Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Blogs and Chats

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Andrushka » 16 Mar 2010, 10:40

Noise, ceru, ka nedusmosies, ka piesārņoju Tavu tēmu ar svešiem kavalieriem :) .
Es neesmu speciālists, īpaši pēc foto grūti spriest, bet man šī sunīte patīk
Image
labāk no Crufts tricoloriem patīk Rathbrist Rhydian, gan krāsu salikums, gan apmatojums :samilejies:

Image
bet šitais :esmilu:
Image
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby keiko » 16 Mar 2010, 11:50

Es te Noise Popša iedvesmota papētīju citus Popšveidīgos, nu pasakaini! Visvairāk tieši patīk baltie ar brūnu, tie tumšie, nu tā... heh Popsis mums te galvenais varonis :D
Pasaulē nav neviena cita dzīve būtne, kura spēj dot tādu beznosacījuma mīlestību kā suns.
keiko
Baby
Baby
 
Posts: 62
Joined: 14 Jan 2010, 22:03

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Noise » 16 Mar 2010, 16:00

Eklēriņš wrote:Cik skatos, tad Crufts bildēs visi suņi ir pazaudējuši kaklus :neparliecinats: Un pierītu Noise, ka suņa muguras līniju gribētos labāku, konkrēti šajā foto.


man arii daudzas bildes liekas izcili neizdevushaas.

Andrushka, protams, ka nav iebildumu, Tu jau zini, ka kavalieru teemaa uztureeties vairs neveelos.

peec foto gruuti spriest, jo vinja seezh :D bet smuka seja. otrais arii shmuks, un jaa, kraasojums skaists, noteikti, ka naak par labu pie veerteeshanas. he he, mans draugs bija atbraucis liidzi pagaajusho meenesi uz vienu izstaadi. uzvedas vinjsh kaa mazs beerns un bez maz vai visiem sunjiem gaazhas virsuu ar savu patikshanu. saakaam runaat ar vienu sievieti, kurai bija ruby meitene. vinja staastiija, ka vienmeer visu atdodot blenheimiem un trikoloriem. IMHO, vinjas sune gan nebija nekas zhilbinoshi iipash, bet es nodomaaju, ka vispaar ringos vairaak var redzeet tieshi belenheim un tricolour, kas arii izskaidrotu, ka shamie biezhaak uzvar.
kaa tagad LV? cik vispaar kavalieri parasti ir pieteikti un kaadas kraasas biezhaak?

un veel, vai tikai man liekas, ka ruby un black&tan ir shauraakas sejas, ar ne tik smuki piepildiitiem vaigiem?
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Andrushka » 16 Mar 2010, 16:14

Jā, to visi audzētāji saka, ka rižikiem un melniem izstādēs ir visgrūtāk, tāpēc jau daudz kur pat sadala pa krāsām un tas ir pareizi.
Latvijā nekas nav mainījies, cik nu es zinu, vai nezinu. Uz marta izstādi pieteikti 15 kavalieri, domāju, ka lielākā daļa būs somi, īpasi Babblers suņi.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby agy » 16 Mar 2010, 16:38

Noise, man ari jautajums! :)
ka ir ar ausim kavalieriem? esmu dzirdejusi, ka baigi biezhi var dabut iekaisumus? Vai tas ir atkarigs no saimnieka tiriguma pakapes?
sheit irl, kavalieri ir ljoti populari. Vini tadi smukulishi pec gjimisha! biezhi ir redzeti, ka vini ir parbaroti. vai tiesham viniem ir tieksme uz resneshanu, vai atkal ta ir saimnieku nolaidiba?
agy
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 15 Jan 2010, 18:05

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Noise » 16 Mar 2010, 16:54

Andrushka wrote:Jā, to visi audzētāji saka, ka rižikiem un melniem izstādēs ir visgrūtāk, tāpēc jau daudz kur pat sadala pa krāsām un tas ir pareizi.
Latvijā nekas nav mainījies, cik nu es zinu, vai nezinu. Uz marta izstādi pieteikti 15 kavalieri, domāju, ka lielākā daļa būs somi, īpasi Babblers suņi.


hmm, redzi, sheit UK biezhi panesas diskusijas par vipetu kraasu - kaapeec diskriminaacija un biezhaak vinnee fawn un brindle nevis zilie un melnie?! atbilde ir taada, ka zilie un melnie ir sastopami daudz retaak un liidz ar to vinju kvalitaate nav tik augsta.
vai taa nevareetu buut arii ar kavalieriem? ka tomeer vairaak audzeetavu nodarbojas ar blenheim un tricolour, lielaaka konkurence = lielaaka kvalitaate?

agy, tieshi to pashu biju dzirdeejusi arii es pati, nez, varbuut kokeru iespaidaa? es Popsim ausis tiiru ljoti reti - paskatos, ja nav redzami netiirumi un smarzha ir laba, neuzskatu, ka ir vajadziiba tur raknjaaties.

tie, kas redzami uz ielas, jaa, arii Anglijaa vinji ir paarbaroti, cik esam bijushi pie veta, iznjemot vienreiz anaalos dziedzerus tiiriit, tikai uz poteem, veti juusmo par Popsha atleetisko formu :D a eed vinjsh, to pashu ko dodu vipetiem - trekno kuceenu paiku ar proteiinu no 28 - 32% plus veel shad tad papildus kungjus. fiziskaa slodze nav ne kaada iespaidiigaa - ejot pastaigaas 3x dienaa, nostaigaa to pashu ko vipeti, tikai aizejot uz parku, Popsis ar ''izskrieshanos'' saprot cisu chekoshanu apmetot leenaa solii parka perimetru :kanepe:

bet redz, tie resni ko mees sastopam izskataas arii kastreeti/sterilizeeti, spriezhu par to peec spalvas kvalitaates. nezinu, gribu Popsi kastreet, jo bik pa daudz jau OO uz smadzeneem spiezh, bet bail, ka paliks par ponchiku. un tad atkal domaaju, ja jau tagad vinjsh nav izrijeejs ar tieksmi aptaukoties, ja palielinaatu slodzi vajadzeetu buut ok.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby agy » 16 Mar 2010, 17:13

hmmm, man vienmer kavalierishi patikushi, bet vienmer bail, ka neparbarojas un tas ausis - ehhh..
manam mazajam muzhigi kads megina iedzivoties ausis, kur nu vel tadas, kas uz leju iet. man liekas, ka tur visu laiku kads grib iedzivoties! :lamajas:
ar kadu baribu tagad baro savejos?
agy
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 15 Jan 2010, 18:05

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Noise » 16 Mar 2010, 17:28

khm, mums ilgaaku laicinju sagadiijaas, kad tad Hills tad RC bija labas atlaides un eedaam to, bet nu taas irbeigushaas un noleemu permanenti atgriezties pie arden grange, pashlaik eedam large breed puppy/junior (medium shaushaliigi siiki graudinji), no AG ariidzan gan Popsim gan vipetiem vislabaakaa kondiicija.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby agy » 16 Mar 2010, 17:33

manejie ari tagad uz RC sezh, mazajam padevu Orijen, bet nu sho varu pasutit tikai interneta, jo mums te veikalos nepardod. tad nu baiga kjepa sanak. un ka jau vienmer AG ari te nevar nopirkt.
vienu laiku devu Select Gold, eeda labi, bet man liekas, ka nebija laba bariba. parstaju dot.
agy
Baby
Baby
 
Posts: 27
Joined: 15 Jan 2010, 18:05

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Noise » 16 Mar 2010, 18:13

nu jaa, AG tagad arii tikai internetaa, tas arii bija iemesls kaapeec paarstaaju dot, bet nu mums tomeer nekas labaaks nav atrast. jaa, RC ir ok, bet vinja ir neadekvaati daarga. citas bariibas, kas man interesee taapat ir pieejamas tikai neta veikalos.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Noise » 16 Mar 2010, 18:15

taa, Eskils gulj, pa kluso, kameer vinjsh neredz...

Image
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Noise » 16 Mar 2010, 18:22

un lai buutu godiigi, mums ir arii fotogeeniskas bildes :jaa:

Image

Image

Image

Image
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Andrushka » 16 Mar 2010, 20:55

Ļoti patīk bilde pie palodzes :)
Anglijā ar neta veikaliem nav ērti? Man labāk patīk, nekā kaut kur vazāties un meklēt, ko vajag, kamēr kājas jau nokritušas.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby brex » 16 Mar 2010, 20:56

Augseja bilde - Sids no Laedus laikmeta atkal!! :)
User avatar
brex
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1313
Joined: 13 Jan 2010, 14:58
Location: Ogre

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Noise » 16 Mar 2010, 21:00

brex, un galvenais, ka vinjsh patieshaam ir baigais slinkjis :samilejies: tik bik apkjeeriigaaks par Sidu ^^

Andrushka, mazaas mantas, kas ietilpst pasta kastee ir ok, bet ar lielaakaam, baigi gruuti ar piegaadi, nekad konkreeti nepasaka, kad buus, teiksim 2-3 dienu laikaa, bet es uz darbu arii eju, lai triis dienas neizietu no maajas.
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Elbe » 16 Mar 2010, 22:06

Noisīt, parādes bildes ir foršas nenoliedzami, bet man kā absolūtai 000000 ''
sķirnē, izteiksmīgākās liekas tās, kur viņi kaut kādās trakās pozās. Bet nu Eskilam tas krāsojums, ausis un reizēm smaidiņš ir vienkārši kolosāli. Pilnīgi dzirdu: "spļauj taču viņu ārā, tu tak nezini, kur viņš ir pabijis"
User avatar
Elbe
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1617
Images: 7
Joined: 13 Jan 2010, 16:00
Location: Rīgas rajons

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Noise » 16 Mar 2010, 22:44

buus kaut kad jaaaliek muusu action bildes :muzika: a kas tas bija par to spljaushanu aaraa?

Popsim tikko bija gruumings, mazgaajaamies ar jauno shampuunu, feenojaam un kjemmeejaam. tagad taads bik iedomiigs un negrib ar vipetiem piities. pilniigi zheel aaraa vest, tuulinj atkal apchuraas kaajas :dzimene:
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Andrushka » 16 Mar 2010, 22:54

Un kur bildes ar lepno, izmazgāto Popsi?
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Noise » 16 Mar 2010, 23:52

bildes ne cik dizhas, mans ziepjutrauks nevelk vakara apgaismojumu.

lepnais Popsis peec vannas

Image

Image
Image
User avatar
Noise
Junior
Junior
 
Posts: 750
Joined: 13 Jan 2010, 13:24
Location: Londona

Re: Noisettes vipeti un godaajamais Popsis

Postby Andrushka » 17 Mar 2010, 00:01

Īpasi laimīgs viņš neizskatās :) Priekšā ataudzējis smuku priekšautiņu.
kennel Cattleya Dowiana
http://www.lv-hound.weebly.com
User avatar
Andrushka
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1696
Joined: 14 Jan 2010, 00:22
Location: Riga

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests