgi skumst un meklē viņu, ļoti pieķērušies viens otram.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Seila un takši

Postby agnete » 30 Nov 2012, 14:12

nu jā, ja jāved pavadās tad ar trim ir jau pagrūti! nu man ir tā, ka es savējos divus laižu vaļā ( dzīvojam pārdaugavā, zaļā, diezgan nomaļā vietā ) , jo ļoti uzticos un esam smuki iemācījušies ievērot cik tālu un kur drīkst iet, ( protams, mēdz būt kaut kādas aizķeršanās ar jaunāko suni, bet nu vienmēr līdzi ir gardums vai kāda sika mantiņa ar ko var pieverst uzmanību ) kad ņemam trešo kaimiņu suni kompānijā līdzi pastaigā, tas mums nāk pie siksnas, jo 3 suņus vaļā bez pavadas ir grūti savaldīt :)
un vispār, ja ir divi, tad ļoti ērtas ir flekšu pavadas, trīs vai četri suņi tur jau sapītos, he he :medos:
User avatar
agnete
Puppy
Puppy
 
Posts: 310
Images: 0
Joined: 06 Oct 2011, 10:28
Location: Babīte

Re: Seila un takši

Postby seila » 30 Nov 2012, 15:21

Takītis mums palīgs visos mājas darbos, labi kad mājās ir īsts vīrietis! :ludzu:
Image
Image
Image

Bet Fils mums muzikāls puisis :muzika: piedalāmies dziedošo suņu konkursā POPsuns!!! http://www.petnet.lv/gani/?popsuns.html
Viņa talantu atklājām tā - mammai bija uzlikts modinātājs telefonā, kad tas zvanīja - suns sāka grozīt galviņu kā komisārs Reksis filmā, tad it kā smilkstēt sāka un aiziet - sāka riet, gaudot! Nodomāju, ka viņš tā reaģēs uz katru melodiju un kad gribēju viņa talantu nofilmēt, ņemu savu telefonu un uzlieku kaut kādu melodiju - nekādas reakcijas :D izrādās viņš dzied līdzi tikai mammas mobilā modinātājam vai zvanam, ja tas ilgāk skan :dejosuns:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Seila un takši

Postby Ligita555 » 30 Nov 2012, 23:12

seila !Tev tik forši tie takšuki :samilejies: mani suņi" dzied"" ,kad pa ielu kaukdama brauc ātrā palīdzība vai policijas mašīna,tad skriešus skrien pie žoga visām 4ām galviņas gaisā un iet vaļā ,tā pa RITĪGO . :jaa: viens tantuks iet garām met krustus un kaut ko murmina ,tas nav uz labu,tas nav uz labu :kanepe:
User avatar
Ligita555
Junior
Junior
 
Posts: 719
Joined: 14 Jan 2010, 21:53
Location: Zolitūde

Re: Seila un takši

Postby Citroniņš » 01 Dec 2012, 00:50

Forši 3 takši mājās. Man pasarg dievs ielaist savus dubļu mīļus gultā O_O
Ligita, mans ZR ar skrēja skatīties un kauca līdz, bet pārstāja, kad tika kaut kad nošušināts...
Cik zinu vecas tantes runā, ka suņi gaudo kad kāds nomirst. Parasti mājas suns gaudos, ja tuvinieks miris.
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Seila un takši

Postby seila » 01 Dec 2012, 11:22

Ligita555 wrote:Tev tik forši tie takšuki


Paldies! Prieks, ka mūsu blogā ciemiņi, ceru, ka ir interesanti palasīt :sarkstosa:

Ligita555 wrote:kad pa ielu kaukdama brauc ātrā palīdzība vai policijas mašīna


Katram sunim sava mīļākā melodija, kurai ''dziedāt'' līdzi laikam! Jums sanāk vesels meiteņu koris :dejosuns:
Šorīt, kad zvanīja modinātājs un neviens necēlās augšā, Fils izlīda no segas un ar saviem ''vau, vau, aūū, ūū, vau'' lika tomēr piecelties! :D

Citroniņš wrote:Cik zinu vecas tantes runā, ka suņi gaudo kad kāds nomirst. Parasti mājas suns gaudos, ja tuvinieks miris.


Domāju, ka tieši tāpēc tantēm bailīgi metās, kad suņi gaudo, bet es tajā ''POPsuns'' palasīju kāpēc suņi dzied - jo viņi dzird daudz plašāku skaņas gammu nekā cilvēks un parasti gaudo un konkrētiem mūzikas instrumentiem vai notīm, līdz ar to varbūt tiešām suns dzied līdzi mūzikai, kura ir patīkama viņa ausīm? Un vēl POPsunī pat ir dota neliela pamācība kā iemācīt sunim dziedāt :D
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Seila un takši

Postby seila » 01 Dec 2012, 18:53

Pamācība kā ''aiz neko darīt'' dabūt šalli - taksi Image

Es tamborēju, bet var arī adīt. Tātad visu darām kā ar parastu šalli, bet abus galus nedaudz sašaurinām, viens gals būs purns - klāt piešujam melnu degunu un izšujam actiņas, kā arī klāt piesienam divas ausis (notamborētas lāsītes formā) un otrs sašaurinātais gals būs aste - to taisām nedaudz garāku un šauru, lai izskatītos kā īsta aste. Interesanta ideja - noskatīju internetā un nolēmu pamēģināt, var kalpot arī kā dāvana takšumīlim :sirsninas:
Image
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Seila un takši

Postby Linda B. » 01 Dec 2012, 21:43

seila wrote:Domāju, ka tieši tāpēc tantēm bailīgi metās, kad suņi gaudo, bet es tajā ''POPsuns'' palasīju kāpēc suņi dzied - jo viņi dzird daudz plašāku skaņas gammu nekā cilvēks un parasti gaudo un konkrētiem mūzikas instrumentiem vai notīm, līdz ar to varbūt tiešām suns dzied līdzi mūzikai, kura ir patīkama viņa ausīm? Un vēl POPsunī pat ir dota neliela pamācība kā iemācīt sunim dziedāt :D

Tādā gadījumā patīkami dzirdēt,ka manam balss patīk visām trim :D Mēģinājām likt dažādus gaudojošu suņu video,dažādas dziesmas,bet gaudo tikai tad,ja es gaudoju :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests