Anita & Golden Retriever Grace

Blogs and Chats

Anita & Golden Retriever Grace

Postby Anita » 22 Aug 2013, 14:32

Čau visiem lasītājiem!

Beidzot arī es atveru savu blogu, kur rakstīt par sevi, savu suni un visu, kas saistīts ar mums. Kā nekā esmu diezgan interesants cilvēks, kuram ļoti patīk dzīvnieki, sevišķi suņi un kaķi. Ceru, ka Jums būs interesanti palasīt manus stāstiņus.
Saku jau tagad, ka pārāk bieži šeit nerakstīšu, bet šad un tad parādīsies kādi jauni stāsti, bildes, video un dažādi radoši darbiņi.
User avatar
Anita
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 03 Mar 2010, 21:45
Location: Latvia

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Anita & Golden Retriever Grace

Postby Anita » 22 Aug 2013, 14:43

Par mani

Mani sauc Anita Andersone. Esmu ļoti daudzpusīga meitene ar vairākiem vaļaspriekiem un talantiem.
Manas sirds liela daļa ir atvēlēta dzīvniekiem, īpaši suņiem un kaķiem. Par savu suni esmu sapņojusi jau vairāk kā desmit gadus, un šopavasar mans ilggadējais sapnis īstenojās - manās mājās ienāca mazā zeltainā retrīvera meitenīte Katt Kathew Explorer Sanbukki, mājās saukta par Greisu.
Kā jau minēju, esmu arī kaķu mīļotāja. Laikam tāpēc, ka ar kaķiem saistība man bijusi visus šos deviņpadsmit gadus. Pašlaik "nosacīti" man ir kaķis Bonis-Bonifācijs, kurš gan nedzīvo manās mājās, bet, pateicoties man, melnais pūkainis arī ir vecmammas mīlulis.
Pirmos astoņus skolas gadus es paralēli mācījos divās skolās - VS/VVĢ un Valmieras Mākslas vidusskolā. Pa šiem gadiem arī iemācījos uz visu Pasauli paskatīties mākslinieka acīm un savas idejas "uzlikt" uz papīra lapas, un ne tikai lapas. Pašlaik nopietnāk esmu pievērsusies hiperreālismam un dekupāžai. (Vairāk par mani kā mākslinieci atradīsi šeit.)
Esmu no tiem retajiem cilvēkiem, kuriem skolā ir arī savi mīļākie mācību priekšmeti. Man tie ir fizika, ķīmija un bioloģija. Savu nākotni noteikti saistīšu tieši ar kādu no šīm zinātnēm. Divpadsmit skolas gadu laikā esmu piedalījusies arī daudzās mācību priekšmetu olimpiādēs, pirmo vietu izcīnot vienpadsmit reizes.
Lai liktu Tev vēl vairāk pārliecināties par to, ka esmu ļoti daudzpusīga, pateikšu, ka mani aizrauj arī sports. Manā skatījumā sporta veids numur viens ir hokejs! Par hokeju fanoju cik vien sevi atceros. Visaktīvāk fanoju par Latvijas hokeja izlasi, mūsu "Dinamo Rīga" un Kanādas superzvaigznes Sidnija Krosbija vadīto "Pittsburgh Penguins". Interesējos arī par futbolu, BMX un citiem sporta veidiem. Protams, arī pašai patīk laiku pavadīt aktīvi.


Mājaslapa par mani kā mākslinieci: artworksbyanita.wix.com/index

Image
Last edited by Anita on 22 Aug 2013, 14:52, edited 1 time in total.
User avatar
Anita
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 03 Mar 2010, 21:45
Location: Latvia

Re: Anita & Golden Retriever Grace

Postby Anita » 22 Aug 2013, 14:51

Par manu suni

Vārds ciltsrakstos: Katt Kathew Explorer Sanbukki
Vārds mājās: Greisa
Dzimšanas datums: 2013.gada 6.februāris
Tēvs: JCh & VCh Dewmist Silk Spirit "Spiri"
Māte: Ch Milbu Mariska "Bela"
Metiens: 9 kucēni (5 meietnītes un 4 puisīši)
Audzētāja: Sandra Bušaite (topošā zeltaino retrīveru audzētava "Sanbukki")
Ciltsraksti: k9data.com
Mājaslapa: katthew.wix.com/index
Facebook lapa: facebook.com/Katt.Katthew.Explorer.Sanbukki
YouTube kanāls: youtube.com/KattKatthewExplorer

Image
Last edited by Anita on 23 Aug 2013, 09:50, edited 1 time in total.
User avatar
Anita
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 03 Mar 2010, 21:45
Location: Latvia

Re: Anita & Golden Retriever Grace

Postby Anita » 22 Aug 2013, 15:12

Tieši par zeltaino retrīveru sapņoju jau ļoti sen. Kad iepazinos ar Greisas audzētāju Sandru, sapratu, ka ņemšu savu pirmo zeltainīti no brīnišķīgās Belas. Un 6.februāra rītā Belai piedzima 9 burvīgi mazuļi. Greisa piedzima kā piekatis kucēns plkst.7:50. Sākumā šķita, ka būs sarežģīti izvēlēties savu kucēnu, bet tad izvēle pie manis atnāca pati no sevis un es sapratu, ka tā vistrākākā, aktīvākā un jautrākā oranžā meiča būs mana. Tieši viņas rakstura dēļ arī mazajai iedot vārdiņš Explorer (no agļu val. - atklājēja), un Greisa godam apliecina savu vārdu ikdienu. Mājas vārdu izdomāja mana mamma, jo sunīte pie mums jau dzīvoja teju nedēļu, bet vārda nebija. Tad nu par godu Monako princesei Greisai Patrīcijai Kellijai mana zeltainā ieguva cēlu vārdu.
Ar suni - kucēnu mājās apradu ļoti ātri. kaut arī pašai bija daudz visādu darbu, tai skaitā jāpabeidz vidusskola un jānokārto pieci eksāmeni, visu paspēju lieliski - gan sunim veltīt daudz laika, gan pabeigt Valmieras Valsts ģimnāziju kā labākajai skolniecei skolā.
Pirmajās dienās, kā jau svešā vietā, Greisa bija ļoti nobijusies un satraukusies, bet pēc dažām dienām jau nebaidījās ne no mašīnām, ne visādiem trokšņiem, pat no salūta un pērkona viņai nav bail.
Laiks skrien ļoti ātri. Vēl nesen atceros, ka man bija mazs, mazs kunkulītis, kas baidījās pat no durvju koda skaņas. Bet tagad jau tāda dāma, ka grūti par kucēnu nosaukt.
Ar Greisu piedalīsimies izstādēs, par kurām arī šeit varēs lasīt, kā arī domājam izmēģināt savus instinktus medībās un meklēšanā un glābšanā.
Pagaidām baudām vasaras pēdējo mēnesi un priecājamies par saulainajām dienām.


Image
User avatar
Anita
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 03 Mar 2010, 21:45
Location: Latvia

Re: Anita & Golden Retriever Grace

Postby Henriete » 22 Aug 2013, 16:39

ō, kaut kas svaigs un jauns! Lieliski :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga

Re: Anita & Golden Retriever Grace

Postby Anita » 22 Aug 2013, 20:16

Henriete wrote:ō, kaut kas svaigs un jauns! Lieliski :)


Ir gan, jā. Bet svaigas un jaunas esam mēs visas! :)

Greisa gan šodien satrakojās un es kaut kā stulbi nedaudz pieliecos, bet šī lec un ar galvu man pret apakšžokli atsitās. Man pilnīgi dzirksteles gar acīm noskrēja un mutē sajutu dīvainu garšu. Labi, ka zobu neizsita. Nedaudz pagulēju ar ledu, bet vienalga sapampis un sāp.
Greisai gan nekas, šī tikai turpināja skraidīt. :D
User avatar
Anita
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 03 Mar 2010, 21:45
Location: Latvia

Re: Anita & Golden Retriever Grace

Postby seila » 23 Aug 2013, 07:55

Anita wrote:bet šī lec un ar galvu man pret apakšžokli atsitās


Man dauzoties ar takšiem agrāk šis gadījās ļoti bieži un tad no acīm jau asaras sprāgst ārā, neko pateikt nevaru - bet tie tik lēkā, priecājās apkārt un nesaprot - vai tad spēle jau galā? :pukudupsis:

Ar laiku kļuvu uzmanīgāka, jo zobi man vēl vajadzīgi :kanepe:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Anita & Golden Retriever Grace

Postby ruu » 23 Aug 2013, 08:08

Es reiz dēļ šitāda pārsteiguma leciena nedēļu staigāju ar zilu aci :medos:
Handle every stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, just pee on it and walk away.
User avatar
ruu
Puppy
Puppy
 
Posts: 355
Images: 0
Joined: 24 Aug 2011, 15:17

Re: Anita & Golden Retriever Grace

Postby Anita » 23 Aug 2013, 09:47

seila, tādi nu tie trakie suņi ir. Man mācība būs. :D

ruu, jā, man vēl paveicies "tikai" ar zilumu uz zoda. :D
Last edited by Anita on 23 Aug 2013, 16:25, edited 1 time in total.
User avatar
Anita
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 03 Mar 2010, 21:45
Location: Latvia

Re: Anita & Golden Retriever Grace

Postby Anita » 23 Aug 2013, 16:24

Svaigas, sulīgas un atraktīvas bildes Greisai no pagājušās nedēļas nogales mūsu vasarnīcā!
Image
Image
Image
Image

Vairāk bilžu šeit.
User avatar
Anita
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 03 Mar 2010, 21:45
Location: Latvia

Re: Anita & Golden Retriever Grace

Postby Anita » 26 Aug 2013, 22:14

Pēdējās dienās saņēmos un samontēju pāris video ar mazo Greisiņu 2,5 - 3 mēnešu bērnībā. Bija ļoti forši tos skatīties un saprast, ka mana meiča aug teju ar dienām.







Mūsu YouTube aktivitātēm varat sekot šeit!
User avatar
Anita
Puppy
Puppy
 
Posts: 188
Joined: 03 Mar 2010, 21:45
Location: Latvia

Re: Anita & Golden Retriever Grace

Postby Henriete » 29 Nov 2014, 22:59

Gaidu ko jaunu par Jūsu gaitām :)
User avatar
Henriete
Champion
Champion
 
Posts: 2620
Joined: 13 Jan 2010, 21:22
Location: Latvia, Riga


Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests