Eklēriņš&bīgli

Blogs and Chats

Eklēriņš&bīgli

Postby Eklēriņš » 11 Mar 2010, 09:56

Tēks, te nu būs tā vieta, kurā plātīšos ar savējo panākumiem uz nebēdu, vai kāds lasa vai nē, bet būs kur man izpausties :hih:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Demix » 11 Mar 2010, 10:00

:roze:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Eklēriņš » 11 Mar 2010, 10:04

Zinu, ka suņi augot ļoti mainās, un izstāžu sasniegumi kucēnu, junioru vecumā nebūt nenozīmē, ka suns būs super arī būdams jau pieaudzis, tomēr esmu ļoti, ļoti priecīga par sava Filipiņa - Full Of Energy Wolmar Star z Krainy Szczescia sasniegumiem kucēnos:
Ventspils - PP, LKUC, Puppy BISS - 4
Valmiera - PP, LKUC, Puppy BISS - 3
Valmiera - PP, LKUC, Puppy BISS - 3
Daugavpils - PP, LKUC, Puppy BISS - 3
Pēc Daugavpils nosmējos, ka Filipiņam ir pielipusi tā trešā vieta :jautri:
Te Filipiņa bildīte pēc Valmieras :samilejies:
Image
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Demix » 11 Mar 2010, 10:07

Nu tad beidzot varu kārtīgi mazo censoni aplūkot,malacis ļoti labi sasniegumi tik īsā laikā :esmilu: A mēs iesēdušies uz BIG- 5 :hih:
User avatar
Demix
Veteran
Veteran
 
Posts: 4091
Joined: 13 Jan 2010, 21:38
Location: Lielvarde

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby sunupuika » 11 Mar 2010, 10:19

:flirts:
Fīlipiņš ir vienkārši apburošs!

Un ja - :jaa: Jūs vēl dzīvojiet turpat pie Arēnas???, tad kopš Marta mēs arī turpat netālu dzīvojam. Baisi gribas kādu bīglu kompāniju! 8-)
Image
User avatar
sunupuika
Puppy
Puppy
 
Posts: 193
Joined: 13 Jan 2010, 14:49

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Greylove » 11 Mar 2010, 10:28

Forši, ka ir šāda blogotava! :estevisamilosu:
Apsveicu Filipiņu ar šādiem brīnišķīgiem rezutātiem! :davinuziedus: :esmilu:
Varbūt vari ielikt ar kādu Filipa bildi stājā? :foto: Cik vecs viņš tagad ir? Drošī vien jau drīz iesoļos "lielajā" junioru vecumā.
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Eklēriņš » 11 Mar 2010, 11:16

Paldies jums par labajiem vārdiem! :esmilu:

sunupuika, jā mēc vēl joprojām dzīvojam turpat un drīzumā turpat netālu pievienosies arī Deko un Julles zilais puišuks :meitenedejo: Tā kā kompānija būs uz urrā! Varēsim sarunāt randiņus Madas pagalmā (tur tā drošāk var palaist bez siksnas, tikai mūždien visādu kaulu pilns) un iztusēties, izskrieties raženā bīglu kopmaškā :aptracis:

Greylove, stājā mums tik tādas mājas bildes, kuras galīgi nekādas, bet gan jau drīzumā nobildēšu. Katu gan ir lūk šāda no Valmieras izstādes
Image
Bet junioru vecums mums jau deguna priekšā, jo uz Latvijas uzvarētāju Filips startēs jau junioros, kaut viņam tik tikko būs palikuši 9 mēneši.
Nez, nez, skatos uz viņu, nu baaaaigas jau vēl kucēns, tāds smalciņš, izstīdzējis :hih: . Viņa pusbrālītis Ačo šajā vecumā jau bija riktīgs puika un junioros BOBus un BOO lasīja vienu pēc otra. :apkoku: Šajā ziņā man abi suņu bērni ir tie, kuri lēnām pieaug un sabriest. :jaa:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Greylove » 11 Mar 2010, 11:44

:hih: Neesmu nekāds profiņš ne par bīgliem, ne vispār, bet pa manam - nav tač slikti, ka lēni nobriest. Viss normāli, kārtīgi un lēnām notiek. Galu galā, suņa dzīve jau nekoncentrējas tikai vecumā starp gadu un diviem, un izstāžu ringos. Vot dažārt ir tā, ka skatos uz kādu baigi smuko suni, nu vecumā ap gadu - nu tāds ļooti skaists, pilnībā nobriedis, izstāžu uzvaras, utt. Nu un tā nākamā doma - gribās šo suni redzēt vēlreiz, pēc gadiem 2, 3. :) Viens eksemplārs jau man sagādāja vilšanos.
Moš es baigās muļķības gvelžu. :) Nezinu. :) Vienkārši gribās lai suns būtu skaists, spēcīgs, enerģisks un jauneklīgs max. ilgi, galu galā, suņa dzīves ilgums ir padsmit gadi. :)
Image
http://www.beckettelf.com
Njuse un apvienotā melnā-šokolādes komanda
User avatar
Greylove
Junior
Junior
 
Posts: 624
Images: 2
Joined: 13 Jan 2010, 13:21
Location: Riga, Čiekurkalns

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Eklēriņš » 11 Mar 2010, 12:40

Es tak nesaku, ka tas slikti :D Man vienkārši šad tad, redzot abus savus mīluļus skraidot kopā, Filipiņš liekas vēl tāds bēbis un tāds dumiķītis :esmilu: , bet ne ar ko ne sliktās kā Deko, tikai pavisam savādāks. Un smieklīgi uz viņiem skatīties no mugurpuses - vienam tādi forši, muskuļoti šķiņķīši, bet otram maza, turklāt dikti spalvaina pakaļiņa :jautri:
Es te dažreiz tā padomāju, paprātoju - man ir divi suņi un katrs pa savam ir tik īpašs, tik izteikta personība, un katrs paņem ar ko citu, un katrs pa savam ierāpjas sirsniņā, no kuras ārā ne ar ko tos nedabūt, bet kā ir tiem, kam vairāk kā divi. Viņi nevar salīdzināt vienu ar otru, tur salīdzinās viņi visi viens ar otru :rej: Kaut vai domājot par Wolmar Star audzētavas bīgliņiem (viņi tur 7 suņuki), nu katrs tāāāāāda pesonība, ar tādām rozīnītēm un katrs pa savam izcils, un it kā visi, kā jau vienas audzētavas suņi, savā ziņā līdzīgi, bet tajā pat laikā tik ļoti atšķirīgi! Un katru jāmīl, jāapčubina, jāvelta laiks un nav iespējams izvēlēties, kurš ir tas mīļākais, labākais. Tad laikam ir tā kā bērnībā mana mamīte teica: kod kurā pirkstā gribi, visiem sāp. :samilejies:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Noise » 11 Mar 2010, 12:53

par leenu nobrieshanu - shitaa ir mana saape arii. Eskils bija mans veelais zieds, kuceenu klasee, citi taadi kaa bullji bija 6 meeneshos, Eskils taads mazs tievulis pa starpai tirinaajaas. var teikt, ka tikai sho paaris peedeejo meeneshu laikaa vinjsh ir ieaudzis savaas miesaas un izskataas, peec manim, shmuks. maijaa buus divi gadi.
saliidzinaajumaa ar Eskilu, Kenets man liekas taads buudiigs, i to mums izstaadee audzeetaaji staasta, ka vajag uzresneet, nee, nu vajag, bet netaisos suni tureet buurii (ko citi iesaka...) un nelaist valjaa no saites. vienaa aprakstaa, kur mees palikaam otrie aiz labaakaa kuceena, staav rakstiits ''daudzsolosh kuceens, ne tik nobriedis kaa uzvareetaajs, lai arii viena vecuma'', bet bitiit matos, vinjam bija 7 meeneshi!!!

esmu ieveerojusi, ka ir divu tipu eksperti shajaa jautaajumaa - vieni, kas pieljauj un saprot, ka beebis izskatiisies kaa beebis un nevis jau nobriedis suns, un otrie, kas daudz nedomaadami samazinaas veerteejumu un dos priekshroku (un iespeejams pat pieveers acis uz citiem netikumiem) kuceenam, kursh izskataas kaa pieaugushais.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Eklēriņš » 11 Mar 2010, 13:02

Uiii, ekspertus es varētu iedalīt vispār n-tajās kategorijās :jautri: Bet esmu pamanījusi, ka eksperts mēdz pirmo vietu iedot tādam kucēnam, junioram, sunim, kurš šovā izskatīsies krietni šovīgāk, izteiksmīgāk utt., pat, ja tur šādi tādi mīnusi ir. Tas gan vairāk tieši, kad runa ir par kucēnu šovu vai BOB un BOO.
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Noise » 11 Mar 2010, 13:05

protams, bet es tieshi par kuceenu tievumu un resnumu.

shoviigums - tas jau arii buus atkariigs no taa vai eksperts ir all rounderis vai shkjirnes specs. man patiik savienojums pareiza anatomija + shoviigums 8-)
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Creme de la Creme » 11 Mar 2010, 14:20

Eklēriņ - :davinuziedus:
Asspalvaino takšu audzētava ''Creme de la Creme'' cremedelacremeteckel@inbox.lv
http://cremedelacremeteckel.jimdo.com/
http://cremedelacremehandmade.jimdo.com/
Ogres kinoloģiskais klubs, takšu sekcija
User avatar
Creme de la Creme
Veteran
Veteran
 
Posts: 3440
Joined: 13 Jan 2010, 15:49
Location: Sējas novads

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Linda » 11 Mar 2010, 16:10

Jums ar Filipiņu! :davinuziedus:
Linda
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1073
Images: 0
Joined: 19 Jan 2010, 17:04

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Eklēriņš » 11 Mar 2010, 16:11

Pāāāāāldies! :estevisamilosu:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Kriste » 11 Mar 2010, 19:04

Eklēriņš wrote:Nez, nez, skatos uz viņu, nu baaaaigas jau vēl kucēns, tāds smalciņš, izstīdzējis :hih: . Viņa pusbrālītis Ačo šajā vecumā jau bija riktīgs puika un junioros BOBus un BOO lasīja vienu pēc otra. :apkoku: Šajā ziņā man abi suņu bērni ir tie, kuri lēnām pieaug un sabriest. :jaa:


Nu, redz, Ačo tomēr ir mazliet savādāks kobelītis, ātri un smuki izveidojās. A Fiļka - vot Fiļka ir interesants. Es nevaru saprast kāpēc, bet kad viņu ieraugu, man nezin kāpēc nāk prātā šī gada WW. :jaa: Kaut kas līdzīgs viņos abos - smalki, bet ar savu rozīnīti, smuku soli.
User avatar
Kriste
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1238
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 16:58
Location: Bolderāja

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby sunupuika » 12 Mar 2010, 09:44

Eklēriņš
Superrrr - gaidam kādu skriešanos! :dejosuns:
Image
User avatar
sunupuika
Puppy
Puppy
 
Posts: 193
Joined: 13 Jan 2010, 14:49

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby Eklēriņš » 12 Mar 2010, 10:25

Kriste, kā redzēji, smuko soli viņš ir aizmirsis Valmierā un tagad tēlo toičiku, mētā kājas kā īsta dekorācija :hih:
Es gan neteiktu, ka WW ir smalks. Jā uz to izstādi viņš vēl bija tāds pasmalks, kā jau juniors, bet tagad Krievijā viņš jau ir saveidojies par riktīgu kobeli, un man viņš tiešām ļoti, ļoti patīk :esmilu:
Bet piekrītu, ka Filipā kaut kas ir! Tas ir kaut kas netverams, vienkārši iekrīt acī un cauri :jaa: Viņš ir no tiem suņiem, uz ko lāgā pat sadusmoties nevar, pat tad, kad sastrādājis kārtīgas ziepes :velnins:

Vo vo, man liekas, ka Ačo nekad nav bijis tas stīdzēšanas periods, kad sīči izskatās tādi neveikli :hih: viņš ir saveidojies tā lēnām, pamazām bez tādiem augšanas rāvieniem un no kucēna plavņiņka pārgājis suņa statusā. Bet varbūt mēs tikai neredzējām? Tas jāprasa Zeinai, viņa toč zina! :jaa:
User avatar
Eklēriņš
Champion
Champion
 
Posts: 2959
Joined: 13 Jan 2010, 14:22

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby čība » 12 Mar 2010, 11:49

Tkko ieraudzīju, ka ir arī tādi blogi.

Man jau likās ka pie Arēnas nedzīvo neviens no šī foruma, jo kad meklēju pastaigu biedrus - neviens neatsaucās...
Pagaidām vēl gan suņa nav, kas varētu iet staigāt ar bīglīšiem, bet cerams, ka drīz vien būs. Un nu tiešām būs vienalga kāda šķirnes kompānija, bet esmu nolēmusi socializācijai pieiet ar vislielāko nopietnību! Un lieti noder kaut cik zināmi suņinieki apkārtnē - var ieskriet ciemos uz tēju, lai pierod pie kompānijas arī mājās utt.
Paši sevi nodevāt, būs man mazais kunkulis mājās pati tiranizēšu visus, kas dzīvo Arēnas tuvumā. skaidri zinu, ka vieni bīgli regulāri staigā gar manu logu :viltigs:

Nav gluži pa bīglu tēmu, bet ceru, ka bīglu saimniekiem nebūs žēl iepazīties ar mani un bīglīšiem ar hofavartu meitēnu :mierina:
User avatar
čība
Champion
Champion
 
Posts: 2669
Images: 0
Joined: 13 Jan 2010, 12:32
Location: Rīga, Centrs

Re: Eklēriņš&bīgli

Postby sunupuika » 12 Mar 2010, 12:02

čība
Iesim kopā :pastaiga: :jautri:
Jo mēs nesenkā esam pilsētas čaļi palikuši, iepriekš meklējām draugus Jūrmalā. Tā kā mēs vienmēr labprāt draudzējamies - tā kā ja kas - uz PM! :yes:

P.S Sorry Eklēriņš ka mēs tava blogā globālos jautājumus apspriežam ;)
Image
User avatar
sunupuika
Puppy
Puppy
 
Posts: 193
Joined: 13 Jan 2010, 14:49

Next

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 37 guests

cron