Demix & Siberians

Blogs and Chats

Re: Demix & Siberians

Postby Torijs » 01 Dec 2011, 20:01

Demix wrote: un likšu guļamistabā pie sienas :smarzas: :dejo:

....tad jau vajadzēja labāk pašai iepozēt... ;)
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Demix & Siberians

Postby Torijs » 01 Dec 2011, 20:05

Demix wrote:....tur man sēž piekautais Džedis :jautri:

Kurš nelietis manam sirdsāķītim pa bieti sadevis? :lamajas:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 02 Dec 2011, 10:41

Torijs wrote:
Demix wrote: un likšu guļamistabā pie sienas :smarzas: :dejo:

....tad jau vajadzēja labāk pašai iepozēt... ;)

Ir,ir tāda doma :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 02 Dec 2011, 10:54

Torijs wrote:
Demix wrote:....tur man sēž piekautais Džedis :jautri:

Kurš nelietis manam sirdsāķītim pa bieti sadevis? :lamajas:

Džedis tagad krutais- skūtais džeks :koslene:
Kā jau esmu kādreiz rakstījusi,ka uzticēties,ka nesakausies kādi no suņiem,kuri vienmēr ir dzīvojuši saticīgi,es dodu 99%!Te nu varu arī tam 1% pienāca laiks.Sirsniņš Džedim noņēma skalpu!
Haskiji var sakauties par vietu voljēra kreisajā stūrī,par čiekuru,kas iekritis pagalmā vai par kādu citu pagalmā iepūstu lietu,vai dauzoties pārāk stipri viens otram uzskrien virsū,pilnīgi neiedomājams konfliktu cēloņu klāsts:( Šoreiz par klopi kalpoja pagalmā iekritusi/iemesta/iepūsta saldā krējuma paciņa!!!
Tas jau mazākais,mana mamma šķirot meitenes,kuras sitās uz dzīvību un nāvi,šķīrās no pirksta,kaut gan visas instrukcijas tiek vēl reiz un vēl reiz atrunātas,kas jādara kad kaujās,tomēr cilvēciskais faktos nostrādāja galīgi šķērsām un nāni vienam pirkstam gals nost!
Vispār kaut kā sākuši plēsties,arī puikas ar meitenēm :paukojas: Iemeslu zinu :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 02 Dec 2011, 13:33

ievish wrote:Demix, meklēju un vairs nevaru atrast. Bildes redzēju, bet varbūt kāda cita profilā, vairs precīzi neatceros.

:aptracis: Atradu- http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 770&type=3 tikai tā trešā nav tā kas žurnālā,bet arī labā :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Torijs » 02 Dec 2011, 14:01

Nabaga Džedis un mamma :( Velna pagale Sirsniņš, šitā tēvu piekaut :pagalvu:
A kā Tu viņus izšķir procesā, aiz škvarņikiem vai pakaļkājām velc? Lasot haskiju standartu, biju pārsteigta, ka viņi tik viegliņi :neparliecinats: Meitenes tik par ~1-3kg smagākas par manu sīkaļu. Tad jau mierīgi aiz škvarņikiem var pat abus kaušļus gaisā pacelt.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 02 Dec 2011, 15:47

Torijs wrote:Nabaga Džedis un mamma :( Velna pagale Sirsniņš, šitā tēvu piekaut :pagalvu:
A kā Tu viņus izšķir procesā, aiz škvarņikiem vai pakaļkājām velc? Lasot haskiju standartu, biju pārsteigta, ka viņi tik viegliņi :neparliecinats: Meitenes tik par ~1-3kg smagākas par manu sīkaļu. Tad jau mierīgi aiz škvarņikiem var pat abus kaušļus gaisā pacelt.

Nē,rokas klāt nevar bāzt,jo kautiņa laikā arī ātrums ir liels,nevar saprast kur kāda ķermeņa daļa...
Sirsniņš kretīns,baigi lepns pēc fotosesijas kļuvis,bet nu Džedis jau visu laiku viņu provocēja uz - "Eu, davai izkaujamies!!!" Sirsniņš jau ne ar vienu nekad nav kāvies :noliedz:
Galvenais nekliegt un nesist,tas satracina vēl vairāk!Aiz pakaļkājām jālauž uz augšu,lai lauž muguru,tad atlaiž vaļā un arī ne vienmēr,piemēram Džedi un Gordonu es tik augstu nevaru uzcelt,pie kam man mugura čupā :asaras: otrs variants ar ūdeni,citādi nekā,satvēriens ir tik dzelžains(mjortvaja shvatka),ka citādi vaļā nedabon,a mamma mēģināja atlauzt žokli vaļā :aizsvilstas: :aizsvilstas: :aizsvilstas: :akes:
Jā,meitenes man ļoti vieglas,smalkas,nav masīvais tips,bet var jau abas celt gaisā,taču vaļā nelaižas,esmu abas cēlusi aiz vienas kājām(vēl tās kājas jānoķer),bet tā var arī otrai ausi noraut,tas arī jādara ar prātu jāpalauž,ja nelaiž vaļā,tad ņemu šļūteni(tā vienmēr pa rokai,ja nav pārāk tālu no tās aizgājuši),spainītis ar ūdeni arī nederēs,lūk kā mums brīžiem iet,bet haskijistiem jau tā ir parasta lieta :jautri:
Bet Džedis - skūtais :jautri: ,nofočēšu,bildi ielikšu(uz laiku) :tikainesaki:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Torijs » 02 Dec 2011, 16:02

Demix wrote:Sirsniņš kretīns,baigi lepns pēc fotosesijas kļuvis

:kanepe: nu tak ... stārs tagad, un, ja jau vecais pats uzprasās...
Demix wrote:a mamma mēģināja atlauzt žokli vaļā :aizsvilstas: :aizsvilstas: :aizsvilstas: :akes:

Trakā sieviete! Neko glābt tur vairs nevarēja(piešūt)?
Šitā manam vīram arī 2x izkompostrēja roku, nu, bet vīrietim jau cits spēks un krampis. Tai trakumā jau nedomā ar galvu. Manam lielajam vienlaicīgi uzbruka rotene un rota&kaukāzieša krustojums (monstrs), mans Rodžis, kā jau džentelmenis tai rotenei neko, a šī, kamēr tas kožās ar to monstru, pa apakšu pārkoda vēderu :histerija: Nu, bet sadeva gan tam durnajam sunim, galvā caurums, rīkle aizkosta, vēl mirklis un būtu nokodis, tāpēc jau vīrs bāza rokas rīklē, kamēr to suņu saimnieks vilka aiz astes. Viss vīkends pie jūras izčakarēts.
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 02 Dec 2011, 16:48

Torijs wrote:Trakā sieviete! Neko glābt tur vairs nevarēja(piešūt)?
Šitā manam vīram arī 2x izkompostrēja roku, nu, bet vīrietim jau cits spēks un krampis. Tai trakumā jau nedomā ar galvu. Manam lielajam vienlaicīgi uzbruka rotene un rota&kaukāzieša krustojums (monstrs), mans Rodžis, kā jau džentelmenis tai rotenei neko, a šī, kamēr tas kožās ar to monstru, pa apakšu pārkoda vēderu :histerija: Nu, bet sadeva gan tam durnajam sunim, galvā caurums, rīkle aizkosta, vēl mirklis un būtu nokodis, tāpēc jau vīrs bāza rokas rīklē, kamēr to suņu saimnieks vilka aiz astes. Viss vīkends pie jūras izčakarēts.

Nu Tu jau klopes esi piedzīvojusi,tajā trakumā mamma baidījās,ka Geiša paliks bez auss,abām ar Genki izkompostrēta gan galva,gan ķepa,gan auss,bat tas viss sīkums,tas ātri dzīst!
Es jau vispār brīnos,kā viņa tika galā,vēl ar nokostu pirkstu vienu meiteni stiepa uz otro stāvu,lai iespundētu istabā,a mammai jau 80.Piešūt nevarēja,es tikai pēc stundas biju mājās,bet šī klusē kā partizāns,ne par ko uz slimnīcu vēl negribēja braukt,es jau to pirkstu iemetu ledū un paņēmu līdzi,bet piešūt vairs nevarēja!
Nu tā lūk es ar pārkostu degunu,mamma bez pirksta,kā jau kārtīgiem suņiniekiem pieklājas :jautri:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Korland Rein » 02 Dec 2011, 22:15

:soks: Tapēc man visi pa vienam voljēros....mama mia.... :ninja: Rota žoklis un spēks kādam arī kāju, roku var "nošķērēt"... :apstulbis:
Image
Inspired by Rottweiler
"Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.", Satversmes 100.p.
User avatar
Korland Rein
Veteran
Veteran
 
Posts: 3327
Joined: 13 Jan 2010, 13:58
Location: Alžīrija

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 03 Dec 2011, 10:35

Korland Rein wrote::soks: Tapēc man visi pa vienam voljēros....mama mia.... :ninja: Rota žoklis un spēks kādam arī kāju, roku var "nošķērēt"... :apstulbis:

Tas jau ir ideālais variants,bet haskijus tik stipri nošķirot,pēc tam grūti salikt kopā(kamanās),kaut kā mammai izspruka no istabas tā viena meitene(meklējās un sēž mājā) :( Mjā...ja rots tiktu pie ekstremitātēm... :soks:
Roti arī ir kaušļi?Līdz šim likās,ka viņus pie pareizas audzināšanas vieglāk kontrolēt,kā haskijus vai malamutus,vai arī mēdz sakauties par kreiso stūri voljērā? :jautri: Es saprotu,ka daudzas šķirnes kaujās,skatījos Cezara Milana video,kur arī divus am.buldogus nevarēja salikt kopā,bet tur bija pieklibojusi audzināšana :jaa:
Ar haskiem pie visideālākās audzināšanas ir ar to jārēķinās :asaras:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby BaibaB » 04 Dec 2011, 19:19

Demix, mana meita šodien atbrauc mājās un stāsta, ka vakar bijusi spēlēt pokeru vienā mājā, kur ir daudz haskiju :jaa: viņai šausmīgi patika Tavi haskiji un viņa ir burtiski samīlējusies Džedī. pasaule ir maza, vai ne? :labipadarits:
http://shnauceri.wordpress.com/
Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi ietekmēt visu, ko spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra
User avatar
BaibaB
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1429
Joined: 13 Jan 2010, 13:00

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 05 Dec 2011, 11:30

BaibaB wrote:Demix, mana meita šodien atbrauc mājās un stāsta, ka vakar bijusi spēlēt pokeru vienā mājā, kur ir daudz haskiju :jaa: viņai šausmīgi patika Tavi haskiji un viņa ir burtiski samīlējusies Džedī. pasaule ir maza, vai ne? :labipadarits:

Nē,nu labais :jautri: Pasaule tiešām maza,mums jau tagad tāda tradīcija iedibinājusies-piektdienas vakars-visi Lielvārdes jaunieši pie mums uz pokeri :jaa:
Nu tad jau viņa manu plikpaurīti redzēja,jū Džedis prot uzrunāt :jautri:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Laura » 05 Dec 2011, 13:19

Demix wrote: Pasaule tiešām maza,mums jau tagad tāda tradīcija iedibinājusies-piektdienas vakars-visi Lielvārdes jaunieši pie mums uz pokeri

Tas jau sāk izklausīties pēc kāda pagrīdes spēļu kluba! :)
Image
User avatar
Laura
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1688
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 14:30

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 05 Dec 2011, 13:31

Laura wrote:
Demix wrote: Pasaule tiešām maza,mums jau tagad tāda tradīcija iedibinājusies-piektdienas vakars-visi Lielvārdes jaunieši pie mums uz pokeri

Tas jau sāk izklausīties pēc kāda pagrīdes spēļu kluba! :)

:tikainesaki:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 08 Dec 2011, 17:39

Atradu Baikaala ( un paareejo " mazo" )vecteetinju (Dzeda teetis) berniibaa:
Chagaran Legenda Polnocy
Image
Un te, biku lielaaks par opi bildee, Baikaaliitis:
Image
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 08 Dec 2011, 17:53

Geishas un paareejo "mazo" ome(Dzeda mammiite)
Bajka Lodowy Dotyk
Image
Geisha:
Image
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 08 Dec 2011, 18:19

Te veel Geisha:
Image
Un radinieks jau no maates - Demonas puses:
KAILA'S SILVERBEAR OF ZAUSEL (gandriiz mans SH ideaals)
Image
Koroche,mekleeju izteiktas liidziibas :)
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 24 Dec 2011, 10:27

Priecīgus Ziemassvētkus!!!
Image
Laimīgu Jauno Gadu!!!
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Eklēriņš » 24 Dec 2011, 11:53

Demix, jaukus, mierīgus un sirsnīgus Ziemassvētkus, un veiksmes, saticības un panākumiem bagātu Jauno 2012.gadu!
Eklēriņš un mani Ziemeļbrieži :jautri:
Image
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests

cron