Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Blogs and Chats

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 10 Feb 2013, 19:33

Laine wrote:Negribu uzsākt diskusiju, gribu tikai izteikt arī savas simpātijas šādam, nevis mūsdienu izstāžu VAS. Esmu no darba aprindu kinologiem. Reālajā darbā izstāžu VAS nesatiksi.

Pirmkārt, ja negribat diskutēt, tad nav vērts pat pirmo teikumu rakstīt.
Otrkārt, ja esat darba aprindes kinologs ( kas ar to "darba aprindes kinologu"ir vispār ir domāts?), kurš cenšas domāt un analizēt, tad jums ir jāsaprot un nevajedzētu maldināt cilvēkus, ka reālā darbā strādā ļoti zems suņu procents un atlase tur nav pēc izskata pazīmes bet gan pēc nervu sistēmas uzbūves un suņa spējām( atbilstoši tam darbam, ko sunim ir jaizpilda) un atlase tur ir ļooooooti stingra, ka citreiz pat ir 100% brāķi ( neatbilst darbam) un nav svarīgi vai tas ir darba līniju vai šova līniju suņi. Ja runāt par sportu ( kas nav reāls darbs), tad lūdzu, tālu neiesim. Man audzētavā ir kuce Aurora Team Endrefalva, viņas brālis Appolon , kas dzīvo Igaunijā ir labākais IPO un pēdu suns, kurš ir tā saucāma šova līniju pārstāvs un ir pat pārstāvejis savu valsti augstākos pasaules līmeņu sacensībās. Nav svarīgi kāda līnija, ir svarīgi ka laukumā suns un cilvēks ir komanda, un viņiem ir darba mērkis. Tad viss notiek.
Last edited by sanita on 12 Feb 2013, 00:51, edited 1 time in total.
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 10 Feb 2013, 19:35

Runājot par Appolonu, tad jau arī bildes viņa ielikšu, kaut nav precīzi par manu audzētavu, bet tomēr

Image

Image

Image
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 10 Feb 2013, 19:37

Šajā jomā mums arī ir ar ko lepoties. Ceru, ka Valentīnai pietiks laika un gribas un viņa ieliks viņas un Justus B.K. bildes no sacensībām. Grandiozs suns un viņi bija īsta komanda, kas darbojās labi laukumā.
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby Henriete » 10 Feb 2013, 22:10

Ļoti skaisti! Bildes arī par to liek manīt! :samilejies:
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby vaaly » 12 Feb 2013, 00:44

Постараюсь взять себя в руки и даже что нибудь написать о моём любимом Юсте, он этого заслуживает! :sirsninas2:
vaaly
Baby
Baby
 
Posts: 50
Joined: 28 Jan 2010, 12:17

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 12 Feb 2013, 01:00

Henriete wrote:Ļoti skaisti! Bildes arī par to liek manīt! :samilejies:

Pilnīgi piekrītu!

vaaly wrote:Постараюсь взять себя в руки и даже что нибудь написать о моём любимом Юсте, он этого заслуживает! :sirsninas2:


Это было бы замечательно и не стесняйтесь, Юст - классный. Очень жаль, что наши разведенцы не видят в нём потенциала, хотя он один из самых цельных, правильных и близких к правильному толкованию и пониманию стандарта. Юстус собака абсолютно среднего роста, с отличным пигментом, с тёмными глазами, которые днём с огнём сейчас не отыскать у наших латвийских собак, большим количеством чёрного как на голове так и по корпусу, очень благородного вида ( породный) и очень хороших пропорций с классным происхождением из семьи, которая практически не даёт брака и более того с абсолютно уравновешенным характером, не истерик и не холерик, с великолепной работой и самым высшим уровнем международной дрессировки ШХ-3!!!!!! Ждём историю Юста! :)
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 12 Feb 2013, 22:05

Nedaudz no mazo suņuku dzīves.

Zihards Meklē mīlošas un gādīgas rokas!!!!!!!

Image

Image

Image
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby vaaly » 14 Feb 2013, 14:51

Попробую немного написать о нас с Юстусом. :sirsninas2:

Итак:
JUSTUS NO BARTAS KRASTA 07,01,2008. V LVJCH LVCH SCHH3 AD Kkl 1 HD/ED-SV a-normal (a1)
Image
Юстус появился у нас в доме в 2008 году в возрасте около 3 месяцев. :rej: В то время у нас ещё жила моя первая собака колли Аби, тогда ей было уже 10 лет. С появлением Юста она резко помолодела на пару лет, я даже не думала, что такое бывает. Это был первый приятный сюрприз от Юстуса. Сразу было решено, что жизнь у собаки будет весёлой и уже через 2 недели мы оказались на площадке. :pastaiga: Юст был славным щенком и главное очень смышлёным, быстро учился, да ещё и с удовольствием. Учиться приходилось вместе, мне всё в основном тоже было в новинку. Самые первые соревнования где участвовал Юст это были obidence 1 (по старым нормативам). Ему тогда был почти 1 год, и мы даже заняли первое место в своём классе. Потом весной, мы сдали BH и активно готовились к IPO 1. В то время площадку мы посещали регулярно и не сачковали, что подтверждалось результатами. Летом 2009 Юст сдал IPO1, осенью IPO2 и было решено не сдаваться и на следующий год сдать IPO3. Сразу было понятно, что собака может, оставалось смочь мне! Когда пришёл следующий год, 2010, отступать было некуда, пришлось сдаваться. Юстус умничка, не подвел, и все наши труды увенчались успехом – IPO3 (SCHH3). :aptracis: Ох, какое напряжение во время экзамена. А IPO это не так быстро, там же 3 части (след, послушание и защита) и провалив одну из частей экзамен не сдан, поэтому после прохождения каждой части напряжение только увеличивается. Экзамен сдавали в последний день 4 дневного лагеря, который организовывала Санита в Лиепае. Эти семинары вообще отдельная история. Санита, большое спасибо за предоставленную возможность там принимать участие, это был очень ценный опыт и приобретённые знания. За 4 дня мы очень устали, так как работать приходилось по нескольку раз в день + соревнования по IPO(B)и экзамен. Мы так же активно принимали участие в соревнованиях по IPO, OBD и даже участвовали в байкджоринге ,
Image
пасли овец.
Image
За активные 3 года, мы поучаствовали в 17 соревнованиях и сдали 8 экзаменов.
Фото с разных мероприятий.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Также Юстус с удовольствием :D учился на 15 семинарах!
Ах да, я совсем забыла написать про выставки. Так как активное обучение и выставки совместить не так просто, не всегда выбор был в пользу выставок. Но и там у нас есть кое-какие успехи. V, JCHLV, CHLV. A также пожизненный немецкий корунг Kkl1. Кстати мы никогда не ездили на пробы кусачки, в работе Юста я всегда уверенна.
Сейчас Юст такими активностями в таких количествах не занимается, но не сидит без дела. Image
А теперь просто о собаке, как о члене семьи и друге – я никогда не могла представить, что собака может быть такой интеллигентной, умной, сообразительной в правильном направлении. Юстус наилучшая собака, которую можно желать, с ним просто приятно жить вместе. Характер – золото, красавец. И я уверенна, что если бы собака попала в более опытные руки, то результат был бы еще намного круче!
Image
vaaly
Baby
Baby
 
Posts: 50
Joined: 28 Jan 2010, 12:17

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 14 Feb 2013, 23:20

Очень сердечный рассказ о Юсте! :sirsninas2: :sirsninas2: :sirsninas2: И какие фотографии! Супер! Портрет просто обалденный! Он с возрастом стал очень благородным! В этом и есть кайф от этой породы! Юст вызывает уважение! Нужно ещё такое же фото, только ушки чтобы в кадр вошли полностью!

Давайте ещё добавим, что у Юста сдан пожизненный немецкий кёрунг и что у него есть все проверки здоровья тоже немецкие!
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby solvita » 15 Feb 2013, 16:58

Sanita!

Būsi pamanījusi, ka vairākus mēnešus neesmu komunicējusi ar Tevi. Nogurdina Tava skaļā pašslavināšanās. Viens lūgums, sevi slavējot lūdzu esi piesardzīgāka art izteikumiem citu suņu virzienā. Latviešiem ir tāds teiciens - TUKŠA MUCA TĀLU SKAN! Ne par velti.

Kas attiecas par ētiku informācijas izplatīšanā un pašreklāmā, tas lai paliek uz Tavas sirdsapziņas, bet varbūt vienkārši tas ir audzētāja aklums. Latvijā ir vismaz 5-7 cienījami un GODĪGI!!! vācu aitu suņu audzētāji, to būtu jāatceras.
solvita
Baby
Baby
 
Posts: 24
Joined: 19 Jul 2010, 14:38

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby solvita » 15 Feb 2013, 17:13

un vēl viena piebilde - izstādēm iztērēto līdzekļu apjoms nav proporcionāls rādītājs ne suņa kvalitātei, ne veselībai, ne raksturam. Mēs, audzētāji, to saprotam vislabāk. Izstādes - tas ir mūsu mārketings. Un tituli..
solvita
Baby
Baby
 
Posts: 24
Joined: 19 Jul 2010, 14:38

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby I am Sise » 15 Feb 2013, 19:26

Cienījamā Solvita;
No kura laika pastāstīt par savas audzētavas suņiem saucas pašslavināšanās?
Domāju, ka cilvēkiem ir interesanti uzzināt vairāk par Sanitas suņiem, jo tie visu šķirņu izstādēs praktiski neizstādās, tas pirmkārt.
Otrkārt, par to tukšo mucu- nu tas jau bija vienkārši nekorekti. Ergo no BK ir zināms suns VAS aprindās-IR, Simons ir Itālijā un jau sapārojis vairākas kuces, turklāt tāda līmeņa, līdz kādām mums augt un augt-IR ( par to, ka SimonamLV būtu kaut viena pārošana, jau ir cita saruna).
P.S. ja kas, es savu viedokli izsaku tikai un vienīgi savā vārdā. Jā, man ir kucēns no Sanitas, tā bija mana apzināta izvēle, un savu audzētāju es ļoti cienu.
P.P.S.būtu jauki, ja kluba mājaslapas forums beidzot atkal darbotos, būtu interesanti palasīt, kas vadošo audzētāju attieksmē pret audzēšanas ētiku mainījies, kopš tā laika, kad minētais forums beidza darboties.
I am Sise
Baby
Baby
 
Posts: 88
Joined: 11 Oct 2011, 23:07

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby vaaly » 15 Feb 2013, 20:09

Solvita, man liekas ka Jusu apvainojums so reiz nav korekts un pamatots. Nevienam cienijamam un GODIGAM audzetajam nav liegts pastastit pa saviem panakumiem. Es, piemeram, laprat palasitu. Kaut nu reti komenteju, bet man tiesam ir prieks gan par audzetajiem gan par sunu ipasniekiem kad ir kadi sasniegumi!

Taka gaidam jaunus stastus!
vaaly
Baby
Baby
 
Posts: 50
Joined: 28 Jan 2010, 12:17

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby NARDICUM » 16 Feb 2013, 07:48

Solvita!
Es pazīstu personīgi gan Tevi, gan Sanitu, jūs abas es uzskatu par labiem audzētājiem :roze: un jaukiem cilvēkiem :estevisamilosu: Nezinu, kādi zemūdens akmeņi ir Tavam postam par pamatu :jaut: Ja Tu uzskati, ka Sanita apzināti melo, tad lūdzu uzraksti konkrēti! Jo Sanitas blogs ir ļoti jauks, viņa ar patiesu mīlestību stāsta par saviem suņiem, un tas ir tikai apsveicami! Un te nav runa par to, kurā audzētavā suņi ir par puskapeiku labāki ;) , to lai lemj šķirnes speciālisti specializētajās izstādēs, īstenībā tam nav nekādas nozīmes, galvenais ir patiesa mīlestība pret suņiem, pret šķirni! Atver savu blogu- Tev taču ir ļoti skaisti suņi! :latvija: , parādi viņus! Tev ir ar ko palielīties! :roze: Sliktāk nekas nevar būt, kā tad,kad audzētāji sāk uzskatīt savus kolēģus par konkurentiem ! Mēs dzīvojam ļoti smagā un kinoloģijai ļoti grūtā laikā, un izdzīvot varam tikai visi kopā. Ņem piemēru no vidusāziešiem, mūsu audzētāji ir komanda :latvija:
User avatar
NARDICUM
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1130
Joined: 15 Jan 2010, 00:36
Location: Aizpute

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby Dogfarm » 16 Feb 2013, 14:46

Jau iepriekš atvainojos, ka piesārņoju blogu ar off topic.
Vienkārši neredzu iemeslu, kāpēc Sanitai kaut kas tiek pārmests.
Izskatās, ka Solvitai kārtējā skaudības lēkme vai kā to nosaukt- pat nezinu. Šādi atļaujos teikt tikai tāpēc, ka pāris gadus atpakaļ ar savu hovawartu ar lauztu, sadargātu kājas pirkstu piedalījos BH eksāmenā ar kruķi. Piedalījos, jo tiesāja VASu kluba prezidents no Vācijas un viņš bija sajūsmā par to kā suns klausa, skatās acīs utt. Jāsaka, ka arī man un daudziem citiem patika.
Mana BH paklausības gājiena laikā blakus manai filmētājai nostājās Solvita, kura ļoti "skaisti" sāka apspriest pa telefonu to, ka es jau tikai tēloju ar tiem kruķiem, lai iežēlinātu tiesnesi - pārējo pat neizķidāšu sīkāk. :D Būtu cilvēks labāk klāt pienācis un pajautājis uzrādīt rentgenu ar datumiem. Tomēr kā jau skaudīgajam latvietim pienākas- labāk aiz muguras parunāt.
Pirms tam, man šī dāma likās ļoti jauka šķirnes fanāte un tāds labs paraugs daudzām audzētavām.
Starp citu..latviešiem ir arī tāds teiciens..."Suņi rej, bet karavāna iet tālāk" ;)

Sanita, turpini rakstīt un likt skaistās bildes- blogs tam arī ir domāts!
User avatar
Dogfarm
Puppy
Puppy
 
Posts: 131
Joined: 19 Jan 2010, 18:30

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby solvita » 16 Feb 2013, 16:16

Mīļās meitenes!

Pirmkārt, Latvijā NEKAD nav bijis SV prezidents, kaut arī viņš ir darba tiesnesis... tālāk laikam nav jākomentē nianses...

Otrkārt, ir pilnīgi normāli, ka Jūs aizstāviet savu audzētāju, tomēr nekas nedod viņam tiesības aizmiglot acis sev tādā mērā, ka tiek izteiktas aizskarošas piezīmes VISIEM pārējiem vācu aitu suņu audzētājiem. Es pat teiktu, ka tas ir PRASTI, bet nu - katram savs.

Ar šo es beidzu savu komunikāciju Jūsu diskusijā. Katram sava gaume un prioritātes suņu selekcijā un audzēšanā, tāpēc - priecāsimies par sava darba augļiem un liksim citus mierā... Pie kam tikai audzētāji saprot, par ko bija mans komentārs.

Katram sava reliģija, savas tiesības un savs fanu pulks - pie tā arī paliksim.
solvita
Baby
Baby
 
Posts: 24
Joined: 19 Jul 2010, 14:38

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby Fiji » 16 Feb 2013, 22:26

I am Sise wrote: Ergo no BK ir zināms suns VAS aprindās-IR,

Nu ja, un arī viņam ir darīšana ar mīlestību, tāpat kā Sises uzraudzītajiem Harperai un Cēzaram! :sirsninas2:

Un principā manu dēlu tēvam Cēzaram ir gandrīz melnas acis!!!!!!!!!

Lai vecas vieim Latvijas audzētājiem..... :)
Fiji
Baby
Baby
 
Posts: 90
Joined: 19 Jan 2010, 09:40

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 17 Feb 2013, 01:09

Fiji wrote:
I am Sise wrote: Ergo no BK ir zināms suns VAS aprindās-IR,

Nu ja, un arī viņam ir darīšana ar mīlestību, tāpat kā Sises uzraudzītajiem Harperai un Cēzaram! :sirsninas2:

Un principā manu dēlu tēvam Cēzaram ir gandrīz melnas acis!!!!!!!!!

Lai vecas vieim Latvijas audzētājiem..... :)


Lai veicas! :sirsninas: :sirsninas: :sirsninas:
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby Rio » 17 Feb 2013, 10:36

solvita wrote: Pie kam tikai audzētāji saprot, par ko bija mans komentārs.

Audzētāji kā reizi saprata ,un komentārs tiešām bija vietā ,žēl protams ,ka Sanitai ir tāda attieksme un redzējums attiecībā pret pārējiem savas organizācijas biedriem latvijā ,bet blogs tiešām jauks un sunīši forši :sirsninas:
Rio
Baby
Baby
 
Posts: 15
Joined: 12 Mar 2012, 12:44

Re: Vācu aitu sunu audzētava " no Bārtas Krasta"

Postby sanita » 17 Feb 2013, 17:11

solvita

Tavs salīdzinājums ar tukšu mucu ir interesants, bet vai neesi mēģinājusi ieskatīties spogulī? Pēc taviem vārdiem, reklamēju sevi ļoti prasti, kā nu protu, tapēc arī iesaku manis rakstītā nemeklēt divejādas nozīmes, dziļu sazvērēstības jēgu( kur nu man prastam cilvēkam un nelatvietim), bet uztvert tekstu tieši tā, kā tas ir rakstīts un izvairies no ,,dzildomīgiem,, zemtekstiem , kuru jēgu saproti vienīgi pati un vēl kāds uzrīdīts asumu mīls un tenku vācējs, bet ne cilvēki,kurus patiešām interesē nodarbošanās ar suņiem plaša vārdu sapratnē. Un vēl šeit atkārtošos. Es runāju tikai un vienīgi par savu audzētavu, problēmām škirnē, kuras mani interesē. Līdz šim savu suņu sasniegu rezultātus nebiju rādījusi un demonstrējusi plašai publikai un visiem pieejamā veidā. Ilgu gadu manis publiskā un slepenā gānīsana (aprunāšana un izsmiešana) stimulēja to darīt. Analizējot daudzgadīgus rezultātus ( veiksmes un neveiksmes) šķiet, ka virzos pareizā virzienā ( grūti, lēni un neatsakos no vaislas darba virziena, nemetos no vienas galējības uz otru) škirnes sapratnē. Esmu gandarīta par savu suņu sasniegumiem un neslēpju to. Bet labi apzinos, ka priekšā ir bezgalīgs ceļš ar pacēlumiem un kritumiem. Ja mani rezultāti škiet kādam aizvainojoši - lūdzu, esmu ar mieru tos publiski salīdzināt un korekti aizstāvēt savu vīziju par škirni. Piebildīšu vēl, ka vienmēr priecājos par citu Latvijas audzētāju sasniegumiem, ieskaitot tevi, un man nav grūti un kauns paspiest jebkuram roku ringā un ārpūs tā, pateikt labus vārdus.
sanita
Puppy
Puppy
 
Posts: 424
Joined: 07 Mar 2010, 23:58

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests

cron