Demix & Siberians

Blogs and Chats

Re: Demix & Siberians

Postby Torijs » 04 Jun 2012, 19:04

Sveiciens Demonai jubilejā! :svecipusam: :svecipusam: :svecipusam: :svecipusam: :svecipusam: :svecipusam:
Image
User avatar
Torijs
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1143
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 18:21
Location: Kurzeme

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 04 Jun 2012, 20:42

Torijs
Mīļš paldies! :estevisamilosu:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 26 Jun 2012, 19:07

Dažas epizodes no gatavošanās Jāņiem :)
Meitenes pin Jāņu vainadziņus,protams neiztikt bez haskijiem tik raksturīgās bučošanās:
Image
Image
Puiši palīdz:
Image
Un te jau rosība kuplākā pulkā:
Image
Nosvinējāmies līki,gan desiņas,gan šašliku,gan zemenes saldajā pārēdāmies(visi),gan zaļumballē sabijām(daži) :pedinja:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 27 Jun 2012, 01:15

Vēl uzgāju bildītes no Saldus/Talsu izstāžu izbrauciena:
Gatavi veiksmīgiem startiem :jaa: Talsi:
Image
Image
Grand Baikal Arctic Ice - EX.1.
Image
Un te lielie prieki- Gamba The Great Warrior Arctic Ice,būdama stipri bez spalvas pie tiesneša Dušana Paunoviča,lieki piebilst,kā man viņš patīk(kā tiesā :jautri: )Exc.,CQ.1/1,CAC,LK 2/3 = LVCH Gambai nebija viegli pie tā tikt,konkurence milzīga un CACi visi trīs bija jāsavāc,jo LV JCH māsa nocēla :jautri:
Image
Image
Pārbraucienā uz Saldu(Kandava):
Image
Viesu namā "Kaplūži,čempiņi drīkst dzīvoties pa gultu :jautri:
Image
Baikāls ar Vovu(hendleri,šoferīti un vsp vislabāko draugu) :samilejies:
Image
Turpat "Kaplūžos":
Image
Image
Otrā diena-Saldus:
Baikāls-Exc.1.,CQ.,3 labākais suns:
Image
Image
Un Gamba-Exc.1.:
Image
Vēl ik pa brīdim ar draugiem pakavējamies patīkamās atmiņās par šo jauko ceļojumu ar superīgiem rezultātiem :sirsninas2:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Elbe » 27 Jun 2012, 10:32

Re, un pat Pūkudupši fonā tikuši! :)
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 27 Jun 2012, 11:51

Elbe wrote:Re, un pat Pūkudupši fonā tikuši! :)

:) Ē,patiešām,es pat nepamanīju, uz sevi :kanepe: skatīdamās :jautri:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 06 Jul 2012, 21:26

Nu turiet rīt un parīt par mums īkšķus Ogrē :ludzu:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 08 Jul 2012, 23:26

Nu sabijām izstādē:
Gāja normāli,Sirsniņš(nekādā spalvā) otrajā dienā tika pie CACa(tikai vēl jāpacīnās,lai dabūtu) :aizsvilstas: otrs labākais suns,apejot ļoti titulētu čempionu no Lietuvas :medos:
Te es ar saviem bosikiem Sirsniņu un Baikālu:
Image
Vēlāk ielikšu kādu bildi no ringiem :jaa:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 09 Jul 2012, 23:43

Kā mums gāja Ogresizstādēs:
Par cik māsas jau čempiņus noslēdza,tad nu kārta bračām,Sirsniņam un Baikālam,kurš ir gan LVJCH,bet nu lielo čempi arī vajag,lielākais satraukums,kā ies vienā ringā,jo kopā laist nevar :paukojas: , bet paldies maniem uzticamajamajiem draugiem,kas vienmēr steidz palīgā :estevisamilosu:Brīnumi man bija lieli,ka pat nemēģināja :meitenedejo: Bet nu bēda atkal par Sirsniņa spalvu,no rīta domāju pieķemmēt un :soks: sāka krist ārā gabaliem :histerija: ,bet ko darīt par vēlu,nu kā būs-būs:
Image
Starā par tiesnesi neesmu,bet patika,man liekas,ka Sirsniņu izčamdīja 5x vairāk,kā pārējos,nu ļoti viņš viņai patika,bet spalva,teica ja būtu izstāžu kondīcija,ļoti tālu tiktu,apraksts superīgs,bet pliks teicami(piekrītu):
Image
Image
Gaidam:
Image
Nu aiziet,sākam izrādīties:
Image
Image
Image
Rezultātā,Baikālm očhors,bez nozīmīgiem trūkumiem,pēdējais teikums-varēja būt labāks :jautri:
Last edited by Demix on 10 Jul 2012, 00:33, edited 2 times in total.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 10 Jul 2012, 00:27

Otrā diena,pie misis Klučnieces:
Image
Vērtējumā mīnusi -paīss kals,pārāk augstu novietota aste,pārāk masīvs...
Image
Nu un deso mani mīlulīši-Sirsniņš(tas cik stundas es viņu pārtaisīju bez kādas aparatūras,lai paliek noslēpums :tikainesaki: ) ar Vovu:
Image
Klučniece-ļoti elegants suns :flirts: bet nu būtu labāka spalvas kondīcija :histerija:
Image
Abiem teicami,Sirsniņš uz salīdzināšanos :dejo: :
Image
Juniors no Somijas,Sirsniņš-made in Latvia(atklātā klase) un ļoti titulēts suns no Lietuvas(čempionu klase ir jau LV CH),fūū,turamies,bet nu CACs jau gandrīz rokā :aptracis: junioram nevajag un LV čempim arī ne,bet...
Image
Juniors no Somijas un Sirsniņš:
Image
Sirsniņš un Helias no LT:
Image
Sirsniņš otrais :aptracis: bet kas tas :soks: CACu atdod junioram :soks: šī paķer un laižās...mēs visi neizpratnē :jaut:
Image
Vova iet uz ringu skaidroties,izrādās somiete vakar dabūjusi JCAC aizgājusi un pārrakstījusi savu suni starpklasē,vnk katalogā izsvītrots no junioru klases un ierakstīts starpklasē...es pie Klučnieces,viņa-tas ir nelikumīgi,rakstiet protestu...arī tālāk jocīgi,man atdod Baikāla aprakstu un CQ sertifikātu :jaut:
Tāda nu mums jauna izstāžu pieredze :sajucis:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 13 Aug 2012, 00:10

Beidzot piedabūiju meitu pie :foto: ar jauno iphone apple;
Gamba
Image
Sirsniņš
Image
Geiša
Image
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 29 Aug 2012, 00:27

Atradu vienu ļoti jauku bildīti no Ogres izstādes:
Agnese ar Baikālu :samilejies:
Image
Klau,ja te kāds suņinieks/sēņinieks ielūkojas!!!Baravikas šogad nav nemaz??? :jaut:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Alias » 29 Aug 2012, 02:36

Par baravikām nezinu, bet Baikāla foto ir labs! :rej:
Mums ir kucēni!

Akita audzētava AmberYule (FCI)
http://www.akita-inu.lv
Alias
Puppy
Puppy
 
Posts: 483
Joined: 22 Jul 2010, 11:55

Re: Demix & Siberians

Postby Kriste » 29 Aug 2012, 10:10

Demix wrote:Klau,ja te kāds suņinieks/sēņinieks ielūkojas!!!Baravikas šogad nav nemaz??? :jaut:


Mūsu galā nav! :) Podiņi sākušies, bekas, a baravikas arī gaidu! :ludzu:
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 29 Aug 2012, 13:55

Kriste wrote:
Demix wrote:Klau,ja te kāds suņinieks/sēņinieks ielūkojas!!!Baravikas šogad nav nemaz??? :jaut:


Mūsu galā nav! :) Podiņi sākušies, bekas, a baravikas arī gaidu! :ludzu:

Nu tad gaidam :ludzu:
Paldies,Laila :estevisamilosu: man arī patīk Baikālītis šajā bildē,laikam būsim to bailīgumu izskauduši,kļuvis nesalīdzināmi nosvērtāks un drošāks :samilejies:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Sisi » 29 Aug 2012, 16:25

Demix wrote: Te es ar saviem bosikiem Sirsniņu un Baikālu:
Image


Demix, lieliski izskaties! Sirsniņš :sirsninas2:
attiecībā par baravikām - jau pagājušās brīvdienās baudīta gan zupa, gan mērce ;) Tā kā tik spēt agri piecelties ja ne - nakšņot ar telti :kanepe:
User avatar
Sisi
Puppy
Puppy
 
Posts: 100
Joined: 13 Jan 2010, 20:10

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 29 Aug 2012, 20:52

Sisi :estevisamilosu:
Prieks,ka te iegriezies :aptracis:
Sirsniņš tiešām smuks sanācis :jaa: ,neatceros vai Tu biji tajā Cerbules lekcijā,kad es viņu biju paņēmusi līdzi,līdz galam jau gan nenosēdējām,šausmas kas par bļauri viņš man bija,bet nu ir paaudzies un gods godam sevi parādījis izstādēs,prot cilvēkos uzvesties :pastaiga:
Bet par baravikām gan man sirds sāp,katru gadu salasījusi esmu simtiem,manējie jau saka,ka man baravikas nav jāmeklē,tās sameklē mani,bet nu šogad nevienas :histerija: Nav man problēma piecelties agri,izstāžniekiem jau tas nav jaunums,Tu jau zini :jaa: tikai manas baraviku vietas tukšas,būs jāmeklē jaunas :asaras:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 14 Sep 2012, 12:16

Tieši pirms četriem gadiem mūsu ģimenē ienāca septiņi mazi brīnumiņi,no kuriem seši kļuva par vismīļākajiem ģimenes locekļiem,kas priecē ar savu nesavtīgo mīlestību nu jau 4 gadus :sirsninas2: :sirsninas2: :sirsninas2: :sirsninas2:
Image
Image
P.s.Atkaitīte par sasniegumiem un kūkas ēšanu sekos...
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Demix » 18 Sep 2012, 01:25

Iesākumā dažas bildes no G-metiena 4 gadu jubilejas svinībām:
Tapinam svētku torti:
Image
Godīgi gaidam:
Image
Vēl joprojām godīgi gaidam,pirmie pie kūciņas tiks galvenie vaininieki,vecāki-Džedis&Demona:
Image
Cenšamies arī godīgi ēst :kanepe:
Image
Image

Un te neliels ceļojums pagātnē:

Kad pirms četriem gadiem nolēmām,ka kucēni būs,ne prātā nenāca,ka seši no septiņiem paliks mājās,bija astoņi pircēji,piedzima septiņi kucēni,bija nolemts,ka brūnais puika(Baikāls) un bēšā meitene(Gamba) paliks,kādas problēmas pārdot piecus kucēnus,bet nekā,sākās krīze,daži kārotāji atkrita dēļ naudas problēmām,citi citu iemeslu pēc,sludinājums tika skatīts 4000 reizes,pieteicās vairāki gribētāji,bet tos mēs paši"izbrāķējām",laiks ritēja un nu jau vairs atdot nevarējām,pieauga mazie pie sirds :samilejies: Pārdevām tikai vienu brūno kucīti- Gloriju,kuru saimniece brauca skatīties 4 reizes un ar vieglu sirdi pārdevām,par viņu liels prieks, jo viņai ir mīloša un gādīga saimniece,izskriešanās iespējas,draugs kaķis :soks: un viss cits ko suņuks var vēlēties :jaa: Gribēju aizvest uz kādu izstādi,bet saimniece kategoriski iebilda,ka uz izstādēm vest neļaušot!
Ne mirkli neviens ģimenē nenožēlo,ka mājās ir tāds bariņš "sarežģīto zvirbulēnu",tik daudz prieka un mīlestības ko tie sniedz ir ne ar ko neaizvietojams :pedinja:
Image
Viņi ir palīdzējuši grūtos brīžos tikai ar savu klātbūtni un nesavtīgo mīlestību :pukudupsis: Gandrīz nav neviena brīža,ko atcerētos ar nepatiku,ja nu vienīgi kautiņi :paukojas: nežēlīgi un asiņaini( par ko gan informācijas mums nebija),kad domāju,ka to vairs nav iespējams izturēt,bet sadlījām pa draudzīgām komandām un ir pilnīgs miers,protams,ka būtu forši visus astoņus(+ abi sencīši) izlaist pagalmā izskrieties,bet diemžēl...šķirne nav no vieglajām ar savu neatkarīgo dabu un stūrgalvību,bet tajā pašā laikā ir tik interesani,jo viņi pārsteidz ar ko jaunu atkal un atkal un daudz ko iemāca arī mums.Man ir paveicies,ka bija iespēja viņiem veltīt daudz laika un diendienā strādāt ar audzināšnanu,kā rezultātā viņi ir paklausīgi,cik vien haskijs to spēj :-)
Krīze skāra arī mūs,kam pievienojās arī citas problēmas un dadzi plāni vēl tiek izsapņoti,varbūt kādreiz tomēr izdosies tos īstenot :jaa:
Patīk man izstādes un izbraucieni kamanās,bet tikai savam priekam,lai ar to nodarbotos nopietnāk,tomēr ir nepieciešamas lielākas investīcijas.
Par jubilāriem:
Pirmā piedzima Geiša (Geisha Silver Teardrop Arctic Ice),burtiski iekrita man rokās un varbūt tāpēc mums izveidojās īpaša saikne,ļoti mīlīga,enerģiska un dzīvespriecīga maza kucīte ar vismīkstāko spalvu un īpašu harizmu,labi strādā pajūgā.
10 mēnešos noslēdza LV JCH,saņēma Cruft kvalifikāciju,TOP SH II 2009 un šogad noslēdza LV CH
Image
Gordons ar lielām mokām piedzima otrais,bija vislielākais ar ko arī beidzās Demonas dabiskās dzemdības,līdz ar ko pārējo kucēnu dzimšanas secību uzticējām vetārstam.
Gordons(Gordon Gunpowder Arctic Ice) - ļoti atlētisks suns,garām spēcīgām kājām,kas pie intensīviem treniņiem būtu spēcīgs kamanu suns,bet ne līderis,ļoti skaistām acīm :samilejies: un izcilu show spalvu :
Image
Genki (Genki Gummy Bear Arctic Ice) - ļoti mīlīga kucīte,vienmēr cenšas izdabāt,izpatikt,"palīdz visos mājas darbos"(visur staigā līdzi),dievina visus saimniekus - pielīdēja,bet neiecietīga pret pārējiem,īpaši meitenēm(Geišu):( , vislielākā pļāpa:
Image
Glorija( Gloria Gorgeous Reedmace Arctic Ice)- mājas mīlule, dzīvo Iecavā,show klases kucīte:
Image
Gamba (Gamba The Great Warrior Arctic Ice) - vienā vārdā - spridzeklis!!!
Šogad noslēdza LV CH,bet es ceru,ka viņas izstāžu karjera(ceru,ka ne tikai) tikai sākas,viņa tikai tagad ir pilnībā nobriedusi:
Image
Baikāls(Grand Baikal Arctic Ice)- show klases suns ar izcili skaistu,nemainīgu šokolādes brūnas krāsas spalvu,labi strādā pajūgā,ļoti paklausīgs.
LV JCH,BOB,BIG-5
Image
Un visbeidzot Sirsniņš(Glamour L'amour Arctic Ice)- suns,kas mani nebeidz pārsteigt,tik mainīgs...
Piedzima (vets iznesa) ceturtais,trīs reizes"aizgāja"un tika atkal "atgriezts",domājām,ka viņu pazaudēsim,bet izdzīvoja :sirsninas2: Uz pieres viņam bija izteikta sirsniņa,kā dēļ sākumā,lai atšķirtu arī iesaucām un tā palika.
Viņš ir pats neatkarīgākais un SH šķirnes īpatnībām un temperamentam atbilstošākais,viņš ir īpašs :samilejies:
Man ārkārtīgi patīk viņa galva,manuprāt SH etalons,lai gan arī Geišai ir izcili skaita,par ko viena tiesnese nebeidza jūsmot,bet Sirsniņa galva ir manā gaumē,arī viņš sevi vēl izstādēs parādīs :latvija: Pagaidām 1CAC
Pajūgā strādā izcili(tandēmā ar Džedi),varētu pretendēt uz līdera pozīcijām,bet baidos par viņa neatkarīgo dabu,ir jāmēģina!
Image
Tādi nu ir mani bērņuki un mans stāsts!
Last edited by Demix on 18 Sep 2012, 13:46, edited 1 time in total.
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Demix & Siberians

Postby Elbe » 18 Sep 2012, 09:26

Skaisti gan viņi Tev! Apsveikumi jubilejā! :sirsninas:
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron