Iesācēja piedzīvojumi

Blogs and Chats

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby fedelta » 11 Mar 2014, 18:12

agrita

Tik ļoti smalki to nepārzinu :sarkstosa: (par cik vectēvam ir bijis gan infarkti gan insults, man paskaidroja saprotamā valodā - insults - galvā, infarkts - sirds, jo pārsvarā gadījumu tā arī esot). Bet labi, ka palaboji, tagad zināšu konkrētāk. :pukudupsis:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby julika » 12 Mar 2014, 00:59

Mja, visai bēdīgi lasīt tādus stāstus par jauniem džekiem un trenažeriem...
Bet par velo runājot - man velo šķiet vēl trakāk par auto, jo auto ir liels un suns to vismaz uztver arī attiecīgi, bet velo gan ir mazs un neprognozējams attiecība uz trajektoriju un kritiena virzienu...
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby peecis » 04 Apr 2014, 12:15

Šodien mans ķēmrausis tika pieķerts klaiņojam, nolamāju, piedraudēju, ka atnāks milzu korejietis un apēdīs, iesviedu mašīnā. No malas skatot noteikti šovs bija labs - ielas vidū šķērsām nosviests auto (suns nāca pretī, vajadzēja uzreiz noķert, nevis lai suns pie manis pienāk), kāds lamā pie zemes pieplakušu suni par "nešķīto klaidoni", utt. Suns tik ļoti ierāvās tālākajā stūrītī, ka pat žēl kļuva :D

Image

Ir arī daudz labākas ziņas - ir pabūts uz trim kanikrosa treniņiem un suns ir sācis skriet pa priekšu. Starts pagaidām ir ļoti grūts, bet vismaz kaut kas notiek :) Labākais rezultāts bija kad garām paskrēja dāma ar VAS vārdā Ufo - ieraudzījusi ko līdzīgu, sune ne tikai panāca, bet pat apsteidza :D
Cerams koptreniņi notiks visu vasaru, lai ziemā varētu ar distanču slēpēm izveikt skijoringu ar suni :)
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby ash » 04 Apr 2014, 13:03

galīgi ne pa tēmu - bet tev ir volvo? mašīnas salons tieši kā manai iepriekšējai mašīnai...nostalģija uznāca. :D
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby peecis » 04 Apr 2014, 13:26

ash wrote:galīgi ne pa tēmu - bet tev ir volvo? mašīnas salons tieši kā manai iepriekšējai mašīnai...nostalģija uznāca. :D

tas ir kantora volvo, par kuru kolēģi kaut kad brīnijās - kāpēc aizmugurējie logi esot tā kā nolaizīti Image
nūūūū, khe, khe, tāpēc, ka kāds Image tos ir nolaizījis Image
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby ash » 04 Apr 2014, 13:41

jā, mums universālis un aizmugurē visu logi mūžīgi aplaizīti. es jau esmu pieradusi. :D
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby peecis » 22 Apr 2014, 10:47

Piekdien sanāca pārgājiens - 10 km pa brikšņiem un 10 km pa ceļu (suns noskrēja krietni vairāk), pēcāk suns izdomāja skriet aiz auto (būs jāmēģina atradināt no tā) un noskrēja ~5 km "pilnā šusē", sestdien pa laukiem atkal noskraidijās, svētdien ~ 18 km nesteidzīgi ar velo, rezultātā vakar bija pilnīgi nekāds. Es pat urīna krāsu pētīju, vai kāda no divām mežā savāktām ērcēm nav bijusi "ļaunā", bet nē, viss ok, šodien jau priecīgāks :)

Image
Image
Image
Image
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby Dylan » 22 Apr 2014, 17:55

Tieši tāds pats stāsts šeit. Suns izskrējies, saķēris ērces un tagad nevar saprast no kā tāds sagurums. Arī pētu urīna krāsu. Vemt nevemj, apetīte arī laikam nav zudusi. Bet kā varētu izpausties audu dzelte?

Izmērīju tiko temperatūru - laikam viss ok, rāda 38. Es gan tiem elektriskajiem termometriem nekad neuzticos, jo man pašai ar tiem mērot nekad nav bijis 36.6
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby peecis » 22 Apr 2014, 20:11

Nez, mans vakar un aizvakar pavisam maz ēda, bet šobrīd priecīgs skraida un čura ir gaiši dzeltena.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby ash » 22 Apr 2014, 21:02

mans suncis šodien arī galīgi nekāds - pēdējais piliens bija šodienas dubultais velo brauciens - vispirms vīrs km 15 pa bezceļiem, pēc tam es 12 km pa asfaltu/grants segumu. (mums nesanāca saskaņot vakara plānus :kanepe: ) pirmo reizi gada laikā skrienot pie velo suns atradās pie aizmugurējā riteņa, nevis priekšējā, un es galīgi nebraucu ātri. brīvdienu bilance - apmēram 80 km pa 5 dienām, lielākoties ar velosipēdu. laikam būs jādod 2-3 dienu atpūta. :meitenedejo:
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby Linda B. » 22 Apr 2014, 21:58

Dylan,tie elektroniskie ir sū.Dzmedību dienā cerēju izmērīt kucei temepratūru,jā rāda,ka nokritusi līdz 37,4.Pēc laika domāju-izmērīšu citai kucei,to pašu rāda :D Bet ar visu savu melošanu viņš tomēr noteica,ka viņa dzmedēs tieši šodien :D
User avatar
Linda B.
Champion
Champion
 
Posts: 2157
Images: 10
Joined: 15 Jan 2010, 00:40
Location: Iecava

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby peecis » 23 Apr 2014, 16:37

Sazinājos ar vetārstu, izmērīju temperatūru - 39.3, esot paaugstināta, rīt vedīšu atrādīt.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby Dylan » 23 Apr 2014, 18:54

Nu manējais arī joprojām guļošā princese, negrib pat iet ārā. Šodien bijām treniņā, ļoti slinki strādāja. Bet ēstgriba ir laba un vakar vakarā baigi gribēja dauzīties. Rīt arī uzzvanīšu vetam.
Sunshine terrier
Image
User avatar
Dylan
Puppy
Puppy
 
Posts: 368
Joined: 18 Dec 2013, 19:35

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby ash » 23 Apr 2014, 19:03

Bet kā citādi sunei ar pašsajūtu? Apetīte ar nav?
Image
Image
User avatar
ash
Junior
Junior
 
Posts: 950
Images: 3
Joined: 06 Apr 2011, 13:07

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby peecis » 23 Apr 2014, 20:19

ash wrote:Bet kā citādi sunei ar pašsajūtu? Apetīte ar nav?

Nē, apetīte nav, deguns pil un vidū starp nāsīm mazliet ieplaisājis. Pastaigāties iet ar prieku, tomēr arī pastaigas laikā ir mierīgāka.

Ņemot vērā, ka suns n reizes līda Gaujā, varbūt vienkārši saaukstējies?

Lab, nav ko zīlēt, rīt atrādīšu vetārstam.
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby ievish » 24 Apr 2014, 08:11

Vispār pašlaik pa Rīgu klīst suņu vīrusi, tai skaitā, nejaukais audzētavu klepus. Tā kā labāk, protams, atrādīties vetam.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby peecis » 25 Apr 2014, 12:32

Vakar sašpricēja, iedeva antibiotikas, suns vakarā jau bija pavisam priecīgs, ēda, utt. Piebraucu pirms stundas apraudzīt, bet dienas pārbaudes/pretklaiņošanas vizītēs suns nekad nav sajūsmināts :D
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby ievish » 25 Apr 2014, 13:04

Vai vetārsts pateica, kas par vainu?
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby peecis » 25 Apr 2014, 13:20

ievish wrote:Vai vetārsts pateica, kas par vainu?

hmm, nē, ja nekļūs līdz svētdienai labāk, tad ņems asins analīzes.
it kā mēs pārējie pārgājienā viegli iesauļojāmies, bet nez vai suns īpaši daudz bija saulē. tagad sāku domāt, ka svētdienā mierīga veloizbrauciena laikā suns gandrīz visu laiku bija saulē, tomēr karstums nekāds īpašais nebija un suns ik pa brīdim ielīda kādā grāvī līdz kaklam padzerties. vēl vienīgi nedaudz suns pamanījās arī no jūras padzerties, tomēr tas ir ne pirmo reizi, ir gadījies, ka turpat pie jūras nedaudz pavemj (tiešām nedaudz) un tajā dienā vairs no jūras nedzer. It kā pie mums jūrā sāls daudzums ir relatīvi niecīgs...
peecis
Junior
Junior
 
Posts: 709
Images: 39
Joined: 26 Sep 2012, 09:30

Re: Iesācēja piedzīvojumi

Postby ievish » 25 Apr 2014, 13:24

Strauji uznākušais karstums varētu būt pie vainas, jo 7dien un 1dien pat plikie suņi baigi karsa, jo nav paguvuši uz straujo karstumu pārslēgties. Kur nu vēl VASveidīgais ar kārtīgu pavilnu.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests