Eklēriņš&bīgli

Blogs and Chats

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby lauva » 03 Sep 2012, 22:49

maaaaaanas mazās sirsniņas :D tā vien gribas aizskriet līdz valmierai atkal :samilejies:
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Kriste » 04 Sep 2012, 09:03

Šis metiens viennozīmīgi atšķirās no citiem WS metieniem. Kopumā ļoti labs, es teiktu - metiens ar rozīnīti... :samilejies: Smukas galvas, kauli, kompakti...
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Eklēriņš » 04 Sep 2012, 13:31

lauva wrote:maaaaaanas mazās sirsniņas :D tā vien gribas aizskriet līdz valmierai atkal :samilejies:

Šie ir Rīgā! :alinji:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby lauva » 04 Sep 2012, 14:04

Eklēriņš wrote:
lauva wrote:maaaaaanas mazās sirsniņas :D tā vien gribas aizskriet līdz valmierai atkal :samilejies:

Šie ir Rīgā! :alinji:

tad jau vēl tuvāk man... :D
*The dog is the only animal that has seen his god.*
http://twitter.com/#!/LauvaGuna
User avatar
lauva
Champion
Champion
 
Posts: 2593
Images: 5
Joined: 14 Jan 2010, 14:22
Location: Liepāja/BCN/BRUX

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby sidzeja » 04 Sep 2012, 15:10

Liels ,liels paldies :estevisamilosu: Nu no meitenēm man patīk Santa un Scarlet, bet zilais puika man ar no visiem viss viss labāk patīk ļoti spēcīgs un galva vnk konfekte :samilejies: Un ja vel tēva temperamentu būs mantojis :sirsninas2: Bet viņš nav viens no lielākajiem metienā vai bilde tik tā izskatās...Es vakar pirms gulēšanas biju iegājusi facebooka un skatījos tavas guļošās bildes atkal :jautri: Un kkas mani ļoti piesaista Rudy :samilejies: Man liekas galva ir paķērusi mani :tikainesaki: Jo kad skatījos pie Diānas bildēm, kur viņš stāja nu smuks bet mani kka nepiesaistīja, bet kad paskatījos tās tavas bildes nu ir kkas tajā ģīmītī :samilejies: Cerams, ka saimnieki vedīs viņu uz izstādēm, jo gribētos redzēt, kāds viņš saveidosies :jaa: Bet es tā skatos, ka jaunā paaudze tiešām iespaidīga aug bīgliem :jaa: :aptracis: Jaunajiem saimniekiem tiešām ir no kā izvēlēties :jaa:
User avatar
sidzeja
Puppy
Puppy
 
Posts: 415
Joined: 13 Jan 2010, 21:56

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Eklēriņš » 04 Sep 2012, 15:18

Nē, nē, sidzeja, vislielākais un kreptīgākais pat liekas zaļais puisītis, bet vispār visi ir tiešām nelieli, spēcīgi, ar labiem kauliem, kreptīgām astēm, pamatīgām galvām, izteiktām pārejām, nu liekas tiešām izdevies metiens. :sirsninas:

Rudy, eh! Tas ir mans mīlulītis!!! Nezinu, es šajā puisietī esmu vienkārši samīlējusies :samilejies: Ļoti, ļoti ceru, ka viņš ies uz izstādēm un būs iespēja sekot viņa attīstībai.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Previous

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests

cron