Džokera dienas un nedienas

Blogs and Chats

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby julika » 30 Dec 2013, 12:51

seila wrote: kādā ātrumā saimniekam jāpaspēj viss izdarīt, gan pašam skrien, gan rādīt sunim virzienu, kontrolēt to...


es redzēju video, kur ar kardiganu adžiliti skrien sieviete stāvoklī :kanepe: pie tam ar tādu kārtīgu punci, kāds 7.mēnesis točno
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Share On

Share on Facebook Facebook Share on Twitter Twitter

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 30 Dec 2013, 13:02

seila wrote:A, kā Džokis reaģē uz salūta trokšņiem un gaismām?


Paldies Dievam saldi čuč vai arī skatās kas notiek, bet es drošības pēc vienmēr stāvu blakām viņam un glaudu, runājos, lai suncis nesanervozējas. Šis jau būs viņam tikai otrais tāds liels salūts.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 30 Dec 2013, 13:04

julika


Es, ja gribu, lai Džokis skatās uz mani nevis kārumu dodu komandu "uz mani" un divas ačteles ir vērstas uz mani ^^ (tajā brīdī kārumu nerādu vai arī turu aiz muguras, lai neredz).

Jā, lielam augumam laikam ir priekšrocības dažās situācijās, citreiz iedomājos kā ir iemācīt pastaigas laikā mazam sunim iet blakus un vēl skatīties acīs, tur laikam ir ko noņemties. :pukudupsis:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 30 Dec 2013, 13:06

seila wrote:Es te piesārņoju tavu blogu :sarkstosa:


Nemaz ar ne, raksti droši, man jau patīk, ka neesmu vienīgā, kas te ko raksta, citādāk liekas, ka pati ar sevi brīžiem sarakstos :jautri:
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby julika » 30 Dec 2013, 13:08

fedelta wrote:julika


Es, ja gribu, lai Džokis skatās uz mani nevis kārumu dodu komandu "uz mani" un divas ačteles ir vērstas uz mani ^^ (tajā brīdī kārumu nerādu vai arī turu aiz muguras, lai neredz).

Jā, lielam augumam laikam ir priekšrocības dažās situācijās, citreiz iedomājos kā ir iemācīt pastaigas laikā mazam sunim iet blakus un vēl skatīties acīs, tur laikam ir ko noņemties. :pukudupsis:


Mums ir komada "acīs" :kanepe: iet blakus ir grūtāk iemācīt, jo jāliecas pie suņa (nu vismaz man ar maniem 180 cm...), bet skatīties uz mani Kirai nav grūti - iet un paceļ galvu un paskatās. man jau nevajag, lai viņa visu laiku kā pielīmēta manam skatienam būtu :kanepe:
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 30 Dec 2013, 13:11

man jau nevajag, lai viņa visu laiku kā pielīmēta manam skatienam būtu :kanepe:



Tieši tā, vienkārši, vismaz man liekas, ka suni uz to brīdi ir vieglāk kontrolēt (piemēram, ja sauc šurp, vai kā mūsu gadījumā - mācās šurp), ja acis un uzmanība ir koncentrēta uz saimnieku nevis domas ir kaut kur tālu prom pie lidojošajām vārnām apkārt :D
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 30 Dec 2013, 13:16

agrita wrote:Iejaukšos par iešanu un kāruma došana. Ar korgiju jā jāliecas, bet tgd, kad mācu iet pie pavadas tojam (1,6kg, varat iedomāties izmēru), es ārā praktiski rāpoju, garāmgājējiem ir ko pasmieties :D



Es iedomājos to skatu, Jūsu suncis tak vēl mazāks par korgiju.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby julika » 30 Dec 2013, 13:18

agrita wrote:Iejaukšos par iešanu un kāruma došana. Ar korgiju jā jāliecas, bet tgd, kad mācu iet pie pavadas tojam (1,6kg, varat iedomāties izmēru), es ārā praktiski rāpoju, garāmgājējiem ir ko pasmieties :D

o jē, tas vēl labāk :kanepe: toju bērnam jāapmāca!
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby julika » 30 Dec 2013, 13:22

kaut arī youtube ir viena trenere, viņai niks ir kikopup - viņai ir daudz video ar chihuahua (nezinu, kā latviski rakstās pareizi - čivava? :sarkstosa: ), var šeit paskatīties tieši iešanu pie pavadas - http://www.youtube.com/watch?v=sFgtqgiA ... WELU8_h3A1
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby agrita » 30 Dec 2013, 13:27

Mums šobrīd vilkšana būtu pat labi, bet ir otrādāk. Mācāmies nebaidīties no āras un vispār iet uz priekšu, jo sveši suņi un cilvēki mums liekais kas liels un baiss. Liels palīgs ir vecākā sune, kuru mazā atdarina. Bet nu jā, bij viena pastaiga, kuru es nostaigāju tupus :D
Shera, Dharma

mans blogs- agrita
User avatar
agrita
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1668
Joined: 13 Jan 2010, 14:52
Location: Riga, imanta

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 30 Dec 2013, 13:41

julika wrote: youtube ir viena trenere, viņai niks ir kikopup



Kādreiz, kad gribas paskatīties kādas jaunas komandas vai saprast kā pareizi iemācīt jau tās, kuras pamazām apgūstam, skatos tieši viņas video, lai zinātu vai pareizi un ja nē, tad kas jāmaina un vēl man patīk Victoria Stilwell, viņa ļoti saprotoši paskaidro un apmāca.
Varbūt kāds zina arī kādus youtube video, kur apmāca VAS (priekš manis būtu interesanti paskatīties kas un kā), jo treneris ar niku Training Positive man ne visai patīk.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby julika » 30 Dec 2013, 13:44

fedelta, man arī ļoti patīk viņas video - tieši vakar sakam macīt paw targeting, un vēl es pati klāt izdomāju, ka var mācīt sunim ne tikai ar ķepu sist, bet arī ar degunu bīdīt to objektu. protams, ne vienā reizē, savādāk sajuks.
par VASiem atsevišķi gan neesmu manījusi video.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 30 Dec 2013, 13:44

agrita

No mana skata punkta ar manu suni es laikam priecātos, ja man būtu kā tev ar mazo sunci, jo ja suns iet no mugurpuses, tad ir vieglāk viņu vilināt doties uz priekšu, jo ja velk, tad (vismaz man) atvilinu atpakaļ un pēc pāris soļiem atkal velk (tagad vairs ne tik ļoti, jo mācamies nevilkt un iet smuki un ir jau šādi tādi rezultāti, bet kādreiz viss ļoti interesēja un raustīja/vilka mani diezgan spēcīgi )
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby seila » 30 Dec 2013, 13:47

julika wrote:kaut arī youtube ir viena trenere, viņai niks ir kikopup


Šos video esmu skatījusies, ļoti patīk kā viņa māca, viss ar klikeri gandrīz un rezultāti super.

fedelta wrote:treneris ar niku Training Positive man ne visai patīk


Ā, nu re kā... es tieši gribēju ieteikt, jo dažus viņa triku esmu ņemusi par piemēru savējai Čiepai. :jaa:
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 30 Dec 2013, 13:51

Ā, nu re kā... es tieši gribēju ieteikt, jo dažus viņa triku esmu ņemusi par piemēru savējai Čiepai. :jaa:


Vienīgais ko Džokim mācīju pēc viņa video bija acu kontakts, bet to jau visi aptuveni līdzīgi māca laikam.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby seila » 30 Dec 2013, 13:53

fedelta wrote:
Ā, nu re kā... es tieši gribēju ieteikt, jo dažus viņa triku esmu ņemusi par piemēru savējai Čiepai. :jaa:


Vienīgais ko Džokim mācīju pēc viņa video bija acu kontakts, bet to jau visi aptuveni līdzīgi māca laikam.


Man traki patika tā paklāja ritināšana vaļā ar degunu un ar ķepu pieskarties pie deguna.
User avatar
seila
Junior
Junior
 
Posts: 988
Images: 0
Joined: 22 Feb 2012, 16:37

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 30 Dec 2013, 14:43

Man traki patika tā paklāja ritināšana vaļā ar degunu un ar ķepu pieskarties pie deguna.



Es atkal domāju iemācīt to durvju taisīšanu ciet pēc viņa metodes ( ar līmlapiņu pie durvīm).
Man tādās nopietnās komandās kā blakus un šurp nepatīk tas, ka viņa suns jau to prot un īsti nav tādas ikdienas situācijas, kā piemēram Viktorijas video, kur viņa apmāca mežonīšus un tādus, kuri to neprot, līdz ar to tiek parādīta ikdienas situācija un tas kā rīkoties.
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby julika » 30 Dec 2013, 14:46

Man vēl patīk šis puisis, Zak George - http://www.youtube.com/channel/UCZzFRKsgVMhGTxffpzgTJlQ
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby fedelta » 30 Dec 2013, 14:53

julika wrote:Man vēl patīk šis puisis, Zak George - http://www.youtube.com/channel/UCZzFRKsgVMhGTxffpzgTJlQ


Jā arī viņam ir daži labi video, bet liela daļa video ir kur viņš vienkārši runā, es labāk saprotu, ja parāda praksē, bet tas laikam kā kuram. ^^
Sunim piemīt skaistums bez iedomības, spēks bez uzpūtības, drosme bez nežēlības un visi cilvēka tikumi tikai - bez grēkiem...
Image
Image
User avatar
fedelta
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1536
Images: 25
Joined: 13 Aug 2013, 21:47
Location: Jelgava

Re: Džokera dienas un nedienas

Postby julika » 30 Dec 2013, 15:23

Nu man personīgi liekas, ka šo to var paņemt. Piemēram, kas man tieši viņa treniņos nepatīk, ka viņš sunim pasaka dažreiz "nē", kad suns dara kaut ko nepareizi, mācoties, kas principā jau pats par sevi nav ieteicams...
Kas man gan patīk, ir viņa akcents uz kontaktu ar suni, uz komunicēšanu.
Image
User avatar
julika
Intermediate
Intermediate
 
Posts: 1243
Images: 5
Joined: 20 Aug 2013, 14:20
Location: Rīga, Purvciems

PreviousNext

Return to Blogi un tērzētavas

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests