Retrīvers- Kardess.

Blogs and Chats

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby Henriete » 02 Oct 2014, 19:08

Oho, redz kādi pavērsieni!
Nu jauki, ka Kardesam labi iet un pašai arī.!
Wow , tā ziemeļblāzma izskatās fantastiski pat nelielajā video izgriezumā, super! :samilejies: Tādēļ vien būtu vērts turp aizbraukt. :)

Kardess tagad kādu laiku paliks LV, bez Tevis, ja? :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby DanaMary » 03 Oct 2014, 07:42

Jā, kādu brītiņu tur padzīvosies, atpūtīsies no mums. :D
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby DanaMary » 23 Nov 2014, 15:52

Laikam gan jāieraksta kaut kas šeit. Kardesam iet labi. Dauzās, spēlējās. Mācās visādas muļķības no omes sunenes. Piemēram spēlēšanos ar pudeli. Viņam kādreiz bija bail no pudelēm (nezinu kāpēc,jau kopš bērnības). Nu, tagad pudeles ir uz izķeršanu. :D Kardess lieliski pilda mīluļa lomu priecējot manu omamu. :hug:
Image

Image

Image
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby Henriete » 29 Nov 2014, 22:59

Uz pudelēm ir vājība lielai daļai suņu :D Manējais pie tiem pieder!
Kardess atkal izskatās paaudzies ;)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby DanaMary » 12 Jan 2015, 16:30

Hmm,laikam tomēr biežāk kaut kas jāieraksta. Mīlulim tulīt 2 gadi būs. :|
Bildīte- Image
Iet viņam labi. Esot baigais mīlulis, modina omi no rītiem, ome saka- nu kā lai paguļ, ja viņš sēž blakus un ar ķepām mīļo? :D Ar kaķi (kurš ir baaaigais terorists, es no viņa pa gabalu turos, tā pat kā visi citi nepiederīgie) sadzīvo labi. Ome saka- mierīga līdzās pastavēšana- viens guļ virtuvē uz krēsla (kaķis), otrs tur pat blakus uz grīdas (Kardesiņš).
Mani novērojumi no bildēm- palicis dikti pūkains pa šo laiku. Bet kažoks uz 'rokām' tomēr nav izaudzis, tātad nebūs. Izskatās pricīgs bildēs, par ko man prieks, ome arī priecīga, draudziņš viņai ir. Un mazs blēdītis arī. :D Klausot labi, uzvedās labi. Prieks par to. :) Mans mazais kucēntiņš jau liels puika, nepilns mēnesis, un būs 2 gadi. ;( Nezinu par ko lielāks cepiens , par to,ka viņš LV, es NO, vai arī par to,ka mazulītim tulīt,tulīt lielie,svarīgie 2 gadi. :D
Par ko man vēl ir prieks, un ceru,ka dzīvē noderēs- viņš dzīvo kopā ar suni. Manī mājo mazā cerība, ka tad, kad viņš būs pie manis, tad tas mums palīdzēs. Ka būs mierīgāks citu suņu klātbūtnē, jo būs dzīvojis ar citu suni līdzās ik dienu. Man kaut kā galvā iesēdies, ka suņi,kas mājās dzīvo pa vairākiem kaut kā mazāk raujas pie citiem. Cerams, ka man būs taisnība. Par ko man ir bail- ka viņš būs aizmirsis kā jāiet pie pavadas, jo tagad uz mežu iet tā pat,bez pavadas. Kas no otras puses nozīmē to,ka viņš iet tā pat labi, prom neskrien utt. Bet viņš ir gudrs puika, gan būs labi.
Ja kāds šo vispār lasa, tad jā, man ir lielās pārdomas. :D
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby ievish » 12 Jan 2015, 16:32

Ja, nav noslēpums, kāpēc Kardess palika LV? Jūs taču viņu uz NO vienreiz aizvedāt?
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby DanaMary » 12 Jan 2015, 17:11

Jā, bijām šeit pavasari/vasaru kopā. Aizvedām uz LV, jo mājas izīrētājs neļauj suņus. Ārzemniekiem ārzemēs nav ļauts būt izvēlīgiem. Bet tās viņam ir tikai pagaidu mājas, viņš būs ar mums kopā agrāk vai vēlāk! :)
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby ievish » 12 Jan 2015, 17:13

DanaMary wrote:Aizvedām uz LV, jo mājas izīrētājs neļauj suņus. Ārzemniekiem ārzemēs nav ļauts būt izvēlīgiem.


Tas nav tikai ārzemniekiem. Ārzemēs ļoti daudzkur neļauj ar suņiem īrēt.
Lai izdodas īstenot Karedesa pārcelšanos uz Norvēģiju! :jaa:
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby ingo » 12 Jan 2015, 17:25

DanaMary wrote:Par ko man vēl ir prieks, un ceru,ka dzīvē noderēs- viņš dzīvo kopā ar suni. Manī mājo mazā cerība, ka tad, kad viņš būs pie manis, tad tas mums palīdzēs. Ka būs mierīgāks citu suņu klātbūtnē, jo būs dzīvojis ar citu suni līdzās ik dienu. Man kaut kā galvā iesēdies, ka suņi,kas mājās dzīvo pa vairākiem kaut kā mazāk raujas pie citiem.


Pēc maniem suņiem skatoties, tas savs bars ir savs bars un Teo attieksme pret citiem suņiem nemaz nav mainījusies. Tāpat nevienu svešu īpaši sev tuvumā negrib :neparliecinats:
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby DanaMary » 12 Jan 2015, 17:57

Tas bija otrādi domāts. Kardess ieraugot citus ļoti uztraucas (priecīgs satraukums). Ceru,ka tas līdz ar pieaugšanu un atrašanos citu suņu klātbūtnē to būs mazinājis.
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby Henriete » 12 Jan 2015, 20:30

Dana, es arī pievienojos un ceru, ka Kardesam būs tā iespēja būt ar Jums kopā pastāvīgi :)
Katrā ziņā, 2 gadi vēl ir trakoti jauns :) Vismaz Jūs esiet tie, kas no suņa neatbrīvojas, pat ja ārzemēs paņemt šobrīd nav iespējams, tas man šai stāstā sagādā vislielāko emociju gandarījumu!
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby ingo » 13 Jan 2015, 08:48

Pieaugot lielākā daļa suņu tiešām kļūst mierīgāki. Greisa savoos 5 gados vairs diez ko neraujas dauzīties ar svešiem suņiem, drīzāk skaļi pateiks, ka nav ko te pie princesēm līst klāt :-)
User avatar
ingo
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1147
Images: 1
Joined: 13 Jan 2010, 13:56
Location: Medze, Liepāja

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby DanaMary » 22 Jan 2015, 17:59

Nu kā īsts suns ar kaķi! :samilejies:

protams, no interneta. :D
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby DanaMary » 31 Jan 2015, 22:57

Izlasīju blogu no pirmās lapas, atcerējos notikumus. Forši. :)
Tikai bildites.lv mani pievīlušas, daudzas bildes pazudušas, nestrādā linki, izņēmu tos nedarbojošos linkus.
Kādam idejas kā likt bildes,lai linki nepazūd? Radikal.ru neizdzēš automātiski bildes pēc kāda laika? Puse no mūsu vecajām bildēm nav.
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby fedelta » 31 Jan 2015, 23:09

DanaMary wrote:
Kādam idejas kā likt bildes,lai linki nepazūd? Radikal.ru neizdzēš automātiski bildes pēc kāda laika? Puse no mūsu vecajām bildēm nav.


postimage.org un te bija jaaiekopee laikam tas, kur rakstiits hot link for forums 1
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby Felix_PS » 31 Jan 2015, 23:38

DanaMary wrote:Izlasīju blogu no pirmās lapas, atcerējos notikumus. Forši. :)
Tikai bildites.lv mani pievīlušas, daudzas bildes pazudušas, nestrādā linki, izņēmu tos nedarbojošos linkus.
Kādam idejas kā likt bildes,lai linki nepazūd? Radikal.ru neizdzēš automātiski bildes pēc kāda laika? Puse no mūsu vecajām bildēm nav.


Radikal.ru man nekad neko nav līdz šim izdzēsis. :)
Image
User avatar
Felix_PS
Puppy
Puppy
 
Posts: 455
Joined: 07 Aug 2014, 12:14

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby ievish » 01 Feb 2015, 13:53

Photobucket ir labs. Tur izveido savu kontu, kur gana daudz vietas , un organizēpats savu bilžu bibliotēku.
User avatar
ievish
Champion
Champion
 
Posts: 2634
Joined: 02 Feb 2010, 15:46
Location: Rīga, Pļavnieki

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby Henriete » 08 Apr 2015, 12:34

Sirsnīgs sveiciens vārda dienā, Dana! :dzimene:
Image
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby Henriete » 20 Jun 2015, 21:31

Kur Kardess palicis? :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Retrīvers- Kardess.

Postby DanaMary » 24 Jun 2015, 22:12

Mans telefons kaut kā iebilst pret postošanu šeit :D
Mums iet labi,baudam vasaru kopā. Šodien izvējojāmies Liepājas raj. pludmalē, papusdienojām fontaine, vēlreiz varu teikt tikai visu to labāko pat fontaine. :)
https://instagram.com/p/4UW9-bOkGl/
User avatar
DanaMary
Junior
Junior
 
Posts: 533
Images: 3
Joined: 05 Jun 2013, 13:47

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests