Demix & Siberians

Blogs and Chats

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 17 Feb 2012, 18:03

Nu gan šodien dabūju pārbīli...Pusdienas laikā no darba aizskrēju iekurināt māju un pie reizes izlaist savus razbainiekus izskrieties,pirmā porcija viss štokos,pabļauju - atskrien-mājā iekšā,nākamā porcija,viens pats Džedis viss kārtībā,nākamā Gordons un Gamba-izlaižu ārā no voljēra,lbrīdi paskatos,ka nesaplūcas(vakar sakāvās) it kā viss labi,ieeju mājā iekurināt,nāku laukā saucu nenēk,saucu vēl nenāk,apskrienu apkārt mājai-suņu NAV :soks: Saucu,saucu-skatos mani mīlīši skrien pa ceļu uz mājas pusi (sejās tāds kā izbrīns,bailes,nedrošība)-attaisu vērtus šie laimīgi ieskrien pagalmā un voljērā,fūūūū.......
Tagad domāju-pārvilkuši sētai pāri :jaut: diez vai,ja tā, tad vakars uz ezera,tas nebeigsies :histerija: Apstaigāju perimetru,kā tad viens sētas posms noāķējies(mums vsp šusmīgi nekvalitatīvi uzlikta sēta,gāžās ārā un vairāki posmi jau knapi turās) un izveidojis skaistas durtiņas-"Dodieties brīvībā!!!' vai "I'm free!!!!!!"
Nu gan abus saslavēju par paklausību un sabaroju ar visu kas bija pa rokai,cīsiņi,šķiņķis un cepumi tika,šie rādīja varen apmierinātu ģīmi - re kādi mēs labiņi!!!
Tagad jācer,ka neuzradīsies slimīga interese pamēģināt tikt ārā,bet nu diez vai, viņi izkatījās neizpratnē,kur nonākuši :neparliecinats:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 18 Feb 2012, 10:33

Mēs visi šodien ejam balsot "PRET" :latvija: :latvija: :latvija:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Eskimo » 18 Feb 2012, 16:13

Mees arii- celjaa uz Londonu :latvija:
Dogs Leave Pawprints on Our Hearts.
User avatar
Eskimo
Puppy
Puppy
 
Posts: 376
Joined: 13 Dec 2010, 08:02
Location: United Kingdom

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 04 Mar 2012, 17:23

User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 08 Mar 2012, 13:28

Sveiciens visām haskijmeitenēm un haskijmīlēm svētkos!!! :sirsninas2: Lai jauka šī diena :aptracis:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde


Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 06 Apr 2012, 23:09

Priecīgas Lieldienas!!!
Image
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Alias » 06 Apr 2012, 23:12

Priecīgas Lieldienas haskiju saimei! :rej:
Mums ir kucēni!

Akita audzētava AmberYule (FCI)
http://www.akita-inu.lv
Alias
Puppy
Puppy
 
Posts: 483
Joined: 22 Jul 2010, 11:55

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 06 Apr 2012, 23:15

Alias wrote:Priecīgas Lieldienas haskiju saimei! :rej:

Paldiesiņ :estevisamilosu: :dejosuns: Tikko sakrāsojam oliņas,bet nu neraža nevaru bildes sataisīt,fočuks aizbrauca uz Zviedriju :(
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 09 Apr 2012, 23:08

Šodien visu dienu veltīju pastaigai ar saviem mīļukiem,iztaigājos ar 5iem apmēram pa 6km uz katru,trijiem man spēka pietrūka(apsolīju rīt),jo Džedis un Sirsniņš parāk velk,Džedis mani saudzēdams,lai vairāk izstaigātos, gāja zigzagā :) Bet suņi priecīgi,vēl dabūja pa olai un pīragus,tiesa par to es pārāk priecīga nebiju,jo mājnieku vēderi par to ik pa brīdim signalizē :aknee: Pie reizes pārbaudīju savu muguru,diemžēl tai par labu šis pasākums nenāca,jūtu gan savu trūci,gan janvārī lauzto ribu,ar ričuku iet labāk,tomēr ejot ar suni pavadā diezgan liela slodze uz soli.Nu neko,būs laikam jāiet uz baseinu,par to trūci jau saka,ka tas uz mūžu :asaras: Kopumā mums Lieldienu brīvdienas pavadītas godam :dejosuns:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 14 Apr 2012, 10:21

Mums īsts varžu uzlidojums,sevišķi vakaros,kad izlaižu suņus pirms miega izskrieties,tad tās tiek stieptas gan voljērā,gan mājā,kas paņem uz zoba,kas tikai izvārtās,vakar kādas 30 vardes aizlaidu aiz borta( pāri sētai) :jautri:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 20 Apr 2012, 11:49

Mani vakar mans Džedītis saraudināja :samilejies: :asaras: Vajadzēja šo to sazāģēt (ar mani ir tā, ja ko iedomājos,tad to vajag tagad un tūlīt),bet mugura sāp ellīgi,nu ko es čerez ņemogu zāģēju ar,blakus guļ Džedis un kko sāk runāt,tad jau tonis kļūst skaļāks,tad pieceļās un pienāk man priekšā un acīs skatoties bļauj man virsū "nu takš nezāģē,tev mugura sāp !!!",bet es tikai saku tūlīt beigšu,vēl drusciņ :jaa: Viņš neliekās mierā un nāk man no mugurpuses,iebāž galvu padusē,kurā zāģis un neļauj man turpināt manu nodarbi,es saskaitos,padzinu nost un ko jūs domājiet,viņš pienāk man klāt,paskatās man acīs saņem manu roku zobos(maigi,maigi),tur un nelaiž vaļā,es mēģinu to izvilkt no viņa mutes,bet viņš saspiež ciešāk...Tā nu es aizkustināta par tādu gādību(taisni asaras acīs sariesās),metu zāģi malā un beidzu,samīļoju puiku,kurš bija varen apmierināts,apgūlās,noņurdēja,kā viņi to parasti dara,kad ir laimīgi :sirsninas2: Kātrējo reizi nodomāju-ja viņi prastu runāt...bet ar acīm un citām darbībām viņi jau pasaka gandrīz visu,vajag tikai mācēt izlasīt :jaa: :pedinja: Tāds nu ir mans mīlulītis Džedis :sirsninas:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Anita :) » 20 Apr 2012, 22:52

vai dieniņās, cik mīļi :samilejies:
Es lasīju un vilku paralēles ar sevi un Elbrusu.
Ar mani ir tāpat - ja vajag, tad tulīt un tagad un Elbruss tak arī bieži pa starpu spraucas un tad es pukojos, jo izjauc manu tulīt un tagad.. eh :samilejies:
User avatar
Anita :)
Junior
Junior
 
Posts: 685
Joined: 29 Jan 2010, 14:39

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 21 Apr 2012, 10:14

Anita :) wrote:vai dieniņās, cik mīļi :samilejies:
Es lasīju un vilku paralēles ar sevi un Elbrusu.
Ar mani ir tāpat - ja vajag, tad tulīt un tagad un Elbruss tak arī bieži pa starpu spraucas un tad es pukojos, jo izjauc manu tulīt un tagad.. eh :samilejies:

:labipadarits: :estevisamilosu: :samilejies:
Džedis un Demona ir īpaši suņi,viņos ir kaut kas tik cilvēcīgs,saprot pilnīgi visu :sirsninas:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Citroniņš » 21 Apr 2012, 10:56

Demix, Tev Džedis tiešām īpašs, cilvēcīgais un rūpīgais suns :)
User avatar
Citroniņš
Puppy
Puppy
 
Posts: 389
Joined: 20 Nov 2011, 18:34
Location: Stirling, Scotland. Luxembourg. Cenu pag. Latvija.

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 21 Apr 2012, 11:00

Ņemot vērā,ka mana otrā kaisle ir šī:Image
Ielikšu šo linku,lai nepazūd!!! http://www.gosiamakosa.com/index.php/fo ... yzy-wiosna
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 06 May 2012, 15:28

Reku mēs pēc ilgāka pārtraukuma sabijām pāris izstādēs:
Talsi:
Pavisam piedalījās11haskiji no 4 valstīm,tiesnesis Dušans Paunovičs(ļoti patika,kā tiesāja):
Grand Baikal Arctic Ice - Exc.,1/1
Gabmba The Great Warrior Arctic Ice - Exc.,CQ.1/1,CAC,LK 2/3 = LVCH :aptracis: :samilejies:
Saldus:
Pavisam 14 haskiji no 4 valstīm,tiesnesis Vladimir Piskay:
Grand Baikal Arctic Ice - Exc.,1/1,CQ,LS 3/3
Gabmba The Great Warrior Arctic Ice - Exc.,1/1
Esmu ļoti priecīga par Gambu, kas neskatoties uz to, ka pēc mazgāšanas nometa pilnīgi visu spalvu,ar sāpošu ķepu,pēc manis veiktā neveiksmīgā manikīra(kaut kā biku pa dziļu nokniebu vienu nagu,kas visu laiku asiņoja un sāpēja)dabūja kāroto CACu un kļuva par pimo manis izaudzēto Lielo čempionu :samilejies:
Paldies tiesnesism Paunovičam par objektivitāti un šķirnes redzējumu,tiešām ļoti patika,kā viņš tiesā ,vismaz maniem suņiem aprakstos neko pielikt,neko atņemt! :jaa:
Lieki piebilst,ka šīs divas dienas pagāja uz fantastiski pozitīvas nots- ar draugiem,ekskursijām pa Talsiem,Kandavu,Saldu ar naksņošanu burvīgā vietā Kaplūžos,ar pikniku,suņiem,suņinieku lokā :sirsninas2: Sen nebija bijis tik forši :dejo:
Bildes sekos :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Eklēriņš » 06 May 2012, 18:05

Demix, apsveicu Tevi! Malacis! :aptracis: Ļoti žēl, ka netiku uz šīm izstādēm un nevarēju klātiene paturēt īkšķus, piedalīties ekskursijās pa Kurzemes lieliskajām pilsētam, bet domās biju ar jums! :meitenedejo:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 06 May 2012, 20:06

Eklēriņš wrote:Demix, apsveicu Tevi! Malacis! :aptracis: Ļoti žēl, ka netiku uz šīm izstādēm un nevarēju klātiene paturēt īkšķus, piedalīties ekskursijās pa Kurzemes lieliskajām pilsētam, bet domās biju ar jums! :meitenedejo:

:estevisamilosu: :estevisamilosu: :estevisamilosu:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Bora » 07 May 2012, 22:35

Demix
apsveicu ar panākumiem! :latvija:
Pie reizes gribu pajautāt (zināšanai, ja nu vajag kādam ciemiņam vai kā) - kā bij tais Kaplūžos, viss ok, likās labi i gulēšana i ēdiens? Vietējie jau neko nezin, tā ka man ļoti interesē atsauksmes, lai zinu citai reizei ieteikt. :)
User avatar
Bora
Puppy
Puppy
 
Posts: 315
Joined: 13 Jan 2010, 16:47
Location: Saldus

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 27 guests